Evde erkek saygınlığını artırmanın yolları

Herhangi bir erkek, yaşı ne olursa olsun, genç 12 (13-14) veya 40 yaşın üzerinde olsun, penisinin boyutunu büyütmeyi hayal eder. Penis büyütme birkaç şekilde mümkündür, ancak cerrahi müdahale ile bile erkek organı kökten büyütmenin mümkün olmayacağını unutmamak önemlidir. Web'de bulabileceğiniz video eğitimleri, esas olarak evde kullanılan araçlarla penisin uzunluğunu, hacmini nasıl artırabileceğinizi ve özgüven kazandırabileceğinizi anlatıyor.

bir muz örneğini kullanarak büyütmeden önce penisi ölçmek

Fiziksel veya psikolojik sorun: bir erkek nasıl anlaşılır

Penis, bir erkeğin ana organıdır, bununla tartışmak imkansızdır, penisin büyüklüğü ve performansı, maddi zenginlik veya sosyal statüden bile daha önemlidir. Bu tartışılmaz bir gerçektir ve penisi (onlara göre) istedikleri boyuta ulaşamayan erkekler genellikle ciddi psikolojik rahatsızlıklar geliştirir.

Yavaş yavaş, genital organından memnuniyetsizlik ciddi sorunlara dönüşür, bir adam yeteneklerine olan güvenini kaybeder, benlik saygısı hafife alınır, günlük öz eleştiri yavaş yavaş kendi kendini yok etmeye yol açar.

Penis büyütme yöntemleri, penisini büyütmek ve özgüvenini yeniden kazanmak isteyen erkekler için uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Ancak, penisin nasıl büyütüleceğini önermeden önce, doktorlar, bir erkeğin penisini gerçekten uzatması (esnetmesi) veya hacmi eklemesi gerekip gerekmediğini, fizyolojik olarak ortalamaya ne kadar karşılık geldiğini veya icat edilen (veya icat edilen) geçici bir heves olup olmadığını belirlemeye çalışacaklardır. reklam dayatılan) standartları.

Peki erkeklerde penis için "altın standart" nedir? Kötü şöhretli ortalama 14 cm veya "empoze" 25, ancak ikinci seçenek, garip bir şekilde, kadınları çekmekten daha fazla korkutuyor, ancak yine de, penisi artırma yollarının popülaritesi her yıl artıyor.

Penisin boyutu nasıl arttırılır ve evde penis büyütme elde etmek mümkün müdür? Bunlar veya bu yöntemler ne kadar etkilidir, nasıl doğru kullanılır ve kendi başınıza kolay olup olmadığı ve penisi evde nasıl büyüteceğiniz - daha sonra.

Anatomik yönler: vücudumuzu anlamak

Erkeklerde penisin ana özelliği, herhangi bir dış uyaranlara karşı artan duyarlılığı olarak kabul edilebilir, kanıtlanmış bir başka anatomik gerçek, penisin eşin vajinasının boyutuna "ayarlanması" yeteneğidir. Burada sabit olması gerektiğini hesaba katmak gerekir.

Bundan ne çıkar? Uzmanlar, dar bir vajina ile, yeterince hacimli bir penisin "kutsalların kutsalına" nüfuz etmek için "kilo verebileceğini" söylüyor, ancak bu, küçük bir penisin, bayanın vajinasının büyük boyutuna yavaş yavaş adapte olabileceği anlamına mı geliyor? gerçek ve hangi prosedürler veya video eğitimi evde penis büyümesinin gerçek olmasına yardımcı olur?

Bu durumda, doktorlar mevcut psikolojik sorunu tespit etmeye zorlanır ve erkeğin bir psikoterapisti ziyaret etmesini tavsiye eder, çünkü bu, nevroz (stres, işteki sorunlar) veya evde ailede ciddi kavgalar gösterebilir.

Tüm büyüme yöntemlerini analiz ediyoruz

Ancak bir erkek penisini büyütmek istemekten vazgeçmediyse, fikir uzun süre "olgunlaşır" ve kararına itiraz edilmezse, doktor penisi evde büyütmenin en rasyonel yollarını önerebilir. Çoğu zaman bu, masaj, kremler, merhemler, pompalar, ağırlıklar ve ayrıca eski moda halk yöntemi (otlar) dahil olmak üzere çeşitli seçeneklerin bir kombinasyonudur.

Aslında, bir üyeyi büyütmenin sadece iki yolu vardır:

 • Evde büyütme yöntemleri.
 • Hastanede ameliyatla.

İkinci seçenek, penisi hızlı bir şekilde büyütmenin bir yolu olarak kabul edilemez, ayrıca, sadece bir erkeğin penisini bir santimetre uzunluğunda ve hacminde büyütme arzusu değil, operasyon için tıbbi endikasyonlar olmalıdır. Hastaların ve doktorların yorumları, ameliyatın hayalet gibi 3-5 cm vermeyeceğini, güvenilebilecek maksimum değerin 1-1. 5 cm olduğunu gösteriyor.

Bugün, erkekler için, ereksiyon yeterince stabil değilse, penisi büyütebileceğiniz, gerebileceğiniz, hacim ekleyebileceğiniz veya kanı doğru zamanda akmaya zorlayabileceğiniz ev yöntemleri özellikle saygı görmüştür.

Belirli bir yöntemi kullanmanın tüm nüanslarını bağımsız olarak anlamak için, yalnızca talimatların kağıt versiyonunu okumanız değil, aynı zamanda penisi büyütmenin mümkün olup olmadığını, nasıl yapılacağını ayrıntılı olarak anlatan tematik bir video izlemeniz gerekir. evde kullanılan farklı seçenekleri kullanırken hassasiyeti ve fallusun ideal olarak ne kadar artacağını hızla artırın.

En popüler ve etkili yollar:

 1. Evde penis büyütme masajı.
 2. Jelqing.
 3. Ağırlıklar (ağırlıklar).
 4. Özel cihazlar (genişletici, vakum pompası).
 5. Kozmetik (penis büyütme spreyi, merhem, jel).

Yöntemlerin her birinin kendi avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle her biri hakkında bir uzmandan bilgi almanız veya tematik videolar izlemeniz önerilir. Adam evde yöntemleri kullanmanın önemli yönlerini görmezden geldiyse ve ayrıca kontrendikasyonları dikkate almadıysa, uzatma ve hacim artışı tamamlanmayacaktır.

Sorular ve Cevaplar: Bilmeniz Gereken Her Şey

Bir ürologla yapılan randevuda erkekler genellikle penisi ev ortamında gerçekten büyütmenin nasıl mümkün olduğu (3-5 cm veya daha fazla), etkinin ne kadar süreceği (gün, hafta, yıl) hakkında sorular sorarlar. Bu özellikle ilaçlar, halk ilaçları ve diyet takviyeleri için geçerlidir.

En verimli yol nedir?

Doktorlar kesin bir cevap veremez, her şey erkeğin ne tür bir etki elde etmek istediğine bağlıdır (hacmi uzatmak veya arttırmak). Tüm önerileri ne kadar iyi takip ediyor. Kural olarak, mekanik yöntemler ve harici araçların bir kombinasyonu ile daha kalıcı bir sonuç elde edilir.

Sonuçlar ne zaman beklenir?

Merhemlerin, kremlerin, spreylerin veya jellerin kullanımı genellikle kısa süreli bir etki için tasarlanmıştır. Sonuç, uygulamadan birkaç dakika sonra fark edilir ve etki 2-3 saate kadar sürer.

Jelqing, mekanik cihazlar 2-3 hafta içinde sonuç verir, ancak uzun süreli etkisini korur.

Tüm ev yöntemlerini kullanırsanız, etki daha büyük olur mu?

Hayır, "on üç yöntemi" aynı anda kullanmak kesinlikle imkansızdır, onarılamaz yaralanmalara neden olabilir ve penisi büyütmek yerine tam tersi etkiyi elde edebilirsiniz.

14 yaşında penis büyütmek kabul edilebilir mi?

Cinsel organların doğal büyümesini ve oluşumunu bozma olasılığı olduğu için bunu yapmamalısınız.

Penisinizi evde sonsuza kadar büyütmek mümkün mü?

Bu mümkündür, çünkü tekniklerin çoğu sadece penise giden kan akışının nasıl artırılacağına değil, aynı zamanda istikrarlı bir sonuç elde etmeye de odaklanmıştır.

Düzgün uzatılmış ve hacimli bir penis şeklini sonsuza kadar korur, asıl şey her şeyi kıskanılacak bir kararlılık ve sabırla yapmak, video eğitimlerini izlemek, bir üroloğun tüm tavsiyelerini takip etmektir.

Penis büyütme ne zaman gereklidir? Tıbbi endikasyonlara göre, boyu çok kısaysa ciddi fizyolojik sorunları beraberinde getirir. Pratikte, herhangi bir erkek, doğanın kendisi için ne kadar cömert olduğuna bakılmaksızın penisini büyütmek ister. Ancak seçeneklerin her birini uyguladıktan sonra ne beklenir - anlamaya çalışalım.

Toplam bilgi

WHO istatistikleri, çoğu erkekte, ereksiyon halindeki penisin boyutunun 9, 5-14 cm'yi geçmediğini göstermektedir. Alt göstergeden daha kısa bir uzunluğa sahip bir fallusa küçük penis denir ve boyutu 2 cm'yi geçmezse , buna mikropenis denir. Uzmanlar, küçük bir organın erkek gururunu incitmemesi ve fizyolojik süreçlere karmaşıklık getirmemesi için peniste bir artışın yalnızca son iki durumda yapılması gerektiğini açıklıyor.

Pek çok yol var - hem etkili hem de aşırı ve bazen sadece tehlikeli, bu da erkek üreme sisteminin kusurunu elbette kendi akıllarında kanıtlıyor. Daha güçlü seks temsilcilerinin yapmadıkları şey: penise yağ enjekte ederler, cilde katı nesneler dikerler, jel pompalarlar - halk penis büyütme yöntemleri gerçekten sınırsızdır ve yalnızca erkek memnuniyetsizliğinin genişliğini doğrular. Ve hangi boyutta "yerli" olursa olsun, hayatında en az bir kez herkes fallusun uzunluğunu, kalınlığını ve genişliğini artırmak istedi. Çoğu zaman, bu tür deneylerden sonra doktorlar sadece omuzlarını silkebilir ve "kendini abartmanın" sonuçlarını düzeltebilir.

Penisin boyutu, kalınlık, uzunluk ve çap olarak büyüdükten sonra, bir erkeğin aşağıdakileri alacağı genel olarak kabul edilir:

 1. Dış çekicilik. Genital organı göstermek geleneksel olmadığı için oldukça şüphelidir.
 2. Seks kalitesinde gerçek bir gelişme. Ayrıca tartışmalı bir konu - kalite, boyuta değil, fallusun belirli bir vajinaya ne kadar iyi uyduğuna bağlı.
 3. Artan benlik saygısı.

Seks terapistlerinin penis büyütmeyle ilgili incelemeleri, genel olarak kabul edilen popüler inançlara ters düşen özel bilgiler içerir. Herhangi bir uzman, penisin boyutundan çok, onu doğru kullanma yeteneğinin önemli olduğunu söyleyecektir.

Mümkün olan seçenekler

Peki penisinizi evde nasıl büyütebilirsiniz? İlk olarak, evde kullanılan tekniklerin penisi birkaç santimetre büyütmeye yardımcı olmayacağını anlamalısınız; özünde, tüm bu yöntemler yalnızca bir erkeğin penisinin büyüdüğüne inanmasına yardımcı olur. Ama aslında, boyut neredeyse aynı kalıyor.

Bir penis büyütme operasyonu bile sevilen 4-7 santimetreyi veya daha fazlasını getirmez, bu imkansızdır, ancak bir mikropenis varlığında ameliyat birçok anatomik ve fizyolojik sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır.

Genel olarak, penis büyütme için tüm yöntemler üç seçeneğe ayrılabilir:

 • Cerrahi. Evde uygulanabilen yöntemlere atfedilemez.
 • Ameliyatsız. Evde kullanılabilir, incelemeler, dokuların çekme kuvveti uygulamasına doğal tepkisi ile gerçek kazancın elde edildiğini göstermektedir.
 • Kombine. İlk aşamada cerrahi müdahale yapılır ve daha sonra evde bir sulandırıcı kullanılır.

Evde pek çok farklı teknik kullanabilirsiniz ancak evde tüm yöntemlerin hızlı çalıştığını ve en kısa sürede penisinizi büyütmenizi sağlayacağını düşünmemelisiniz. Herhangi bir ürünün reklamı minimum bir süreye (1–2 hafta) mal oluyorsa, bu bir aldatmacadır, evde fallus büyütme konusunda bir uzmanın tavsiyelerini kullananların yorumları, genişleme prosedürünün aşağıdakiler için tasarlandığını göstermektedir. aylar.

Tüm gerçek seçenekler

Evde büyük penise sahip olmak isteyen erkeklerin ilk dikkat ettiği şey penis büyütme kremidir. Fakat fallusu bu şekilde kaç santimetre büyütmek mümkündür, merhem (krem) diğer yöntemlerden nasıl farklıdır?

Dış çareler

Merhem (krem, kayganlaştırıcı, jel), kullanım kolaylığı, minimum yan etkileri ve geniş bir aile içinde bile gizli kalma yeteneği nedeniyle popülerlik kazanmıştır. Örneğin, jel doğrudan penise uygulanır, pratikte hiçbir yan etkisi yoktur, alerjik değildir ve incelemeleri incelerseniz çok etkilidir.

Tüm harici ilaçlar üç türe ayrılır:

 1. Kısa süreli maruz kalma için merhem (krem). Kısa süreliğine güçlü bir kan akışına neden olur, ilişkiden hemen önce kullanılması uygundur, çare sadece birkaç saat çalışır. Eylemin tamamlanmasıyla kan akışı azalır ve penis doğal durumuna geri döner.
 2. Uzun vadeli etki. Bu durumda penis büyütme spreyi veya merhemi uzun süre düzenli olarak kullanılır. Tüketici incelemeleri, bu tür ilaçları en az 2-4 ay kullanmak zorunda olduklarını gösteriyor, ancak sonuç buna değer.
 3. Yardımcı eylemin dış hazırlıkları. Kendi başlarına penisi büyütmezler, ancak bir pompa veya uzatıcı ile birlikte iyi sonuçlar verirler.

Bir doktora danıştıktan sonra herhangi bir krem kullanmaya başlamanız tavsiye edilir. Yüksek konsantrasyonda uyarıcı içerdiklerinden penise küçük miktarlarda harici preparatlar uygulanır. Bunların evde kaç tane ve nasıl kullanılacağı talimatlarda daha ayrıntılı olarak yazılmıştır, her aracın kendi kullanım özellikleri vardır.

genişletici

Bu, penis başını büyütmek için kullanılamasa da, penisi gerekli santimetreye kadar germenizi sağlayan bir cihazdır. Cerrahi tekniklere mükemmel bir alternatif olan genişletici dokuların bütünlüğünü bozmaz ve bu nedenle cihaz direkt olarak istenilen yönde çalışır. Bir pompa veya krem kullanırken olduğu gibi kan akışını sağlamaz, ancak ana artı evde başarıyla kullanılabilmesidir. Cihaz, minimum düzeyde rahatsızlık verir, ancak doğru kullanılması şartıyla.

Penis büyütme ekleri (uzatıcılar) üç tipte sınıflandırılır: halka, kayışlı, evrensel. Sonuç beklendikten ve penisin boyutu arttıkça nasıl seçilir? Uzmanlar, yalnızca İnternet'teki açıklamasına göre bir cihaz satın almanızı önermez, belirli bir durumda hangi cihazı satın almanız gerektiğine dair tavsiye almak ve ayrıntılarını anlamak önemlidir. Kaliteli bir ürünün maliyetinin yüksek olduğu düşünüldüğünde, boşa para harcamak akıllıca değildir.

Birçok erkek için, penis büyütme için bu tür ataşmanların kabul edilemez olduğu ortaya çıktı, bazı modellerin incelemeleri olumsuz. Cihazın kullanımı her zaman rahat değildir ve penisin boyutu minimum düzeyde artar, ancak sorunun dikkatli bir şekilde değerlendirilmesinden sonra cihazın minimum süre boyunca kullanıldığı anlaşıldı. Uzmanlar, sulandırıcıyı kullanmaya başladıktan sonra evde fallus genişlemesinin olması gerektiği gibi gitmesi için birkaç ay geçmesi gerektiğini hatırlatıyor.

Hidrolik pompa

Penis büyümesi için bir pompa gibi çalışır, ancak hidrolik pompa suyun hidrolik gücünü kullanır. Vakum pompasından farklı olarak hidrolik pompa kullandıktan sonra peniste morarma olmaz. Su basıncı altındaki cihaz, kavernöz cisimlere kan akışına neden olur ve zamanla böyle bir prosedür, penisin boyutunu 2-3 cm artırmanıza izin verir. Hidrolik pompa, uzatıcılara ve vakuma doğrudan rakip olarak kabul edilebilir. pompa, ikincisini kullanırken, genellikle penis üzerindeki kılcal damarlara zarar verilir ve bunun yanı sıra, suyun etkisi altında, sadece penisin boyutunu artırmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi kan akışı nedeniyle ereksiyonu da artırabilirsiniz.

Vakum pompası

Erkeklerde samimi alanda ciddi sorunlar için evde kullanılması önerilir. Penisin doğal elastikiyetinin mümkün olmadığı durumlarda, yetersiz ereksiyon veya şiddetli iktidarsızlık durumlarında pompa kullanılabilir. Bununla birlikte, evde, pompa penisin uzunluğunu ve genişliğini artırmak için bir cihaz olarak da kullanılabilir. Düzenli prosedürlerle, bir süre sonra birçok erkek, olumlu bir sonucun "belirgin" olduğunu kaydetti.

Jelqing

"Sağım" prosedürü evde gerçekleştirilir, uygulamanın gösterdiği gibi, jelqing, penisin boyutu arzulanandan çok şey bırakırsa çok faydalıdır, ancak çok büyük sonuçlara güvenmemelisiniz. Araç halk yöntemlerine atfedilebilir, bunun evde yapılan ve hepsinden etkili olan en eski penis büyütme yöntemi olduğuna inanılıyor. Bu, penisin kendi kendine masajının bir çeşididir, ancak özel egzersizlerle geliştirilmiştir. Penis büyütme için kullanılanların en ucuzu - sadece boş zamana ihtiyacınız var. Tek koşul, ereksiyonun %50-70'den fazla olmamasıdır, aksi takdirde yüksek damar hasarı riski vardır.

İlaçlar

Penis büyütme hapları popülerliğini koruyor ve evde kullanımı kolaydır. Erkekler tarafından kendilerine verilen yüksek övgüye rağmen, haplar veya diyet takviyeleri, penise kan akışını arttırmanın halk yolları olarak adlandırılamaz. Her ne kadar özel cihazlar veya cerrahi ile karşılaştırıldığında şüphesiz daha avantajlı görünseler de. İlaç pazarı, mükemmel ürünlerle birlikte tekliflerle aşırı doymuş, çok şüpheli kalitede haplar sunuluyor, bu nedenle, fallusu ilaçlarla büyütmeye karar vermeden önce bir uzmana danışmak daha iyidir.

Asılı ağırlıklar

Modern koşullarda en eski ve pratik olarak kullanılmayan yöntem. Genital organı bu şekilde büyütmeye çalışırken bariz rahatsızlıklara ek olarak, hasar riski vardır, bu nedenle uzmanlar bunu kullanmanızı önermez, ancak kendimizi daha yumuşak seçeneklerle sınırlandırmayı önerir.

nozullar

Penis başının ve şaftının genişlik ve uzunluk olarak nasıl büyütüleceğine karar vermek için radikal ve pahalı yöntemlere başvurmak veya sentetik ilaçlar yardımıyla kan akışını teşvik etmek gerekli değildir. Penisin boyutunu artırmak için evde basit ekleri kullanabilirsiniz, aslında yapay bir penistir, ancak çeşitli samimi yaşam olarak iyi çalışabilir.

Diğer teknolojiler

Peniste etkili bir artış sağlamak için bir tarafta veya diğerinde kabul edilebilir tüm bilinen yöntemleri ayrıntılı olarak analiz ederseniz, çok zaman alacaktır. Her birinin ne kadar etkili olduğu, erkeklerin çeşitli görüşleri ile değerlendirilemez, burada ciddi bir yaklaşım ve uzman konsültasyonu önemlidir.

Genellikle kan akışını artırmaya dayalı olan aşağıdaki yöntemler de seçenek olarak değerlendirilebilir:

 • "Penis yapımı".
 • İzometrik sıkıştırma (Kegel egzersizi).
 • İstenilen sonuçları görselleştirirken nefes egzersizleri.
 • Penisi elle germek.
 • Mantak Qia yöntemi.
 • Sıcak kompresler.
 • Penis için elektro-pulsatör.
 • Kasılma tedavisi (bir halka kullanarak).
 • Blacko'nun yüzüğü.

Evde penis büyütme yöntemi seçimini ne etkiler? Uygulama kolaylığı, verimlilik ve fiyat (alet ne kadara mal olur). Tabii ki, olası tüm yöntemlerin ayrıntılı bir analizinden sonra, adam herhangi bir maliyet gerektirmeyenleri (egzersizler, kompresler vb. )Ancak ne kadar etkili olacakları bilinmiyor ve harcanan zaman çok büyük olacak. Bir erkek devasa cinsel organların sahibi değilse endişelenmeyin, her şey ölçülü olarak iyidir, "her tencerenin kendi kapağı olduğunu" hatırlamanız gerekir.