Penis Büyütme Masajı - Etkililik, Faydalar ve Daha İyi Egzersizler

Birçok erkek cinsel organlarının büyüklüğünden memnun değil, kompleksler ve çeşitli korkular tarafından işkence görüyorlar. Böyle bir kişi her zaman bazı tezahürlerle tanımlanabilir: utangaçlık, ilgisizlik ve kadınlarla herhangi bir temasa girme isteksizliği. Son araştırmalar, aşırı konuşkan ve kendini beğenmiş erkeklerin de küçük penis boyutlarına sahip olabileceğini gösterse de - bu şekilde özgüvenlerini artırmaya çalışıyorlar. Bu nedenlerden dolayı, daha güçlü cinsiyet temsilcileri, organlarının konfigürasyonunu değiştirme yöntemleri aramaya başlar. Bunlardan biri de penis büyütme masajıdır. Çeşitli forumlarda ve kaynaklarda çok sayıda olumlu eleştiri görebilirsiniz, ancak masaj gerçekten bu kadar etkili mi?

masajla penis büyütmeyi düşünen adam

Penis masajı ne kadar etkilidir?

Penis büyütme bugün acil bir sorundur, bu nedenle modern pazar bu amaca ulaşmak için çok sayıda ilaç, cihaz, teknik ve prosedür sunmaktadır. Maddi imkanı olanlar, cerrahi yöntemle penisin boyutunun değiştirilmesi nedeniyle yardım için cerrahlara başvururlar. Bununla birlikte, bu prosedürün bir takım bariz dezavantajları vardır. Bunların en önemlileri yüksek maliyet, uzun süreli rehabilitasyon ve mevcut komplikasyon riskidir. Bu nedenle, başka bir yöntemi tercih etmek daha iyidir. Kısa sürede organı büyütmenize izin vermese de daha güvenli olacaktır.

Araştırmalar göstermiştir ki çoğu kişinin anlayacağı küçük penis boyu 12 santimetreden daha kısa iken bizim enlemlerimizde ortalama uzunluk 12-18 santimetredir. Bu boyut optimaldir ve daha adil cinsiyetin rahatsızlık ve acı olmadan zevk ve orgazm aldığı kadın genital organları için mükemmeldir. Penis 18 santimetreden büyükse, büyük olarak kabul edilir.

Araplar cinsel organları konusunda çok titizdirler. Küçük yaştan itibaren babalar oğullarına bakar ve onlara penisini büyütebileceğiniz özel bir masaj öğretir. Çocuk, genel sağlık prosedürlerine ek olarak, aile bu tür prosedürleri maddi olarak karşılayabiliyorsa kasık masajının yapıldığı özel bir tıbbi kuruma kaydedilir. Bu, kan dolaşımının normalleşmesine ve boyutunun artması nedeniyle penisin doğru gelişimine katkıda bulunur. Bu, masajın etkinliğini ve hücre yenilenme hızı maksimum olduğunda genç yaşta penis büyütmeye girmenin daha iyi olduğunu doğrular. Ek olarak, genç bir erkeğin daha elastik bir fallusu vardır, bu nedenle yaralanma olasılığı çok daha azdır.

Şimşek hızında bir sonuca güvenmeniz gerekmediğine dikkat etmek önemlidir, çünkü bu işlem çok zaman alır, ancak vücudunuza her gün 30 dakikadan fazla ayırmanız gerekmez. Özel ilaçların kullanılmasının yanı sıra diğer yan yöntemlerle kombinasyon nedeniyle prosedürün etkinliği artar.

Masajın başlıca faydaları aşağıdaki gerçekleri içerir:

 • penis büyütme masajı evde kendi başınıza yapılabilir;
 • samimi bir yağlayıcı satın almak için minimum finansal yatırım yapmak yeterlidir, ancak bazı alıştırmalarla onsuz yapabilirsiniz;
 • organınızla yapılan bu tür manipülasyonlarla, sadece boyutu ve şekli düzeltilmekle kalmaz, bunun tüm üreme sistemi üzerinde de olumlu bir etkisi vardır;
 • tüm kurallara ve önerilere uyarsanız, yan etki ve komplikasyon olasılığı sıfıra inecektir.

Çoğu erkek, penis masajının genişlemeye yol açabileceği konusunda şüphecidir. Bu görüş yanlıştır, çünkü bu tür prosedürler dünyadaki hemen hemen her kültürde mevcuttur.

Yöntemin etkinliği hakkındaki soruyu doğru bir şekilde cevaplamak için erkek genital organının yapısını anlamanız gerekir. Penis, çeşitli yapısal unsurlardan oluşan kaslı bir organdır. Heyecanlandığında, beyinden seks hormonlarının sentezini aktive eden ve kasık bölgesindeki kan dolaşımını artıran bir sinir sinyali gönderilir.

Bundan dolayı organın boşlukları (kavernöz cisimler) kanla doldurulur. Bu cisimlerin boyutu ne kadar büyük olursa, hacimleri de o kadar büyük olur ve buna göre içerdiği kan miktarı buna bağlıdır. Organ bol miktarda kanla dolarsa kalınlaşır ve uzar. Corpora cavernosa özel eğitim ile büyütülebilir. Herhangi bir erkek onları evde uygulayabilir, belirli kurallara göre yönlendirilmeniz gerekirken, güvenlik önlemleri ve kontrendikasyonları unutmayın.

Olumlu bir sonuç elde etmenin ana koşullarından biri düzenliliktir. Prosedürleri sistematik olarak, tercihen günlük olarak yürütmek gerekir, ayrıca bu minimum zaman ve çaba gerektirir. Eğitim, seansların yoğunluğunu ve süresini değiştirmeyi içerir. Çeşitli masaj teknikleri vardır, karmaşıklıkları farklıdır, ancak penisi gelecekteki strese hazırlamak için en basitinden başlamanız gerekir.

Çeşitli kremler ve jeller prosedürü mükemmel bir şekilde tamamlar, doku gerilmesinin artmasına neden olur. Bu fonlar özel mağazalarda ve eczanelerde satılmaktadır. Komplikasyonları ve yan etkileri önlemek için kalifiye bir uzmana danışmalısınız. Uzatıcılar kendilerini iyi gösterdiler. Bir cihaz, fallusu germek için tasarlanmış bir cihazdır. Ürünü masaj aralarındaki molalarda kullanabilirsiniz.

Bu veya bu aracı veya cihazı kullanmadan önce, özellikle olası patolojilere karşı koruma sağlayacak kullanım kuralları ile talimatlarını dikkatlice okumalısınız.

hazırlık faaliyetleri

Her erkek penisini masaj yardımı ile nasıl büyüteceğini bilmek ister, çünkü bu tekniğin çok sayıda avantajı vardır. Doktorların tüm kurallarına ve tavsiyelerine uyarsanız, birkaç ay içinde penisin boyutu birkaç santimetre uzunluğunda ekleyecektir. Düzenli egzersiz, sadece penisin uzunluğunu değil, aynı zamanda çevresini de arttırmanıza izin verir, bu, cinsel ilişki sırasındaki hisleri olumlu yönde etkiler. Erkekler, bu tür manipülasyonlardan sonra, boşalma üzerindeki kontrolün ortaya çıkması ve cinsel ilişki süresinin önemli ölçüde artması nedeniyle penisin duyarlılığının azaldığını not eder.

Bunun en önemli yönlerinden biri de hazırlık faaliyetleridir. Her şeyden önce, bir erkeğin olumlu bir tutumu olmalıdır - sinirsel gerginlik veya psiko-duygusal yorgunluk, masajı etkisiz ve hatta acı verici hale getirecektir. İşlemden önce banyo yapmak veya kasık bölgesini uygun şekilde ısıtmak için sıcak kompres yapmak en iyisidir. Bu, kasların gevşemesine izin verecek, bu da esnekliklerine katkıda bulunacak ve bu da egzersizin etkinliğini büyük ölçüde artıracaktır.

Dersler için bir yer hazırlamak gereklidir. Şu anda kimsenin adamı rahatsız etmemesi önemlidir. Bazı egzersizler yatar pozisyonu içerir, bu yüzden böyle bir yer hazırlamanız gerekir, çok yumuşak yapmanıza gerek yoktur, ancak rahat olması önemlidir. İsterseniz rahatlatıcı, hafif müziği açabilirsiniz.

Ellerinize dikkat etmeniz gerekir - yıkanmaları, kurutulmaları, özel bir antibakteriyel madde ile tedavi edilmeleri gerekirken, bacaklar mekanik olarak organa zarar vermeyecek şekilde kesilmelidir.

Şimdi doğrudan penisin kendisinin hazırlanmasına geçebilirsiniz. Bunu yapmak için onu dik bir duruma getirmeniz gerekir - kafa elin etrafına sıkıca sarılır ve sıkıştırılır, ancak ağrı ortaya çıkmamalıdır. Bundan sonra, rahatsızlık görünene kadar organ farklı taraflarda hafifçe gerilir. Zamanla, ağrı eşiği artacak, gelecekte bu tür germe hoş olmayan hislere neden olmayacak. Bunlar çok hazırlık önlemleriydi, ardından alıştırmalara devam edebilirsiniz.

Jimnastik, başı sıkmak ve gövdeyi sıkmakla sona erer, yaklaşık 10 kez yeterli olacaktır. Penise masaj yapmak, onu büyütmenin en güvenli yöntemidir. Egzersiz yaparken, bir adam süreci tamamen kontrol eder, keskin bir ağrı ortaya çıkarsa, manipülasyonlar hemen durdurulabilir. Örneğin bir pompa veya bir uzatma nozulu gibi özel cihazlar kullanırken bunu yapmak mümkün değildir. İlk sonuçlar ancak 30 gün sonra görülebilir, ancak altı ay içinde dramatik değişiklikler meydana gelecektir. Egzersizleri uygulamak için her biri küçük bir yaralanma olasılığı olan ve dolaşım sorunlarına yol açmayan çok sayıda farklı teknik vardır ki bu diğer teknikler hakkında söylenemez.

Yan etkiler

Egzersizleri haftada en az 3-4 kez yapmanız gerekir, ancak bunu günlük olarak yapmanız önerilir. Masaj, üreme işlevi de dahil olmak üzere erkek sağlığı için bir tehdit oluşturmaz. Egzersizlere başlamadan önce doğru bir şekilde hazırlanırsanız ve tüm önerileri izleyerek doğrudan masajı yaparsanız, komplikasyon olasılığı minimumdur. Bununla birlikte, erkeklerin bazen fark ettiği bir takım yan etkiler vardır, bunlar şunları içerir:

 • organın tek tek bölgelerini veya tüm yüzeyini etkileyen penis derisinde renk değişikliği. Genellikle bu fenomen, yapılan manipülasyonlardan birkaç ay sonra ortaya çıkar. Kapların yakın konumlarından dolayı meydana gelen renk değişimi anlatılır;
 • gövde yüzeyinde damarların görünümü - masaj egzersizleri organ içinde kan dolaşımının artmasına neden olur, bu da damarların boyutunda bir artışa katkıda bulunur, bu yüzden yüzeyde öne çıkarlar. Bu süreç, bir komplikasyon olarak adlandırılamaz, çünkü damarlar, eşinizin takdir edeceği ek nervürler yaratır;
 • kafada lokalize lekelerin varlığı. Renkleri kırmızıdır ve görsel olarak enjeksiyon izlerine benzerler. Nadir durumlarda bu lekeler koyulaşır ve alanları artar. Bu, egzersizin yoğunluğunun çok yüksek olduğunu, penisin tamamen restore edilmesi için bu göstergeyi azaltmanız veya bir süre manipülasyonları tamamen bırakmanız gerektiğini gösterir.
penis büyütme için masaja kontrendikasyon olarak kasık ağrısı

Bu belirtiler, vücuda zarar vermedikleri ve tedaviye ihtiyaç duymadıkları için patolojik olarak adlandırılamaz. Noktaların yüzeyi artan kuruluk ile karakterize edilirse, penisi nemlendiricilerle yağlamak yeterlidir. Penisin hassas yüzeyinde alerjik reaksiyona neden olabilecek veya iltihaplanma sürecine yol açabilecek boyalar ve diğer bileşenleri içermemelidirler.

Tay masajı

Bugün, penisin Tay masajı çok popüler. Bunu kendi başınıza yapmak gerekli değildir, çünkü bunu yaparken adam tamamen rahatlamış olmalıdır. Ruh eşinizden bu egzersizleri yapmasını isteyebilirsiniz ve bu, cinsel yaşamınızı çeşitlendirmenize yardımcı olacak rol yapma oyunları için harika bir fırsat olabilir. Mali olanaklar izin veriyorsa, bu prosedürün kalifiye uzmanlar tarafından yapıldığı özel bir salonu ziyaret edebilirsiniz.

Bu prosedürün tekniği sadece penisi arttırmayı değil, aynı zamanda yaşanan orgazm sayısını ve ereksiyon kalitesini iyileştirmeyi de amaçlar. Manipülasyonlara başlamadan önce, erkeğin vücudunu iyice ısıtmanız gerekir, bunun için bacaklara, göğüse, omuzlara ve boyuna masaj yapılır. Bundan sonra, kalçalara geçerler, kuvvetlice sıkılmaları gerekir, ancak yavaşça, uyarılma için parmağınızı anüs boyunca (içine girmeden) çalıştırmalısınız. Gerçek şu ki, bu alan büyük bir sinir ucu birikimi içeriyor.

Sonra testislere geçerler, seks bezleri dokunmaya çok duyarlıdır, bu yüzden hafif ve rahat olmalıdırlar. Aksi takdirde, adam acı çekecek ve daha fazla manipülasyon boşuna olmayacaktır. Bundan sonra erkek dogi stilinin pozisyonunu almalı ve kadın baştan başlayarak penisini okşamalıdır. Penis büyütme için masajı görsel olarak düşünmek en iyisidir, videoda faydalı bilgiler ve bu egzersizleri yaparken dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar vardır:

Penis büyümesi için kendi kendine masaj

Penis büyütme masajı kendi başınıza yapılabilir, utangaç olan veya kalıcı bir seks partneri olmayan erkekler için mükemmel bir çözümdür. Kendi kendine masaj, "erkekliği" arttırmanın en basit ve en ucuz yöntemlerinden biridir, çünkü uygulanması için yalnızca belirli bir dizi eylemi gerçekleştirmek yeterlidir. Prosedür sadece birkaç dakika sürer, bu nedenle düzenli olarak yapılması önerilir. Bu egzersiz, hastaya penise yetersiz kan akışı teşhisi konmuşsa, bir tıbbi kurumda bile reçete edilir.

Egzersizlere başlamadan önce, havlunun kenarını ılık suya batırmanız ve penisi onunla birkaç dakika sarmanız gerekir. Bu kadar basit bir manipülasyon sayesinde, kan aktif olarak cinsel organlara girecektir. Ardından kuru bir havluyla nazikçe siler ve egzersizin kendisine devam edebilirsiniz, bunun için aşağıdaki basit eylem algoritmasını izlemelisiniz:

 1. Rahat bir durumda, penis sağ elle sıkıca sıkılır ve "kendinden uzağa" yana doğru çekilir. Germe kuvvetini kademeli olarak artırarak bu eylemleri birkaç dakika boyunca gerçekleştirmek gerekir. Bundan sonra, önemli bağları yırtmamak için 2-3 dakika penis dinlenmelidir.
 2. Penis yumruk şeklinde sıkılmalı ve en az 20 kez dairesel hareketlerle yapılmalıdır.
 3. Ayrıca, penis tekrar bir yumrukla sıkılır, ancak şimdi hareketlerin belirli bir yörüngesi vardır: sağ-sol-yukarı-aşağı ve sonra ters sırada.
 4. Bir sonraki egzersizden önce, tekrar birkaç dakika ara vermeniz gerekir. Daha sonra penisin tüm alanı boyunca buruşması gerekir, bu da daha iyi kan dolaşımını ve boyutunu daha da artıracak yapısal elemanların gerilmesini teşvik edecektir.
büyütme için penisin kendi kendine masajı

Artık penise minimum sürede nasıl masaj yapacağınızı biliyorsunuz. Her biri kendi nüansları ve özellikleri olan bu manipülasyonları gerçekleştirmek için başka teknikler de vardır. Bazı durumlarda, bu manipülasyonların etkinliğini artıracak olan bu prosedürlerin birleştirilmesi tavsiye edilir.

Taocu teknik

Bu teknik, penisi minimum manipülasyonla artırmanıza izin verir, bunun için aşağıdaki eylemleri gerçekleştirmeniz yeterlidir:

 1. Burundan derin bir nefes almak, boğazda tutmak ve yutmak, mideye göndermeye çalışmak gerekir. Hava alt karına girdiğinde onu kasık bölgesine yönlendirmeye çalışın.
 2. Sol elin üç parmağıyla (işaret, orta ve halka), skrotum ve anüs arasındaki noktaya basmanız gerekir, Doğu uygulamasında buna Hu-Yun denir. Bu, ereksiyonunuzu güçlendirmeye yardımcı olacaktır.
 3. Bu noktada parmaklarınızı tutmanız ve derin nefes almanız gerekir.
 4. Bu sırada sağ el penisi ileri geri uzatır, hareketler ritmik ve hafif olmalı, tekrar sayısı 36'dır. Başparmak, penis sertleşmeye başlayana kadar başı okşamalıdır.
 5. Sağ elinizle, fallusu tabandan tutmanız gerekir. Tutamağı tutarak elinizi 3-4 santimetre ileriye doğru hareket ettirin. Böylece havanın enerjisi birikmeye başlayacaktır. Kafasına daha yakın itmeye çalışın.
 6. Daha sonra penisi sağa çekmeniz ve saat yönünde 36 kez döndürmeniz gerekir, bundan sonra aynı miktarda sadece diğer yönde. Ardından sağa doğru eğin ve bu manipülasyonları tekrarlayın. Bu tür eylemler sayesinde, ana organlardan gelen enerji, yeteneklerini güçlendirecek ve artıracak "erkek hanesine" yönlendirilecektir.
 7. Egzersiz, penisin dik durumdayken uyluğun iç kısmına 36 kez, önce sağ, sonra sol ile hafifçe vurmasıyla sona erer.

Bu teknik birkaç yüzyıldır varlığını sürdürmektedir, karmaşık bir nefes alma tekniğini ve fiziksel egzersizleri birleştirdiği için uygulanması oldukça sorunludur. İlk başta zorluklar ortaya çıkabilir, ancak deneyimle ilk sonuçlar ortaya çıkacaktır. Erkekler bu yönteme şüpheyle bakıyorlar, penisi masajla büyütmenin başka bir yolunu bulmaya çalışıyorlar, ancak dikkati hak ediyor, çünkü etkinliği, daha güçlü cinsiyetten memnun temsilcilerin yüzlerce olumlu yorumu ile kanıtlandı.

Kegel tekniği

Penis büyütme tekniği ararken, çoğu kişi Kegel tekniğine aşina olur. Uygulanması çok kolay olan, ancak gerçekten çok sayıda olumlu niteliğe sahip özel bir manipülasyon türüdür. Bunlar şunları içerir:

 • ereksiyon gücünü arttırmak;
 • tekrarlanan bir orgazm elde etmek;
 • boşalma üzerinde kontrol;
 • ilişki süresinde bir artış;
 • prostat bezinin sağlığını korumak;
 • boşalmadan sonra vücudun iyileşme süresini azaltır.

Bu tekniğin özü, PC'nin özel bir kasını (pubokoksigeal kas) etkilemektir. Erkek üreme sisteminin işleyişini düzenleyen bir grup pelvik kas dokusuna aittir. Bu kas, kuyruk sokumu ve kasık kemiği arasında bir bağlantı halkası görevi görür. Anüs ve skrotum arasında bulabilirsiniz. Diğer benzer kaslarla birlikte idrara çıkmayı düzenler ve orgazmdan sorumludur. Erkek vücudunda bu kas boşalma sırasında kasılır. Çalışmasına ve gelişimine katılırsanız, cinsel yaşamınızın kalitesini önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Teknik, adını yaratıcısı Arnold Kegel'in onuruna aldı. Kendinize ve eşinize seks sürecinde gerçek zevk vermeyi öğrenebileceğiniz pelvis kasları ile basit manipülasyonlardan oluşur. Kadınların da bu kasın yardımıyla orgazma ulaştığına dikkat edilmelidir, bu nedenle daha adil seks için vücutlarının yeni olanaklarını keşfetmelerini sağlayan çok sayıda teknik vardır.

İlk adım, PC kasınızı bulmaktır. Erkeklerde bunu yapmak çok daha kolaydır - bunun için idrara çıkma sırasında, yaklaşık yarısı mesanede kaldığında durmanız gerekir. Bu sadece kasın yerini belirlemeye yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda tekniği kullanmanın ilk adımı olacaktır. Her tuvalete gidişinizde en az 5 kez idrara çıkmalı ve durmalısınız. İdrarı durdurma yeteneği, boşalma üzerinde kontrol sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

penis büyütme için masaj öncesi yoga pozu

Kegel jimnastiğini uygun bir zamanda yapabilirsiniz. Kasın lokalizasyonunu belirlemek mümkün olduktan sonra, egzersizle ilgili herhangi bir sorun olmamalıdır. Örneğin arabada, masa başında, evde TV izlerken vb. herhangi bir yerde yapılabilirler. Yöntemin avantajı, pantolonun hafif bir hareketi dışında hiç dışa dönük görünmemesidir, ki bu neredeyse algılanamaz. Olumlu bir sonuç elde etmenin ana koşullarından biri düzenliliktir. Günde 20 tekrarla başlamanız gerekiyor, bu rakamı kademeli olarak 100'e çıkarmalısınız. Zamanla bu beceriyi arttırmanız gerekiyor, günde 250 tekrara ulaştığınızda vücutta inanılmaz değişiklikler olmaya başlıyor. Ama asıl hedef gün boyu 1000 sıkma.

Bu sonucu elde etmek için aşağıdaki eylem algoritmasına dikkat etmelisiniz:

 1. Yoğun bir PC masajı ile başlamanız, kası mümkün olduğunca açmaya ve kasmaya çalışmanız gerekir.
 2. Bazen kası kasılmış bir durumda mümkün olduğu kadar uzun süre tutun.
 3. Egzersiz, yükte kademeli bir artışla yapılmalıdır.
 4. Titreşim bilgisayarı. Uzun süreli manipülasyon ile, enerjinin vücuda yayılacağı kastan bir miktar titreşim hissedebilirsiniz.
 5. Nefesinizi ayarlamak önemlidir - orta ve derin olmalıdır, bu yöntem zorlu bir çalışma veya fiziksel aktivite gününden sonra vücudu kurtarmak için harikadır.

Uzmanlar, MS kasının uyarılmasıyla yapılan egzersizin idrar kaçırma olasılığını ve genitoüriner sistemin diğer birçok hastalığını sıfıra indirdiğini belirtiyor. Ayrıca, büyümüş bir penis ve artan cinsel yaşam kalitesi şeklinde harika sonuçlar elde edeceksiniz. Kegel tekniği, en etkili ve erişilebilir tekniklerden biri olarak belirtilmektedir, çünkü herhangi bir zamanda gerçekleştirilir ve uygulanması için finansal enjeksiyonlara gerek yoktur.

Masajla penis büyütme uygulaması kolay, güvenli ve ucuz mükemmel bir yöntemdir. Dış genital organlarla yapılan egzersizlerin genel sağlığı, özellikle üreme fonksiyonlarını, ereksiyonları iyileştirdiği kanıtlanmıştır ve ayrıca penis boyutunda bir artışa katkıda bulunurlar. Tabii ki, şimşek hızında bir sonuca güvenmenize gerek yok, ancak birkaç ay sonra penis, yalnızca uzunluk olarak değil, aynı zamanda çevre açısından da birkaç duygu ile büyüyecektir. Manipülasyonlardan önce, egzersizin kontrendike olabileceği bireysel patolojilerin olmadığından emin olmak için bir tıbbi kurumu ziyaret etmelisiniz.