Kabartma tozu ile penisinizi nasıl büyütebilirsiniz?

Pek çok erkek penisinin büyüklüğünden memnun olmadığı için penisini büyütmelerini sağlayacak bir yöntem bulmaya çalışırlar. Bu amaçla, daha güçlü cinsiyet temsilcileri çok çeşitli tarifler ve yöntemler kullanır ve bazıları sağlığı tehdit eder ve tedavi edilemez patolojilerin gelişmesine yol açar. Geleneksel tıbbın tarifleri arasında basit ve uygun fiyatlı bileşenlerden hazırlanan ancak aynı zamanda yüksek verim gösteren ve tamamen güvenli olan ürünleri bulabilirsiniz. Bunlardan biri sodadır. Bu ürün her evde var ve maliyeti kuruş. Penisinizi soda ile büyütmeden önce, bu maddeyi kullanmanın önemli yönlerini ve kurallarını göz önünde bulundurmalısınız.

penis büyütme soda

Kabartma tozu penisi büyütmek için etkili midir?

Pek çok insan soruyla ilgileniyor, penisi soda yardımıyla büyütmek mümkün mü? Sadece bu ürünün bileşimini analiz ettikten sonra cevap vermek mantıklıdır.

Soda, iltihaplanma ve zararlı mikroorganizmalarla mücadele için mükemmel bir çare olduğu için geleneksel tıp tariflerinde sıklıkla kullanılır. Bu maddeyi kullanırken penisin hızla büyüyeceğini düşünmeyin. Araştırmalar, kabartma tozunun diğer yöntemler kullanıldığında verimliliği artırdığını, yani yardımcı eleman olarak kullanılması tavsiye edildiğini göstermiştir.

Kabartma tozu ile penis nasıl büyütülür? Penisin boyutunu değiştirebilme özelliği, maddenin engellenmeden dokulara nüfuz edebilmesinden ve benzersiz etkisinden dolayı kanı inceltmesinden kaynaklanmaktadır. Bu özellik tozu vazgeçilmez kılar - penisin boyutunu aktif olarak arttırır. Kabartma tozu ile penis büyütme, egzersiz yapmazsanız veya özel cihazlar kullanmazsanız normal sonuç göstermez.

Kabartma tozu ile penis büyütme için her biri ayrı fayda ve özelliklere sahip çeşitli seçenekler vardır. Herkes belirli bir türü bağımsız olarak seçer ve bunları birleştirmek daha da iyidir, ancak asıl şey belirlenen dozajları abartmamaktır. Penisi soda ile büyütmeyi bilenler penisin yaklaşık 1-2 cm uzadığını iddia ederler. Genel olarak, bu toz aşağıdaki şekillerde kullanılır:

 • içinde kullanılan;
 • merhem için ana bileşen olarak kullanılır;
 • tepsi yapmak için bir bileşendir.

Soda ile penis büyütme hakkında her şeyi görsel olarak görmek daha iyidir - video bu prosedürün en önemli yönlerini gösterir ve temel kurallardan bahseder:

Sodanın faydalı özellikleri

Penislerinin büyüklüğünden memnun olmayanlar için, erkek penisini soda yardımıyla nasıl büyüteceğinizi öğrenmelisiniz, çünkü bu, uygulanması için harcamanız gereken en basit ve en uygun fiyatlı yöntemlerden biridir. minimum çaba ve finansal kaynaklar.

Bazıları, yalnızca pişirme için kullanıldığına inanarak, sodanın olumlu özelliklerinden bile haberdar değil. Aslında, bu ürünün tıbbi özellikleri efsanevidir. Daha ayrıntılı olarak, madde aşağıdaki durumlarda yardımcı olur:

 • fazla kiloyu hafifletir;
 • yanıkları ortadan kaldırır;
 • mide ekşimesi ile baş eder;
 • metabolizmayı hızlandırır;
 • midedeki asitliği normalleştirir;
 • kozmetik amaçlı kullanılan;
 • kan dolaşımı sürecini düzenler;
 • soda yardımı ile penis büyütülür.

Kabartma tozu ile penisini nasıl büyütebilirsin?

yorganın altında soda ile penis büyütmeyi düşünen bir adam

Penisinizi büyütmek için soda kullanmadan önce, bu maddeyi kullanmak için çok önemli birkaç kuralı göz önünde bulundurmanız gerekir. En yaygın yöntem masajdır. Hızlı ve güvenli bir şekilde olumlu bir sonuç elde etmek için egzersizi doğru yapmanız gerekir, aksi takdirde fallusun hassas cildine zarar verme olasılığı vardır. Prosedür birkaç aşama içerir:

 1. Hazırlık. Penisinizi evde soda ile büyütmeden önce, organı cildin elastik hale gelmesi ve kan dolaşımının artması için hazırlamanız gerekir. Bunu yapmak için bir havlu almanız gerekir - daha yumuşak versiyonu tercih etmek daha iyidir. Daha sonra ılık suyla ıslatıp penisin etrafına sarmanız gerekir, 2-3 dakika bekletin. Prosedür birkaç kez tekrarlanır - en az 3.
 2. Masaj. Herkes, asıl amacı organı germek olan masaj yoluyla penisi soda ile nasıl büyüteceğini bilmiyor. Yaklaşımlar arasında, düzgün ve hafif hareketler yaparak doğru kan dolaşımının yüksek kalitede restorasyonunu sağlamalısınız. Penis gerildiğinde, büyük miktarda kan kütlesi girer, bundan sonra pürüzsüz masaj nedeniyle tüm damarlar boyunca eşit olarak dağıtılır. Soda masaj sırasında doğrudan uygulanmalıdır. Bunu yapmak için, elinize bir tutam madde alın ve kelimenin tam anlamıyla penisin yüzeyine "yapıştırın". Prosedür, bir fırçalama uygulamasına biraz benzer.
 3. Kurtarma. Kabartma tozu ile penis büyütme egzersizleri tamamlandıktan sonra normal vücut işleyişine dönülmelidir. Bunu yapmak için sadece uzanmanız ve rahatlamanız gerekir.

Uzmanlar, soda ile penis büyütme yapmadan önce ruh halinizi iyileştirmeniz ve rahatlamanız gerektiğini tavsiye ediyor. Çoğu zaman, üreme sisteminin sağlığıyla ilgili sorunlar psikolojik niteliktedir, bu nedenle iyi bir sonuç için kendinizi uygun şekilde ayarlamanız gerekir.

Seksologlar, erkeklerin kafalarındaki eksik santimetreleri "hayal etmeleri" gerektiğini savunuyorlar, bu onların komplekslerden hızla kurtulmalarını sağlayacak.

soda losyonları

Bir soda çözeltisi hazırlamak için 2 yemek kaşığı almanız gerekir. Maddenin yemek kaşığı ve 100-150 ml ılık suda iyice karıştırın. Elde edilen solüsyonda gazlı bez veya küçük bir havluyu nemlendirin ve bu kompresi kasık bölgesine yerleştirin. Dokunun boyutu, penisi tamamen sarabilecek şekilde olmalıdır.

Losyonlar aracılığıyla kabartma tozu ile penis büyütme 30 gün boyunca günlük kullanımı içerir. Bir işlem sonuç vermez, yöntemi sadece kurslarda uygulamanız gerekir. Etkisini ve vücut üzerindeki olumlu etkisini arttırmak için karışıma biraz uçucu yağ ekleyebilirsiniz. Selvi, kakule veya "erkeksi" bir kokuya sahip başka herhangi bir bitkinin yağı bu amaçlar için mükemmeldir. Uçucu yağların aroması, rahatlamanıza ve baskı problemlerini unutmanıza izin verir ve yumuşak doku, vücudu ısıtmaya ve kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur. İşlemden sonra bir süre uzanmanız gerekir, ancak sonucu pekiştirmek için uyumak daha da iyidir.

Kabartma tozu, penis büyütme etkinliğini artırmak için dahili olarak kullanılabilir. Vücudun iç ortamı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, yani önemli organ ve sistemlerin işleyişinin düzenlenmesine katkıda bulunur. Bazı durumlarda, küçük boyut, erkeğin farkında bile olmayabileceği eşlik eden hastalıkların varlığından kaynaklanmaktadır. Ereksiyon kalitesinde azalmaya ve hatta iktidarsızlığa neden olurlar. Maddenin kullanımı, tehlikeli patolojilere yol açabilecek toksinleri ve toksinleri vücuttan atacaktır.

penis büyütme için soda çözümü

Maddeyi almadan önce bir uzmana danışmanız gerekir - kalifiye bir doktor size penisinizi kabartma tozu ile nasıl artırabileceğinizi ve bunu güvenli ve en kısa sürede nasıl yapacağınızı söyleyecektir.

Küçük dozlarda başlamanız gerekir - günde iki kez çeyrek çay kaşığı. Bu yemekler arasında yapılır. Zamanla, dozaj 1 yemek kaşığı artar. resepsiyon için kaşıklar.

Genellikle, penisi soda ile büyütmek için banyolar kullanılır - incelemeler, bu prosedürün yüksek bir etkinlik oranına sahip olduğunu göstermektedir. Bu yöntemi kullanmak için her litre suya 100 gram madde eklemeniz gerekir. Bu orana bağlı olarak banyo hacmi ayarlanabilir, suyu çok sıcak yapmanıza gerek yoktur, optimal seçim 40-50 derece olacaktır. Banyonun rahatlamanıza izin vermesi, rahatsızlığa ve hatta daha fazla acı verici hislere neden olmaması çok önemlidir. Bunun için vücuda zarar verilmemelidir.

penis büyütme için soda banyosu

İşlem, egzersizlerden hemen önce en yüksek verimi gösterir, ardından banyo penisteki kan dolaşımını normalleştirir ve dokularını gevşetir. İşlemin süresi yaklaşık 15 dakikadır. Bu manipülasyonları bir ay içinde mümkün olduğunca sık, ancak günde 2 defadan fazla uygulamamak gerekir. Ankete katılan erkekler, oybirliğiyle, sodanın erkek "onurunu" artırmak için çok güvenilir ve güvenli bir madde olduğunu ve kurs boyunca herhangi bir komplikasyona neden olmadığını söyledi.

Güvenlik düzenlemeleri

Erkek üreme sistemi, çeşitli olumsuz belirtilere karşı çok hassastır, bu nedenle çevrenin ve iç ortamın patojenik faktörlerinden korunmalıdır. Ürünün olumlu özelliklerine rağmen, bu yöntem ciddi sonuçlara yol açabilir. Bunu önlemek için sağlığınızı düzenli tutmanızı sağlayacak bir takım kurallara uymanız gerekir. Bunlar aşağıdaki yönleri içerir:

 • dahili kullanım planlanıyorsa, özellikle sindirim sistemi hastalıkları varsa son derece dikkatli olmanız gerekir. Mide asidik ise, ilacın büyük miktarlarda düzenli olarak alınması, gastrit ve hatta ülserlerin gelişmesine neden olur;
 • bu ürüne karşı bireysel hoşgörüsüzlüğün varlığını dışlaması için doktorunuza danışmanız gerekir;
 • diabetes mellitus gibi bir hastalığın varlığında, herhangi bir biçimde kullanmaktan kaçınmak daha iyidir, çünkü aktif bileşenlerinin etkisi tam olarak dolaşım organları üzerindedir;
 • Bir erkeğe kötü huylu bir oluşum teşhisi konması yasaktır, çünkü maddenin birkaç dozundan sonra kan, kanser hücrelerinin vücutta daha hızlı yayılması nedeniyle daha sıvı hale gelir;
 • Bu ilacı, midenin düşük asitliği ile kullanmayı reddetmelisiniz, çünkü bu ciddi sonuçlarla doludur;
 • bazı erkekler artan cilt hassasiyetinden muzdariptir - cilt kuruluğu artmıştır. Bu, üreme sisteminde özellikle kabul edilemez olan ciddi tahrişe ve hatta iltihaplanma sürecine neden olacaktır.

Olumlu bir sonucun ancak belirlenmiş kurallara uyulması durumunda elde edilebileceğini hatırlamak önemlidir. Penis büyütmenin tüm yöntemlerinde düzenlilik büyük önem taşımaktadır. Her gün etkili ve güvenli bir yöntem uygularsanız, o zaman kesinlikle işe yarayacak ve penise birkaç santimetre ekleyecektir.

Kontrendikasyonlar

Bileşimin kullanımı, özellikle belirli patolojilerin veya kronik hastalıkların varlığında dikkate alınması gereken bir dizi kontrendikasyona sahiptir. Bu kontrendikasyonlar şunları içerir:

 • cilde zarar, döküntülerin varlığı;
 • maddeye bireysel hoşgörüsüzlük;
 • patolojik bir sürecin sonucu olarak organ deformasyonu (bu durumda, ilgili doktora danışmadan yapamazsınız).

Yukarıdaki faktörlerin varlığında, madde harici ve dahili olarak alınamaz ve ikinci durumda, bu kontrendikasyonlar birkaç tane daha içerir:

 • mide asiditesinde değişikliğe yol açan kronik gastrit veya başka bir hastalık;
 • alerjik reaksiyon;
 • ülseratif oluşumlar.

Son kullanma tarihi geçmiş bir ürünün kullanılması kesinlikle yasaktır, bu nedenle penisi soda ile büyütmeden önce kontrol edilmelidir. Ayrıca, ürün normal bir raf ömrüne sahip olsa bile, ancak toz rengini sarıya çevirmiş olsa bile, kullanım atılmalıdır, belirli bir koku veya normdan başka herhangi bir sapma var.

%100 sonucu garantilemek ve kesin olarak öğrenmek için, bu işlemin özelliklerini açıkça gösterecek olan videoyu izleyin:

Kabartma tozu ile penisinizi nasıl büyüteceğinize dair seçenekler ararken, o zaman erkekliğin büyüklüğünden memnun değilsiniz. Sert önlemlerden kaçınmak için, şifacılar tarafından önerilen, penisi artırabilen, psikolojik kompleksi ortadan kaldıran teknikleri kullanmaya değer.

Kabartma tozu ile penisinizi nasıl büyütebilirsiniz?

Evde penisin kalınlığını veya uzunluğunu arttırma prosedürlerinden önce, ön hazırlık yapılması gerekir. Bunu yapmak için bazı öneriler kullanmalısınız:

 1. Büyük bir paket kabartma tozu satın alın. Para biriktirmeye çalışmayın, içinde yabancı kirlilik olmayan pahalı bir seçenek bulun.
 2. Kabartma tozu alerjilerini test ettiğinizden emin olun. Bunu yapmadan penisinizi kabartma tozu ile ıslatma riskini almayın. Bu, dirsek kıvrımının nemlendirilmesini ve ardından oraya küçük bir ürün uygulanmasını gerektirir. Bir saat sonra cildin durumuna bakın: kızarıklık, kaşıntı yoksa, çay sodası ile denemeye başlamaktan çekinmeyin.
 3. Erkek üye terapiye hazırlanmalı, önce ılık su ile buharlaştırılmalıdır. Bir bez kompresi kullanarak prosedürü izleyin.
 4. Erkekliğinizi yeniden boyutlandırmak için ek masaj malzemeleri hazırlayın (gerekirse evde penis büyütme için önerilen tarifte).
 5. Manipülasyonları mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için, çay sodası ile penisin büyüklüğünde bir artışla, hem kuru hem de ıslak hijyenik pedlerde stoklayın, bu da fazla sodayı epidermis ve mukoza zarlarından hızla çıkarmaya yardımcı olur.

Kabartma tozu ile penis büyütme için hazırlık

Sodanın penis boyutunu artırıp artırmayacağını anlayarak, ürünü kullanmanın çeşitli yollarını araştırmalısınız:

 1. Penisin yüzeyine zeytinyağı sürün - hassas cildi tamamen yumuşatır. Ardından kabartma tozu kullanma sırası gelir. Nazik masaj hareketleriyle uygulanmalıdır. Manipülasyona birkaç dakika devam edilmelidir, ardından kalan sodayı suyla iyice durulayın ve penisi tahrişi önlemeye yardımcı olan bir nemlendirici ile yağlayın.
 2. Kabartma tozu, küvette buharda pişirirken penisinizi büyütüyor mu? Evet, itibarınızı anında büyütmenin güçlü bir yolu. Bu versiyonda kabartma tozu nasıl kullanılır? 1 yemek kaşığı seyreltin. ben. ılık sudaki maddeler (1 litre sıvı yeterlidir). Genital organı bir saatin çeyreği boyunca banyoya yerleştirin. İşlemden sonra, bileşimin kalıntılarını yıkayın, bir nemlendirici uygulayın.
 3. Penis büyütme aracı olarak, ürünleri eşit oranlarda karıştırarak soda ile bal kullanılması önerilir. Merhemi cinsel organlara uygulayın, birkaç dakika bekleyin, ardından penise ellerinizle masaj yapın. Böyle bir tarif, boyutu arttırmanın yanı sıra, duyuları arttırmak için cinsel temastan önce yararlı olan organın başındaki hassasiyeti arttırır.

Dikkat! Maksimum etkinliği elde etmek için sıvı bir doğal arı ürünü gereklidir. Sentetik bal bunun için kötüdür.

Soda erkek organını arttırmada nasıl çalışır?

Kabartma tozunun erkek saygınlığını artırmak için neden uygun olduğunu anlamak için, ürünün faydalı nitelikleri hakkında biraz bilgi sahibi olmalısınız:

 1. Soda, kan dolaşımının aktivasyonunu tetikleyen epidermisin lokal tahrişini sağlar. Penis daha sonra geçici olarak şişer.
 2. Bundan sonra, bazı samimi problemler için önemli olan ereksiyon artar.
 3. Madde hızlı sonuç verir. Herhangi bir tarifi kullanarak, cinsel partnerinizi hoş bir şekilde şaşırtacak anında penis büyütme elde edebilirsiniz.
 4. Erkek haysiyetinde gerçek bir artış, hap veya ameliyat kullanılmadan gerçekleşir.
 5. Madde ucuz ve elde edilmesi kolaydır.

Sodanın penisi arttırdığı doğru mu?

Sıvı kan genitoüriner sistemde aktif olarak dağılır. Bu madde, masaj egzersizleri sırasında komplikasyonlar olan kan pıhtılaşması olasılığını önler.

Erkek organını büyütmek için kabartma tozu nasıl kullanılır?

Penisi büyütmek için maddenin nasıl doğru kullanılacağını sadece yayınlardan değil, aynı zamanda bu tekniği pratikte uygulayan erkeklerin incelemelerinden de öğrenebilirsiniz.

Faydası nedir?

Ne yazık ki, çoğu insan sodyum bikarbonatın sadece yemek pişirmek ve mide ekşimesi için kullanıldığına inanıyor. Ancak, sodyum bikarbonatın yalnızca yemek pişirmek için veya ev kimyasallarına alternatif olarak başarıyla kullanılabileceğini gösteren çok sayıda çalışma halihazırda devam etmektedir.

Ayrıca kabartma tozu penisi büyütmeye yardımcı olur ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılır.

Kabartma tozu ile penisinizi nasıl büyüteceğinizi bulmadan önce, iltihaplı durumlardan kurtulmanız gerekir. Sodyum bikarbonatın kurutma, antiseptik ve antienflamatuar etkisi vardır. Birlikte ele alındığında, tüm bunlar herhangi bir iltihabın baskılanmasına ve hastalığın gelişmesine yol açar.

penis büyütme için soda tozupenis büyütme için soda

Cinsel işlev bozukluğu başvurusu

Kabartma tozu, penisi büyütmeye ve erkeklerde erektil işlevi geri kazanmaya yardımcı olacaktır. Çoğu zaman, erkek saygınlığının büyük boyutuna rağmen, bir erkeğin bir kadını tatmin etmesi zordur - ereksiyon zayıflar, cinsel ilişki süresi azalır, seks sırasında duyumlar donuklaşır.

Sodyum bikarbonat, uyarılmanın başlamasını uyarmaz, ancak kullanımı, potensin hızlı ve daha da önemlisi serbest restorasyonuna katkıda bulunur. Ve cinsel ilişki süresinin yanı sıra ereksiyonun gücü de eşit derecede önemli bir role sahiptir.

Bu nedenle, kabartma tozu ile penisi nasıl büyüteceğinizi bilerek, genital bölgedeki başarısızlığın neden olduğu güvensizlikten evde kendi başınıza kurtulabilirsiniz.

Soda yardımıyla penis büyütme, eksojen ve endojen faktörlerin olumsuz etkisinin nötralizasyonu nedeniyle oluşur. Ayrıca sodyum bikarbonat, pelvik bölgede artan kan dolaşımını uyarır ve bu da potenste artışa neden olur.

Uygulama yöntemleri

Sodyum bikarbonatın nasıl uygulanacağı sadece kalite göstergesine değil, aynı zamanda sonuçların ortaya çıkma süresine de bağlı olacaktır. Soda ile penis büyütme, hem yerel ilaçların kullanımıyla hem de karmaşık bir etkiyle gerçekleştirilebilen karmaşık bir aktivitedir.

Soda kullanarak tüm penis büyütme yöntemleri çok yönlü bir etkiye sahiptir. Bu, evde çoğu hastalıktan kurtulabileceğiniz ve aynı zamanda penisinizi soda ile ücretsiz olarak artırabileceğiniz gerçeğine yol açar. Yöntemlerin kombinasyonu, cinsel alandaki kararsızlık ve sorunlardan kurtulmaya yardımcı olur.

yutma

Penisinizi kabartma tozu ile büyütmenin bir yolu, ağızdan çay sodası almaktır. Bu uygulama vücudun temizlenmesine yardımcı olur ve neoplazm oluşumunu engeller. Bu tür bir kullanımda önemli bir nokta, tüm değişim süreçlerinin etkinleştirilmesidir. Yani, sodyum bikarbonat alarak, ağırlığın normalleşmesini ve tüm metabolik süreçlerin normal seyrinin restorasyonunu sağlayabilirsiniz.

Bir erkek, kesintiye uğramış cinsel ilişki ile korunuyorsa ve döllenmeye güvenmiyorsa, ek olarak bariyer kontrasepsiyon yöntemlerini kullanması gerekecektir.

Bu yöntem, evde soda ile penisi büyütmenize izin verir ve ileri hastalıklarda istenen etkiyi tam olarak sağlayamayacağından önleyici tedbir olarak daha uygulanabilir.

Çözeltiyi hazırlamak için 0, 5 çay kaşığı sodyum bikarbonat ve bir bardak ılık süte ihtiyacınız olacak. Sodayı sütle seyreltin ve bu çözeltiyi için. Bu aracın kullanım süresi bir aya kadardır. Bu tarifi her gün, günde bir kez kullanmanız önerilir.

arınma

Bağırsak, vücudun işleyişinin önemli bir organıdır. Bağışıklık seviyesini korur ve ayrıca prostata kan akışını normalleştirir. Bu nedenle, penisi soda ile arttırmanın yollarından biri profilaktik mikrokristallerin kullanılmasıdır.

penis büyütme için soda çözümü

Bu tür mikrokristalleri hazırlamak için 1 yemek kaşığı seyreltmek gerekir. ben. bir litre ılık kaynamış su ile sodyum bikarbonat. Mikrokristalleri en az bir ay boyunca günde bir kez uygulayın.

alkali banyolar

Üreme sistemi hastalıklarını tedavi etmenin en popüler yöntemlerinden biri alkali banyoların kullanılmasıdır. Bu yöntem sadece penisin soda ile nasıl büyütüleceğini göstermekle kalmayacak, aynı zamanda prostatit, genital bölgede iltihaplanmayı önlemeye de yardımcı olacaktır. Bu banyolar, toksinlerin vücutlarını temizlemeye, cüruftan kurtulmaya ve metabolizmayı iyileştirmeye yardımcı olur.

Akşamları yatmadan önce banyo kullanımını planlamak daha iyidir. Sodyum bikarbonat sinir sisteminin aktivitesini etkileyerek rahatlatıcı bir etki sağlar. Bu, uykuya dalmayı daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Cilt yanıklarını önlemek için su sıcaklığı vücut sıcaklığına uygun olmalıdır.

Çözeltiyi hazırlamak için 500 gr kabartma tozunu 3 litre suda seyreltmeniz gerekir. Bu çözelti banyoda rahat bir sıcaklığa seyreltilmelidir. Böyle bir banyonun süresi 30 dakikaya kadardır. Banyoyu kontrast duş ile tamamlamanız gerekiyor. Bu yöntemin kullanılması, penisi arttırmanın yanı sıra sağlığı da iyileştirmeye izin verir.

konsantre banyolar

Çay sodası ile penis büyütmenin bir diğer sırrı da konsantre banyoların kullanılmasıdır. Kullanımlarının kontrendikasyonları ve yan etkileri yoktur. Tek uyarı, penisin derisinin bütünlüğüne zarar vermektir - bu, yanma hissine neden olabilir.

Ancak sodyum bikarbonat güçlü rejeneratif özelliklere sahiptir ve bu nedenle cilt lezyonlarının iyileşmesini hızlandırmak için kullanılabilir.

Tarif, kullanımdan sonraki ilk saat içinde ortaya çıkan hızlı bir etki sağlar.

sıkıştırır

Soda kompresi, kabartma tozu kullanan en güçlü penis büyütme ilaçlarından biri olarak kabul edilir. Uygulama bölgesinde artan kan dolaşımını uyarır, bu da erkeklik boyutunda hızlı bir değişime yol açar. Bu yöntem, olumsuz sonuçlardan korkmadan evde bağımsız olarak uygulanabilir.

Birçok erkek, kompreslerden sonra kuru cilt geliştirdiğini belirtti. Bunu önlemek için, kompresten sonra penisin yüzeyine besleyici bir krem sürmeli ve sodanın penis derisini kurutmamasına dikkat etmelisiniz.

penis büyütme için kabartma tozu ile sıkıştırın

Bu büyütme tarifi, minimum içerik gerektirir. Kompres hazırlamak için, sodyum bikarbonatı macun kıvamına getirmek için birkaç damla suya ihtiyacınız olacak.

Masaj

Ayrıca Web'de penis büyütme için sodanın masajda bir bileşen olarak kullanıldığı videolar var. Ek olarak, masaj karışımına bal dahil edilebilir. Bu teknik, erkekliğin boyutunu artırmak için aynı anda birkaç yöntem kullanıldığından, kan akışını daha aktif bir şekilde uyarmanızı sağlar.

Balın daha belirgin sonuçları sağmaya yardımcı olduğu görülebilir. Bu, bileşimdeki büyük miktarda anti-inflamatuar bileşenden kaynaklanmaktadır. Bal kullanarak soda ile penis büyütme tarifi çok basittir: Bal ve sodyum bikarbonatı pürüzsüz olana kadar karıştırmanız ve penise bu karışımla masaj yapmanız gerekir.

soda ile penis büyütme öncesi ve sonrası fotoğraf

Kabartma tozu ile penisinizi nasıl büyütebileceğinizin sonucu öncesi ve sonrası fotoğrafta görülebilir. Eylem halinde penis büyütme için kabartma tozu kullanımını görselleştirmeye yardımcı olur. Evde, ergenlik döneminde kabartma tozu kullanmaya başlayarak büyüme sürecine kendi başınıza yardımcı olabilirsiniz.