Penisinizi kendiniz nasıl büyütebilirsiniz: penisin kendi kendine büyümesi

Penisinizin büyüklüğünden memnuniyetsizlik, yalnızca samimi yaşamınızı değil, bir bütün olarak tüm yaşamınızı olumsuz yönde etkileyecek uzun süreli depresyona kadar ciddi psikolojik sorunlara dönüşebilir.

Erkek organının parametreleriyle ilişkili kompleksleri varsa, daha güçlü cinsiyetten hiçbiri yatakta kendinden emin hissetmeyecektir.

Ve seksologlar, büyüklüğün asıl şey olmadığını nasıl söyleseler de, kadınların görüşüne göre sosyolojik anketler tam tersini söylüyor.

Bunu göz önünde bulundurarak, penisin büyümesi için evde neler yapılabileceğini anlamak gerekiyor mu? Eldeki görevle hangi teknikler başa çıkacak ve sonuç olarak bu kadar uzun zamandır beklenen santimetreyi getirecek mi?

Penise yük asmak

penis büyütme için asılı ağırlık

Bir erkeğin penisini büyütmenin en eski yöntemi asmaktır.

Birkaç yüzyıl önce, Afrikalı erkekler bu yönteme başvurdu.

Kural olarak, süspansiyon bağlarının tam olarak oluşmadığı ve güçlendiği genç yaşta askıya alındılar.

Bununla birlikte, daha büyük bir yaşta bile, uygulamanın gösterdiği gibi, asılı ağırlıklar penisi büyütmenize izin verir.

Tekniğin özü, penisin corpora cavernosa'sının yanı sıra, penisin daha uzun hale geldiği çekme bağları üzerindeki sistematik stresten oluşur.

Unutulmamalıdır ki, öncelik erkek organın kalınlığı ise, bu yöntem görevle başa çıkmayacaktır.

Asmanın artıları:

 • Penisi büyütmek için özel cihazlar satın almaya gerek yoktur.
 • Asılı ağırlıklar hurda malzemelerden monte edilir.
 • Evde yapabilirsiniz.
 • Düzenli egzersizle penisin boyu uzar.

Elbette, diğer yöntemler gibi, asmanın da dezavantajları vardır:

 1. Yeni başlayanlar için önerilmez, çünkü yöntem oldukça travmatiktir. Yürütme kurallarına uymazsanız, penise zarar verebilirsiniz, bunun sonucunda adam uzun bir süre sonra işe dönecektir.
 2. Santimetre oluşturmak uzun zaman alacaktır. İlk sonuçlar ancak altı aylık günlük eğitimden sonra görülebilir.
 3. Antrenman yapmak çok uygun değil çünkü penise ağırlık sabitlemek için tek bir şema yok. Adamların her biri, kendisi için en uygun olan kendi yolunu arıyor.

Askıya alma işlemini gerçekleştirmeden önce penisi eğitime hazırlamak zorunludur. Organın temel bir ısıtılması (sıcak su ve penisin sarıldığı bir havlu yardımıyla) yapılması gerekir, ardından 5 dakika boyunca hafif bir masaj yapılmalıdır.

Tüm koşullar karşılandığında, ısıtılmış penise, üzerinde herhangi bir yükün zaten asılı olduğu özel bir yapı takılır. Küçük bir önemi olmayan, her derste kütlelerini kademeli olarak artırarak küçük yüklerle antrenman yapmanın gerekli olduğu gerçeğidir.

Birçok erkeğin yaptığı ciddi bir hata, yüklerin ağırlığını ve penisin esnekliğini ölçmemeleri ve bunun sonucunda penise zarar vermeleridir. İlk egzersiz için, penisin nasıl tepki verdiğini görmek için 5 dakikadan fazla zaman harcayarak ağırlıkların zamanını ve ağırlığını kademeli olarak artırabilirsiniz.

Erkeklerin incelemelerine dayanarak bu şekilde penis büyütmenin gerçek olduğunu söyleyebiliriz, daha erken değil, altı ayda sadece 1 cm eklenebilir.

kendin yap masajı

Penis gibi hassas bir organ için daha az etkili ve daha az travmatik ve tehlikeli olan başka bir yöntem daha var. Evde, fallusa kendi ellerinizle masaj yapabilirsiniz. Penisi büyütmenizi sağlayan bu yöntemin avantajları:

 • Prosedür evde gerçekleştirilir.
 • Eğitim ciddi finansal yatırımlar gerektirmez.
 • Pek çok teknik var, bu yüzden penisin büyümesi için kendi yolunuzu bulma şansınız birkaç kat artıyor.
 • Masaj, sadece penisin uzunluğunu değil, aynı zamanda kalınlığını da artırmaya yardımcı olur.
 • Masajın erkek gücü üzerinde olumlu bir etkisi vardır, erkek cinsel dayanıklılığını arttırır.
 • Tüm kurallara kesinlikle uyarsanız, kendinize zarar vermenin hiçbir yan etkisi ve riski yoktur.

Masaja penisin hızlı büyümesine katkı sağlayacak bir krem eklemek gerekir. Ürünün bileşimi, kombinasyonlarında cildin derin katmanlarına nüfuz eden, aktive olan ve penisi içeriden büyüten birçok doğal bileşen içerir.

Adım adım masaj tekniği:

Penis sakin olmalıdır. Bir el organın başını kuvvetle kavrar, sıkar.

Bundan sonra, hoş olmayan hisler ortaya çıkana kadar bu el mümkün olduğunca sizden çekilmelidir. Birkaç dakika bu pozisyonda sabitleyin.

Kısa bir mola verin, bir dakika yeterli. Dinlenme sırasında, fallusa tam kan akışını sağlamak için penisinize masaj yapmanız gerekir.

Bundan sonra, tüm prosedür 4 kez tekrarlanır. Aynı zamanda, erkeklik farklı yönlere uzanır: yukarı - aşağı, sağ - sol. Her uygulama penise masaj yapılarak bitirilmelidir.

Bazı doktorların incelemelerine dayanarak, penisi ellerinizle gerdirmenin özel cihazlardan daha az etkili sonuç getirmeyeceğini söylemek güvenlidir.

Penis büyütme için hidropompa

penis büyütme pompası

Modern dünyada teknoloji durmuyor, her gün evde penisi büyütmenize izin veren çeşitli yeni ürünler var. Hidrolik pompa, penise negatif basınçla (vakum pompası) değil, suyla etki eden özel bir cihazdır.

Avantajlar, erkek organın sadece sıvı ile temas halinde olması gerçeğini içerir, bu da penisin morarma ve kızarıklık olasılığını dışlar.

Bu cihazla penis büyütme bir gerçek. Cihaz, erkek organı içeriden esnetir ve hızlandırılmış hücre bölünmesini uyarır. Pompa, sabit ve güçlü bir ereksiyon sağlayan ilişkiden hemen önce kullanılabilir.

Ancak, ömür boyu sürecek sonuçlara ulaşmak için günlük egzersiz yapmanız gerekir. Bu özel cihazın avantajları şunları içerir:

 • Penis büyütme (çoğu kalınlıkta).
 • Güçlü ve elastik üye.
 • İlişki süresini arttırmak.
 • Erken boşalmaya karşı savaşın.
 • Erektil disfonksiyonu olan erkekler için uygundur.

Tüm egzersizlerden sonra, penis zaten "yorgun" ve yıprandığında, üzerine penisin büyümesini uyaran ve süreci hızlandıran jel şeklinde özel bir madde uygulamak gerekir.

Modern dünya, penis büyütmenin çeşitli yolları, yöntemleri, teknikleri ve uygulamaları bakımından zengindir. Seçeneklerin her biri, sistematik eğitim ve istenen sonuçları elde etmek için belirli kuvvetlerin uygulanmasını içerir.