Ergenlikte penis nasıl büyütülür?

adam kıza bakıyor ve penisini büyütmeyi düşünüyor

Ergenlik döneminde, genç erkekler daha fazla etkilenebilir hale gelir ve diğer insanların görüşlerine oldukça bağımlıdır. Bu nedenle, "herkes gibi ve biraz daha iyi olma" arzusu, en beklenmedik kararlara yol açar. Bu süre zarfında, olası bir alaydan kurtulmak için bir gencin penisinin nasıl büyütüleceği sorusu genellikle ortaya çıkar.

Üreme sisteminin özellikleri

Ergenlik dönemi isyankarlık, dengesiz psikolojik geçmiş ve dürtüsel eylemlerle ünlüdür. Bu, üreme sisteminin oluşumundan, daha önce vücut tarafından bilinmeyen hormonların üretiminden kaynaklanmaktadır, bunlar tam olarak erkeklerin testislerinde (kızlarda yumurtalıklar) ortaya çıkar.

Bu nedenle, genç bir çocuğun üreme aparatının gelişiminde birkaç aşama ayırt edilebilir:

 • 8 ila 12 yaş arası veya ikinci çocukluk döneminde testosteron düzenli değil, küçük miktarlarda salınır;
 • 13 ila 16 yaş arası veya ergenlik, özellikle erkeklerin başa çıkması zor olabilen aktif hormon salınımı;
 • 16 ila 19 yaş arası veya ergenlik döneminde, sesin nasıl "kırıldığını", saçların nasıl arttığını vb.
ergenlerin üreme aparatı

Ergenlerde penis boyutunu değiştirmek için standart parametreler

Ergenlikte, ikincil (görünür) işaretlere ek olarak, cinsel organlar aktif olarak gelişir. Penis şeklini, çevresini ve boyutunu alır. Ancak ergenlik döneminde genç bir erkekte penisin nasıl büyüdüğü:

 1. ortalama vücut yüksekliği 1. 5 metre olan 11 yaşına kadar, dik gövdenin boyutu 10 santimetredir;
 2. 13 yaşında, gövde 2 santimetre artar;
 3. 14 yaşında, 2-2, 5 santimetre daha eklenir;
 4. 17 yaşında, penisin büyümesinde bir zirve vardır ve yaklaşık 17 santimetredir.

Önemli! 18 yaşına gelindiğinde erkek organı tamamen oluşur. Bununla birlikte, keskin bir kalınlaşma nedeniyle, on yedi yıllık bir göstergeden yarım santimetre düşebilir. Bu nedenle, penisi nasıl ve kaç yıldan itibaren artıracağınız sorusuna cevap verebilirsiniz, ergenlik döneminde 14 ila 17 yaş arasındaki prosedürlere başvurmanız önerilir. Ancak, bu tam olarak genç bir erkeğin öğrendiği yaştır. vücudu ve genellikle mastürbasyon yapar, bu da önemsiz bir şekilde artmasına yardımcı olur.

Popüler yollar

Ergenlik döneminde gelişimsel bir engel yoksa, erkeklik boyutunu nasıl değiştireceğiniz konusunda endişelenmemelisiniz. Fallus nihayet oluşmadan önce, bir gecede çok şey değişebilir. Bununla birlikte, geleceğe tam bir güven için, üreme sistemine kan akışını iyileştirerek fallusun büyümesini aktive etmeniz önerilir.

Bunun için popüler teknikler kullanılır:

 • jelqing;
 • kremler ve jeller;
 • namluyu vakumla çeken pompalar;
 • uzunluğu uzayan uzatıcılar.

Ergenlik döneminde fallusu büyütmek için ana şey düzenlilik ve güvenlik önlemlerine bağlılıktır. Ortalama olarak, istikrarlı bir sonuç için her gün yarım saat germe yapmanız gerekir. Daha fazla verimlilik için, yalnızca sonucu hızlı bir şekilde görmenizi değil, aynı zamanda maksimum zevk almanızı sağlayacak birkaç tekniği birleştirebilirsiniz.

Jelqing

On altı yaşında en popüler, hazır prosedür, penisi büyütmek için özel egzersiz unsurlarıyla mastürbasyon yapmaktır. Jelqing, diğer teknikler arasında liderdir ve bir dizi şüphesiz avantajlara sahiptir:

 • jelqing yapmak için ek ekipman gerekmez;
 • özel bir yer veya zaman gerektirmez;
 • kızla ilişki çok yakınsa, masaj ona emanet edilebilir;
 • doğal olarak genital fallusa kan akışını uyarır.

Önemli! Masaj için kayganlaştırıcı kullanılması tavsiye edilir. Yağlayıcı sizi olası yaralanmalardan veya çatlaklardan koruyacak ve sürecin keyfini sonuna kadar çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için, namlunun uzunluğu boyunca az miktarda gres sürün ve nazik hareketlerle çevresini ovalayın. Ardından namluyu elinizle sıkı bir halkaya sıkıştırın ve namluyu yukarı çekiyormuş gibi hareketlere devam edin. Direnç hissedilebilir olacak kadar acıya sürüklenmemelisiniz.

penis büyütme için jelqing parmak yüzük

jeller

Ayrıca ergenlerde penisi büyütmek için çok sayıda krem ve jel mevcuttur. Isınma etkisine sahiptirler, kan dolaşımını iyileştirir ve penis dokusunun büyümesini aktive ederler. Ancak jel kullanımının etkisi en az üç ay sonra gözlemlenebilir.

Bunun her zaman bir öğrencinin çekebileceği ucuz bir zevk olmadığını da belirtmekte fayda var. Ağda birçok sahte var, bu nedenle ürünü güvenilir satıcılardan satın almanız önerilir. İlaç mutlaka tüm koruyucu filmlere sahip olmalı ve kullanım talimatlarına sahip olmalıdır.

Ayrıca, ilk başta, fallusun ilacın bileşenlerine tepkisini izlemek zorunludur. Haysiyet arttırıcı jeller, kaşıntı, kızarıklık ve kızarıklık şeklinde alerjik reaksiyona neden olabilir.

Vakum pompası

Vakum pompası, namluyu en etkili şekilde büyütmek için mükemmel bir seçenektir, ancak görünür sonuca ek olarak, cihazın bazı dezavantajları vardır:

 1. bir pompanın maliyeti bazen bir gencin yeteneklerini aşabilir;
 2. henüz olgunlaşmamış bir organa zarar verme olasılığı yüksek;
 3. kullanım hafif rahatsızlığa neden olur (işlem sırasında ağrı);
 4. gerginliği gidermeye yardımcı olmaz.

Önemli! Pompayı kullanırken keskin bir rahatsızlık hissi varsa, esneme ağrısı artarsa veya olağandışı renkte lekeler ortaya çıkarsa, bu tür egzersizleri derhal bırakmalısınız. Ancak bir süre sonra, tüm yaralanma belirtileri ortadan kalktığında, gövdeyi tekrar büyütmeyi deneyebilirsiniz, ancak başka şekillerde daha iyi.

genişletici

Genişletici uygunsuz ancak etkilidir. Büyüyen vücut göz önüne alındığında, bir genişletici takmanın ilk sonuçları iki ay sonra görülebilir. Bu tür ataşmanların penis büyütme için kullanılması çok uygundur çünkü ek süre gerektirmez.

Ancak zorluk, ergenlerin son derece aktif bir yaşam sürmeleri ve günde 6-10 saat su uzatıcı kullanmanın çok sakıncalı olmasıdır. Ayrıca dezavantajlar arasında, potens ile ilgili problemler geliştirme riski yüksektir. Bu nedenle fallusu büyütmek için bu yönteme başvurulması önerilmez.

Yan etkiler

Ergenlik döneminde penisi büyütmek mümkündür ancak yan etkilerini hatırlamakta fayda var:

 1. acı verici duyumlar;
 2. penisin renk değişikliği;
 3. hematom oluşumu;
 4. iltihaplı alanların görünümü;
 5. çörek etkisi;
 6. cildin soyulması;
 7. açık yaralar, bazen kanama;
 8. üreme sisteminin damarlarında kan pıhtılarının oluşumu;
 9. geçici erektil disfonksiyon.

Önemli! Genel olarak, ergenlik döneminde, prosedürler olumsuz sonuçlara yol açabileceğinden, penisin mekanik olarak büyütülmesine başvurmanız önerilmez. Penisin eğriliği ve kalınlığındaki değişiklikler sıklıkla görülür. Ve bildiğiniz gibi, uzun ve zayıf da çok az insan etkiler.

Ağrıyı veya şişliği gidermek için buz kompreslerine başvurmamak veya tam tersine bir ısıtma yastığı uygulamak da önemlidir. Aşırı sıcaklıklar, duyu kaybına ve muhtemelen iktidarsızlığa yol açacaktır.

psikolojik taraf

Büyük bir penis, genç bir erkeğe hem kızlarla iletişimde önemli ölçüde güven katar, bu nedenle okuldaki ve işteki başarıyı etkiler. Ayrıca jelqing tekniği örneğin zevk verir ve vücuttaki stresi azaltır. Bu nedenle, psikolojik arka plan dengelenir, biriken enerji dışarı sıçrar, ruh hali düzelir ve kafa daha netleşir.

Bununla birlikte, penis ergenlik döneminde görsel olarak büyür - bu, uyuşturucu ve masajdan çok doğanın ve genlerin çabalarının sonucudur.