Penisinizi evde nasıl kalınlaştırabilirsiniz?

penis kalınlaştırma pompası

Teknik, atalarımıza aşinadır, ancak zamanımızda birçok erkek onu zevkle kullanır. Dokuları germeye ve kan dolaşımını iyileştirmeye yönelik masaj hareketleri, ancak tüm kompleksin en az 4 ay boyunca düzenli olarak yapılması durumunda sonuç verecektir. Penisin uzunluğunu ve hacmini artırmak için diğer yöntemlerle birlikte masaj yapmak daha da iyidir.

Manipülasyona başlamadan önce eller ve perine hijyeni yapılmalı, kalan nem kuru olarak uzaklaştırılmalı ve kayganlaştırıcı uygulanmalıdır.

Penisin tabanına bir parmak halkası sarın ve ereksiyon sağlayın. Bu genellikle yarım dakika veya bir dakika sürer. Elinizi yavaşça başın kendisine doğru hareket ettirin, ancak üretranın çıkışına dokunmadan. Masaj ayakta yapılırsa penis yere paralel olmalıdır.

Rahatsızlık görünene kadar cildi gerin, yaklaşık 20 saniye. "Yüzüğünü" orijinal konumuna getirin ve biraz dinlenin. Ardından ilk harekete devam edin, ancak sanki fallusun gövdesini yere doğru büküyormuş gibi. Derinin maksimum gerilmesinde, birkaç saniye tutun ve ancak daha sonra organın tabanına dönün. Kısa bir dinlenmeden sonra, başınızı tavana doğru tutarak masaja devam edin.

Masaj hareketleri cildin bütünlüğünü bozmamaya çalışarak dikkatli bir şekilde yapılır. Boşalmayın, penis yaklaşık %80 erekte olmalıdır. Masaj sırasında vücut mümkün olduğunca rahat olmalı, hiçbir şey dikkat dağıtmamalı ve müdahale etmemelidir. Prosedürü gerçekleştirmeye odaklanın. Günlük egzersiz miktarını, kavrama gücünü ve manipülasyon süresini artırın. Ancak peniste morluklar, mavimsi alanlar varsa masajı durdurun ve morluklar kaybolana kadar bekleyin.

Vakum pompası

Küçük bir penisi evde pompa kullanarak kendinize zarar vermeden nasıl büyütebilirsiniz? Gerçekten de, şüpheciler bile, fallusu pompalamanın en azından kısa vadeli, ancak çok dikkat çekici sonuçlar getirebileceğini kabul ediyor. Pompaya, bir ampul ve bir armuttan oluşan kompakt bir cihaz denir. Bir şişeye bir penis yerleştirilir, bir armutla hava pompalanır ve bir vakum oluşturulur. Kan, cinsel organların damarlarını doldurarak ereksiyona neden olur ve dokular üzerindeki mekanik etki, gerilmelerine neden olur.

Pompanın kullanımının bir takım endikasyonları ve kontrendikasyonları vardır. Ürünü reçetesiz satıldığı için çevrimiçi mağazalardan satın alabilirsiniz. Ekli talimatları kesinlikle takip ederek kullanın. Ancak manipülasyona başlamadan önce bir doktora danışmak daha iyidir. Uzman genital bölgeyi inceleyecek ve komplikasyon risklerini en aza indirecektir.

Evde penis büyütme: jelqing ve genişletici yöntem

Jelqing yöntemi evde kullanılan oldukça güvenli bir tekniktir. Penis boyunun artmasındaki ilk sonuçlar birkaç ay sonra fark edilir, ancak bu günlük ve doğru manipülasyonlara tabidir.

penis kalınlaştıktan sonra kasık ağrısı

Jelqing'in sıralarını değiştirmeden sırayla yapılan birkaç aşaması vardır:

 1. Hazırlık aşaması. Genital bölge ve eller sabunla iyice yıkanır. Daha sonra kalan deterjan yıkanır ve perine dikkatlice silinir.
 2. Penisi ısıtmak. Gazlı bez üzerine sıcak su dökülür, hafifçe sıkılır ve fallus gövdesinin etrafına ılık bir bez nazikçe sarılır. Isının etkisi altında, kan dolaşımı genişleyecek ve kavernöz cisimlere taze, oksijen açısından zengin kan akımları getirecektir. Bu aşamada erkek rahatlamaya çalışmalı, sıcak bir şekilde sığınmalı veya serinleyen peçeteyi birkaç kez değiştirmelidir.
 3. Masaj yağı uygulamak. Genital bölgede kalan nemi aldıktan sonra sadece birkaç damla doğal yağ uygulayın. Araç kötüye kullanılmamalıdır, çünkü bu, gerçekleştirilen prosedürün etkinliğini azaltacaktır.
 4. Penisin uzunluğunu artırmak için masaj hareketleri. Başparmağınızı ve işaret parmağınızı penisin etrafına sarın. Organın tabanından başa doğru yavaşça hareket edin. Penisi çok nazikçe ama sağlam bir şekilde aşağı ve dışarı çekin. Hareketleriniz bir sütçü işine benzemelidir. İlk haftada bu egzersizlerin 200 ila 300'ü yeterlidir. Masaj hareketleri sadece 10 dakika verin. İkinci hafta süreyi 15 dakikaya, üçüncü hafta 20 dakikaya getirin, 500 tekrar yapın. Kural olarak, bir ereksiyon meydana gelir, ancak dayanıklılık eğitimi sırasında kendinizi boşalmaya getirmeyin. Tam bir ereksiyon hissettiğinizde, masajı bir süre durdurun.
 5. Fallus hacmini artırmak için masaj hareketleri. Parmağınızla penisin tabanını kavrayın. Ardından, rahatsızlık hissi görünene kadar büküm hareketleri yapın. Başınıza dokunana kadar elinizi birkaç santimetre yukarı hareket ettirin.
 6. Son aşama. Kalan yağı iyice yıkadığınızdan emin olun, cinsel organları kurulayın. Karnınızın alt kısmına baskı yapmayan bol iç çamaşırı giyin.

Masajınızdan sonra en az 1 saat yatağa gidin. Hipotermiye izin verilemez.

Masaj hareketleri, ancak cinsel organların cildini sıyrıklardan ve mikrotravmalardan koruyan özel bir yağ kullanıldıktan sonra başlar. Doğal yağlardan bir çare seçmek daha iyidir, çünkü farmakolojik yağlayıcıların uzun süreli kullanımı alerjik reaksiyonla karmaşıklaşabilir. Doğal zeytinyağı masaj için uygundur. Ancak biberiye veya badem kullanabilirsiniz.

Genişletici kullanma

penisin kalınlığını artırmak için bir doktora görünün

Genişletici kullanmak çok etkilidir. Modern cihazlar, yaralanma riskini en aza indiren dayanıklı, güvenli malzemelerden yapılmıştır. Mekanik, vakumlu uzatıcılar var, ancak etki prensipleri penisin zorla gerilmesini amaçlıyor.

Uzatıcıyı takmanın ilk haftasına "giriş" haftası denir. Bu, cihazın minimum gerilimde giyildiği ve 2 saatten fazla giyilmediği adaptasyon dönemidir. Birkaç hafta içerisinde sulandırıcının kullanım süresi 6 saate çıkarılmaktadır. Örneğin, sabah saat 3'te ve akşam saat 3'te. İlk sonuçlar ilk ayın sonunda ortaya çıkacaktır ve fallusun nihai boyutunu tahmin etmek neredeyse imkansızdır, çünkü bunların hepsi organizmanın bireysel özelliklerine bağlıdır.

Cihazın çalışmak için giyilebileceğine dair reklamlara çok fazla ikna olmayın. Dar kotların altında fark edilir, belirli bir rahatsızlık yaratır, bandajı çıkarmak veya geri sarmak için mahremiyet için bir yere ihtiyacınız olacaktır.

Evde penis nasıl büyütülür: eczanede ve cerrahi klinikte neler sunulacak

Farmasötik müstahzarlar kullanarak evde küçük bir penis nasıl büyütülür? Bu soru genellikle cinsel organlarının büyüklüğünden memnun olmayan erkekler tarafından ürologlara sorulur. Bu gruptaki tüm ilaçlar aynı prensibe göre çalışır - genital dokulara mümkün olduğunca fazla kan yönlendirmek. Hücre bölünmesinin artmasına neden olan iyi kan akışıdır, bu da penis kalınlığında eşit bir artışa yol açar.

penis kalınlığında operatif artış

Aşağıdakilere dayalı farmasötik müstahzarlar:

 • ginseng;
 • kızlık kılı;
 • alıç;
 • sabal avuç içi;
 • nonacosanoik asit;
 • kunduz misk;
 • buğday tohumu.

Tabletler uzun bir süre, en az dört ay boyunca alınır. Ancak daha sık merhem, krem uygulayarak yerel terapiyi kullanırlar. İlaçlar, hücre büyümesini aktive etmenin yanı sıra, erkeklerin sağlığını güçlendirir, libidoyu arttırır, cinsel organların hassasiyetini normalleştirir ve erken boşalmayı önler.

Ancak, vitamin komplekslerinin ve kan akışını iyileştirme araçlarının yalnızca geçici ve kararsız bir sonuç vereceğini anlamalısınız. Penisi hacim olarak büyütmek mümkün olsa bile tedavinin kesilmesinden sadece birkaç ay sonra bu süreç geriler ve cinsel organların boyutları eski değerlerine döner.

cerrahi yöntemler

Evde penisin nasıl büyütüleceği sorunu çözülememişse ve penisin ereksiyon anındaki uzunluğu 12 cm'den az ise cerrahi teknikler erkeğin imdadına yetişir. Birçok üroloji kliniği ligamentotomi sunar. Cerrahi müdahale, pelvisin derinliklerine inen ve pelvis kemiklerine bağlanan fallusun destekleyici bağını kesmekten ibarettir. Bu, penisin kasık bölgesinde "gizli" bir kısmını serbest bırakmanıza izin verir.

Aşağıda, fallusun görsel kısmını 7 cm'ye kadar artırabilen bir genişleticinin kullanımı gösterilmektedir. Ligamente erişim, skrotumda küçük bir kesi ile elde edildiğinden, ameliyat sonrası yara izleri büyük bir görme kusuru getirmez. . Rehabilitasyon süresi zor değildir, hastanede yatış sadece birkaç gün belirtilir, daha sonra hastane ortamında ayakta tedavi muayeneleri ve dikişlerin alınması reçete edilir.

penisin kalınlığını artırmak için hazırlıklar

Penisin çapını arttırmak için derisinin altına steril vazelin yağı, jeller, macunlar enjekte edilir. Ancak bu yaklaşım tıp uzmanlarının onayını kazanmamıştır çünkü elde edilen etki uzun süreli olmayacaktır ve ciddi septik ve/veya alerjik reaksiyon riski yüksektir.

Ameliyat sonrası zorlu komplikasyonları listeleyelim:

 • iktidarsızlık;
 • sepsis;
 • fallus dokularının pürülan füzyonu.

Doku nakli yaparken ve hastanın kendi yağını enjekte ederken biraz daha az risk. Gluteal kıvrım bölgesinden deri altı yağ dokusu alınır ve mikrocerrahi operasyonla fallus derisinin altına transfer edilir. Ancak, ne yazık ki, bu prosedürle penisin çapını 2 cm'den fazla artırmak mümkün değildir. Postoperatif dönem ağrı kesici verilmesini içerir, hastanın en az yarım ay egzersiz yapması yasaktır ve reddedilmesi seks 30 günden fazla sürer.

Doku örnekleme bölgesine dikişler uygulanır, düzenli pansumanlar yapılır, dikiş antiseptik solüsyonlarla tedavi edilir. Bağışıklığı azalmış hastalara postoperatif komplikasyonları önlemenin bir yolu olarak antibiyotik tedavisi gösterilir. Yağ enjekte edilerek fallus kalınlığının arttırılması biraz daha az zaman ve masraf gerektirir. Çok nadiren kafadaki bir artışa başvurdu. Ameliyat erken boşalma için endikedir.

Penis büyütme ameliyatı mikropenisi ve fallus uzunluğu 12 cm'den az olan erkeklerde endikedir.

Bir erkek üye evde nasıl büyütülür: alternatif terapi taktikleri

Erkekler uzun zamandır bu konuyla ilgilendikleri için şifacılar ve geleneksel şifacılar bu sorunu çözmek için oldukça basit ve güvenli yöntemler sunarlar. İçerisine alıç, ginseng, kuşburnundan yapılmış çaylar almakta fayda var. Ginseng, uzun zamandır "erkek" bir bitki olarak kabul edilmiştir, çünkü bu bitkinin kökü, erkek genital bölgesindeki birçok hastalığın ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

penisi kalınlaştırmak için ginseng kökü

Anason esansiyel yağı ve bal, fallusu büyütmeye yardımcı olacaktır. Beş yemek kaşığı doğal mayıs veya karabuğday balı, on damla esans yağı ile karıştırılır, iyice karıştırılır. Sıcak su altında derinlemesine temizlik yapıldıktan sonra penis nemden silinir ve hazırlanan iksir cilde hafifçe sürülerek uygulanır. 20 dakika sonra bileşim yıkanır. İşlemin tüm süresi boyunca, sıcak olmak veya bir battaniye ile örtülmek daha iyidir.

Uzman görüşü

Uzmanların evde penisin nasıl büyütüleceği sorusuna ilişkin görüşleri bölünmüştür. Bazı ürologlar ve seks terapistleri bu olasılığı tamamen reddeder ve olumlu sonuçlara ulaşmanın imkansızlığını gösteren kanıtlar toplar. Diğer uzmanlar, hastalarına böyle bir erkek genital organını büyütebilecek belirli manipülasyonlar veya ilaçlar reçete eder.

Ancak tüm doktorlar bir görüşte hemfikirdir - cinsel organların boyutunun cinsel yaşam kalitesi ve sevdiği kadını tatmin etme yeteneği üzerinde çok az etkisi vardır. Medya ve reklam şirketleri tarafından birçok korku empoze edilmektedir. Sevilen santimetre, genital organınızı şüpheli ve bazen tehlikeli prosedürlere maruz bırakmak için çok önemli değildir. Ancak yine de her erkek kendi seçimini yapar.