Büyütme kremi üye: yorum, fiyat, efsane ya da gerçek

Krem penis büyütme – bu oldukça yaygın bir araç gibi zevk bir kez bile yaşam %90'ı erkek. Bazı erkekler için sorun yetersiz büyüklüğünde bir cinsel organ değildir, sadece küresel olur, bu bir felaket. O müdahale ile ilişkileri, karşı cinsle ve neden olabilir daha karmaşık bir sorun. Büyütmek için, erkeklik cerrahi müdahale olmadan uygulanan, merhemler, yağlar, jeller ve kremler.

penis büyütmek için nasıl

Hareket olarak bu ilaçlar?

Çalışma prensibi benzer maddeler için üye oldukça basit. Uygulanır organ hemen önce cinsel yakınlık için tasarlanmıştır artırmak için ayırıyormuş. Kullanmadan önce krem, merhem veya jeller artırmak için erkeklik, dikkatle kullanım talimatları okumak, kompozisyon, etkisi her bir madde ve olası yan etkileri. Oluşan bir fon bulunmalıdır bileşenleri, neden kullanıcı alerjik bir reaksiyon.

Aksine, diyet takviyeleri ve ilaçlar, içeri alınan, bu maddeler var nokta etkisi sadece bir organ insan vücudu. Önler kitle komplikasyonları ortadan kaldırmak kontrendikasyonları. Uygulanan jel penis büyütme hemen ilişkiden önce.

Arasındaki fark, farklı ilaçlar vardır bileşimi ve süresi:

 • Büyütme kremi penis üzerinde kısa vadeli bir dönem.
 • Bir araç almak için uzun vadeli etkisi.
 • Maddeler kullanılır kompleksi ile diğer uyarıcı ve heyecan verici anlamına gelir.

Yardım hazırlıkları 1. kategori boyutunu artırabilir erkek organ sırasında cinsel ilişki – bir kaç saat. Bu kremler izin anlık kurtulmak için tüm kompleksleri ve hissetmek için rahat bir yatakta sevdiği kadın.

Merhem penis büyütme uzun süreli eylemler artacak organ boyutu uzunluk ve genişlik. Sadece sonuç bu kremler gösteriyor hemen. Bunun için bir kaç ay üst üste gerekir uygulamak için bir madde ve belirli bir desen.

Herhangi bir jel penis büyütme için kan akışını arttırır, cinsel organ, daha besleyici bu kavernöz vücut. Bu, onlar büyür. Okuyan yorum erkekler hakkında crema fark tam olarak bu araçları kabul edilir, en popüler, çünkü vermekteyiz, olumlu eylem, çok kolay kullanımı ve etkileri devam ederse uzun bir süre.

Penis büyütmek için jel bir etkileşim olabilir, sadece karmaşık, diğer ilaçlar ile, önemli ölçüde ve tasarruf edilen etkisi, uzun bir süre için.

İstenen etkiyi elde etmek için, yeterli bir doktora bir reçete etkili kompleksi.

Neyin ne ilacı?

İçin penis büyütmek için jel almak ve yan etkileri bilmek arzu edilir bileşenleri içerdiği. Temel bileşenleri tüm ilaçlar şunlardır:

araçlar için penis büyütme
 • Özü geyik parkına sahip bir ormanda yosunu içeren doğal bir antiseptik.
 • Perulu maca zengin gibi bileşenler, çinko ve selenyum için şart olan erkek sağlığı.
 • Özü shepherd'ın çanta genişlemesine katkıda damarları ve tonda kas.
 • Özü altın çubuk bir sürü içerir, saponin ve fenolik bileşikler. O vardır, anti-inflamatuar ve antimikrobiyal etkileri. Sizi rahatlatır, tahriş ve kaşıntılı hissi ve yanma hissi.

Önemli bir bileşenidir allantoin, katkıda hızlı rejenerasyon hücresel doku. Dikkat edin dikenli bitki kavramına yepyeni bir anlam getiren kontrol etmek ve doldurmak testosteron seviyesi. Üzüm çekirdeği ekstresi olumlu etkiler, kan damar duvarı, yapım onları daha esnek ve tonlama. Epimedium ve müşteriler eylemleri ile karşılaştırmak etkisi Viagra. Benzer bir kompozisyon var hemen hemen her merhem için penis büyütme.

Hangi uygulamanın etkisini beklemek?

Büyütme kremi erkek üye uygulanır organ ince bir tabaka. Bu adam ne dağıtmak cilde biraz masaj, mümkün olduğunca dikkat et. Sonuç olarak, kumaş, cinsel organ gerilmek artış uzunluk ve genişlik. Bunlara ek olarak görünür kalıcı bir ereksiyon oluşan bir huzur mabedi olan bu bileşimi maddeler açısından zengin, heyecan verici bileşenler. Ortalama penis büyütme ise 0,5-1 cm. Ancak kaydedilir etkisi sadece o zaman kadar hareket aktif maddeler.

Artıları «sihirli» yumuşak para

Kullanım talimatları merhem üye artırmak için ayrıntılı bir açıklama ile doğru gerçekleştirilen eylem için penis büyütmek için jel, her bir ambalaj. Bir miktar krem bir tavsiye üretici ve düzenli uygulama araçları – tek gerçek öneriler getirilirse, hangi-ebilmek almak en iyi etkisi. Avantajları, bu araçları içerir:

 • Uygun fiyat.
 • Çok yönlü kullanım.
 • Hiçbir yaş sınırı.
 • Kullanmak için bir fırsat, günün herhangi bir saatinde.

Kime aracı gerekir

Çoğu erkek, gerçek bir sorun vardır boyutları ile penis, iyice gizlemek için, onu çevreleyen ve sık sık kullanmayı deneyin denenmemiş yöntemler büyütmek için. Sonuç olarak, durum kötüye gidiyor zaman.

Yani, krem penis büyütme uygulamak gerekir, ancak kimi rahatsız eden ciddi bir sorun:

 • Küçük boyutu, cinsel organ.
 • Düşük güç, ereksiyon ya da onu tam bir eksikliği.
 • Erken boşalma.
 • Duyarlılığı azalmış doku penis.

Birçok erkek terk merhem, jel veya krem, çünkü olduğunu düşünüyorum, bu reklam, abartı ve yalan pazarlamacılar. Ancak modern tıp, uzun bulduğu için birçok yol yardımcı erkek hissediyorum alfa erkeği. Sürekli açılan her yeni eylem, uzun zamandır tanıdıkları bir kez tüm maddeler, kompleks vermek için gerekli bir sonuç.

Kullanımı için kontrendikasyon krem penis büyütme biraz. Onları ana – varlığı alerjik bir reaksiyon bir aktif madde. Eşliğinde, kızarıklık, derinin döküntü ve rahatsızlık alanında penis. Bu durumda iyi olur merhem kaşıntı, genital organlar.

Internet üzerinde çeşitli görüşler ve yorumlar hakkında crema arasında çok olumlu, ama olumsuz. Gerçeklik şudur ki tamamen güven ve emin olmak doğruluk ne bir imkansız. Tüm bağlıdır, ne tür bir krem aldım adam gibi düzgün bir şekilde kullandım ve ne dilekler. Belki de hayal çekti bir kişi düşünülemez boyutları erkeklik ve gerçekte her şey ortaya çıktı, çok daha mütevazı. Bu neden olumsuzluk, güvensizlik ve sağlam bir güven ki, bu bir efsane.

penis büyütme

Peşinde inanılmaz boyutlarda değer olduğunu hatırlamak efsaneleri ve hatta fizyolojik açıdan bu imkansız. Bu erkekler, iyi bir sonuç olduğuna inanıyorum 0,5–1 cm büyüme, son derece memnun ilaçların etkisi. Peşinde uzun penis hakkında unutmayın, cinsel yaşam çeşitli ve zengin yapmak değil, sadece boyutları.