Penis büyütme için masaj nasıl yapılır: en iyi teknikler ve etki

Bir adam penis büyütme masajı yaptırmadan önce rahatlar.

Çeşitli penis büyütme teknikleri, bir erkeğin seçim yapmasına izin verir. pozitifmasaj sonuçları kanıtlanmıştıryetkili kaynaklardan araştırma

Kemmer Aaron "Penis Büyütme Egzersizleri" kitabında deneyin sonuçlarını veriyor: Düzenli eğitim alan 1000 alıcı 3 ay içinde boyutlarını 2-4 cm artırdı.

Gerry Griffin, Penis Enlargement Techniques adlı monografisinde, 1975'te benzer araştırma sonuçları elde eden bilim adamı Brian Richards'ın analizine işaret ediyor. Penis büyütme imkansız - materyalimizde yok edilen bir efsane.

Masajla penis nasıl büyütülür?

Vücudun kasları dış etki altında dönüştürülür. Penis bir istisna değildir. Organın yapısı, masajın "içeriden" etkinliğini gösterir.

Penis iki kastan oluşur: soğanlı-süngerimsi ve ischiocavernos. İçeride kavernöz boşluklar vardır. Cinsel uyarılma ile kavernöz cisimler kanla dolar ve penisin boyutu büyür ve sertleşir.

Masajboşlukların hacmini etkiler. Onları genişleterek yeni kan için yer açar. Fallus'un iç kısmındaki dokuya hücre akışını uyarır. Cilt elastik hale gelir, gerilir. Penis uzar ve kalınlaşır.

Yöntem verimliliği

Günlük Yürütmeegzersiz, bir erkeğin hayatının mahrem alanı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. 5 dakika versen bile.

 • Vücuttaki kan dolaşımını iyileştirir.
 • Ereksiyon daha sıkı ve daha iyi hale gelir.
 • Erken boşalmayı ortadan kaldırır.
 • Bir erkek sekste daha dayanıklı hale gelir.
 • Potens artar.
 • Ereksiyon üzerinde kontrol vardır.

Masajla penis büyütmek mümkün mü?

Düzenli masaj nedeniyle, bir erkekte penisin boyutu artmıştır.

Düzenli masaj, fallusun boyutunu artıracaktır.5 ila 7 cm uzunluğunda ve 2-3 cm hacminde.

Bunun içinpenis büyütme masajı günlük yapılır, uzun zaman.İlk değişiklikler en az bir ay sonra gözlenir.

Çoğu uygulayıcının penisi bir hızda büyür3 aylık düzenli antrenmandan sonra 3 cm. Değerler bireyseldir -1, 5 ila 5 cm. Günde 1 saatten fazla masaj yapmak nihai sonucu iyileştirir.Hazırlık aşaması

Masaj yapılan alan önceden yoğrulur. yoksa risk varpenise zarar vermek.

İlk aşama rahatlamadır. Vücut açık olmalıdır. Başlamak için su prosedürleri uygularlar - ılık bir duş alın. Penisin, testislerin, kasıkların hafif vuruşlarını yapın. Dokular daha yumuşak hale gelir ve kan daha yoğun bir şekilde nüfuz eder. Ardından ellerinizi ısıtın.

Havlu ılık suyla ıslatılır, penisin etrafına sarılır. Bu kan akışını arttırır. Masaj iki dakika sonra başlar.

Hazırlık bir ısınma ile tamamlanır.

Egzersiz türleri:

 1. Gevşeme

  Organı bir yağlayıcı ile yağlarız ve yan yüzeylerde başparmaklarla vuruş hareketleri yaparız. Yön: tabandan başa. Prosedür süresi: üç dakikaya kadar.

 2. sürtünme

  Penisi iki avuç içi ile sıkıyoruz ve bir yandan diğer yana sarıyoruz. Kendi duygularımıza odaklanıyoruz.

 3. sallamak

  Yanlara hafif salınımlar yapıyoruz. Egzersiz, stresi azaltmak için harikadır.

Ana türleri ve teknikleri

Prosedürü gerçekleştirirken, vücudun manipülasyona tepkisini dikkatlice dinleyin.Acı çekiyorsanız, belirlenen rotayı tekrar gözden geçirin..

Boyutunu artırmak için penis masajı

Jelqing tekniği

Jelqing, fallusa kan akışını artırmak için bir tekniktir. Bu doku büyümesini uyarır.Etki 2-3 ay içinde belirlenir.

Eşzamanlı araçlar özel kremler ve merhemler uygulayın. Ayrıca vücudu ısıtırlar.

Somut sonuçlar elde etmek için teknik günlük olarak gerçekleştirilir.


Üç tür jelqing vardır:

 • Islak

  Başlamadan önce cinsel organları yoğuruyoruz. Penis büyümesi için masaj akan sıcak su altında yapılır,bir bez veya havlu kullanarak. Organı sarıyoruz ve penisin gerilmesine geçiyoruz.

 • Masaj yaparken penisi kavramak için işaret parmağı ve başparmak halkası
 • Yağlama ile ıslak

  samimi ilaçnazik hareketlerle penise uygulanır. Dizini ve başparmağı bir halka ile birleştiriyoruz, tabanı tutuyoruz. Penisin tüm uzunluğu boyunca sıkmadan kaydırıyoruz. Hareket sayısını düzenli olarak artırıyoruz (ilk günden başlayarak 200 kata kadar).

  Ereksiyon kontrol edilir.Toplam devletin üçte birini geçmez. Artarken, önceki duruma dönüşü bekliyorlar.90 saniyede 100 tekrar gerçekleştirin.


 • Kuru

  Parmakların pozisyonu bir halkadır, ancak çevresi beş parmakla yapılır. Kuru antrenmanlar sabahları. Bu zamanda, vücutta testosteron yükselir. Hareketleri tabandan başa yönlendiriyoruz.


Dao tekniği

Penisin kafasına göre hareket ediyoruz. Üyeyi, bağlı işaret ve başparmak parmaklarından oluşan bir halka ile tutturuyoruz. Hareket yavaş bir hızdadır. Amaç, eli 10 saniye tuttuğumuz kafaya kanı yönlendirmektir.

 • Uli tekniği

  Egzersiz kalınlığı artırır. Penisi alıp 40 saniye sıkıyoruz. 5 kez tekrarlıyoruz. Heyecanlı bir halde performans sergiliyoruz.

 • çift uli

  Bir elimizi tabana, ikincisini başın etrafına yerleştiriyoruz. 50 saniye boyunca aynı anda sıkma ve açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 • Ters Uli-Jelqing

  Bir eliyle penisi tabandan, ikincisi ile başın etrafından tutuyoruz. Tabana çekin. Fallusu ereksiyon durumuna getiriyoruz. 30 tekrar yapıyoruz.

Teknik 4

Masajayakta ve oturma pozisyonunda yapılır. Rahatlamak. Başını elinizle kavrayın ve sıkıca sıkın. Rahatsızlık oluşana kadar penis geri çekilir. 60 saniye sonra daha fazla çekin. 4 dakika daha bekleyin. Daha sonra elin penis çevresinde 30 dairesel hareketi yapın. Ardından egzersizi dört yönde molalarla tekrarlayın.masaj. Penis düz pozisyonda 60 saniye tutularak ve 10 kez bası yapılarak işlem tamamlanır.İlk sonuçlar 2 hafta sonra hissedilir.

Doğru uygulama ağrısızdır! Kafadaki siniri sıkıştırmayın.

Teknik 5

Rahat bir durumda üye. Penisi başıyla birlikte gövdenin etrafından kavrayın. Ardından, bir gerginlik hissedene kadar geri çekin. 30-60 saniye basılı tutun. Bir aradan sonra tekrarlayın - 10 dakika.

Bir kadın, erkeğinin penisinin büyüklüğüne hayran kalır.

Teknik 6

İlk olarak nefes egzersizi yapıyoruz. Burundan derin bir nefes alıyoruz, havayı birkaç saniye boğazda tutuyoruz, sonra yutarak karnı aşağı indiriyoruz.

Zihinsel olarak penise doğru hareket ettirin. İşaret, orta ve yüzük parmaklarını Wu-Yun noktasına (skrotum ve anüs arasına) yerleştiriyoruz. Üyeyi güçlendirir, enerjiyi dolaştırır. Solunum geri yüklenir. Diğer elinizle penisi 36 kez ileri geri çekin. Başını okşayarak penisi ereksiyon haline getiriyoruz. Tabanı tutuyoruz, eli ileri hareket ettiriyoruz, sağa çekiyoruz, 46 kez dönüyoruz. Aynı şeyi sola da yapıyoruz.

Masajla birlikte penisi büyütmek için krem, merhem veya jel kullanılır.

Emniyet

Masaj yapma kurallarına uyulması, hoş olmayan sonuçlara karşı koruma sağlayacaktır.Her tür ve tekniğin kendi önerileri vardır..

Genel kurallar:

 • Yaralanmayı önlemek için ısıtın.
 • Egzersizler tam ereksiyon halinde yapılmaz.
 • Egzersiz tekniğini takip edin.
 • Alerjik reaksiyonlar, ağrı veya kaşıntı durumunda uygulama durdurulur.
 • Yükü aniden artırmayın.
 • Hareketler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Çözüm

Bir adam penisini büyüttü ve masaj sayesinde sevgili kadınla olan samimi hayatını geliştirdi

Masaj ile penis büyütmedüzenli olarak yapmanız, talimatları izlemeniz ve olumlu bir tutum sergilemeniz şartıyla mümkündür.

Masajerkek cinsel enerjisini geri yükler. Boyutta gerçek bir artışa ek olarak, yöntemsamimi yaşam kalitesini artırır.