Penis büyütme: inceleme teknikleri

Anlamaya çalışın, gerçek penis büyütmek için, gerekirse. Soru değil, retorik. Hakkında bilgi, hangi üye olarak kabul edilir, gerçekten çok küçük, bağımlı kaynaklar. Bu güvenebileceğiniz bir iddia alt sınırı 10 cm ereksiyon.

penis büyütmek için nasıl

Kadınlar daha kolay. Meme implantları daha onlara istediğiniz herhangi bir boyut büstü. Plastik artırmak için olanak sağlar kalça liposuction — azaltmak. İle vajinoplasti of daraltabilirsiniz vajina. Bereket böyle bir fırsat neden olan bir yanlış inancı, doktorlar kuvvet altında dönüştürmek için hemen hemen tüm organları ve vücut parçaları. Ne yazık ki, erkek bir insanlığın bir parçası değil.

Önce anlatmak için tüm olası yolları penis büyütme, itiraf etmek gerekir:

  • penis büyütmek için en fazla 2-2,5 cm imkansız;
  • cerrahi büyütme operasyonu uzunluğu ve hacmine, penis hala tüm dünyada tanınan, sadece bir deney.

Eğer 10 cm zam uzunluğunda ve 5 genişliğinde söz veriyorum, promosyon gömlekleri ambalaj genişletici, bu sorun değil. Üzerine kavanoz kremler ile de yazmak, içeriğini kaldırır kırışıklıkları. Eğer aynı kuvvetle çekmek üyesi birçok plastik cerrah, onu daha iyi bir çözüm tarafı.

Jelcing: masaj penis büyütme

Pek çok adepts çekme kuvveti kendi kendine masaj, bir türlü adını taşıyan jelcing. Ama bir reklam var, bu teknik yeterli ve öğretici video ders internette bulmak kolaydır, bu nedenle, söz değer. Birkaç ay boyunca her gün 30-60 dakika boyunca gereken çekerek üye elleriyle, çeşitli egzersizler yaparak.

Extender penis büyütme

Fikir, mekanik uzama cisimleştirilmiş makine – extender. Üreticiler ürünlerini uzama, tesviye eğrilikleri ve penis büyütme dayanarak, ne bir dış etki uygulandığında birçok tıbbi alanlarda — ortopedi, ortodonti, cerrahi. Onlar kadar söz 7 cm uzama bir yıl, ama pratikte en fazla bir saymak, bu 2 bkz.

Çalışma prensibi makinenin yatıyor sürekli ve uzun vadeli germe penis, güç aralıkları 200 ile 1100 gram. Varsayalım extender büyümesini uyarır ekstra hücresel doku ile sonuçlanan, penis büyütme yapılır ve uzunluğu ve genişliği. Büyüyen çekiş kışkırtır uyum dokuların artış sayesinde bölünme hücre. Güç çekiş oluşturur hücreleri arasındaki boşluk penis ve aktive hücre büyümesi kavernöz tel Takmak bir tasarım gerekir, her gün 3 ila 12 saat boyunca uyanıkken, en az altı ay. Masaj üye olabilir terbiye — diyelim ki, üç kez, üç saat, vermek penis fırsat ve onarmak için doğal bir kan akımı. Ama bu üç saat, tercihen 2-3 beş dakikalık bir mola.

Extender farklı şekillerde montaj kafası bu döngü, daha da travmatik veya yumuşak silikon cumbası. Normalde, cihaz, bir inatçı yüzük anatomik form, metal çubuklar ve yumuşak askıları-hizmetli sağlayan gerilimi. Bu sette omuz ya bile diz kayışı, taşıma için tasarım.

Cihazları için penis büyütme yapılır hipoalerjenik malzeme, sık kullanılan plastik ve paslanmaz çelik. Olmasına rağmen, bu tasarım, hafif ve görünmez altında serbest giyim, tuzaklar bir sürü. Sık sık aparatı olan kısma üyesi, bir parça deri, sadece acı. Hiçbiri satıcıları uyardı aparatı takıyor olamaz havaalanında, çünkü o will yüzük çerçevesinde gümrük kontrol.

Sorunları yaşıyorsanız, damarlar kasık ve ürolojik hastalıkları, zayıf bağ dokuları penis, prostatit, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, onkoloji öyküsü extender kullanamazsınız. Aparatı sağlayan penis büyütmek için kullanılan 19 yıl sonra.

Söylemek ve kendisi için sağlıklı bir kişinin kullanımı genişletici hiç de kolay değil, dediğin gibi satıcılar. Değil, her erkek için mümkün alışmak için sürekli hissedilen ne onun horoz dışarı germek. Aynı ihtiyaç sürekli giymek ve çıkarmak çok tuhaf bir faktör stres. Ameliyat sonrası artan üye giyen genişletici emin olun, aksi takdirde etkisi cerrahi müdahale sıfır olacaktır. Ve durumlar olmuştur, erkek, olarak, işlemi, mümkün değil kullanmak extender, hatta çok güçlü bir motivasyon.

penis büyütme

Sık sık onu satın almak için bir online mağaza en saygın markaları — kanadalı, amerikalı, ispanyol ve danimarka.

Erkekler için değil eğilimindedir bölünmüş çevre ile ilgili sorular onun penis. Bu nedenle en sık sipariş extender ile danışmadan bir doktor. Ve boşuna. Cihaz, penis büyütme seçilmelidir özellikleri dikkate alınarak arazi kafası olabilir, belirgin veya pürüzsüz. Danışmanlık doktor ne söyleyecektir montaj olması gerekir genişletici durumda. Bu kurtulmak hayal kırıklıkları ve boş malzeme maliyetleri.

Yardımcı olup ilaç penis büyütmek için?

Genişletici bazı durumlarda, yine de sonuç verebilir, izin ve asgari. Ama güven reklam ile ilgili ürünler, gıda katkı maddeleri ve merhemler, bitkisel bileşenleri, sık sık teklif olarak eskort kurs, mantıksız. Ne hap, ne de lepleme de hiç bir şekilde etkilemez büyüme kavernöz tel. Bu araçlar yararlı fazla kurutulmuş sülük, mayıs solucan ve nohut yağ önerir penis büyütme halk hekimliği. Gelince, büyüme hormonları, onlar uygulanır ve sadece doktorun emriyle. Onların bağımsız teknik, sonuç değil, büyüme, penis ve fonksiyonel bozukluklara iş iç organları. Ve sporcular, artan kas kütlesi ile anabolik steroidler, genellikle muzdarip azaltmak penis.

Genel olarak, eğer ortada yok jenital fobi ve geçerli bir azgelişmişlik penis hormonal bozukluklar, uzman atayabilir hormon enjeksiyonu. Özellikle bu olmalı, gerçek ebeveynler için çocuklar bir penis, bir çocuk belli ki kötü göstermek onu bir doktora mümkün olduğunca erken. 10 yıl içinde orta boy bebek penis — 3,5 bkz: çocukluk çağında hormon düzeltme penis büyütme için oldukça etkilidir.

Artış glans

Ameliyatla kafa iyi değil artırmak. Bir uygulama var, hangi arasında kafa ve özel gövdeler sonrası özel bir matris, ama çok tehlikelidir. Ameliyat sırasında zarar besleyen kan damarlarının neden olabilir, lokal ve kaybı kafa.

Daha az tehlikeli bir yöntem – enjeksiyon hyaluronik asit bazlı geçirerek, kafasını ortalama %30. Onlar bulundu, ancak kimin kafası görünüyor orantısız küçük üyesi olduğunda sakin bir durumda. Enjeksiyon sonrası artan üye etkidir yaklaşık bir yıl bağlı olarak, adaptif yetenekleri organizma. Bu süre içinde jel emilir ve prosedürü tekrar tekrar tekrar.

Kalınlık artışı penis

Yöntemlerden biri bu yağ grefti, yani giriş deri altında penis kendi yağ hücreleri karın hasta. Hatta dikkatli bir uyum düzenlemelerin liposuction, işleme hücreleri ve onların giriş, sonuç içler acısı. Hiçbiri uzman değil ne kadar hesaplamak hücreleri kesinlikle, en iyi ihtimalle bu %30 olacak. Süreç rezorpsiyonu hücrelerinin düzensiz gider, bu yüzden deformasyon üye kaçınılmazdır. Ayrıca, ameliyat sonrası artan üye sık sık iltihabi süreçleri. Klinikler var yardımcı erkek kalıntısı kurtulmak girilen yağ hücreleri ve çalışıyorum geri penise nedeniyle bir tür.

Başka bir yöntem benimseyen penis organik matris hücreleri ile bağ dokusu hasta. Teorik olarak, bir matris olmalıdır teşvik hücre bölünmesi ile sonuçlanan, penis hacim artar. Matris de harcanmış oluyor yıl boyunca. Teorik olarak, artan üye çoğaltmak mümkündür, ancak bu çok pahalı bir hikaye. Aynı, sonra böyle bir operasyon bazen olması gerekiyor hastanede en az 10 gün.

Benzer aslında işlem — konaklama cilt altında flep alınan düz bir karın kasları oluşturur ekstra hacim.

Bazı klinikler sunuyoruz işlemi aynı anda uzatma üyesi ve hacmi artar, ama bu gerginlik neden olabilir penis ve diğer komplikasyonlar. Genel olarak, hemen sonra herhangi bir işlem penis, can gibi komplikasyonlar uzun süreli şişlik, yara enfeksiyonu, azalan duyarlılık baş ağrısı sırasında ereksiyon. Daha sonra gelebilir diğer zorluk değiştirme — köşe ereksiyon, onun bozukluğu, deformasyon, penis, kısalma.

yolları penis büyütme

İmplantasyon

Bu ameliyat daha olan erektil fonksiyon kırık nedeniyle ameliyat bölgesine rektum, prostat ve mesane. En gelişmiş protezler - şişme değişken sertlik. Penis büyütme ile normal ereksiyon gibi işlemleri doğrulanmış değil.

Sonuçlar operasyonel penis büyütme değerlendirmek ve bir ölçüde uzama, bütünlüğü kalınlaşma ve eksikliği bozuklukları, ürogenital alanda.

Ve sonuç olarak üzücü, ama önemli bir gerçek: herhangi benzer bir işlem sonucu uzatma üye sadece istirahat.