Penis büyütme – etkili yöntemler

Artan uzunluk ya da genişlik penis etkileyebilir ruhsal ve duygusal sağlık erkek. Küçük bir üyesi, sık sık neden olan bir alay insanlığın güzel yarısı, yanı sıra yetenekli neden çoğunlukla hastaların nevrotik bir durum ve ciddi bir hastalığın yan bir durumdur. Etkin yöntemlerden biri boyutlandırma erkeklik, operasyon artırmak üyesi.

penis büyütmek için nasıl

Hangi teknikleri penis büyütme

Etrafında erkek penis yürür pek yanlış yorumlara ve hayali efsaneler, ancak, anlamak gerekir, ne fizyolojik açıdan normal bir penis boyu serilir çerçeve 12-18 cm ereksiyon.

Etkili bir penis büyütme mümkün değil, sadece ameliyatla, aynı zamanda aracılığıyla farklı şekillerde gerektiren cerrahi müdahale vücudu erkek. Bunlar:

  • Uygulama vakum pompaları teşvik önemli bir akını penise kan erkek. Elde ettikten sonra sürekli ereksiyon, penis çimdikledi en temeli, cihazlar her türlü, örneğin, lateks halkalar. Bu teknik engeller çıkım corpus cavernosum penis ve uzunluğu artar, birkaç santimetre ile karşılaştırıldığında, normal fizyolojik ereksiyon olmadan, çeşitli yardımcı araçlar. Ancak unutulmamalıdır kullanımı vakum pompaları değil bir tedavi yöntemi, temel fizyolojik özellikleri erkek vücut. Kullanım kesildikten sonra vakum cihazları üyesi anında kazanıyor alışılmış ölçüleri. Unutmayın kullanmanın bir dezavantajı pompe olabilir şişlik organ varlığı, hematom nedeniyle rüptüre kan damarlarının bozukluğu erektil yetenek penis.
  • Kullanımı her türlü ağırlık, fikstür ve «özel» tasarlanmış egzersizler penis büyütme, başka bir şey değil, reklam kampanyaları şüpheli üreticileri, üretmek «etkili» fikstür, garanti, anında sonuç. Cinsel erkek organı olamaz şişirmek veya streç yardımıyla bir dizi serbest ağırlık veya halter. Bunların kullanımı neden olabilir travma organ ya da neden sonları bağ tutun üyesi. «Esneme» penis yapılabilir cerrahi tedavi sonrası tıbbi gözetim altında tedavi eden bir uzman kullanarak özel uzatmaları (kombine şekilde artış). Bu tür cihazlar kullanılabilir ve hiçbir cerrahi. Onların verimliliği oldukça yüksektir.

İpucu: önlemek için, boş bir harcama nakit ve sonraki hayal kırıklığı, satın olmamalıdır, her türlü krem dış mekan uygulamaları için ve diğer «şifa» ilaçlar için tasarlanmış penis büyütme miktarı. Onlar taşımamaktadır tıbbi yük ve kesinlikle etkisiz.

Operasyon

Holding bu işlemi yönelik artan erkek çocuk doğurma organı tarafından kavşak ve sonraki tamamlama pelvik ligament, sorumlu tutma penis. Bu yöntem doktorlar yönetir serbest düzenin 3-5 cm iç kısmında, penis. Daha önce benzer cerrahi tekniği ile yapılan sünnet, erkeklerde sünnet derisi penis. Modern yollar önlemek ve onu korumak ile paralel bir artış çocuk taşıyan bir organ.

İşlem olarak kabul edilir (böyle karmaşık, örneğin, amputasyon üyesi) ve yaklaşık yarım saat sürer. Unutulmamalıdır arttıkça doğurganlık organı paralel yürütülen operasyon erkeklerde testisler (örneğin, algılandığında patolojiler atanabilir ameliyatı varikosel), ancak, uygunluğu, böyle bir müdahale olabilir belirlemek için sadece tedavi eden doktor. Sonra taşıyan plastik penis hasta hastanede Üroloji şubesi, yaklaşık bir gün. Sonra iki haftalık dönem ameliyat sonrası çekilir dikişler.

İpucu: önlemek için, farklılıklar, cerrahi dikiş penis kaçınmaları önerilir cinsel ilişki ameliyattan sonra bir süre 3 hafta.

Alabilirim kalınlığını artırmak için penis

Kalınlık artışı, cinsel erkek organı olabilir. Bunun için düzenlenen daha az travmatik operasyon: başarılı delinme cilt penis özel bir araç tanıtmak için kendi yağ dokusu, hastanın veya özel bir jel. Sonra onu taşıyan, penis üst üste korunması bandaj.

teknikleri penis büyütme

Unutmayın bu işlem gerektirecektir yerelleştirme yağ dokusu belirli bir yerde penis neden eşitsizliği ve yumrunun organ. Komplikasyonları önlemek için inflamasyon ve doku kalınlığı artırmak için üye kullanılır çeşitli plastik protezler sağlayan estetik bir görünüm organ ve etkileyen bir bozulma kalitesi ve fonksiyonel.

Özellikleri postoperatif dönem

En etkili yolu uzatma penis olarak kabul edilir kombinasyon tekniği bir kullanım sağlar, ameliyat sonrası genişletici ve uygulama jelqing (taşıma özel masaj için çocuk doğurma organı değiştirmek için uzunluğu). Düşünün özellikleri bu şekilde:

  • Kullanımı genişletici ameliyat sonrası sağlar gözle görülür etkisini artırmak için artan bir organ. Aynı zamanda bu cihaz, teşvik iyileştirici onun eğrilik ve yeniden uygun anatomik pozisyon. Daha genç hasta, daha belirgin etkisi, kullanım kombine yöntemi.
  • Gelince jelqing, bu masaj tekniği yapılmalıdır ameliyat sonrası uzama organ 2-3 ay her gün en az 1 saat günde. Masaj manipülasyon penis düzenlenen hasta elleri dik mümkün organ ve onlar şunlardır onu çekerek. Bir masaj oluyor artmış kan akımı penis ve onun artan boyutu.

Karar vermeden önce böyle bir kardinal adım hacminde artış penis ameliyatla, üzerinde düşünmek gerekir ne rağmen, verim, herhangi bir kişi için mümkün olmayacaktır öngörülebilir bir sonuç. Olası ameliyat sonrası komplikasyonlar arasında, skar doku penis ve temel enfeksiyon. Ayrıca, sık sık olur, duyarlılık azalması organ, belki bir değişiklik hükümleri bir penis ereksiyon, onu rahatsız anatomik orijinal konumuna ve hatta gelişimi iktidarsızlık (son derece nadir).

Sonucu artan operasyonel erkek çocuk doğurma organı memnun kalır üçte, tüm hastalar. Uygulamada görüldüğü gibi, uzatmak organ edilebilir değeri 1 ila 4 cm Kesin bir garanti vermek mümkün değildir ne bir uygulayıcı cerrah.