Uzantı başlıkları üyesi: tür, popüler modeller, yorumlar

En basit, etkili, güvenli ve düşük maliyetli yöntem penis büyütme olarak kabul edilir memeleri. Onlar yardım değil sadece boyutlarını büyütmek, cinsel organ, aynı zamanda çeşitlendirmek cinsel yaşam, uzatmak ereksiyon yapmak orgazm canlı ve sunuyor.

meme büyütme için üye

Nasıl çalışır meme penis büyütme?

Meme üyesi için benzersiz samimi bir cihaz, bir artırmak için yardımcı olur, penis uzunluk ve/veya genişliği (modele bağlı olarak) olmadan, yorucu egzersizler, uzun süre giyen, çeşitli cihazlar ve cerrahi. Onlar neden fiziksel büyüme, penis ve işe sahip olması nedeniyle elemanını dik üyesi ve geliştirmek onun uzunluk ve hacim doğrudan cinsel ilişki sırasında. Buna göre çıkarıldıktan sonra, vücut döndürülür önceki boyutu.

İle mukayese dildolar, ama aksine son zevk bu seks oyuncak penis büyütme yalnızca erkekler. Fikstür özellikle ihtiyaç vardır erkekler isteyen:

 • teslim onun ortak tam bir memnuniyet, cinsel temas;
 • telafi doğal penis boyutları;
 • uzatmak cinsel ilişki ve ereksiyon;
 • artırmak uyarılma sırasında cinsel temas;
 • çeşitlendirmek cinsel yaşam, pratik derin penetrasyon.

Herhangi bir kısıtlama kullanımı, uzantı başlıkları üyesi dışında, yok bireysel hoşgörüsüzlük malzeme hangi onlar yapılır.

Çeşitleri

Geniş bir ürün yelpazesine yemler için penis büyütme sağlar her erkeğin bulmak için en iyi seçenek. Büyüteçler göre sınıflandırılır:

 1. Türü: uzama ve kalınlaşma, açık ve kapalı.
 2. Türü, yüzey: pürüzsüz, nervürlü, verilirken, gerçekçi kabartma penis, ile sivilce, dalları, topları, çivili.
 3. Renk. En yaygın bedensel renk, taklit ve gerçek bir penis. Karşılaşılan şeffaf, kırmızı, mor ve diğer renkler.
 4. Malzeme. Bazen cyber cutis, lateks, silikon meme, TPR, TPE.
 5. Ek özellikleri, örneğin, varlığı titreşim için daha fazla uyarılması.
meme penis büyütme nasıl uygulanır

Uzantı başlıkları, genellikle kapalı. Onlar yardım için büyütmek penis uzunluğu 2 ila 10 cm Dıştan hatırlatıyor meme-prezervatif, tamamen kapsayacak bir üye var ve uyarıcı öğeleri. Bu nedenle, bazı insanlar, kendi olarak kullanabilirsiniz doldurulabilir araçlar için güvenli cinsel ilişki. Ama uzantı penis meme değildir kontraseptif ve korumak, istenmeyen gebelik.

Erkeklerin kullanmış gibi büyüteçler, dikkat, duyarlılık azalması cinsel ilişki sırasında, ama bu bir avantajdır olanlar için düzenli olarak erken boşalma ile karşı karşıya.

Başlığı kalınlaşma olabilir gibi açık ve kapalı tip. Onlar, genellikle uyarıcı öğeler: sırt yüzeyinde, simülasyon, gerçekçi damarlar dalları, vb. Özellikle erkekler arasında popüler olabilirler, aynı anda uzatmak penis ve onun kalın.

Özel dikkat edilmeli, açık memeleri kalınlaşması için. Onlar çeşitli şekil: örgü; spiraller; gelir şeklinde iki yüzük, birleşik köprü; geniş silindir, vb. Gibi büyüteçler elde etmek için izin, tam bir memnuniyet, seks için her iki ortaklarına.

Nasıl kullanılır?

İçin cihazı penis büyütme için değil ovuşturdu ve kolay yıpranmış, yağlamak için önerilir üye yağlayıcı. O-meli var olmak dik mümkün. Geçirilerek büyüteç gibi normal prezervatif:

 1. Eğer o iyi bir gergin, bir rulo üstüne koymak, kafasını üyesi ve streç uzunluğu boyunca.
 2. Eğer kötü uzanıyor, toplamak akordeon ve streç uzunluğu penis.

Bazı memeleri penis büyütme için mevcut döngüler için skrotum sağladıkları ekstra tutuş ürün ve hissediyorum artırır sıkıştırma nedeniyle testis. Eğer kayış yoktur, aksesuar tutar nedeniyle vakum.

Güvenlik önlemleri

Cihazı penis büyütme için gerekli özenle saklamak, korumak, güneş ışınları, ani sıcaklık değişimleri. Aksi takdirde, kullanım ömrü kısa sürecek ve kısa bir süre meme üzerinde çatlak tetikleyebilir boşluğu malzeme.

Değil kullanmanız tavsiye edilir büyütücü anal seks için. Kaslar anüs sıkı yay penis neden olabilir kaymasını memeleri. Aynı kışkırtmak spazm, anal sfinkter gerçekleştiği istemsiz kasılması düz kas anüs.

Ne uzunlukta seçmek için en iyisidir?

Yanlış satın alma, adam satın almadan önce artar meme ölçmek boyut üyesi. Bu seçenek, daha sonra belirleyici seçiminde büyüteç: derinliği eşit olmalıdır uzunluğu, cinsel organ.

Örneğin, toplam uzunluğu ise 20 cm, bu ürün, uzatmak penis, 5 cm, anlamı, derinliği ise 15 cm Bir penis olacak daha fazla veya daha az, bu derinliği, meme büyütme, penis olacağına, büyük ya da tam tersi, küçük.

Ama evrensel bir model olan devolvunt gibi prezervatif ve ayarlanabilir uzunluğu. Ayrıca satılan ürünler, kırpabilir ve uygun ölçüleri erkek penis.

Mutlaka dikkat etmelidir, iç çap aksesuar penis büyütme. İçin ürün, expressum cilt penis ve getirdi rahatsızlık, cinsel ilişki sırasında, bu yapılmalıdır, germe malzeme. Eğer meme çapı yaklaşık 3 cm, penis, hacmi 3.5-4 cm onu rahat olmalıdır.

meme penis uzunluk

Malzeme ile ilgili olarak, optimum cyber cutis. O en gerçekçi ve hoş bir dokunuş olarak için erkek ve kadın için, hızlı bir şekilde alır, vücut ısısını. Kadınlar bu ürünler penis büyütme için daha fazla gibi, çünkü onlar iyi bir taklit gerçek bir penis hissi bir şey gereksiz. Gerekirse, sıkı bir duş başlığı, uygundur, silikon, lateks, jel veya diğer malzeme.

İçin duygu erkekler dulled sırasında seks ne meme, artan penis, kapalı, dikkat etmeniz tavsiye edilir modelleri ile titreşim.

Bakım memeleri

Kullanmadan önce bir oyuncak penis büyütme iyice yıkayın sabun ve su ile, kuru. Bu yordamı yineleyin ve her kullanımdan sonra. Yetersiz hijyen ürünleri neden olabilir, idrar yolu enfeksiyonu. Kaydetmek için malzeme olarak en iyi olarak, önerilen yağlama büyüteç kaliteli kayganlaştırıcı, su bazlı.