Bir erkek olarak artırmak kalınlığı (çapı) üyesi kanıtlanmış yöntemleri.

Boyut üyesi, hiç şüphesiz, benlik saygısı etkiler herhangi bir erkek. Genç insanların doğa bulaştırdı önemli ölçüde penis, – orta veya şişirilmiş. Ben de herkes gibi, genelde kendine. Ayrıca, bu durumda değeri vardır uzunluk ve genişlik penis. Her erkek istiyor orgazm almadım, sadece o değil, ama onun sevgilim. Sahip üyesi küçük çevresi, bunu başarmak zordur. Ne yapmalı, eğer çap değil mi? Nasıl kalınlığını artırmak için penis?

masaj penis büyütme

Seçenekleri değiştirmek için ameliyat olmadan

Orada birçok yolu eklemek genişliği haysiyet erkekler birkaç ek santim evde. Yani, rampa, bunu tam olarak yapabilirsiniz ile:

 1. Masaj.
 2. Genişletici.
 3. Vakum pompası.
 4. Erectio yüzük.

En azından etkileri görünür olacak değil bir kere, sadece, 2-3 ay sonra, ama daha fazla santimetre genişliğine penis tam olarak olacak eklendi, ve sevdiğim kız almaya başlar orgazm sırasında samimiyet.

Masaj

Amaç ders – artan kan hacmi penisin, ebbing uyarılma sırasında, bir ve genişliğini belirler. Belirtildiği gibi, genç insanlar, bu en kolay yolu kalınlaşma üye değil gerektiren herhangi bir maliyet. Kurs sonrasında ideal ve geniş donanımlı bir «erdem» değil, sadece uzatır, ama artar çevresi. Egzersiz öncesi ısınmak gerekir dokusu ile tuvalet ve sıcak su. Daha sonra uygulayın, penis, yağ, krem veya başka bir araç için yardımcı olabilecek bir rampa onu tam olarak. «Kuru» ve hiçbir hazırlık ısınma doku masaj yapmak ve artan kalınlığı, vücut için tavsiye edilmez, aksi takdirde bu zarar bir kumaş.

Peki, nasıl penis büyütmek için ne yapmak gerekir:

 • Sağ elinizle sıkıştırın kökü ve penis yavaş bir hızda devam edin bir kenara kafası. Ne zaman ulaşılabilir, onun taç, shrink üyesi, sol el ve hareketi tekrarlayın. Bu şekilde oluşturacağınız bir etkisi germe. Bu sayede daha iyiye, sadece en ama en ve boy.
 • Şimdi onu karşılamak için iki parmak: başparmak ve işaret – ve masaj gerekçesiyle kafasına. Cilt bu deneyin germek için mümkün olduğunca sert. Döndüğünüzde penisin tabanına, daha güçlendirmek yakalama.
 • Daha sonra aynı parmakla oluşturur yüzük var kurucu üyesi ve kilitleyin. Bu egzersiz iyi katkı değişikliği, büyüklüğü genişliği.
 • Başlayın germek için onu sabit bir devlet içinde farklı bir tarafta 10 saniye. Alın setleri arasında tatili. Onlar son kadar ve kendini germe. Sonunda bırakın yakalama.

Önemli! Durdurmak için gerekli dersleri için tasarlanmış büyütme penis kalınlığı ise sırasında ortaya çıktı ağrı. Gerekli bir uzmana danışın, eğer bir sonraki egzersiz yaşıyorsanız yeniden.

Alabilirim genişliğini artırmak üyesi egzersizleri yaparak? Tabii ki! Ancak, bir sonuç ortaya çıktı, uğraşmak lazım, her gün birkaç ay boyunca.

extender

Extender

Bu özel cihaz artıran bir boyut haysiyet çevresi. Başlangıçta oluşturulduğu için sadece uzatma penis. Ancak daha sonra uzmanlar fark, borç kullanımı, üye olarak artar uzunluğu ve kalınlığı. Bu sayede cihaz pompalanan tüm kas dokusu, bu nedenle büyüme penis eşit olarak gerçekleşir. O etkisi altında kitle genişletici gergin sonucunda, organizma oluşturur yeni hücreler. Sonunda bir değişiklik meydana penis boyutu çapı.

Cihazınızı kullanmaya değil, tüm erkekler, isteyen, yapmak, daha fazla genişlik üyesi. Var genişletici var kontrendikasyonları. Yani, olamaz onu kullanarak deneyin eklemek santimetre çap penis hastalar için anatomik anormallikler yapının uzantıları testis, seminal funicles', testis veya kendisini bir cinsel organ.

Tüm diğer temsilcileri bir erkek olabilir cesaretle zevk genişletici genişliğini artırmak için. Ancak, beklemek yok hızlı sonuç. Çevresi organ artmaya başlar, sadece bir ay sonra bunu kullanmaya başlamak.

Vakum pompası

Bu cihaz, kan hacmi artar üye, böylece uyarıcı, kan akışını ve gelişimini kavernöz tel. bu sayede olur ve çapı artar. Dezavantajı fikstür olduğunu, bunun etkisi geçicidir. Sonra kan dolaşımını normale kalınlığı ve uzunluğu penis azalma olurken, aynı, gibi, olarak, kadar, onu kullanmak.

Elde etmek için uzun bir etkisi giyilmelidir pompası düzenli olarak. Ayrıca penis artması ve çevresi nedeniyle onun artırabilir ereksiyon ve stabilize kudret erkek.

Erectio yüzük

Mümkün olduğunca kalınlığını artırmak üyesi ile bu cihazlar? Büyüme için geniş onu koymak gerekir, taban penis, hangi, sırayla, olmalıdır, ajite. Eylem cihazın hızlandırmaktır çıkışı kan. Ereksiyon erkeklerde sonra giydiği uzun süre devam ederse, her zamankinden daha fazla. Orgazm daha parlak olur.

Dikkat! Belki de paylaşımı son iki cihazlar için tasarlanmış boyutlandırma üyenin tam. Bu sayede kazanç santimetre çap oranı daha hızlı görünecektir.

Başka ne yapmak gerekir

Normal bir kan dolaşımını ve hızlandırılmış testosteron üretimi – burada 2 faktörü bağımlı büyüme üyenin çevresi. İçin bu koşulların tümünün doğru gerekir:

diyet erkekler için
 1. Durdurmak tüketilmesi, fast-food, soda ve diğer abur cubur ve sağlıklı diyet gitmek. Ürünleri, beslemeleri erkek içermelidir kendisi balık yağı, magnezyum, çinko ve b vitaminleri Sayesinde onlara artıracak üretimi testosteron.
 2. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak gibi sigara ve aşırı alkol kullanımı. En az 8 saat verilecek bir uyku. Geçirmek için daha fazla zaman açık havada. Bu yardımcı olur, bir bütün olarak geliştirmek hangi tüm vücut.
 3. Daha az oturmak, daha fazla hareket. Bu durgunluk önlemek için kan küçük taza.
 4. Sürmek için düzenli bir cinsel yaşam, oruç gibi olumsuz vücut üzerinde. Örneğin, genç bir kişinin uzun bir süre değildi yakınlık, prostatit gelişebilir. Eğer cinsel yaşam normal olacak, o zaman bezi olmaz durgun ve üretmek için doğru miktarda hormon.
 5. Koşu veya kardiyo egzersiz yapmak. Bu da katkı işçiliği testosteron.

İçin üye büyümeye başladı çapında gerçekleştirmek için gerekli tüm ipuçları.

Sonuç

Kalın ve uzun penis her zaman gurur için bir neden gençlerin ve takdire şayan bir kadın. Ama, ne yazık ki, doğa bu üye ödülleri değil. Birçok o küçük çapı.

Umutsuzluk yok adamlara, kalınlığı, cinsel organ ortalamasının altında. Eğer arzu var, bunu artırmak genişliğinde evde. İstediğiniz gibi gerçekleştirmek için yukarıdaki tüm öneriler, hem de masaj yapmak bir organ veya takmak ve giymek, üzerinde bir süre extender, vakum pompası veya Erectio yüzük. Ancak temsilcilerine erkek tercih eden penis kolan artırmak gerektiğini anlamak bu istenen etkisi görünür değil bir kere, sadece birkaç ay sonra.