Penis büyütme: teknikler, ipuçları ve olası sonuçları

Sıkı standartları boyutlarda penis yüklü değil. Ancak penis uzunluğu yetişkin bir erkekte ereksiyon (gerilim uyarıldığında) en az 8 cm — bu kabul edilir bir sapma norm olarak adlandırılan, bazı uzmanlar tarafından küçük bir penis. Çoğu durumda, normal ya da değil boyutları penis, erkek kendisi için karar verir. Bu bağlıdır, onun estetik tercihleri, istekleri, onun cinsel partner ve değeri de o genel olarak verdiği görünüm ve estetik nitelikleri onun cinsel organı. Unutmayın, boyutları, penis genellikle tamamen etkileyen bir derece tatmin edici bir cinsel partner cinsel ilişki sırasında.

penis büyütmek için nasıl

Ne değişir boyutlar penis, neden bazı insanlar bazen çok küçük penis?

Boyutlar penis, boyutları ve diğer vücut parçaları, insan tarafından tanımlanan kalıtım ve özellikleri büyüme ve gelişme. Bir dönem intrauterin fetüsün oluşumu ve sonraki süreçte büyüme ve ergenlik herhangi bir nedenden dolayı yapıldı yetmezliği sentezi vücutta erkeklik hormonu testosteron, gelişimi, dış genital organlar (penis) rahatsız olabilir. Ulaştığında, puberte (13 yaş) ve yetişkin erkeklerde kullanımı testosteron amacı ile uyarılması büyüme, üreme organları çoğu zaten verimsiz. Küçük penis vardır bir hipospadias, sonra geçirilmiş yaralanma ve ameliyat.

Bende normal «ortalama» bir penis. Normal mi benim arzu, onu büyütmek, şeklini değiştirmek?

Arzu artırmak için «ortalama» penis de normal gibi arzu ve miktarını artırmak, kas kütlesi ve satın almak için yeni fiziksel özellikler. Birçok ülke, farklı zamanlarda, boyutu penis bağlı büyük bir değer. Böylece antik Yunan ve Roma vardı fallik kültleri, büyük ve estetik olarak mükemmel bir penis şahsında, erkek gücü, refah, güç ve kudret. Benzer inançları ve gelenekleri günümüze bilinçli ve erkek şu anda. Bazı erkekler olduğuna inanıyorum penis uzak, varolan onların zihninde bir ideal ya göre daha gördüklerini dergilerde, porno veya soyunma odasında kulüp. Bu nedenle bir rastlantı değildir, birçok modern erkekler daha «cana yakın» ve büyük bir cinsel organı tam olarak sakin ve rahat bir durumda.

Arzu artırmak için aynı ölçüleri penis dik durumda en sık tanımlanan özellikleri cinsellik, cinsel partner. Çünkü pek çok kadın almak büyük zevk cinsel ilişki sırasında dokunmadan glans penis rahim ve tercih yeterince uzun töreniyle phalluses. Diğer orgazm tahriş küçük labia ve klitoris. Bu kadınlar sık sık görmek istiyorum penis, onların ortak oldu kalın. Peki, birçok erkek deneyim ve daha seksten daha fazla zevk, daha parlak ve güçlü bir orgazm yaşıyor, onların kadın ortağı.

Bu bir sır değil ki birçok aile çatışmaları meydana gelen bu sorunlar nedeniyle cinsel alanda. Ve genellikle gizli bir memnuniyetsizlik, bir kadın yatıyor gibi bir kez onu tatminsizlik boyutları, penis onun ortağı. Yani, ne olursa olsun nedeni teşvik adamı artırmak için penis — bu arzu tamamen normal, ve en önemlisi şansı uygulanması. Ve rağmen, faaliyetlerin etkinliğini artırmak için penis bugün yüksek değildir ve pek çok komplikasyon, Sen-ebilmek denemek bu bir değil korkarım belirgin riskler de dahil olmak üzere deformasyon penis, istikrarsızlık ereksiyon sırasında, hem de eksikliği, normal duyarlılık kalabilir ömür boyu.

Nelerdir teknikler penis büyütme?

Penis büyütme, daha karmaşık bir görev, daha uzatma. Ne yazık ki, mevcut tek muhafazakar bir yöntem kalınlaşma, penis — uygulama vakum pompası — sonuç verir. Giriş aynı deri altında penis, çeşitli jeller, macunlar, vazelin yağ verir ağır komplikasyonlar kadar kaybı cilt penis ve hatta yeteneği ereksiyon, bir jel içine alır bu kavernöz vücut. Bu hastalarda muhasebe, ameliyat amacı ile kurtuluş penis ve geri yükleme işlevleri. Şu anda uygulanan cerrahi ve mikrocerrahi aletleri büyütme teknikleri, penis çapı dayalı taşıma doku ve diğer vücut parçaları ve çocuklar için onların deri altında penis. Böyle bir metodoloji sağlar taşıma kompleksleri deri altı yağ doku gluteal kıvrımlar deri altında penis büyütmek için, çapı 1 — 2 cm. bu şekilde Alınan doku yerleştirilir ve deri altında penis uzunluğu boyunca (...sarılır penis). Onların yeri çit dikildi özel makyaj aynası dikiş ve hemen hemen fark edilmez ameliyattan sonra.

cerrahi penis büyütme

Yani, kalınlaşma, penis elde edilir«, kendisine» ona, doku ve diğer vücut parçaları. Artırmak istiyorsanız, çapı, cinsel organ en fazla 1 cm, bunun için kullanılan başka bir işlem bir — mikrocerrahi kalınlaşma, penis yöntemi taşıma kas dokusu. Bu önemli ölçüde daha uzun ve karmaşık bir ameliyat daha zor akan ameliyat sonrası dönemde ve daha uzun süreli yatış. Ancak, daha karmaşık bir görev, daha zor ve daha pahalı bir çözüm. Önce cesaret cerrahi kalınlaşma, penis aklınızda aşağıdaki. Bu işlemler oldukça karmaşık, uzun ve yollar. Onlar bazen oldukça uzun bir süre (10 gün kadar ve bazen daha fazla) bulunduğu yer hastane ve dikkatli bir ameliyat sonrası izlem. Ayrıca önemli ölçüde daha yüksek ile karşılaştırıldığında, operasyonları uzatma penis, komplikasyon olasılığı. Ve olsa da, açıklanan işlemi sağlar ve belirgin bir şekilde artırmak çapı, cinsel organ, önce bunları yapmak için, dikkatle tartışmak için tüm detayları ile bir doktor. Önemli olan anlamak, güzellikleri ve basit çözümler bu hassas alanda olmaz. Büyük olasılıkla bir sonucu olarak, bu işlem önemli ölçüde daha kötü kendi penis daha elde artırmak çapı.

Yapabilir miyim uzama ve kalınlaşma, penis tek bir işlemle?

Teorik olarak bu mümkün, ama biz kesinlikle tavsiye etmiyoruz bunu. Bilmek önemli bir kalınlaşma olabilir tabi zaten kesin uzun penis. Bunun nedeni, boyut, doku, için kullanılan bir kalınlaşma, penis tam olarak eşleşmelidir boyutu asılı parçaları penis. Bu muhtemelen sadece zaman cinsel organı zaten en uzundur. Eğer yapmak anlık işlemi bu deformasyona neden olabilir penis çıkması yumrunun yüzeyinde ve diğer komplikasyonlar.

Ne tür komplikasyonlar işlemleri penis büyütme?

En sık görülen erken komplikasyonlar (ilk birkaç hafta ameliyat sonrası) arasında kanama, yara enfeksiyonu, uzun bir şişme penis, genellikle geçici veya kalıcı bir azalma duyarlılık penis başının ağrısı sırasında ereksiyon. En sık görülen geç komplikasyonlar gibi işlemler şunlardır: değişim açısı ereksiyon (nedeniyle kavşak destekleyen bağ penis bakar bir ereksiyon değil yukarı ve ileri veya aşağı), kısalma penis, dengesizlik üyesi ve onun kırılması, cinsel ilişki sırasında, emme veya nekroz (ölü) girilen deri altında penis büyütmek için geniş doku bozuklukları, ereksiyon, azalan duyarlılık glans penis, deformasyon ve penis eğriliği. Dikkat! Çok sık (daha fazla vakaların %50 ve daha fazla) yapılan operasyon sonucunda bir sonuç beklentilerine uygun bir hasta.

Ne varsa verdim artırmak için penis? Kim aramak ve ne dikkat?

İlk olarak başvurmak tanıtılan «eski yollar», «100% araçları», şifacılar ve diğer «yöntemleri» için öneriler penis büyütme katılımı olmadan bir doktor. Beklentilerinizi olacaktır hile 100%! Bilmeniz gerekir ki, doğada yok ne ilaç ne de herhangi bir kompleksleri egzersizleri katkıda penis. Eğer almak isteyen gerçek sonucu ele alınmalıdır sadece doktorlar, meslek kuruluşlarının cerrahi ve diğer yöntemlerle penis büyütme. Sonra ilk muayene doktor Size açıklayacaktır gerçek yeteneklerini artırmak, tam penis. Ayrıntılı olarak belirtilmiştir büyütme teknikleri, özellikleri, uygulama, olası yan etkileri ve komplikasyonları. Eğer söz edeceğim cerrahi penis büyütme tekniği, ameliyat, özellikleri, süresi, süresi, hastanede kalış süresi, dönemi kadar eder, cinsel yaşam, riskleri ve komplikasyonları açıklayacağım Size tüm detayları.

Dikkat edin bu «uzmanları», diyecekler Size, sadece esası hakkında önerilen yöntem ve hakkında hiçbir şey eksiklikleri ve olası komplikasyonlar. Asla çözüm hakkında işlemler çok hızlı bir şekilde baskı altında, bir doktor, özellikle eğer o, bilinen hastalar arasında ve profesyonel çevrelerde nasıl uzman cerrahi alanında penis. Düşünün, değerlendirin, tüm artılarını ve eksilerini. Dikkatli olun, eğer ameliyattan önce Sizinle hiçbir kayıt Sözleşmesi sağlık hizmetleri ve Bilgilendirilmiş onam. Bu belgelerde yerleşmiş gerekir tüm nüansları önerilen tedavi ve takip ile ilişkileri, bir doktor ve bir sağlık kurum. Unutmayın, penis büyütme gerektirir derin uzmanlık bilgisi, kusursuz cerrahi tekniğin dikkatli bir uyum tüm teknolojik aşamaları bu işlem. Güven sadece profesyoneller için yüksek bir üne sahip!

Bazı gerçek sonuçlar, çeşitli teknikleri, penis büyütme.

penis büyütme

En güvenilir sonuçlar tıp yayınlanmaktadır yalnızca dikkatle düzenlenebilir profesyonel tıbbi dergilerde. Ve onlar değil, reklam makaleleri, basında ya da internette hizmet güvenilir bir bilgi kaynağıdır. Günlüğüne European Urology 2006 yılında, Volume 49, Issue 4 (April), sayfa 729, bir makale yayınlamıştır ingilizce üroloji C. Y. Li, O. Kayes, P. D. Kell ve işbirlikçileri olan analiz sonuçları çeşitli uygulama teknikleri, uzatma penis. Onlar rapor, hasta memnuniyetini değişiyordu 17-35%, hastaların yaklaşık yarısı talep tekrar ameliyat olan, büyük çoğunluğu da iyi bir sonuç verdi. Komplikasyon oranı işlemler %10 olarak gerçekleşmiştir. Yazarlar tavsiye karar vermeden önce uzatma ameliyatı penis iyice düşünmek, ve bazı hastalarda sözde genital halsizlik başvurmanız tavsiye edilir bir psikiyatrist ya da psikoterapist. Yapın, sonuçlara siz değerli hastalarımız!!!