Penis büyütmek için nasıl: büyütme yöntemleri, penis boyutu

Hangi yöntemleri penis büyütme var mı? Yardımcı olup, krem, merhem veya jeller? Etkili bir işlem mi? Etkili olup olmadığını pompası? Bu ve diğer sorulara cevap vereceğim döngü makaleler.

penis büyütmek için nasıl

Ne kadar penis büyütmek gerçekten

Mit: bazı teknikler vermek penis büyütme 5-7 cm uzunluğunda birkaç hafta.
Vücudun herhangi bir bölümü değil, büyüyebilir ve bir buçuk-iki kez bir ay. Bu yoğun değişim sadece mümkün değil, insan vücudu için. Hiçbir hap, masaj, merhem, krem, jel ve diğer «gizli teknikler» vermek mümkün olacak, böyle bir sonuç. Halletmek mümkün, ancak hemen ayarlamak uzun iş üzerinde.

Gerçek: en artırabilirsiniz penis 1 ile 4 cm 6-8 ay
Sonuç bağlıdır ve seçilen yöntemler (extender, daha fazla cihaz ve ilaçlar), bireysellik, vücudun ve, tabii ki, azim hedefe ulaşmak. Biz yöntemleri hakkında neden bu büyüme organı değil, onun geçici bir burkulma ya da şişlik. Uzunluğu ile orantılı olarak, üyesi artacak ve hacmi (artacak ve kafası penis). Sonuçları elde edebilirsiniz 6-8 ay yaklaşık %90 erkekler takip talimatları ve öneriler:

  • artış uzunluğunda, 2-4 cm ereksiyon
  • artış uzun istirahat 2-2.5 cm
  • artan çevresi 1.5 cm
  • artan boyutlarda penis başının
  • doğrultma penis (doğuştan eğriliği kötü meydan okuyan pürüzsüz bir özellik, satın alınan düzeltiyor daha iyi)
  • ereksiyon artırmak, libido (cinsel dürtü) nedeniyle sürekli egzersiz organ doku
  • süreleri arasındaki ilişki (gecikme oluşur, erken boşalma nedeniyle giderici, aşırı duyarlılık penis başının)

Hatta zam %10-15 verir iyi bir görsel etkiye sahiptir.

Bir değeri vardır ve ilk samimi boyut: daha fazla, daha büyük miktarda doku katılır çekme ve büyüme, sırasıyla, daha fazla sonuç. Daha fazla elde etmek için %30, çok zor ulaştıktan sonra, bu işareti, hoparlör genellikle büyük ölçüde yavaşlatır. Da dikkate almak gerekir ki, bu sonuç için teknikler ile en hızlı büyüme.

Prensibi çalışma yöntemlerinin çekme ve büyüme doku

Mit: orada çok sayıda farklı ilkeleri penis büyüme.
İnternette görülebilir birçok teklif. Yalnız söz çok hızlı artan üye ile herhangi bir gizli egzersiz, diğer iki boyutu büyüme kremler, üçüncü kullanıyor «son gelişmeler». Aşağıda ben daha fazla anlatacağım her biri hakkında metodolojileri, ama kısaca:

Gerçek: tüm çalışma teknikleri ilkesine dayanmaktadır burkulma ve doku büyümesi.
Bu prensibi kullanılan kendi cihazlarında Ilizarov. Filatov ve onun takipçileri geliştirdi geliştirme için yeni bir doku nakli ile yavaş yavaş germe ve kazancı, yeni bir doku. Gibi parlak, bu prensibi oldukça basit görünüyor: bir organizma, sorumlu bir dış etki, büyüme başlar gibi vücudun tepkisi uzun süreli germe.

Ne kadar etkilidir, her yöntem

Extender

En hızlı artış üyenin genişletici. Yüksek verim yöntemi ile ilgilidir, cinsel organı gergin uzun bir süre için – günde 6 saat ve daha uzun süre maruz kalma, daha hızlı büyüme. Extender temsil analog makinenin Ilizarovа üretir germe için kafasını kullanarak yaylı çubuklar.

Aparatı farklı tasarım ve verimlilik. Yanlış seçim yapmak değil, makaleyi okuyun farklılıkları hakkında. Giyen doğru makineyi temsil karmaşıklığı, sen-ebilmek yürümek, evde ve kendi işine ve bazı modeller izin kullanımı ve ev dışında. Okuduktan sonra yayımlanan tüm malzemeler bir konuda, mutlaka sonuca uygun bir karar — satın extender PeniMaster Pro, herhangi sunulan modeller.

masaj

Askısı

Geçerlidir, etkili yöntemler, ancak bazı sınırlamalar ile. Sık sık okuyabilirsiniz yaralanmaları, aşırı doku penis asılı, ve diğer sorunlar. Bunun nedeni, asılı genellikle çok büyük bir yük – 3 ve daha fazla kilo için kısa bir süre için – günde 1-2 saat. Ayrıca, genellikle kullanılan ev yapımı bir cihaz asmak için büyük bir artı kilo başarısız bir tasarım yol açabilir çok ciddi yaralanmalar meydana gelebilir. Değil denemek gerekir, telafi etmek için kısa bir süre taşımak, büyük bir yük, bu bir hata.

Pompa ve hidro-pompa

Konvansiyonel hava pompası, erkekler için, aslında, artırmak için tasarlanmıştır, bu bir pazarlama hilesi. Onlar için kısa (birkaç dakika) dönemler uygulamalar oluşturmak için ereksiyon. Daha uzun süreli bir vakum cilt zarar ve neden güçlü bir ödem.

Yeni bir form pompe yok cilt ile temas vakum ile, bu nedenle, hidro-pompa-ebilmek sağlamak daha güçlü ve uzun süreli germe doku. Vücut gergin ile sıcak su, iyi bir ısıtır kumaş, onları daha esnek. Ancak yine de maksimum uygulamaları ile karşılaştırıldığında genişletici az önce 20-30 dakika bir gün, artan üye hidro-pompa gider nispeten yavaş ve çoğunlukla hacim. Bu nedenle böyle pompası iyi bir ek olarak, o ısınmak kumaş önce veya sonra genişletici, güçlendirecek, kan akışını artıracaktır ereksiyon anında artacak erkeklik seks önce.

Masaj: halk yolları penis büyütme

Bu yöntem, temsil penis uzatma ellerini farklı şekillerde egzersiz. Böyle bir egzersiz, oldukça çok, ama çok mantıklı satın almak için ödenen teknikleri hayır, herhangi bir «gizli» bir egzersiz değil, tüm egzersizleri serbestçe kullanılabilir, hayır ve evrensel program ders. Gibi, vücut geliştirme, almak zorunda bireysel bir programı etkili olacaktır bu durumda, göre vücudun tepkisi farklı yük.

Masaj yapan yaklaşık 40 dakika bir gün, bu nedenle, hızlı büyüme, ondan beklemeye değmez, bu yöntem de sonuç verir, oldukça yavaş, bir kaç yıl ders.

Yardımcı olup hap, bir merhem ya da krem?

Ne yazık ki, bir hap, bir merhem ya da krem olabilir bir çaba olmadan penis büyütmek için vardır. Hayır herhangi bir değerlendirme bağımsız forumlarda olduğu ... ... bir artış kaydedildi bulunan bazı tablet veya krem. Sıradan bir kompozisyon hap – bu bir dizi vitamin ve özleri, kremler içeren sıradan kozmetik makyaj cilt bakımı için.

Hormonal ilaçlar da sağladığı büyüme, başka bir efsane, penis büyütmek için nasıl. Hormonları yardımcı olabilir yalnızca azgelişmişlik birincil cinsiyet özellikleri nedeniyle sorunlar endokrin sistemi ile ergenlik. Ancak, bu durumda daha olamaz self-medicate yasaklanan ücretsiz satış hormonal makineleri. Danışın, doktor reçete olacak, istediğiniz ilaçlar ve doğru dozda.

ameliyat artan üye

Ancak, özel kremler yararlı olabilir artan penis. Bu sıcak kremleri önemli ölçüde kan dolaşımını artırmak, doku sesi ve doyurmak onları oksijen. Böyle bir krem iyi ısıtır penis, ideal bir sıcak yağ masaj öncesi veya dersleri ile genişletici, sağlayabilir yüksek düzeyde ereksiyon seks önce. Ve iyileştirici kremler yardımcı durumda microtraumas mukoza ve cilt.

Vitamin ve mineral maddelerin, özellikle amino asitler yardımcı doku büyümesini teşvik varsa, maç, randevu, ders gibi katkı maddeleri ile fiziksel aktivite. Profesyonel, evet ve amatör spor gıda ve mineral kompleksleri yardımcı olur egzersiz sırasında egzersiz ulaşmak daha hızlı ve kayda değer bir sonuç. Sitede var ayrıntılı bir makale hakkında, hangi vitamin kompleksleri için uygun büyüme stimülasyon.

Eklemek gerekir ki, çoğu zaman başarılı bir sonuç elde etmek için dahil olanlar için yanlış bir yöntemle, ya da düzensiz. Çok yoğun bir tunik, bir hiç gergin oluyor. çok nadiren – %5 daha fazla durumda.

Cerrahi penis büyütme

Nedir ameliyatı, penis büyütme. Ameliyat sırasında cerrah geçer destekleyici bir paket sabitleyen baz penisin kasık kemiğine. Daha sonra penis çekin dışarı ile genişletici vb. gibi bir penis vardır, iç kısmı, uzatma penis oluyor işte onun hesabı.

Sık sık yanlış bir işlem önemli ölçüde artırmak için vücut. Bu yüzden, genellikle penis artar 1-1.5 cm ve daha küçük boyutu, başlangıçta, daha az iç kısmını seferber edilebilir. Bu durumda, penis ... «desteğini kaybeder» — ameliyattan sonra bir demet daha kötü onu destekler, iç vücut kısmen dışa görünüyor, bu neden azalır açısı ereksiyon. Yani penis dik ameliyattan sonra yönelik değildir, yukarı ve aşağı.

Giyen genişletici sonra ameliyat gereklidir, aksi takdirde penis sadece geri çekildi önce ve aynı yerde ameliyat öncesi. Ameliyat sonrası manipülasyon olabilir acı, bu nedenle, eğer artırmak için karar verdik üyesi aracılığıyla işlem, mutlaka adapte ile genişletici kadar ondan sonra kelimenin tam anlamıyla her saat sayar.

Ve en iyi seçenek, sadece giyiyor başlatmak extender ile beraber, destekleyici bağ yavaş yavaş gerilir, bu etki yok azalma açısı ereksiyon gibi bir ameliyattan sonra, artı aparatı büyüme neden penis. Belki de sonuç için yeterli olacaktır ve ameliyat olmadan, ve eğer isterseniz, bunu yapacak daha sonra.

Kapsamlı yöntemleri hızlandırmak için penis büyütme

Sonuçları elde etmek için mümkün olduğunca hızlı değer yaklaşım konusunda kapsamlı. En etkili şekliyle kalır extender sağlar 6 saat streç kumaşlar günde. BAD veya hidro-pompası-ebilmek var olmak iyi bir ek genişletici.

Extender çalışan, çoğunlukla, uzun hidro-pompa yardımcı olur eklenti hacmi.

BAD kapsamlı artırmak için en uygun katkı maddeleri ile L-arginin, yapı taşı protein. Arginin artırır, dokuların beslenme ve serbest uyarır, büyüme hormonu ve doğru seçilmiş bir kompleks vitaminler ve mineraller oluşturur iyi şartlarda büyümesi için, bizi ilgilendiren bir vücut parçası.

Siz ısınmak için bir kumaş kullanarak, pompa sırasında sabah duş veya banyo sonra geçirmek için bir kaç set genişletici, kombinasyon farklı bir sürü verir ve mükemmel bir sonuç.

büyük horoz

Gibi görünse de, 6 ay taşıma genişletici üye artırmak için uzun bir süre, ama herhangi bir iş üzerinde, örneğin, vücut geliştirme veya zayıflama diyet ile, zaman alır, özel donanımlı, öz disiplin. Gördüğün zaman ilk sonuçlar, anlıyor musun, her gün senin için çalışıyor, bu yüzden eğer bir arzusu varsa, değişmeye başlar bugün.