Nasıl kalınlığını artırmak üyesi: hızlı artış hacmi ve çapı

Nasıl kalınlığını artırmak üyesi? Bu soru umurumda hemen hemen her erkek. İçin birçok kalınlık ve uzunluk penis büyük önem taşımaktadır. Eğer o, kendi görüşüme göre, yeterince uzun değil, onlar başvurmak için çeşitli yollar geliştirmelerine yardımcı olur, ayarları, bir cinsel organ. Unutulmamalıdır ki, istatistiklere göre, kadınların %85 memnun boyutları erkeklik onların ortakları. Ancak, bu verilere rağmen, erkekler aramaya devam en etkili teknikleri ile penis büyütmek için değil, sadece uzunluğu ve kalınlığı.

penis büyütmek için nasıl

Artırmak için nasıl kalınlığını ve uzunluğunu üyesi?

Kalınlık artışı üyesi – bu oldukça karmaşık ve uzun bir süreç. Bilinen hiçbir yolu yok anında yapmak için penis daha uzun ve hacimli. Ama eğer düzenli olarak gerçekleştirmek için özel egzersiz, masaj ve kullanmak için özel bir krem, ulaşmak istenilen sonuç alınabilir. Hangi büyütme teknikleri penis kalınlığı en etkili, acısız ve ekonomik öğreneceksiniz bizim bakış makaleler.

Öğrendikten sonra en popüler yöntemleri ve özellikleri, yararları, her erkek için almak mümkün olacak en iyi seçenek. Her yöntem kendi avantajları ve özellikleri, bazı hileler birleştirmek mümkün, ulaşmak için maksimum etkisi. En önemlisi, bu almak için en keyifli ve kullanışlı bir yol, doğru bir yol seçmek artırmak, bizim makaleyi okuyun.

Artırmak mı üye?

Bir süredir yürütülen tartışmalar arasında doktorlar ve bilim adamları tarafından, yalnız biri olduğunu iddia eden penis büyütmek mümkün değildir. Diğerleri inanıyorum benzer bir tekniği vardır. Birçok farklı teknikler vardır, hangi erkek penis kalınlığı ve uzunluğu. Ve bu konuda en etkili olan sadece işletim yollar, ama manuel teknikler, mekanik cihazlar.

İle modern yöntemler erkeklik artırmak, 2-3cm ile uzunluk ve 1-2 cm kalınlığında.

Zaten erkekler dünya çapında milyonlarca yararlandı pahalı ve bütçe yöntemleri ve penis büyütme. Onlar deneyimlerini paylaşmak ve değerlendirmeleri ayrıntılı bir şekilde anlatarak başarıları hakkında. Fotoğraf öncesi ve sonrası açıkça gösteriyor ki penis büyütmek mümkün, ama bunu yapmak o kadar kolay değil. Buna rağmen, her erkek kullanabilir, özel aksesuarlar, büyütme jelleri, krem, masaj teknikleri ve jelcing almak ve bu yüksek bir sonuç.

Değer mi başvurmak değişikliği penis boyutu?

Üreme organı var her erkek bireysel boyutlar uzunluk ve kalınlık. Bir erkek penis boyu ise 20 cm, bu demek değil ki, diğerleri – ecek benzer boyutları. Ayrıca, boyut, huzurlu ve dik durum farklı olacaktır. Örneğin, bazı erkeklerde penis boyu istirahat ve uyarılma sırasında değil, değiştirmek ve diğer artmaya 3-4 bkz: Bir adam, küçük penis, bu neden olabilir ciddi psikolojik kompleksleri.

Normal boyutu penis bağlanabilir aşağıdaki parametreleri: uzunluk 13-25, kalınlık veya çevresi ölçülen ortalama departmanı – 10-16 bakın Eğer fark ederseniz, bu sizin erkeklik değil, uygun parametreler, bir sorun için bir çözüm var. Sen-ebilmek artmak üyesi ve kalınlığında ve uzunluğunda. Gereken her şey ilk aşamada bu daha yakından tanımak için mümkün olan tüm yollarla penis büyütme ve en iyi seçenek seçebilirsiniz.

Ameliyat yöntemleri

Cerrahi müdahale için artan cinsel organ erkeklerde uygulanan bir kural olarak, en zor durumlarda. En sık cerrahisi, temalar, hastalar, var olan konjenital veya edinsel kusurlar ve patoloji, üreme sistemi.

yolları penis büyütme

Cerrahi yöntem

Soru, nasıl kalınlığını artırmak, üye, pek çok, hastalar, mutlak güç. Ve bu şaşırtıcı bir şey yok gibi kullanarak cerrahi artırabilir üreme organı 5 cm uzunluğunda ve 2-3 cm genişliğinde. Ama gitmeden önce bir danışma plastik cerrah, dikkate değer, olası riskleri ve dezavantajları, bu yordamı. Ameliyat her zaman risklidir. Hastanın başlayabilir irin yaralar sonra dikiş açılması, kanama.

Artan uzunluk üyesi ve aynı zamanda onun genişliği ile yapılır enjeksiyon sırasında, subkutan enjekte hyaluronik asit.

Bu yöntem kullanılır zaten yeterince uzun, ama aynı zamanda birkaç dezavantajları vardır.

Hyaluronik asit özelliğine sahiptir çözülür. Bu da başka bir biyomateryallerin ile uyumlu olan vücut hücreleri. Yordam, sabit koşullarda gerektirmez, daha fazla ayaktan rehabilitasyon. Bir kaç gün sonra enjeksiyon hyaluronik asit ile bir erkeğin cinsel aktivite devam.

Özel operasyon

Eğer bilmek istiyorsanız, uzunluğunu artırmak üyesi 3-5 cm en kısa sürede, o zaman dikkat etmelidir işlemi. Bu işlem genel anestezi altında yapılır ve yatıyor geçerken destekleyen bağ. Cerrahi müdahale yapılır adım adım:

 • ameliyat öncesi danışma, cerrah,;
 • hastanın hazırlanması ve giriş anestezi;
 • kesme deri skrotum ortada;
 • kavşak bağ neşter ile;
 • sütür kesi.

Ameliyattan önce hasta geçer, kapsamlı bir anket tanımlamak için endikasyon ve kontrendikasyonlar. İle ağrısız bir işlem görsel artan çocuk doğurma organı kadar 4-5 cm sonra toplantı manipülasyon hastaya gerekli giymek için özel bir plan extender.

Pompalama yağ ağırlığı

Hacim artışı üyesi ulaşılır kullanarak özel bir yordam. Bu prosedürü tarafından özel lipid doku – yağ hastanın cilt altı dokusu, cinsel organ. Çit yağ yapılır o vücut parçası, bir konuşmada, doğrudan hasta ile önceden.

İşlem aşağıdaki gibi gerçekleştirilir: doktor üretir çit yağ dokusu kalça, karın ya da uyluk ve maruz istikrar için ulaşıldı, onu üniforma tutarlılık.

Sonra bu yağ ile tanıtıldı mikro kanül ve ve yerde delik üst üste özel bir bandaj. Sonra toplantı manipülasyon kaçınmaları önerilir, cinsel ilişki, ay.

Büyütme evde

Yanı sıra tıbbi prosedürler için penis büyütme uygulanır ve daha tutumlu yöntemleri bağımsız olarak kullanılan evde. Bunlar için özel bir egzersiz, kullanımı, egzersiz, jeller ve yağlar, masaj teknikleri, artırmak üyesi kalınlığı birkaç santimetre.

operasyon artırmak

Masaj

Eğer bilmek istiyorsanız, kalınlığını artırmak üyesi, evde değer bir şey yararlanmak için özel masaj teknikleri. Bu yöntem, en güvenli, keyifli ve kullanılabilir. Masajı gerekir rahat bir durumda kullanarak yağlama veya özel bir jel, etkisini artırmak manipülasyon birkaç kez.

Egzersizleri yapmak için gerekli yakalamak taban penis parmak sol el, oluşmuş bir halka ve dairesel bir hareket yapmak, sağ elini. Bu durumda, her zaman manipülasyon gereken birkaç santimetre hareket yüksektir. Güvenli artırır penis kaç santimetre kalınlığında ve uzunluğunda.

Egzersiz

Bugüne kadar geliştirilen birçok egzersiz yardımcı olan bir sorunu çözmek için nasıl hacmini artırmak üyesi. En popüler teknisyenleri bağlanabilir jelcing, Kegel egzersizleri. Özel egzersiz artırmaya yardımcı olur, cinsel organ çevresi kaç santimetre varsa, bunları gerçekleştirmek için düzenli ve düzgün bir şekilde. İçin en büyük etkiyi gerçekleştirmeden önce manipülasyon gerekir uygulayın organı özel bir jel veya krem. Bu tür ilaçlar kan akışını geliştirmek ve izin egzersizleri ağrısız ve güvenli.

Extender

Penis büyütme çapı – bu zor bir görev. Ama sadece bu durumda, eğer kullanmak için özel bir aparatı – extender. Maksimum sonuç kullanmak için gerekli aparatı boyunca 4-6 ay günlük. Bu durumda, kullanmak gerekir birkaç saat içinde. Extender için tasarlanmıştır, uzun süreli germe penis bir büyüme için elverişli uzunluk ve genişlik.

 1. Doğru ve düzenli kullanım ile penis artar çevresi 1,5-2 cm uzunluğunda – 4 bkz.
 2. Dezavantajları, bu kabul edilebilir stablity prosedürleri, imkanları ortaya hoş olmayan duyumlar.

Pompası

Artış gerçekleştirilmiştir üye olabilir ve cihazlar yardımı ile pompe. Onlar farklı türler – vakum, mekanik, su, hidro pompa inhibitörleri. En popüler vakum pompası. O oluşan silindir ve el pompası. Prosedürü için penis yerleştirilir silindir, pompa ile hava pompaları, vakum oluşturmak.

Bu yöntem için kullanılır sadece pompalama, cinsel organ, aynı zamanda tedavi için erektil işlev bozuklukları. Dezavantajları kullanım pompası arasında ortaya çıkması, morarma ve ağrı, ama benzer etkileri daha sık ortaya çıkar, yanlış kullanım, cihazın.

Jeller ve spreyler

Eğer sizi ilgilendiren bir soru olarak artırmak çapı üyesi, güvenli ve acısız, en iyi seçenek, iş kullanımı için özel jeller ve kremler. En popüler ve talep vardır Titanyum Jel ve sprey Domınator. Onlar sadece izin en kısa sürede başarmak ciddi bir değişiklik penis boyutu, aynı zamanda geniş bir listesi faydaları:

 • artan cinsel özellikleri;
 • artan heyecan bir anda boşalma;
 • yeteneği kontrollü boşalma anı;
 • hassas, uzun süreli ereksiyon;
 • sorun erken boşalma.

Penis büyütme genişliği ile elde edilir, özel olarak seçilmiş bir kombinasyonu bileşenleri. Tüm maddeler bir parçası olarak krem ve jel var doğal kökenli, bu yüzden kesinlikle güvenli ve zararsız. Birçok adamlar zaten takdir tüm avantajları spreyleri ve kremleri sağlamak, hızlı bir büyüme ve kalınlaşma çocuk taşıyan bir organ. Bu en az etkili araçlara bağlanabilir ve diğer krem ve jelleri. Okumak tam bir listesi için, ilaç kullanarak, aşağıdaki tabloya.

Birçok erkek sık sık alabilirim kalınlığını artırmak üyesi ile kabartma tozu. Unutulmamalıdır ki, bu yol bir yere sahip olmak, kabartma tozu elastikiyetini artırır, penis büyütmek için ya da kalınlaşma işe yaramaz. Hamam tozu, en iyi ihtimalle geçici olarak arttıracak elastikiyet, cinsel organ, ama zaten bir kaç saat sonra etkisi geçer. Hazırlamak için, bir banyo almak gerekir, bir bardak ılık su içinde karıştırın, bir çay kaşığı kabartma tozu. Yerleştirerek bir bardak bir çözüm beklemek gerekir 15-20 dakika. Prosedürü yapılmalıdır 30-60 dakika öncesi cinsel ilişki.

Uyarıcı hap

Başka bir seçenek olarak penis çevresi, kabul uyarıcı ilaçlar. İlaçlar ve diyet Takviyeleri satılan açık erişim ve eczaneler, özel internet mağazalarından ulaşılabilir. Onlar geliştirmek kan damar dokusu penis. Nedeniyle oluyor bu artış. Satın almadan önce uyarıcı hap, değer dikkatle bir kompozisyon. İlaçlar alarak, oluşan kimyasal maddeler, durumu daha da kötüleştirebilir gibi bazı bileşenleri neden olabilir alerjik reaksiyon.

Hangi yolu seçmeliyim?

Cevap benzersiz bir soru üzerine, penis büyütmek için nasıl genişliğinde, neredeyse imkansız. Orada çok sayıda teknikleri kullanarak iyi sonuçlar elde edebilirsiniz, ama onlar tüm kendi özellikleri ve nüansları. Bugün için penis büyütme kullanabilirsiniz sadece özel fitness ekipmanları ve aksesuarları, ama aynı zamanda yenilikçi, jeller ve kremler. Çoğu yapılmış doğal bileşenleri sağlayan kalınlaşma ve uzama penis.

extender

Ayrıca, maliyeti jeller değil, şişirilmiş ve iyi isteyen herkes için. Satın alarak ve uygulayarak sadece bir tüp krem, zaten fark edilebilir görsel değişiklikler ayarlarında penis. Onlar kesinlikle güvenli değil, teslim hoş olmayan duyumlar kullanım sırasında. Bu çok önemlidir, çünkü değil tüm yöntemler olarak sınıflandırılabilir güvenli ve zararsız.