Penis büyütme: cerrahi yöntemler

Kimsede artık şaşırtıcı değil kadın bütün göğüslerini büyütmek. Bu nedenle arzu erkek yapmak «ortalama» onuru daha etkileyici bir neden olmamalıdır iletişimsizlik ve anlamlı gülümsüyor. Sonuçta, insanlar değil artırmak, kas kütlesi ve istekli bulunmasının yeni bir fiziksel özellik. Ve bu vücudun bir parçası bir şey kötü değildir. Kahvaltı ibaresi «boyut önemli değildir» hiç bir teselli bu yaşayan erkekler için gerçek bir ahlaki sefalet nedeniyle, kendi görüşüne göre, çok küçük boyutlu penis.

penis büyütme

Bilindiği derin günlerinden beri tam olarak penis temsil gurur için her erkek. Onun hakkında söylenen şarkıları, tasvir duvar resimleri, Roma ila Çin. Ve hatta daha – geleneklerine göre hinduizm, lingam sembolüdür biri en ünlü tanrılar, bu din – Shiva.

Yolları penis büyütme

Cerrahi

Penis büyütme günümüzde en sık yapılır ameliyatla. Bu tür operasyonlar vardır, 2 türü vardır: uzatma ve kalınlaşma, cinsel organ.

Penis uzunluğu artışı göstermektedir dağı onun pelvis özel ipler giymek «adı destekleyen ligament». Onlar ile bir bağlantısı var, penis ve yardımcı gizlemek için onun bir parçası, doğrudan vücudun içinde. Eğer bu bağ döşeme, gerginlik olur zayıflatmak. Bundan sonra büyük bir kısmı organ görünür hale gelir. Önlemek için, ikincil sızdırmazlık bağ, büyük bir olasılıkla her gün altı ay giymek için özel bir cihaz fön veya çekiş.

Daha önce ameliyat kalınlaşma, penis büyütme kullanılan yağ dokusu, ödünç yeterince topraklı diğer vücut parçaları. Onların s on gövde, üye, sayesinde o bulundu massiveness. Ancak, etkili bir prosedür isim zor. Bir kısmı yağ dokusu giderken, ne penis sevdalısı ile tepe ve zevksiz.

Daha sonra yeni bir çeşididir, bu yöntemler – implantasyon allogreft (kumaş, ... ... nakledilen başka bir kişi).

Böyle bir tekniği yaygın olarak kullanılmaktadır bugün rekonstrüktif cerrahi. Mesele şu ki, tam olarak homogreft verebilmektedir, daha uzun ömürlü ve kaliteli bir sonuç.

Bezoperatsionnye

Belirtmek gerekir ki, eğer daha önce artırmak erkek «onuru» oldu sadece cerrahi yöntem, şimdi plastik cerrahi sunan minimal invaziv yöntemleri. Onlar sağlamak için güçlü bir etkisi olacak hiçbir şey daha kötü sonra alınan ameliyat. Bonus olarak alır hasta hiçbir ağrı ve rahatsızlık. Düşünün iki en popüler seçenek bu tür teknikler.

 1. Zoom uzunluk ya da kalınlığını penis edilebilir hyaluronik asit, hangi deri altına enjekte edilir enjeksiyon olarak. Özellikle, kullanılan jeller ve çeşitli dolgu dayalı. Bu madde, sergiler, mutlak bir biyolojik uyumluluk hücreleri ile insan vücudu. İşlem ayaktan, gerek giriş anestezik yoktur. Buna göre, gerekli değildir hastane. Kelimenin tam anlamıyla birkaç gün hasta olabilir, geri dönmek için tanıdık yaşam.
 2. İkinci en popüler seçenek artan erkek penis boyutu, vakum büyütme kullanarak pompası. Bu «türün klasik» artan penis. Bu işlem şu şekilde gerçekleşir. Üye yerleştirilir silindir bağlanır özel pompe. Bu koşullarda ortaya çıkan vakum erkek üye daha fazla kanla beslenir sağlayan durum ereksiyon ve, sırasıyla, daha büyük bir boyut. Sonra penis çimdikledi halkasını kullanarak gerçekleştiren bir rol demeti engellemek için kan çıkışına ters yönde. Bu tür araçlar genellikle tedavi cinsel işlev bozukluğu. Önemli dezavantajı bu yöntemin kısa süreli, onun etkisi. Üye dönecektir önceki boyutu hemen çıkardıktan sonra halkalar. Ayrıca oluşma riski vardır geçici iktidarsızlık, abse, hematom, vasküler hasar, kayıp cilt doğal renk ve inceltme. Bu bağlamda, yüzük caiz koyarak, sadece yarım saat.
artırmak için yollar

Nasıl hazırlamalıdır işlemleri

Eğer ziyaret ettiğiniz bir plastik cerrah ilk kez, o zaman, tabii ki, önceden sormak var, nasıl temizleneceğim ve nasıl yapılacak doğrudan bir işlemdir. Eğitim içerir:

 • tartışma hasta ile istenilen ebatlarda üyesi;
 • teslim için gerekli olan özel operasyon tahlilleri (kan grubu belirlenmesi, rh faktörü, ortak, biyokimya, hepatit b ve c, AİDS, ve aynı zamanda idrar);
 • muayene ürolog;
 • danışma anestezist.

Eğer elde edilen sonuçlar tatmin doktor, o görüşür hasta ile tarih işlemleri. Önceki gün belirlenen müdahale, gıda almak yasaktır. Ameliyat geçirmek aç karnına. Ondan sonra da son derece istenmeyen alkol, onlar olumsuz etkileyen bir kurtarma işlemi.

Hesaplanmış risk «için» ve «karşı»

Artıları:

 • istenen sonucu en kısa sürede.

Eksileri:

 • komplikasyon riski cerrahi sonrası;
 • oldukça yüksek maliyeti;
 • uzun bir rehabilitasyon dönemi (yaklaşık 4 ay);
 • ihtiyaç sürekli giymek extender süresi boyunca kurtarma.

Kime kontrendikedir güvenli

Artan penis erkek için reddedilmek varsa:

 • sapma ruhunda;
 • kronik hastalık akut faz;
 • cinsel yolla bulaşan hastalıklar;
 • herhangi bir iltihap;
 • ülser ve yaralar;
 • karmaşık hastalıklar üriner organlar;
 • hastalık otoimmün bir doğa;
 • intoleransı hasta bazı ilaçlar.

İlginç gerçekler

Yeterli sayıda erkek son derece endişeli bakan, kendi «onurunu». O kadar ki, bu önemli bir organ başardı büyümüş pek çok en inanılmaz mitler ve söylentiler. Ama gerçekler kalır gerçekler. Mevcut bazıları.

 1. Ortalama penis boyu ise 15 cm Doktorlar olduğunu iddia eden herhangi bir boyut (ve o da değişir, 1,5 cm ila 30 cm) tutar tam performans.
 2. Sahibi en büyük üyesi, İngiltere'de ikamet İyon Falcone. Onun uzunluğu 34,5 cm
 3. Görsel penis daha büyük görünüyor, eğer tedavi değil, alttan ya da üstten, yandan. Meşgul değil muayene «olan» komşular tuvalet, yanlış açı girer, sizi aldatmasın.
 4. Bazı cisimlerin küçük üyeleri dik mümkün kadar artırabilir 5 katı büyüklükte.
 5. Sünnet yoktur en ufak bir etkisi boyut üyesi. Belirtmek gerekir ki, ABD kesilir yarısından fazlası bebekler doğumdan hemen sonra. Yahudiler kabul üretmek sünnet erkek çocukların 8. günde hayatlarını. Kim müslüman olursa, bunu sadece ulaştıktan sonra, 13 yaşında.
 6. Doktorlar, sigara yeteneğine sahip, neden önemsiz azalma üyesi – yaklaşık 1 cm.

Özetlemek gerekirse

Eğer bir erkek ikna onun horoz çok küçük, cetvel ve genel kabul görmüş normları tanıklık tamamen ters, uygun başvurulmalıdır psikoterapist. Uzmanlar, bu özel bozukluk hakkında bir penis.

öneriler

Ama eğer bir erkek hala cesaret köklü önlemler ve inanıyor penis büyütme kliniği, plastik cerrahi – tek doğru çıkış yolu gözden geçirmek için önerilir dizinleri fotoğraf önce ve sonra böyle bir prosedür. Bunları sağlamak zorunda klinikte. İnternette paylaşılabilir video aynı konuda ve aynı yorumları okumak isteyenler zaten bu geçti ve iftihar sonuçları.