Verimli bir şekilde penis büyütmek için?

Meşgul olanlardır artan penis, sorunu ile karşı karşıya artan bir süreç değil, çok hızlı bir şekilde oluyor, nasıl isterdim. Olsa ettirecek her defasında rahat şekilde belirli bir yöntem (giyen genişletici veya masaj), artış yapılır, çok yavaş. Bazı durumlarda, örneğin, uzunluğu artar penis, ancak boyut çevresi (kalınlığı) penis artar, çok yavaş ya da hiç değişmez, diğerleri tam tersi – kalınlığı artıyor ve uzunluğunda değişiklik ihmal edilebilir.

Bu nedenle, bir sorun görünmüyor, ayrıca yapmak için, hızlandırmak için bu işlem? Bu soruyu cevaplamak istedik, bir önde gelen uzmanları, penis büyütme, dr seks terapisti.

Penis büyütme sonuçları bağımlı özellikleri erkek vücut. Sır değil ki, hem spor salonu, bir daha kolay kas inşa, ve diğer kolay değil. Aynı erkek esneklik – tek bir kolay öğrenmek oturmak sicim, diğerine zor. Alabilirim aşmak için bu özellikler vücudun? Tabii ki, geliştirmek ve elde etmek için erken uygulanması işlemleri. Hemen paylaşmak penis büyütme şartlı 2 adet – uzunluk artışı (ligament germe – uzama) ve artan çevresi (uzatma kitle).

Kalınlık artışı penis

Biz bu fiyat karşılaştır artan kitle spor. Erkek vardır kısa bir süre içinde kolayca ulaşmak kas kütlesini artırmak olsa da penis değil Kas, veri erkeklerin tahmin daha kolay bir süreç büyütme, penis kalınlığı, egzersiz, masaj ya da uygulayarak, vakum yöntemi. Ama bir bölüm var erkek elde edemez kitle oluşturmak olmadan, doğaçlama, bu nedenle, hem spor salonu, tüketilen gıda, proteinler ve hatta tüketilen hormonlar. Çok benzer bir durum ve artan penis.

Zor restoranında kalınlık artışı penis, ayrıca preparatlar, katkıda bölme işlemi, doku, kan akışını artırır, doku. Ve mutlaka takip etmek için fiziksel aktivite, fiziksel efor çok olumsuz etkiler artan kalınlıkta penis. Diyerek kendileri hakkında hazırlıkları, internette, onları geniş bir yelpazede mevcuttur, çoğu olmayan bir sonuç verir, ama bu konuda konuşmak gerekir tek tek.

penis büyütme

Artış penis uzunluğu

Uzmanları ile çok iyi bilinen uzunluğu penis büyütmek kullanarak uzama telleri. En etkili cihazlar bu amaç için extender veya özel masajlar, hangi ile küçük bir bağ olduğu gibi, sporda, ne zaman öğrenmek oturmak sicim.

Ameliyatla penis büyütmek mümkün değildir ve erkekler anlaşılması gereken şey, cerrahlar, onların hile ve varılan uzunluk artışı sadece sonuç giyen genişletici ameliyattan sonra.

Çoğu erkek bir bağ değil esnek, ve artırmak için penis uzunluğu çok zor. Bu durumda, müşterilerine tavsiye buna paralel olarak, masajınız ya da giyen genişletici preparatlar içeren silikon. Silikon, iz element belirleyen esneklik kumaş. 20 yıl sonra silikon vücutta birikir.

Ürünlerinde silikon küçük miktarlarda kavrami, baklagiller, ama genellikle bir miktar onları yapmak için yeterli değil bağ daha esnek. Bu nedenle, paralel eylemleri ile artan üye tavsiye preparatlar içeren silikon. Silikon kavrami hazırlıkları için tasarlanmış saç sağlığı ve tırnaklar, ve onları herhangi bir eczaneden satın alınabilir. Önce hizmet, ilaç takip haritayı miktarda bulunan silisyum. En iyi ilaç, silikon melisa Almanya gibi temel kompozisyon tam olarak silisyum dioksit, doğal bir ürün.

Temel uzatma penis – düzenli ve uzun süreli çalışma, egzersiz, masaj, taşıma genişletici veya uygulayarak vakum pompası, ama etkinliği için bu işlem uygun ilaçlar kullanmak gerekir. Veri ilaçlar seçilmelidir bağlı olarak, hangi sonucu elde etmek istiyorsanız, o zaman sonuç daha büyük bir penis etkili olacak! Seçmeden önce bir ilaç düşünün, ne istediğinizi elde etmek – kalınlığını artırmak veya uzatmak bağ!