10 yolu artan erkeklik

Penis boyutu her zaman özel ilgi konusu herhangi bir erkek için çocuk doğurma çağındaki. Bu faktör büyük ölçüde bağlıdır başarı, kadınlarda, kendi benlik saygısı ve hatta hava. Penis mütevazı boyutlarda sık sık, neden olur, kalkınma kompleksleri, her zaman olduğu kişisel yaşam. Bugün geniş bir seçim var yolu bu sorunu gidermek için: basit cihazlar mağazaları samimi bir mal kadar karmaşık cerrahi büyütme yöntemleri.

penis büyütme

Etkileyen faktörler boyut üye:

 • Diyet kompozisyonu. Erkeklerde kullanıcılar için yeterli hayvansal protein ve keskin baharat üyesi daha;
 • Testosteron seviyesi. Daha fazla hormon kan, daha yoğun gider, büyüme, cinsel organ;
 • Durum hipofiz ve hipotalamus (tümör ve diğer hasar kışkırtmak az gelişmişlik penis);
 • Diyabet varlığı (engellemektedir ergenlik);
 • Zararlı alışkanlıkları, zehirlenme. Erkeklerde, gençlik tüketilen uyuşturucu, alkol, sigara, büyüme potansiyeli penis kullanılır.

Ortalama uzunluk heyecanlı üyenin yetişkin erkek yaklaşık 15 cm – boyut olarak kabul edilir en uygun altında kadın vajina (standart derinlik olan 10 cm), yani oldukça yeterli normal bir cinsel ilişki. Ancak çok daha önemli bir parametre penis açısından bir kadın karşılamak çapı (çevresi).

Geçici bir azalma (sıkıştırma) üyesi genellikle tetiklendiğini soğuk ya da stres. Giderirken, veri faktör boyutu normale döner. Güçlü bir azalma, çeşitli çap ve belki de bazı hormonal patolojiler nedeniyle hasar yapıları üyesi (eritme sonrası doku inflamasyon, yaralanma).

Büyütme yöntemleri

Seçim yöntemi, penis büyütme bağlıdır kaynak parametreleri. Eğer gerekli ölçüde rampa uzunluğu veya çapı, yardımcı olabilir sadece jenital cerrahi. Biri muhafazakar yöntemleri deneyebilirsiniz egzersizleri, çeşitli cihazlar ve ilaçlar.

Cihazları

Cihazları, doğal penis büyütme, eskiden kullanılan, sadece tedavi kurumlarında (LOD-terapi), şimdi onlar çeşitli yapılandırma seçenekleri kullanılabilir ev kullanımı için. Sipariş cihazları genellikle özel kaynaklar, ama oldukça geniş bir ürün yelpazesine sunar ve geleneksel mağazalar samimi bir mal.

Extender

Genişletici cihaz için uzatma penis. Şematik cihazı aşağıdaki gibidir: iki paralel ekseni kayan uzunluğunda ve bulunan arasındaki uydurmak. Bunlardan biri takılır dibinde bir üye, başka bir kafa. Çalışma prensibi böyle , gücü, etkisi yavaş yavaş artar retorto düzenleyiciler.

Sonuç olarak, sistematik bir kullanım için, makinenin içinde, bir yıl boyunca artırabilir çapı üyesi, 2-3 cm uzunluğunda 5-6 cm aynı Anda oluyor şekil düzeltme, penis (bazı üye ereksiyon sırasında elde belirgin bir eğilme ya da deforme nedeniyle Peyronie hastalığı). İlk hafta cihaz kullanımda 1,5-2 saat sonra giyerek kadar artar 4.

penis büyütme extender

Türleri uzatmaları:

 • Mekanik (döngü veya lorum). Altında sabitlenmiş kafa kullanarak, döngüler ya da geniş bir kemer;
 • Vakum. Gerginlik, vücutta üye pahasına oluşturulan emme kafası, özel bir kamera, bir sonraki namlu uzunluğu tarafından dışarı haddelenmiş tenens silikon kol;
 • Vakumlu yapışkan . Sabit daha kolay ve rahat vakum için uygun küçük üyeleri. Ana avantajı, normal vakum modelleri mevcut olmasıdır yapıştırıcı membran. Kapsar kafasını korurken yüzeyi kabarcık oluşumu ve lenf hasar.
Uygulamak extender gerekir fanatizm olmadan, açıkça yönergeleri izleyerek. Aşırı gerginlik neden olur bağ yırtılması ve ortaya hematom.

Uydular

Uydular olarak adlandırılan özel yapılar yardımıyla, hangi üyeye amacıyla çekiş uzunluğunda asılı kargo. «Askı» olabilir, bir ev yapımı ya da üretimi. Ürünün son nesil bağlanmış kafasına penis vakum yardımı ile, dahil, seti, askı ve raf .

Teknik çekerek ile kargo önermiyoruz kullanabilirsiniz mastering az travmatik egzersiz. İlk zaman olamaz asmak üyesi en fazla 1-2 kg ve kiloyu korumak daha uzun süre 20 dakika.

Pompası

En etkili ve popüler bir araç penis büyütme ameliyat olmadan, pompası ereksiyon için. Görünür bir sonuç elde edebilirsiniz bir ay. Ana yedek parçalar cihazlar – ampul ve pompa oluşturur, içinde bir negatif basınç. Çalışma prensibi: üye içine yerleştirilir, şişeyi sıkıca basılı kasık, pompalama hava oluşur güçlü bir kan acele cavernous gövde ve kafa. Sonuç olarak, bu tür bir egzersiz, penis pompalanan büyük miktarda lenf ve kan, kan damarları ve dapibus kabuk, ek c. hacim corpora cavernosa, gerilir.

Alana bağlı olarak tetkik üye tasarlanmış çeşitli türlü pompaları:

 1. Geniş - çapı artırmak.
 2. Dar ve uzun oluşturmak için uzunluğu.
 3. Özel iç sınırlayıcı (kollu) – hacim kafası.

Olarak duru bir ortam olabilir su (hydraulicus sentinam veya hidrolik pompa). Bu tür cihazlar daha az travmatik için kafa.

Orada özel teknik ve programlar için yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için. İlk zaman takip etmek önemlidir basınç cihazında, bu nedenle en uygun olan pompa ile kan basıncı monitörleri tarafından .

Uzantı başlıkları

Uzantı başlıkları üzerinde cinsel organı için tasarlanmış geçici, durumsal artan boyutu olmadan ilaç ve hap. Ürün ile sunulan geniş bir yelpazede:

 1. Açık ya da kapalı kafa. Son seçenektir erkekler sorunum erken boşalma nedeniyle aşırı duyarlılık reseptörleri. Böyle bir fikstür artırabilir üye en az 10 cm
 2. Pürüzsüz veya kabartmalı.
 3. Fonksiyonu titreşim veya ısınma.
 4. Yeniden kullanılabilir prezervatif, penis büyütme.
Seçerken, benzer bir «oyuncak» sadece düşünmelisiniz uzunluğu ve genişliği. Çok dar duş başlığı sıkmak damarları neden olabilir hipoksi dokuların üyesi.

Manuel teknikleri

Bütün bir sistemi vardır, farklı teknikler manuel etkileri, hangi ile elde edilebilir boyutları artan üye olmadan ameliyat, hap ve kremler. Etkisi elde artırarak kan akımı ve mekanik streç kumaş.

Yulee

penis büyütme hangery

Egzersiz yönelik artan çaplı bir üyesi. Sonra gerçekleştirilir jelka. Tekniği: TAMAM-yakalama ile güçlendirilmiş basınç sabittir dibinde üyesi, daha sonra aşamalı olarak, zaman zaman batan, ileri hareket (basınç düşürücü). Kısa kafa, nöbet döner tabanı. Egzersiz 4-5 kez tekrarlanır.

Görevi kolan artırmak üyenin nedeniyle tahliye ve emniyet içinde kan. Kafası olmalı bu scaup ve uyuşturucu kullanımını gerektirecektir.

Jelqing

Jelqing – kompleks tekrarlayıcı hareketler (türüne göre sağım) yönelik artan penise kan akışını ve germe, kumaş. Bu oldukça kolay bir şekilde sağlayan en hızlı ve önemli sonuçları. Uzatabilirsiniz üyesi birkaç ay.

Başlamadan önce penis olmalıdır coşkuyu ve heyecanlı, en az 50%. Ana tekniği:

 • Varil üye alınır dibinde TAMAM-seizure (yüzük parmağı ve büyük parmak);
 • Halka küçülür ve kafasına doğru hareket eder (süreç devam etmeli en az 3 saniye);
 • Yerine bir yandan hemen geliyor başka bir.

Bir namlu yönüne kadar gergin dapibus kabuk, çalışma artırmayı hedefleyen üyesi kalınlığında. Bir aşağı yönde yükü üst bağ nedeniyle, germe oluştuğu artışı uzunluğu.

Ana türleri jelqing:

 1. Islak. Kullanılan yağlama artırmak için bir kayma söz konusu her iki el kavrama kayar gövde.
 2. Kuru. Hiçbir merhem ve yağlar. Yakalama sabit kuru cilt üyesi ve yavaş hareket nedeniyle gerginlik aşağı-yukarı: kafasına bir çaba ile, tabanına olmadan. Etkin bir el.
 3. Extendens. Çalışan iki el: bir nöbet dibinde, başka bir kafası var. Bir nöbet üye hafifçe gerilir, diğer pompalanan kan motora sahiptir.
Egzersiz sonrası birikmesi lenf olabilir harika sünnet derisi. Bu etki kaldırıldı bir kaç saat.

Sıkma

Sıkma tekniği kenetleme üyenin kullanarak klipleri artırmak amacı ile onun çevresi gibi heyecanlı ve sakin bir durumda. Üst üste sadece dış damarlar ve iç arterler kan akmaya devam ediyor.

Yeni başlayanlar için devam edemez kelepçesi 10 dakikadan daha uzun süre. Hemen çıkardıktan sonra yapılması gereken hafif bir masaj. Deri bir üyesi olmalıdır scaup, karıncalanma da kabul edilemez. Kelepçe değil takılmalıdır çıplak cilt, gerekli yumuşak şerit.

Mastürbasyon da bir çeşittir manuel stimülasyon, ama boyutları üyesi etkilenmez. Bu görüş uzmanları ve çoğu erkek. Çok hızlı hareket yukarı-aşağı tamamen odaklanmış bir sıkıntı reseptör kafası. Ritim ve basınç kuvveti değil, herhangi teşvik kan akışını, ne de gerilebilir kumaş.

Enjeksiyon

Penis büyütmek ve kafası olabilir enjeksiyonları hyaluronik asit. Bu madde, bir akraba, insan, vücut, bu nedenle ret neden olmaz ve alerji. Bakımlar özel klinikler. Zaman onlar daha az yer kaplar, yarım saat hasta hemen eve gidelim. Cinsel yaşam izin 2-4 gün sonra. 6-12 ay dolgu gidermek, üye dönecektir aynı boyutta.

Yerine preparatlar hyaluronik asit, penis büyütmek mümkündür giriş kendi rafine edilmiş ve dengeli bir yağ hasta. Denir «yağ dolgusu». Yaklaşık bir saat sonra hasta hastanede daha 5-6 saat. Cinsel yaşam için izin önce bir ay.

Bazı erkekler zaman olumsuz yorumlar sonuçları hakkında yordam lipofilling üye olur doğal gelatinous. Yaklaşık bir yıl sonra yağ çözülmüş, kalabilir bazı topaklar cilt altında. Hyaluronik asit enjeksiyonları vermek, esneklik ve yumuşaklık, madde biyolojik eşit. Her iki yordamlar vermek artışı çapı üye 1-1,5 cm komplikasyon olası ihlali yapısı, damarları, fistül oluşumu, erime gösteren doku.

Gelince botox, synthol', silikon, onların giriş üye amacı ile büyütmek yasaktır. Botox kışkırtır his kaybı, silikon emboli neden olabilir ve ölüm. Vazelin kliniklerde daha fazla kullanılır, ancak bazı hala çalışıyor onun yardımıyla artırmak için üye evde. Sonucu olmak topaklar, deri altında iltihap ve deformasyon organ.

Cerrahi yöntemler

Büyütme operasyonu boyutlarda penis birleştirilir terim «phalloplasty». Genital cerrahi özellikler aşağıdaki türleri müdahaleler:

 1. Ligamentum – uzatma uzunluğu üye pahasına kırması tutan, onu bağlar. Sonuç olarak, serbest 1-2 cm namlu. Operasyon yaklaşık bir saat sürer. Geri yüklemek için ihtiyacınız olacak 2-3 hafta. 6 ay boyunca hasta giymek için özel bir genişletici. Ameliyat önerilen bir erektil disfonksiyon.
 2. Nakli ve kas dokusunda artış çaplı bir üyesi nedeniyle çeneye gövde doku alınan karın duvarı ya da fasya. Sonuç olarak, çevresi artar, 3-4 cm Ameliyat yaklaşık 3 saat. Sonuç, sonsuza dek kalır.
 3. Penis prosthesis – artan boyutlarda üyenin kullanarak çeneye kendi kıkırdak doku, hasta veya yükleme elastik malzeme.
Yukarıdaki manipülasyon sağlamak için gerçek penis büyütme. Altında yapılır genel anestezi. Önceden hasta gidiyor muayene var ürolog, kan bağışı, idrar yapar, EKG, röntgen. Ameliyat sonrası olası komplikasyon olarak enfeksiyon, ret ve mahsup malzemeler.

Diğer araçlar

Aracı yerel kullanım için değil kendileri için etkili penis büyütme. Oldukça onları almak için kullanabileceğiniz en büyük sonucu, egzersiz, ve aynı zamanda geçici bir kazanç hissi hemen önce seks.

Temel yağlar oluşturan maddeler sağlayarak, kan akışını üyesi ve artmış hassasiyet baş. Görsel penis biraz daha yüksek hacim. Yaklaşık aynı kısa süreli bir etki elde etmek kolay sürtünme cilt üyesi bulamaç soda ve su . Su yerine bal, aloe vera suyu. Uyarıcı özelliklere de sahip uçucu yağlar, narenciye veya nane.

Telafisi güç bir kenara payını artırmak ürünler-afrodizyak da büyümesine yol açacak büyüklükte bir üyesi. Şarap yararlı kan dolaşımı için ürünlerin, ama olumlu bir etkisi olacak sadece karşı kudret (ereksiyon kalitesini artıracak, havai fişek cinsel dürtü). Aynı sonuç olacak, beden eğitimi ve yoga.

Otlar ve doğal takviyeleri, yanı sıra PDE-5 inhibitörleri üzerinde penis boyutunu etkilemez. Özellikleri veri araçları da sınırlı artan ereksiyon, geliştirmek için güç. Temel ilaçlar erkeklik hormonları penis büyütme de neden olmaz. Testosteron gelişiminde bir organ, ama sadece ergenlik.

penis büyütme uzantı başlıkları
Bazı çalışıyoruz «büyümek» penis lokma arı kullanarak yağlama iyot ve hatta merhem eklemler için sıcak etkisi. Bu tür deneyler sonunda geri dönüşü olmayan deformasyon organ kaybı veya onlara duyarlılık.

Sonuç

Hızlı, tamamen güvenli ve uzun süreli penis büyütmek mümkün değildir. Tek nispeten zararsız ve etkili bir şekilde rampa boyutları organ olmadan kimya ve cerrahisi, manipülatif veya donanım uyarım. Uygulamadan önce herhangi bir şekilde doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.