Uzatma penis: boyutunu artırmak için nasıl egzersiz ile?

Erkekler çok hassas bir bakın kendi erkek takdir, penis onlar için olabilir gurur, gizli korkuları ve kompleksleri. Birçok erkek memnun boyutları, çamaşır onların donatılmış, doğa ve gerçeği düşünmek gibi uzatmak için birkaç santim penis. Çok önemli bu sorunu çözmek için, çünkü o bir düşüşe yol açar, öz erkek ve zehir hayatı.

penis büyütmek için nasıl

Çözüm için bu sorun var, bir sürü teknikler ve araçlar. Bu makalede, bilgi edinmek için hangi boyutu olarak kabul edilir, normal bir erkek için, uzatmak penis, ne kadar etkili, tekniği ve kime ameliyat gereklidir.

Hangi ölçüleri erkek çocuk doğurma organı olarak kabul edilir bir norm

 • Eğer uzunluğu en az 8 cm, ereksiyon – bu da « küçük penis». Bu boyutlar görülür 1% erkek;
 • Uzunluğu ise yaklaşık 8-11 cm küçük üyesi. Veri boyutları doğasında 2% erkek;
 • Eğer uzunluk ise 12 cm, o zaman böyle bir üye normal kabul edilir. Var 55% erkek cinsel organları var böyle uzunluğunda;
 • Eğer boyut fazla ise 15 santimetre, bu uzun bir penis, daha fazla orta;
 • Eğer boyutu 20 santimetre, böyle bir üyesi olarak kabul edilir sadece etkileyici.
Yani, düşünmeye konu üzerinde uzama üyenin gerekir sadece erkekler için olan boyutları oluşturan en az 11 cm, %12-16 santimetre kompleksleri değmez.

Jelqing — teknik, artan erkeklik

Jelqing – özel egzersizler, benzer sağım üyesi. Sırasında jelqing ereksiyon olmak zorunda değil tam olarak – yaklaşık %70. Etkisi elde artırarak kan dolaşımını cinsel organ.

Egzersiz no. 1

 • Önce egzersiz, penis ısınmak gerekir, bunun için ısıtılmış tuz tavada dökülür onun havlu ve uygulanan farklı açılardan penis;
 • Üzerinde heyecanlı bir üyesi uygulanır yağlama;
 • Daha sonra üye yay 2 parmak yüzüğü yavaşça yükseltmek ve daldırma, germe cinsel organ;
 • Bir gün içinde gerçekleştirilecek en az 40 tür hareketleri yavaş yavaş artırarak 200.

Egzersiz no. 2

 • Elini sıkmak üyesi yaklaşık 10 dakika;
 • Bir avuç değil yerleştirilir, kullanımı her iki el için;
 • Sıkma penis, gecikme farklı yönlere;
 • Yürütme böyle bir egzersiz yerine, belirli bir çaba, ama olmalı, ağrısız.
nasıl penis büyütmek yöntemleri

Böyle bir uzatma, penis teknoloji tabi çıkıyor oldukça başarılı. Düzenli veri yürütme egzersiz artırmak için yardımcı olacaktır erkeklik ila 2 santimetre.

3 tipi vardır jelqing:

 • Islak. Egzersizden önce penis yoğurmak sıcak su altında havlu kullanarak. Bir havlu ile sarılmış penis ve tutmak onun altında su basıncı, bu durumda ona kabaran kan;
 • Islak ile yağlanır. Bu durumda, gerçekleştirilen bu egzersiz no. 1, kullanarak herhangi bir samimi jel;
 • Kuru. Bu durumda üye yay tüm parmakları, iki değil. Önerilen bu tekniği kullanmak için sabah saatlerinde, zaman terfi içerik testosteron.

Penis büyütme ile kargo

Birçok erkek olduğunu düşünüyorum, böyle hassas bir sorun olarak artan doğurganlık organı, yardımcı olabilir sadece cerrahlar. Mutlaka bir çare ameliyat gibi uzunluğunu artırmak için penis evde olabilir, asılı yükler. Bu yöntem, gibi Jelqing için de oldukça etkilidir. Ama kargo biraz daha dikkatli, zarar değil için cinsel organı. İle yük penis dokusu çekin şu şekilde:

 • Cinsel organı ısıtmalı masaj hareketleri;
 • Aşağıda kafası yapıştırılmış yara bandı bağlanır kablosu;
 • Kordon üzerinde asılı kargo;
 • İlk aşamada bir ağırlık olmalıdır, küçük bir ağırlık, dayanım, en fazla 30 dakika. Daha sonra, ve zaman miktarı ve yükün kütlesi artar.

Eğer baş başlar uyuşturucu kullanımını gerektirecektir, yani yük çok ağır ve onu hemen azaltmak.

Extender için büyüme üyesi

Extender, diğer bir deyişle, cihazı, izin gerçekleştirmek artış penis uzunluğu kullanarak, uzun streç. Çalışma prensibi dayanmaktadır çekme ve büyüme doku. İlk kumaş düzenli germek, eğer bu düzenli olarak yapılır, vücut başlar cevap böyle bir manipülasyon ve dokusu büyümeye başlar.

Eğer penis sadece germek için, o zaman birkaç saat daraltmak özgün durum, ama eğer bunun üzerine hareket ederek, germe, uzun süre kumaş başlayacak büyümek. Ve kumaş köklü zaten yok olmak mümkün olacak daha az. Santimetre, aklimda kalır ömrünün sonuna kadar.

Extender üretmek, çeşitli türleri vardır, ama hepsi temel bir prensip adımları izleyin:

 • Vakum tipi;
 • Bel tipi;
 • Deli türü.

Böyle bir uzatma, penis eklemek için izin verir, yaklaşık 2 değerli santimetre sadece birkaç hafta.

Vakum penis pompası penis büyüme

Vakum pompası kullanımı da bir başka etkili cerrahi olmayan bir yöntemdir artan boyutlarda bir çocuk taşıyan bir organ. Vakum pompaları olabilir manuel ve otomatik.

penis büyütmek için nasıl yük askısı

Kullanma pompası sadece garanti uzatma penis, ama aynı zamanda iyileşme sağlar kudret. Ayrıca cihaz yararlıdır erkekler, üye işlemi sırasında ereksiyon kazanıyor değil elastisite kendinizi. Vakum kan akışını uyarır, bu sayede gelişmiş ereksiyon.

Uygulamadan önce vakum pompası üyesi uygulanan özel bir krem. Üye enjekte silindir, hangi kullanarak pompası pompalanan hava. Sonunda üye çıkıyor etkisi altında basınç. Uyarılması nedeniyle kan akışı sağlanır uzatma penis ve artar boyutu. İçindeki basınç cihazı ayarlanabilir basınç göstergesi.

Benzer bir yöntem verir anında, ama kısa bir sonuç. Ancak, ona sık sık başvurdu erkekler gibi hemen önce seks artırabilir boyutları elde etmek için iyi bir ereksiyon. Düzenli kullanıldığında, pompa cinsel organı yaklaşık bir yıl uzatmak için birkaç santimetre.

Cerrahi müdahale çözüm için hassas sorunlar

En garantili ve etkili bir yöntem tam olarak bir ameliyat uzatma penis. O elde etmek için izin verir dilleri sonuçları:

 • Organ rahatlatmak ve stop bağ. Bu bir paket değil, tamamen kaldırmak ve sadece incelemek;
 • Cilt altında implante biopolymer matris, bu sayede bağ dokusu başlar aktif büyümek;
 • Bir cerrahi etkileri doku aktive hücre yenilenmesi.
nasıl için büyütmek penis pompası

Cerrah oluşturur üyesi yeni konumu, dokusu, yavaş yavaş Saiva, rekor bu durum. Ancak, uzatma penis olmadan taşıma genişletici belirli bir süre sonra ameliyat mümkün değildir. Extender sağlar bulma üyesi gibi bir pozisyon için ona verdi bir cerrah. Demet belirli bir süre sonra kalabalık bir bez ve sıkıştırılır. Eğer giyilmesi extender, kumaş, sonuç vereceğinden özgün durumunu sonuçlanan, operasyon olacağına anlamsız.

Çünkü tüm erkeklerin bir kısmı üye konaklamanızda, kasık, kesit bağ iç kısmı dışarıya çıkıyor. Her erkek boyutu gömme kısmında, penis farklıdır, o olabilir 3-5 cm, sırasıyla etkisi operasyonu bağlıdır fizyolojik yapısı.

Ayrıca bazı erkekler birlikte artan boyutu ile, gerekli ve artış bir üyesi, çünkü ince cinsel organı değil, daha az sorun, daha kısa. Teknik kalınlaşma, cinsel haysiyet, daha kolay ve kansız. İşlem sırasında gerçekleştirilir enjeksiyon özel fillers veya kullanılan yağ dokusu erkek. Ve gerekiyorsa nakli, kas, o olmadan tam teşekküllü bir cerrahi kumar faaliyet dağıtmak için idare etmez.

Hangi tekniği yukarıdaki kullanmak, ve gibi, uzatmak penis kalmış bir adam. Ama değer bilmek, herhangi bir tekniği olabilir sağlık sorunları neden olabilir, bu nedenle uygulamadan önce danışmak gerekir üroloji.