Penis büyütmek için nasıl, evde

Penis baş organ erkekler, bu imkansız eminim, boyut ve performans cinsel organı temsil eder, hatta daha fazla önem, daha fazla maddi refah ya da sosyal konumu. Bu tartışılmaz bir gerçektir ve bu erkek olan bir üye (onlara göre) tutmaz istenen, bunları aynı büyüklükte, genellikle gelişen ciddi bir psikolojik rahatsızlık.

yolları penis büyütme

Yolları penis büyütme geliştirilen uzmanları böyle erkek isteyen penis büyütmek ve kazanmak özgüven. Ama önce tavsiye olarak penis büyütmek için, doktorlar için çalışacağız belirlemek mi gerekiyor adama uzatmak (germek) veya hacim eklemek için penise ne kadar fizyolojik olarak o endüstri ortalamasına ya da bu geçici bir heves dayalı bir icat (veya dayatılan reklamlar) standartları.

Yani, bu olarak kabul edilebilir «altın standart» için penis erkeklerde? Azılı ortalama 14 cm ya da «empoze» 25 olmasına rağmen son seçenek, işin garibi, daha fazla korkutuyor kadınlar daha çekiyor, ama, ancak, popülerlik yollardan artırmak üyesi her yıl artmaktadır.

Nasıl penis boyutunu artırmak ve elde etmek için penis büyütme evde? Ne kadar etkili ya da bu yollar nasıl düzgün bunları uygulamak ve kolay olup kendiniz ve penis büyütmek için nasıl bir ev, – bu konuda daha sonra ayrıntılı.

Ne tür komplikasyonlar işlemleri penis büyütme?

En sık görülen erken komplikasyonlar (ilk birkaç hafta ameliyat sonrası) arasında kanama, yara enfeksiyonu, uzun bir şişme penis, genellikle geçici veya kalıcı bir azalma duyarlılık penis başının ağrısı sırasında ereksiyon. En sık görülen geç komplikasyonlar gibi işlemler şunlardır: değişim açısı ereksiyon (nedeniyle kavşak destekleyen bağ penis bakar bir ereksiyon değil yukarı ve ileri veya aşağı), kısalma penis, dengesizlik üyesi ve çıkık cinsel ilişki sırasında, emme veya nekroz (ölü) girilen deri altında penis büyütmek için geniş doku bozuklukları, ereksiyon, azalan duyarlılık glans penis, deformasyon ve penis eğriliği. Dikkat! Çok sık (daha fazla vakaların %50 ve daha fazla) yapılan operasyon sonucunda bir sonuç beklentilerine uygun bir hasta.

Gerçek penis boyutunu artırmak için kullanarak açıklanan muhafazakar yöntemleri? Tabii ki, olumlu yorumlar var, ama yollar bir dizi var negatif tarafı: olası yaralanma, gelişim iktidarsızlık, jelking yanlış yaparken neden penis bükülmesine sebep olan, can sonları damarları.

Egzersiz için artan boyutlarda penis çoğunlukla geçicidir, yani sonuç böyle çok hızlı kullanıyorsanız, vakum pompası ve hiç de kısa. Bu nedenle, tüm daha güçlü seks yardım isteyin geleneksel tıpta, yani hızlı ayarlarını değiştirmek için, cinsel organlar.

Cerrahi müdahale artacak penis çapı, uzunluğu, sonsuza kadar. Tür ram düzeltme:

 1. Mümkün olduğunca uzunluğunu artırmak için penis? Anatomik olarak organ parçası ... gizli içinde. Bu varlığı nedeniyle lif aparatı destekleyen bir penis. Doktorlar kesilir bağ, böylece görsel olarak uzanan. Yani azalır gizli bölümü, perineal bir parçasıdır. Lif cihazı kurtarabilirsiniz, bu nedenle postoperatif dönemde giymek önemlidir ağırlıkları, bekletici fikstür boyunca 6 ay.
 2. Gibi ile ram düzeltme artırmak için penis çapı? Bu yolu kullanmadım daha önce, ama bazı eksiklikler vardı. Böylece artan genişliği kullanılan kendi yağ dokusu, zamanla bu yol onları çıkarma. Üye başlamıştı düzensiz bir ev, hatırlatarak, kendi yolunda gitti. Şimdi kalınlaşma, unutulmaz bir konaklama işlemini uygulayarak özel bir madde verir, uzun ömürlü ve daha istenen bir sonuç.
penis büyütmek için nasıl

Herhangi bir ameliyat, plastik cinsel organ bazen olumsuz sonuçlara yol açar. İlk birkaç hafta sonra yapılan bir müdahale olası kanama, uzun vadeli kalıcılığı ödem, uzun süreli, belki de kalıcı bir azalma duyarlılık glans penis, ağrı hissi ereksiyon sırasında, hem de uygulanması, enfeksiyon, yara.

Sonra kesme bağ, örneğin, belki bir değişiklik açısı ereksiyon. Yani heyecanlı bir organ «seyir» değil, yukarı, sağ ya da hatta biraz aşağı. Cinsel ilişki sırasında ortaya son derece kötü bir çıkık penis, o kararsız hale gelir.

Nakli, yağ dokusu veya özel bir madde olur bazen ret, irin, eğme ve diğer deformasyon. Doktor uyarmak için bir adam, ne çok sık, hemen hemen olguların yarısında, bir sonuç getirmez karşılamak, hastalar memnun toplam düzeltme.

Bazen erkekler tedavi uzman tarafından, kaldırmak için istenmeyen erken ereksiyon artırarak kalınlığı penis başının. Tavsiye önce cesaret cerrahi yöntemler yararlanmak için ilaçlar düzeltme erektil disfonksiyon.

Karar ayarlarını değiştirme hakkında üye alır adam. Bu durumda, tavsiye almak için uzman tavsiyesi, özellikle psikolog, gibi, göre, doktorların önemli bir kısmı erkekler vardır bozuk fikir yapısı, vücudunun, yanlış sayma seçenekleri penis küçük. Eğer potansiyel bir hasta normal ölçüler erkeklik, ona oldukça yardımcı olacak bir psikiyatrist yerine bir cerrah.

Eğer hala yapmamışlar onu artması ile penis, o zaman okumak daha uygun fiyatlı ve daha güvenli yollar:

 1. Vakum pompası. Özel pompası vakum oluşturulur, bu sayede kan akımı önemli ölçüde artar ve penis daha büyük olur, daha erken. Ve önlemek için ters kan akımı kaydetmek, elde edilen boyut, sadece sıkıştırmak penis dibinde özel bir halka. Böyle bir yöntem uygulanır erektil disfonksiyon tedavisi için, ama onun dezavantajı, bu etki geçicidir. Etkinlik ne zaman sona erecek, sizin vücut olacak daha önceki boyutlarda. Olumsuz etkileri vardır ve burada: yaralar, çürükler, iktidarsızlık, hasarlı kan damarları, renk kaybı ve cilt kalınlığı. O sadece incelir. Yüzük için bir sıkmak olabilir giyilmesi sadece en fazla 30 dakika, ya da yüz doku ölümü.
 2. Egzersiz ve diğer hileler. Penis boyutunu artırmak için nasıl, evde mi? Farklı teknikler, egzersizler uzun süreli çalıştırma ile başa çıkmak için yardım kompleksi, küçük bir üyesi. Örneğin, eski bir arap tekniği jelking. Onun esas günlük yoğurma üyesi, onun gizleme. Yavaş yavaş artırırsınız zaman masaj mübarek 30 dakika, ama hiçbir şekilde izin değil, orgazm. Gibi sadece hissediyorum, o geliyor, yapın bir nefes. Nasıl böyle bir durumda büyüyen üye? Kabul edilir ki, sürekli bir travma, yani dozaj yük, kişisel yaralanma sonucu doku penis, büyüme yeni hücre artışı kavernöz tel erkekler gerekli dikkat, netlik, eylem, el değiştirme gibi herhangi bir yük, bir parti üyesi, neden olur, bükme ve diğer komplikasyonlar.

Operasyon için önemli değil, yalnızca bir arzu hasta, ama ve kaynak boyutu, cinsel organ:

 1. Ne zaman penis daha az 9 cm, yani bir uzman ile ilgilidir azgelişmişlik penis, zaman önemlidir, her mm.
 2. Uzunluğu yaklaşık 12 cm ameliyat sadece geliştirmek için boyutları ve elde açık bir sonuç.
 3. Uzunluğu en fazla 12 cm işlem zaten giyecek tamamlayan bir karakter.
araçlar için penis büyütme

Ameliyat sonrası kaçınmalıdır seks. Zamanlama tipine bağlı olarak cerrahi müdahale. Örneğin, uzatma penis, en az 3 hafta boyunca sıkı bir rejim, arttıkça, genişlik — 4 hafta, ve eğer ameliyat birlikte, en az 1,5 ay.

Penis büyütmek için birçok yolu olabilir. Sonra ayrıntılı uzmanlarının tavsiyesi, hatta belki de bir psikolog ile size en uygun seçim size yol.

Radikal bir kez ve sonsuza kadar artırabilir genişliğinde bir penis olsun cerrahi müdahale. Miktarını artırmak için penis altında bir deri örtüsü fark zaman, nakledilen yağ dokusu hastanın hangi almak için özel bir şırınga, karın, kalça, erkekler.

Önce penis genişliğinde, hasta dalmış yapay uyku. Genel anestezi altında özel bir kumaş girilir işaretli alanları penis ve düzgün bir şekilde dağıtılır var.

Ameliyat sonrası yağ kök salıyor sayesinde ince kılcal damarlar, doludur. Kelimenin tam anlamıyla bir hafta sonra, genişliğini ölçerek penis, erkek görmek, o artarak 1,5-2 cm. Buna ek olarak, birçok hasta belirtiyorlar penis yavaş yavaş artar uzun değil dik mümkün. Bu etki, kitle penis ameliyattan sonra önemli ölçüde artmıştır.

İlaçlar yardımcı olun penis kalın

Seçilen yollar büyütme penis tavsiye tamamlayıcı malzemeleri, ilaçlar, hızlandıran büyüme üyesi. Modern şirketler çok sayıda farklı araçlar.

Ancak bunların çoğu, kendilerini aptallar, üretmeyen, tamamen hiçbir sonuç.

Kozmetik ilaçlar, izin üyeye eklemek uzunluk ve hacim genişliği, serbest formda bir krem, merhem veya jel. Onlar birbirinden farklı kompozisyon ve süren eylem. Son gösterge, veri araçları birkaç gruba ayrılır:

 1. Uzun vadeli. Ürünü uygulamak için gerekli en az 1 ay her gün. Eylem sürer yaklaşık altı ay kurs tamamlandıktan sonra.
 2. Hızlı hareket eden. Mükemmel artırmak için vücut önce yakınlık. Bu tür araçları kullanarak istenilen sonucu elde etmek için 5 dakika. Kendi etkisini korumak değil, daha uzun süre 3 saat.
 3. Yardımcı. Onları kullanmanızı tavsiye ederiz karmaşık aygıtları ile, artırmak için tasarlanmış bir penis.

Hemen hemen tüm modern ilaçlar içerir sadece doğal bileşenler. Onlar daha güvenli ve olumlu bir sonuç elde etmek için izin. Hormonal ilaçlar artık popüler olmak gibi farklı kütle yan etkileri.

Çalışma prensibi

Üreticiler mucizevi araçlar için penis büyütme söz veriyorum bir çözüm istediğiniz ana bir erkek sorunu. Ayrıca yaptıkları hissi, cinsel ilişki sırasında daha canlı ve çok samimi bir yakınlık uzun.

Aslında tüm kremler ve jeller üzerinde çalışan birkaç ilkeleri:

 1. Vermekteyiz, dak. ısınma etkisini artırır kan akışını istediğiniz yere;
 2. Neden hücre bölünmesi penis ve büyüme;
 3. Destekler olumlu bir düzeyde azot dengesi;
 4. Güçlendirir, kasları üyesi;
 5. Artırmak hassasiyet.

Yan etkileri

Üreticiler mümkün olan her şekilde ikna etmeye çalışıyorlar, erkekler gibi, onların ürünleri tamamen güvenli sağlık. O yüzden birçok erkek deneyim sadece olumlu duygular.

Aslında, bazen ortaya hoş olmayan yan etkileri jeller ve diğer benzer araçlar.

Onlar zorluyor insan vazgeçmek, belirli bir yöntemi kullanmak büyütme penis.

Sonra buttering üyesi erkek başlayabilirsiniz anlamda güçlü bir yanma hissi ve kaşıntı olan bölgede birçok özelliğin skrotum. Bu tür reaksiyonlar ortaya çok hassas cilt veya intoleransı varlığı ayrı bir bileşen ilaç. Ayrıca izin seçeneği aşırı doz anlamına gelir.

Penis büyütme ile şifalı ilaçlar, jeller ve merhemler

Reklam video ve resimler garanti «şok edici» bir sonuç uygulandıktan sonra, bu tür araçların. Ne yazık ki, bu doğru değildir. Daha fazla almak gerekir bileşimi altında kendi ihtiyaçları. Gerek kısa vadeli etkisi ya da uzun. Eğer bu dikkat, almak için hiç bir şey bekliyorsun.

penis büyütme evde

Eğer kabul krem kısa süreli bir etkisi olan herhangi bir ilaç iyi gibi, onun bir parçası olarak bulunan bir bileşen, bir artışa neden olan üye ve başkanları. Eğer seçilir merhem, uzun süreli etkisi, uzman bir danışmanız gerekir. O diyecek ki, ne kompozisyon sizin için.

Uygulama genişletici

Yapılabilir penis büyütme evde bu cihazı kullanarak. Extender çeşitli türlerde olabilir:

 • Bel;
 • Vakum ile;
 • İlmekledi.