Penis büyütme: gerçek mi?

Bir sürü kompleksleri, çamaşır muzdarip erkekler, boyutu ile ilişkili bir cinsel organ. Birçok temsilcileri güçlü seks için her şey hazır onu artırmak. Tabletler, spreyler, halk yöntemleri – tüm bu araçlar, reklam düşünüyorsanız, sorunu çözmek için yardımcı boyutu ile üye. Ancak işler aslında? Gerçekten gitmek doğaya karşı ve uzunluğunu değiştirmek için bir üyesi mi?

penis büyütme

Ortalama büyüklüğü yetişkin erkekler dik mümkün ise 10-15 cm Bu uzunluk normal kabul edilir. Değil izlemeye değer boyutu eius in flaccidum STA üyesi. Ajitasyon bir devlet, küçük bir penis önemli ölçüde artırabilir, ancak cinsel organı etkileyici bir boyutu yok. Ama eğer boyut mümkün uyarma az 8 cm, üye olarak adlandırılan mikroskobik muayene. Beklendiği gibi, erkekler için arzu artırmak.

Bu konuyla ilgili birçok algı bağlıdır erkek ve partner ve ne büyük önem uzunluğu üyesi. Bir algı var, kaliteli bir seks için böyle bir faktör olarak penis boyutunu etkilemez. Olmasına rağmen, birçok kadın hala inanıyorum, büyük zevk almak, eğer bir ortağı büyük bir penis, bir dokunur, cinsel ilişki sırasında rahim. Bazı kızlar orgazma ulaşmak mümkün uyarıcı klitoris ve labia. Bu durumda tercih ettikleri için ortak oldu, kalın horoz.

Erkekler sırayla tamamen memnun seks sadece zaman bir bayan orgazm yaşadı. Aksi halde hoşnutsuzluk, samimi bir hayat eşleştirilmiş, neden olur, çatışmalar ve her ne kadar kompleksleri ile ilgili boyutu nedeniyle sık sık kalıplaşmış, çok çok geçiyor bu konuda. Yanlışlıkla değil, bile şüpheli yöntemleri, kullanımı, spreyler ve tabletler, günümüzde çok talep edilmektedir. Erkekler zaman zaman gitmek için hazır her şeyi elde etmek için penis büyütme.

Boyut üye bağlı kalıtsal faktörler ve büyüme özellikleri. Eğer şekillendirme sürecinde vücudun ortaya çıkan sapmalar, acı ve cinsel organlar. Neden bozukluğu gelişme, olma eğilimindedir üretimi eksikliği testosteron. 13 yıl sonra yapay büyüme teşvik getirerek vücudun bu hormonu zaten olumlu bir sonuç elde etmek için izin verir, bu yüzden erkek arayan diğer yöntemler boyutlandırma penis.

Yolları penis büyütme

  • Vakum pompası;

Üye tarafından ziyaret edilmektedir ve bu, özel bir cihaz silindir şeklinde. O bağlı bir hava pompası, sağlayan önemli kan akışını cinsel organ. Sonuç olarak, bir üye geliyor erectum durumu, doymuş kan ve boyutu artar. Bu noktada penis çimdikledi halkası. Bu çıkış önler, kan. Başlangıçta, bu tür pompa kullanılmıştır mücadele için cinsel işlev bozukluğu. Dezavantajı bu yöntem penis büyütme olduğunu bir kez halkası çıkarılabilir, penis geri onun normal boyutuna. Ayrıca, yordamı çalıştırdığınızda, büyük bir riski vardır, zarar kan damarları görünür sebep, hematom, ekimoz. Bırakın yüzüğü üye 20 dakikadan fazla olamaz. Aksi takdirde, büyük olasılıkla doku hasarı.

  • özel egzersizler ve ağırlıkları;

Penis yok, kas dokusu, bu nedenle pompalamak olmaz. Ancak, birçok inanıyorum egzersiz ile başarılı uzunluğunu artırmak için, cinsel organ. Yöntemi «jelqing» temsil çekerek egzersizleri, gerçekleştirmek için gereken, her gün bir saat. Üye bu durumda olmak zorunda değildir, ajite.

Ağırlıkları benzer bir eylem. O germek zorunda üyesi yaparak, bu şekilde daha uzun. Ancak etkinliği benzer yöntemleri sorgulanabilir. Taşıyan özel bir cihaz uzun bir süre neden rahatsızlık yaşıyor. Ayrıca, neden olur, doku rüptürü, kan damarlarının zarar verebilir. Tıpta bilinen bir zamanlar bir adam vardı ameliyat üyesi, o bozuk giyen bir sonucu olarak zor bir fikstür.

wawona pompası
  • tabletler, spreyler penis;

Bu yöntemler çok popülerdir nedeniyle kullanılabilirlik ve kullanım kolaylığı. İlaçlar ağız yoluyla alınması gereken, uzun bir süre. Otel, büyütmek, cinsel organ, onlar gücünüzü artırır, genel refahı artırmak. Ancak, mezun olduktan sonra kendi kabul etkisi kaybolur. Görsel boyutunu artırmak için, üye ile ilgili artan kan akışına, aslında o uzuyor. Önemli bir rol oynar ve kendi kendine telkin, zorlayan bir erkek olduğunu düşünmek bir üyesi daha oldu.

İddianın üreticileri, sprey benzer bir şekilde davranır geldiği için izin, bir artış elde etmek için, cinsel organ. O yok bu tür reaksiyonlar, alerji. Ancak penis büyütme gerçekte olmuyor. Gözlendi, herhangi bir durumda, yeniden boyutlandırma, cinsel organ kullanımı sonucunda bu tür araçlar.

  • cerrahi müdahale.

Cerrahi tek etkili yöntem. Cerrahi ile artırmak için yönetir gibi, uzunluk bir üyesi, hem de kalınlığı. Olsa bile bu durumda etkisi olabilir gibi belirgin değildir, istediğiniz gibi birçok. Ayrıca, ameliyat artan üye oldukça karmaşık, pahalı ve travmatik bir işlemdir. Uzmanlar garanti etmez etkinliği ve güvenliği bu tür cerrahi bir müdahale olduğundan, riski çeşitli komplikasyonlar.

Körü körüne inanmak, reklam ve acele satın, farklı, mucizevi bir araç, örneğin, spreyler artırmak yardımcı olabilecek bir üye. Vicdansız üreticileri yaygın erkeklerin arzu boyutunu değiştirmek, cinsel organ, kazanmak için. Penis büyütmek için sadece cerrahi, ve spreyler, hap, merhem, fiziksel organları ve özel cihazlar bu durumda güçsüz.