En etkili yolu bir erkek olarak penis büyütmek için

Önemli sayıda erkek hakkında düşünmek artırmak için nasıl üye. Çünkü birçoğu sadece mutsuz büyüklüğü. Bazı uzunluğu nedeniyle üye bile ortaya ciddi sorunlar olumsuz etkiler hayatı. Sık sık böyle sorunlar kaybolur, kendine güven ve benlik saygısı uğrar. Bu nedenle, önceden incelemek için ana yolları penis büyütme yardımcı artırmak için gerçekçi bir üyesi.

artırmak için nasıl bir erkek üye

Normal boyut

Önce penis büyütmek için nasıl karar vermeniz gerekir, normal boyutları. Erkek üye hiçbir sert kurallar ile ilgili bir uzunlukta. Ancak bir sapma olarak kabul edilebilir, eğer boyutu az sekiz santim uzunluğunda. Bu durumda, cinsel organı olmalıdır dik mümkün.

Oldukça sık bir adam kendi karar verir, var mı onun cinsel organı, herhangi bir sapma. Bu durumda tüm bağlıdır, estetik tercihleri ve erkeklerin istekleri ortağı. Çoğu zaman insanlar kendi kendine geliyor böyle bir sorun. Çünkü cinsel haz ortağı küçük boyutuna bağlıdır, cinsel organ. Bu sadece yaygın bir efsane, bir girer, birçok kişi için kafa karıştırıcı.

Gerçek mi

Birçok ilgilenen artırabilir miyim üyesi kendiniz hangi yöntemleri penis büyütme vardır ve ne kadar artırabilir erkek cinsel organı. Tavsiye önceden bu işi, gelecekte benzer sorunları ortaya çıkmaz.

Penis temsil organı olan yüksek hassasiyet seviyesi, dış etkiler. Kanıtlanmış gerçek boyutunu azaltabilir, eğer karşılamak için cinsel arzuları düzenli olarak kullandığınız bir araç ile çok dar bir çapı.

Bu nedenle mümkünse boyutunu küçültme, kabul edilebilir bir penis büyütme de olabilir. Ancak, anlamak gerekir, gerçekten gerek olup olmadığını uygulamak penis büyütme yöntemleri.

İçin bu işi anlamak gerekir orta boyutlarda vücut uyarılmış durum. Eğer hakkında konuşmak temsilcileri kafkas ırkı, bunların ortalama uzunluğu ise 11-16 cm, çapı 2-5 cm, bu Nedenle insanlara birçok boyutları, üye artırmak için bir şey yapmak gerekmez gibi cinsel organı vardır ve normal ayarları.

Artırmak için yollar

İnsanlar son kararı gerekir ile başa çıkmak için nasıl penis boyutunu artırmak ve yapılacak bir hizmet daha iyi bir şekilde penis büyütme.

Jelqing

Bu yöntem, penis büyütme, en yaygın ve etkili. Böyle etkili bir şekilde kullanılan, uzun yıllar boyunca halk tarafından Afrika, Hindistan ve Orta doğu. Kullanarak sistematik bir uygulama Jelqing kolayca artırmak genital boyutları.

Başlamak için, anlamak gerekir, ne yapmak gerekir, için penis büyütmek için bu yöntem. İçin cinsel organlar daha hızlı büyümek gerekir satın almak için özel bir yağlama ve net yönergeleri izleyin. Bu teknik, penis büyütme ayrılmıştır birkaç temel yolu vardır.

Kullanımı sırasında bunlardan herhangi biri, cinsel organ olmak zorunda değil, tamamen heyecanlı. Düzeyi, ereksiyon olmalıdır yaklaşık 50-70 %.

Sırasında penis boyutunu artırmak için bu şekilde, cinsel organ, birkaç kez artar, kan dolaşımı. Bu sayesinde elde ne bu kavernöz vücut gerilir. Kelimenin tam anlamıyla 2-3 ay düzenli Jelqing üyesi artar birkaç santimetre.

artırmak için nasıl erkek üyesi ev

Birkaç teknikleri Jelqing için yardımcı olacak herhangi bir adama artırmak için nasıl anlamak üyesi:

  1. Egzersiz no. 1. İşlemi devam etmeden önce, artan üye yapmak gerekir ısınma kavernöz tel. bu Nedenle önce penis büyütmek için, hazırlamak için özel bir aracı ısıtmak için tel. bunun İçin bir tavada ısıtılır, biraz tuz, sonra o yerleştirilir kumaş kese. Daha sonra bu torba gerekir geçici olarak takmak için, penise, için ısınır. Ne zaman penis tamamen ısınmış, onun getirilmelidir eksik ereksiyon halindeki durumu ve tedavi etmek için özel yağ. Daha sonra, uzatma için organ lazım kucaklamak, onun parmak ve yavaş yavaş germek. Sırasında yürütmeler gibi egzersizleri takip etmek gerekir, onları bir sürü . İlk kez onları daha fazla olmalıdır kırk. Yavaş yavaş büyüt. bunların sayısı 50-60.
  2. Egzersiz no. 2. Bu egzersiz de yardımcı olacaktır kendiniz yapmak için üye biraz daha fazla. Bu teknik, penis büyütme farklıdır, bir önceki ve daha bu basıncı, cinsel bir organ değil yapılan parmak ve bütün el. O alınır ve sıkıca sıkıştırılmış 10-20 saniye. Sıkıştırma sırasında, üye takip gecikme farklı yönlere. Sıkıştırmak gerekir, çok güçlü, ama acısız, yanlışlıkla zarar yumuşak dokulara zarar vermez. Penis büyütme görürsünüz zaten iki ay sonra başlangıç egzersizleri yapmak.

Masaj

Diğer gerçek yollar ile penis büyütme. Masaj için idealdir bilmek isteyen insanlar, nasıl güvenli bir şekilde penis büyütmek.

Bu en kolay yolu, hangi ile büyütmek, cinsel organ. Çünkü bu durumda harcamak gerekmez maliye ve evde yapılabilir. Masaj uygulanan değil, sadece geliştirmek için bir uzunluk, ama aynı zamanda artırmak için cinsel dürtü.

Zamanında böyle bir artış boyutlar egzersiz gerekir açıkça yönergeleri izleyin. Bu sadece kendi etkinliğini ve verimliliğini artıracaktır, ancak ve koruyacak her türlü oluşabilecek yaralanmalar egzersiz sırasında.

İşlemi başlamadan önce artan erkeklik yapmak en iyisidir ön ısıtma cinsel organ. Bunun için herhangi bir havlu gerekir ıslatın ılık su ve rüzgar ile bir penis. Birkaç dakika sonra yordamı yinelemeniz. Bu kompres yapılır, yapmak için penis büyütme daha etkili. Isınma cildi daha elastik ve birkaç kez kan akışını arttırır.

Sırasında masaj yapmak gerekir yavaş yavaş gecikme cilt parmaklarınızla. Bu işlemi gerçekleştirmek için tavsiye edilir düzenli olarak birkaç ay boyunca, istenilen sonucu elde etmek için.

Uygulama kargo

Penis boyutunu artırmak ve kullanarak asmak farklı kargo. Bu kadar artırmak için en iyi yolu bir üyesi, o oldukça travmatik. Kullanım sırasında, bu teknik yükü ciddi etkiler bu kavernöz vücut ve bağ sayesinde artırabilirsiniz ayırıyormuş. Bu şekilde etkileyebilir uzunluğunda bir organ, ama kalınlığı bu değişmez.

artırmak için nasıl bir erkek üye, kargo

Yapmadan önce bu yordamı daha iyi yapmak ve daha yapmak için vücut sıcak. Bunu kullanarak sıradan masaj ve sıcak havlu. Sonra iyi bir ısınma başlayabilirsiniz prosedür. Önce kafa takmak için yara bandı, bir gerekir sabitlemek için zımba dantel asmak için küçük bir yük.

Yapma insanlar düzenli askısı kargo, tavsiye çok uzun süre bununla meşgul. İlk birkaç seans sürer en fazla 20-30 dakika. Daha sonra tedavi süresi ve ağırlık yükleri yavaş yavaş artacaktır. Sırasında yük sabitleme dikkat etmelidir kafasını. Mesele şu ki, o uyuşturucu kullanımını gerektirecektir sırasında asılı. Eğer o güçlü kollarda hissizlik, o zaman kullanmanız gerekir, daha hafif bir yük.

Extender

Birçok ilgi artırmak için mümkün olduğunca üye genişletici. Bu cihaz için kullanılır sadece penis büyütme, ama aynı zamanda onun hizalama. Anlamak için nasıl etkili bir şekilde artırmak için vücut bu cihaz, okumalısınız özellikleri ile çalışma.

Kullanarak genişletici penis başlar germek ve bu büyük ölçüde hızlandırır, doku büyüme. Extender uzunluğunu artırmak için olanak sağlar bir üye uzun bir süre. Bu yüzden hiçbir endişe uzunluk organ arttı kısa bir süre için, o devam edecek, hatta daha sonra kullanmak için değil cihaz.

Birkaç etkili modelleri genişletici ve bu nedenle, önceden çözmek için hangi cihazı kullanmak en iyisidir. Örneğin, ilmekledi armatürleri, en ucuz, ama bunları kullanmak için çok uygun değil. Daha rahat olan bel ve vakum modeli.

Pompası

Bazı, durup, gerçek penis büyütmek kullanarak vakum pompası. Çünkü bazı iddia uzunluk artışı pompa imkansız. Kesinlikle devlet ile bu cihazlar için değil sadece yapmak için bir üye daha, ama birkaç kez geliştirmek kudret. Bu cihaz oluşturur etrafında bir üye bir vakum ereksiyon güçlendirir ve kan dolaşımını uyarır.

Bu cihazı kullanmadan önce, anlamak gerekir, nasıl doğru bir şekilde kullanabilirim.

Kullanmadan önce cihaz, cinsel organı ele yağlanmış ve özel kremler vardır. Bundan sonra, o silindirin içine takılı bir cihaz. Vakum oluşturmak için, tüm hava pompası pompalanan ve üye tabi ciddi bir basınca. Bu yol ciro kan ve penis, daha uzun. Basıncı azaltmak için birçok model pompaları ile donatılmıştır ve özel dahili basınç göstergesi.

Mümkün mü kullanarak pompası uzatmak üye sonsuza kadar? Hayır, boyutu büyütülmüş penis başlar yavaş yavaş azalmaya. Korumak için uzunluk, ve düzenli olarak kullanmak zorunda pompası başlamadan önce cinsel ilişki.

İlaçlar

Çoğu reklam, bilgi penis büyütmek için nasıl, belirtilen çeşitli merhem, krem ve spreyler. Birkaç çeşit uyuşturucu gibi. Onlar-ebilmek var olmak:

  • kısa – etkili, yalnızca, eğer bunları uygulamak için cinsel ilişkiden önce;
  • uzun – izin almak için uzun süreli ve sonuç;
  • yardımcı – uygulamak için tavsiye edilmez, sadece diğerleri ile birlikte, daha etkili ilaçlar.

Kısa vadeli merhem yapmak daha etkili. Bunun için onları kullanmanız gerekir, birlikte herhangi bir ısınma bir bileşeni olabilir uyarmak için kan acele. Bu nedenle, başarılı bir süre penis boyutunu artırmak için.

En az etkili olan spreyler, onlar sadece biraz kan dolaşımını artırmak. Bu nedenle, değer inanmak spreyler yetenekli sonsuza kadar artırmak boyutları üyesi.

Duş başlığı

Meme idealdir insanlara endişe, gerçek penis büyütmek. Bu en hızlı ve kolay yöntem. En sık kullanılan, isterseniz uzatmak üyesi, cinsel ilişki sırasında. Ağzı kullanarak değil sadece uzatmak erkeklik, ama hala ve ereksiyon geliştirmek için.

artırmak için nasıl erkek üye pompası

Orada kapalı ve açık modeller gibi cihazlar. İlk sizin için uygun uzama, genişliğini artırmak için en iyi satın almak için açık bir model. En iyi satın almak püskürtme yapılmış lateks veya silikon gibi malzemeler çok benzer cilt.

Kullanarak gibi yemler kullanabilirsiniz uzatmak cinsel organı 8-10 cm Ancak, birçok, gibi boyutlar memnun değil ve bu nedenle satış bulabilirim modelleri ile uzama sadece 3-5 cm

Sonuç

Neler artan erkeklik mümkün olan her adam, kimin umurunda boyut onur. Bunun için, her bir insan için önceden tanımak, tüm yaygın yollardan penis büyütme için en iyi yöntem penis büyütme.