Nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan

Yapmak boyutlar penisin daha fazla – bu arzu birçok temsilcileri bir erkek. Çıkıyor, bu gerçekten başarmak cerrahi müdahale olmadan ve hatta ev çıkmadan. Ayrıca, artırmak için yollar için üye olabilir, yeterli, güvenli ve basit.

penis büyütmek için nasıl

Tabii ki, bazı erkekler yamaçları güven sayısız ilaçlar için söz yapmak, cinsel organ kalın ve uzun, ve yaygın olarak internette ilan edilir. Ancak, etkinliği çoğu gibi uygulama araçlarının mutlu değil – çoğu zaman başarılı olmaz, bir şey başarmak önemli, ve bazen onlar üzerinde olumsuz bir etkiye sahip genel sağlık.

Yine de kendi sağlığını riske değil ve bunun yerine bir çare radikal yöntemler kullanmalısınız daha basit bir yolu vardır.

Masaj yapacak bir üye daha

En etkili yollarından biri penis olarak kabul edilir özel masaj. O, o-bir sonraki hazırlık:

  • Biraz yumuşak bir bez;
  • Onu kucağıma almak musluk altında ılık su, sonra sıkın;
  • Koymak için bir bez üzerinde bir üreme organı.

Sıcaklığından dolayı kan dolaşımını artıracak. Tekrarlamak gerekir bu işlemi birkaç kez ve daha sonra iyice kurulayınız üyesi. O hazır masaj, çalıştırdığınızda hangi erkek oturmak veya yatmak (ona uygun). Üreten her türlü eylem olmalı en dikkatli, zarar görmemesi için, bir penis, kendinize zarar.

Algoritma yapın masaj sırasında aşağıdaki gibidir:

  • Sıkıca kucaklamak kafa ve geciktirmek için bir kenara. Değer askıya bu gizleme, eğer zarar ya da rahatsız.
  • Gidelim kafa ve masaj penis için kan dolaşımını daha iyi oldu.
  • Streç önceki hareketleri sadece farklı yöne.
  • Bunu birkaç kez, sonra biraz vücut biraz ileri.
  • Prosedürünü tamamlamak on kat masajı üyesi.

Karmaşık bir şey bu egzersizleri yok. Ama etkisi var belki süper olumlu. Ancak, performans egzersizleri başlamalıdır tüm sorumluluk ve ciddiyet. Dikkatsizlik neden olur hasarlı sinir, bu arada tatsız ve hatta tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Yerlerde sadece 3 ay bu egzersizleri ve istenen sonuç elde edilecektir.

Psikoloji çok önemlidir!

Çekici bir artış penis, unutamam hakkında önemli bir psikolojik faktör. İnanmaya ve bunu kendi gücü, yeteneği, başarısı, ne artan cinsel organı büyük ölçüde değişir, daha iyi yaşam.

Boşuna değil, aynı önerilir gidiyor yatmaya temsil etmek, kendi penis büyük. Görselleştirme, aslında, meğer çok önemli bir meseledir.

Rüyalar her zaman gerçek, eğer onlar gerçekten güçlü ve gerçek.

Diğer yollar

yolları penis büyütme

Artırmak cinsel organı gerçek henüz pahasına nokta etkisi. Söz konusu bazı noktalarda bulunduğu belirli alanlarda, insan vücudunun basınç üzerinde artıran fonksiyonel üreme sistemi ve hatta katkıda penis.

Öte yandan, konum bu noktaların her insanın bireysel. Buna göre, bunları daha bulmak için, önce basın. Belki yardımcı olacak bir deney – ponazhimat bu veya diğer vücut bölgeleri bulmak umuduyla, imrenilen bir nokta.

Diğer erkekler için çare başka bir yardım – özellikle bu amaç için yararlıdır alıç, yanı sıra kore ginseng.

Bu yüzden şimdi düşünmeye bile cerrah, bir arzusu, kendi cinsel organı daha fazla. Orada daha kolay yolları, elde etmek istenen herhangi bir zarar için sağlık.