Nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan

Penis boyutları hayati bir soru, endişe insanlar eski zamanlardan beri. Boyutları bir üyenin rol ve kadınlar için çoğunlukla tercih severler ile önemli bir avantajı. Boyutları önemlidir ve erkekler için daha güvende hissediyorum, bir övünme büyük bir üye. İstediğiniz kadar ne hakkında konuşmak boyutu önemli değildir, ancak aslında kalır - kadın ve erkek, eğer sabitlenmiş boyutları, atamak, onlara cinsel yaşam son derece önemli bir yer.

penis büyütme

Bu nedenle, birçok erkek için yollar arıyoruz penis büyütme. daha ne gibi yollar gerçekten geniş ve çeşitlidir. Sadece karar vermek istediğiniz tam olarak ne, ne zaman arzu sonuç almak, ve ne kadar para harcamak ve emek olmadan bir şey bulmak mümkün olacak memnun tüm özellikleri.

İlgili cerrahi operasyonlar, penis büyütme yöntemi

Erkekler, hoşnutsuz büyüklüğünde bir haysiyeti, bir sürü. Ancak, bunların hepsi hazır yatmak altında cerrahi bir neşter. Hatta eğer ilk başta umudu uzaklaşmaya anestezi ile garantili büyütülmüş üyesi çeken, aklı başında meditasyon birçok reddetme çok cazip ilk bakışta bir çözüm.

Var mı burada tuzaklar? Tabii ki. Cerrahi penis büyütme içerir sahası bağ, tanıtım, kumaş üyesi, yağ dokusu, bir yabancı için bir organ, ve benzeri. Bu yordamlar, tüm koşullarda, modern tıp için tahmin edilemez. Mümkündür ki, gelecekte doktorlar garanti doldu, ama bugün başka bir risk de vardır senin şimdi zaten etkileyici boyutlarda bir penis artık sizi mutlu edecek ve senin parter ereksiyon.

Başka bir nokta - cerrahi operasyon son derece pahalı ve göz önüne alındığında, öngörülemeyen bir sonuç söz konusu olabilir değil sadece para üzerinde hafif, ama daha ciddi sorunlar. Kabul etmek için para ödemek için ileride sağlık sorunlarına mümkün değil, her aklı başında bir insan. Daha çok yolları penis büyütme temsil değil, sadece cerrahi müdahale.

Peki, nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan? Yolları bir sürü. Örneğin, sır üreticileri, tıbbi ilaçlar, söz veriyorum, sonucu en kısa sürede. Bir sonuç olacaktır, ama bu olası değildir böyle, ne sayarsan. Hiçbiri sunulan pazarında tıbbi ilaçlar artacak penis. Çeşitli otlar, bitkisel çaylar büyümesini teşvik edebilir, corpus cavernosum - ama sonuç olarak, size sadece genel refahı geliştirmek için kendi vücut. Ve sadece bu durumda, eğer doğru olanı seçerseniz, bir ilaç zarar vermez sizin sağlık.

Başvurabilirsiniz kökeni çin, tibet tıp. Bu durumda bitkisel çaylar birlikte olacak nefes egzersizleri ile özel yöntem, meditasyon ile. Ancak, yine, sonuç garanti. Ayrıca, herhangi bir kadın ortağı olacak anlayışı, sizin yeni bir yaşam tarzı, daha çok sonuç (atanan olacak) olacak belirgindir. bir kaç yıl sonra.

Var mı başka yolları penis büyütme, ayrıca şüpheli hap ve düşük performans gösteren solunum egzersizleri? Çare olabilir masaj. Sadece birkaç yıl günlük masaj, ve sen-ecek duyuru sizin üye artacak bir-iki santimetre. Etkileyici değil mi?

O zaman dikkat etmelidir başka bir yolu cerrahi olmayan penis büyütme - mekanik üniteleri. Aslında, bir soruyu yanıtlarken, nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan, kullanımı, mekanik agrega en iyi seçenektir. Adalet için, kayda değer değil,, tüm mekanik cihazlar için tasarlanmış boyutunu artırmak için bir üye, övünme, güvenlik ve kullanım kolaylığı, bu yüzden seçimi bu tür agrega dikkatle tedavi edilmelidir. En popüler, en çok aranan ürün, bugüne kadar modern modeller uzatmaları.

yolları penis büyütme

Avantajları uzatmaları şunlardır:

  1. düşük maliyet;
  2. nispeten hızlı sonuç;
  3. yüksek verim (büyütmek penis boyutları 2-5 cm);
  4. olasılığı artırmak için penis büyüklüğü;
  5. geri döndürülemez sonuçları;
  6. mutlak güvenliği.

Sadece birkaç saat kolay taşıma cihazı bir gün, ve zaten birkaç hafta içinde siz ve ortağınız takdir etkileyici sonuçlar. Nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan? Çok basit, sadece satın almak extender, olan, olarak, tamamen güvenli ve cihaz artacaktır penis, boşaltma, adam kompleksleri, güvensizlik duygusu, yatakta yaparak cinsel yaşam ve cinsel hayat ortağımın daha canlı, renkli, mutlu.

Geçici penis büyütme

Başka bir şekilde penis büyütme ( geçici! ) , uygulama, vakum pompaları, füzeleri gibi tedavi edici ilaç tedavisi için kan durgunluk içinde tazoult. Cihaz neden olur ve kan akışını uyarır ivme değişim süreçleri ve dokularda. Araştırmalara göre, kullanımı vakum pompası kurtarma teşvik kudret vakaların %90 ve %80 – artan doğal ereksiyon. Tüm vakum pompası ayrılmıştır iki kategoriye: manuel ve otomatik. El pompası temsil silindir conta ve el pompası kullanarak oluşturulan vakum hacmi silindir. Mekanik modellerde ampul ile donatılmış özel bir vibratör, bir tarafından desteklenmektedir pil.

Eylem cihazın teşvik etmektir. kan akışını genital için, bir hesap oluşturmak pompe boşalmış bir vakum. Bu katkıda boyutları ve penis hassasiyet. Kumaş doymuş bulunmaktadır oksijen, kan dolaşımını artırır, tüm vücut olumlu yansır erkekler sağlık. Birçok kullanım vakum pompası yapmak için birkaç cinsel eylemler üst üste. Bunu yapmak için, sonra, ilk, boşalma gerekir smear üye yağlanmış koymak ve bir vakum pompası. Giyerek özel bir yüzük, dışarı pompalamak hava, birkaç dakika sonra bir erkek için hazır yeniden, seks.

Endikasyonları vakum pompası:

  • Zayıflama ereksiyon;
  • Psikolojik iktidarsızlık;
  • İktidarsızlık, gelişmiş olarak, çeşitli hastalıklar.
penis büyütmek için nasıl

Özellikle iddia böyle bir şekilde penis büyütme erkeklerde 40 yaş üzeri veya meşgul olanlar, ağır fiziksel çalışma. Kullanım sırasında cihazın gerektiğini hissettim rahatsızlık. Pozlama vakum olmalıdır orantılı olarak önerilen yöntem – uzun süreli güç vakum etkisi neden olabilir ödem doku penis ve küçük kanamalar. En iyi şekilde kullanmak, cihazın periyodik olarak azaltmak ya da artırmak için vakum. Oluşturmak en büyük vakum sadece işlem sonunda. Önleyici bir tedbir olarak cihazı kullanılması tavsiye edilir erkekler için herhangi bir yaş, yaşayan, düzenli bir cinsel hayat. Seçim optimum dekompresyon tedavisinde, genital bozukluklar ile uyumlu olmalıdır doktor. Kontrendikasyonları kullanım için vakum pompaları bilinmemektedir.