Penis büyütme soda

Erkekler sık sık rahatsız eden boyutu penis, bu yüzden bazı artırmak için aramak, onun herhangi bir yolla. Birisi başvurdu işlemleri, diğer vakum pompası, üçüncü bir fiziksel egzersiz. Bazı yönelen masaj, Badam, enstrüman, halk hekimliği. Bu yollar zarar penise. Mümkün olanı yapmak daha kolay, huzurlu bir eski ev yapımı yöntem ve uygulamak için kabartma tozu. O değil neden ağrı var fiyat son derece düşük. Ana avantajı – güvenlik. Kimse bilmiyor, ne bir parçası olarak, diyet takviyeleri ve kremler. Her erkek bilmeli: soda etkiler penis büyütme. Bu ürünü kullanarak sadece pişirme.

soda için penis büyütme

Kabartma tozu var, mutfakta, her, ama herkes o vardır, birçok mucizevi etkileri: kilolu olma ile mücadele, mide ekşimesi ve yanıklar, anti-enflamatuar ve antiseptik eylemleri, metabolizmayı hızlandırır. Sodyum bikarbonat yardımcı olun istikrarlı bir ereksiyon, giderici cinsel inflamasyon artar, kan akımı pelvik. İle tozu penis büyütmek, yükseltmek, kendi benlik saygısı ve memnun etmek parter. Bu yöntem ile kombine edilebilir diğer yöntemler: masaj kremler, ihtişam ve scrubs.

Mümkün mü penis büyütme soda

Kimse-ebilmek söylemek %100 mümkün olup olmayacağını penisimi kullanarak kabartma tozu. Farklı yorumlar, hatta bazen birbiriyle çelişiyor. Bazı adamlar inanıyoruz uygulandıktan sonra soda, onların üyesi arttı birkaç santimetre. Diğer bir iddia hiçbir etkisi vermez.

Kullanırken soda içinde penis başlar tahriş kan akışını artırır. Bu sayede üye büyür 3-5 mm. Bu etki uzun vadeli, boyut dönecek, ilk 2-4 saat. Karmaşık ve sistematik etkileri penis çekilebilir, bir santimetre yapmak da bir sonuç kalıcıdır.

Belki de çok sayıda olumsuz yorumlar nedeni, yöntemi, penis büyütme kabartma tozu çok uzun, devam etmek gerekir tedavi ne olursa olsun, genç insanlar genellikle umutsuz ve artık geçerli bir toz. Eğer bir erkeği rahatsız eden sorun, küçük penis, denemeye değer bu basit, ev yapımı bir yöntem. Çünkü yan etkileri hemen hemen yoktur, genç adam bir şey kaybetmezsiniz, belki de, elde daha fazla santimetre.

Etkisi soda cinsel organı

Soda etkisi olmayan penis geçebilirsiniz. Öylece serpin penis bu gıda bileşeni umuduyla büyüme oranında. Beklemek yok ani büyüme üyesi, daha sonra sinirli almak. Soda – yardım eden bir araçtır sadece kapsamlı ve sistematik bir giriş. Sadece bu yöntemi tüm tavsiyelerine uygun olmalıdır, o zaman tam olarak işe yarar. Bir şekilde maruz soda cinsel organı çok ilginç:

 1. Vücuda girer, kan incelir. Eğer tamamlamak için bu yolu masajlar, egzersizler, etkisi belirgin olacak. Sırasında özel bir aktivite kan daha kolay akar penis neden artar. Kullandığınızda, besin katkı maddeleri (yağ, krem) üye değil, sadece daha fazla olacak, ama aynı zamanda daha esnek, düzgün ve sağlam. Soda da kan akımını artırır, penis ve kasık. Bu büyük ölçüde artırır ve ereksiyon.
 2. Kabartma tozu üretimini normalleştirir erkek gizli kurtarır hormon düzeyleri, teşvik, üretim ve artan testosteron erkek vücudunda. Sodyum bikarbonat da ereksiyonu güçlendirir, katılan, önleme iktidarsızlık.
 3. Bu gelişimi engeller, zararlı bakteri, anti-enflamatuar etkisi. Önlenmesinde yardımcı olur prostatit.
 4. Soda etkileyebilir hücre yenilenmesini. O katılır yeniden tüm işlemleri ve önlenmesinde iyi huylu ve kötü huylu tümörler.
 5. Sodyum bikarbonat aktivitesini artırır, sperm üzerinde bir etkisi vardır, onları içeren ve hızlı.

Önce başlamak penis büyütme ile soda, anlamak gerekir, ne var yan etkileri kullanımı. Bağımsız deneyler evde tavsiye edilmez, çünkü sonuçları kötü: görünüm, mikro-çatlaklar ve ülser penis, alerji, ağrı, yanma hissi genelinde kasık bölgesinde. Soda yok sadece mikroplar, aynı zamanda yararlı bakterilerin azalmasına yol açar, bağışıklık, inflamasyon mikroflora ve kuru cilt.

Uygulama yöntemleri

uygulama yöntemleri soda

Temeli istikrarlı bir sonuç tüm yolları kabul soda – sistematik bir yaklaşım. Bir gün etkisi elde değil. Penis büyütme ile soda yapılmalıdır kapsamlı bir şekilde kullanarak, banyosu, kompres alarak toz içinde. Bu tekniğin amacı, vücudun farklı sistemleri ve birleştirme teknikleri geliştirmek için yardımcı olacaktır sonuç, kurtulmak hastalıkları ve ereksiyon sorunları.

Banyo

En popüler araç penis olarak kabul edilir kabartma tozu kullanın savaş oyunları. Penis onlardan sonra elastik olur. Yemek tarifi banyosu basit: 400 mililitre sıcak, kaynamış su ilave edin bir çay kaşığı kabartma tozu. Sıvı sıcaklığı olmalıdır keyifli bir maç 36-38 derece yanık önlemek için kuru. Üye yerleştirmek hazırlanan çözelti 15 dakika. Bu hamam yapılmalıdır saat önce iddia edilen seks.

Başka bir tarifi: 500 gram kabartma tozu sulandırmak ile üç litre su için. Su-meli var olmak rahat bir sıcaklık: en az 38 derece ve daha fazla 41. Bir banyo almak gerekir, yarım saat sonra kontrast duş almak. Yapmak prosedürü yatmadan önce. Birçok erkek olduğunu kaydetti soda rahatlatır, yardımcı olur, daha hızlı uykuya. Kullanımı sayesinde kontrast duş güçlendirilmesi, sağlık, kan dolaşmaya başlar aktif, istikrarlı bir ereksiyon.

Erkek onaylamak etkisi bu yordam, ama unutmayın penis uzatmak için yönetir en fazla iki santimetre. Göre ortalama, banyo elastikiyetini artırır üyesi. Onlar temiz insan vücudu toksinler, toksinler yardımcı olmak kurmak metabolizma teşvik, hastalık önleme prostatit ve inflamasyon. Banyo artırır, kan dolaşımı ile sonuçlanan, artmış metabolizma, neden kilo. Bu çok yararlı bir cinsel sağlık erkekler, çünkü obezite neden olan iktidarsızlık.

Kadınlar alkali banyosu ile soda kesinlikle kontrendikedir, çünkü onların vajina asidik bir ortamdır. Soda onun için ölümcüldür, bu nedenle kaçınmalıdır banyolar ile birlikte ortağı.

Kompres

Başka bir harika bir yoldur için penis büyütme ile soda. En az popüler sıkıştırma kullanımı.

 • Penis gerekir ıslak uzunluğu boyunca, ovmak kabartma tozu bütün alan. Sonra bırakın, çıkan kompres 15 dakika. Bu işlem sayesinde oluyor acele penise kan. Sonuç olarak, o biraz daha fazla olur. Bu yöntem birkaç yan etkileri: yanma hissi, tahriş olmuş penis.
 • Bu belirtiler varsa eklemek kompres bal. Pişirme karışımı karıştırmak için farklı oranlarda soda ve bal. Elde edilen lapa uygulayın penis, sonraki yarım saat beklemek ve durulayın. Bal elde etmek için yardımcı olur, daha yüksek bir sonuç, çünkü o, içerir, anti-inflamatuar bileşenleri.
 • Bazı kullanılan daha yumuşak bir yöntemi: üye gres gerek tüm uzunluğu boyunca yağ, sonra neden kabartma tozu bütün alan. Karışımı sürün, birkaç dakika bekletin.
 • Yapmak kompres ve ateş uzun bir süre: gerekli kabartma tozunu karıştırın 200 mililitre temiz, kaynamış su. Çözüm gerek ıslak steril bir tıbbi bandaj, daha sıkı bir şekilde uygulamak, penise. Değmez sıkma bandaj çok sıkı. Kompres değil mi çökmek üyesi ile, ama sıkmak. Böyle bir bandaj giymek gerekir en az 15 dakika, en fazla 12 saate kadar. Çıkardıktan sonra kompres mutlaka duş almak.
 • Bu kompres ekleyebilirsiniz özel uçucu yağ yedik, dökmek, onun içinde kabartma tozu durumuna bulamaç. Bu yağ, çok aktif, onun yerine daha nazik, tatlı badem veya şeftali. Soda yardımcı olur, kan dolaşımını daha hızlı ve yağı cildi besler ve kumaş yararlı öğeleri. Üye artacaktır haline bakmak daha sağlıklı, daha güçlü ve daha güzel bir dokunuş.

Masaj biridir şehrin en popüler yöntemleri penis büyütme. Bunu gerçekleştirmek son derece basit: eğer ovmak için bir kompres cildi penis. Sadece önce bu izler nemlendirmek için ılık su ile yumuşak bir havlu ile sarın etrafında, cinsel organ ve birkaç dakika bekletin. Bu ayin yapacak esnek cilt ve kan dolaşımını artırmak. Daha sonra masaj yapmak. Sonraki, takip, dinlenmek ve yatmak.

Oral

yemek tarifleri soda ile

Alımı soda iç güçlendirecek eylem, önceki iki yöntem, temizlemek yardımcı olabilir toksinler ve zararlı maddeler. İçme sıvılar için tavsiye edilir insanlar, sedanter yaşam tarzı yol, spor değil. Onlar görünür durgunluk kan kasık. Ayrıca dolaşan yavaş, yanlış beslenme. Tüm bu yol kalitesinde bir ereksiyon. Soda yardımcı olur bu mücadele. Orada çeşitli yöntemler uygulamak için onu içeri:

 1. Karıştırın, yarım çay kaşığı bu beyaz bir gıda bileşeni ve bir bardak (300 ml) ılık süt. Karışım iyice karıştırın ve sonra bir içki. Tedavi süresi 3-4 hafta. Alarak çözüm her gün birer birer.
 2. Daha radikal bir yöntem alırken, sadece soda. Başlamak gerekir, yarım çay kaşığı, dozu giderek artan kadar yemek. Kabul edilebilir, iki hafta boyunca. Soda büyük miktarlarda gelişimini tetikleyebilir hastalıkları, mide ve bağırsak.
 3. Penis büyütme ve önleme iktidarsızlık doktorlar tavsiye almak için bir çözüm, bir çay kaşığı kabartma tozu ve yarım su bardağı su (100-150 ml). Bu karışımı almak gerekir sabah, uyandıktan hemen sonra aç karnına.

Alımı sırasında soda içine penis büyütme için doktor tavsiye bağırsaklarını temizlemek. Bu prosedür, kan akımı artıracak, prostat ve bağışıklık. İçin microclysters tahsis almak gerekir, bir çorba kaşığı kabartma tozu ilave edin ve onu bir litre kaynamış sıcak su. Yapmak yordamı gerekir günde bir kez bir ay.

Alırken kabartma tozu çok dikkatli olmak gerekir ve dinlemek için çok iyi hissettiriyor. Eğer çıktı karın ağrısı, mide ekşimesi, ishal, toz alma, durdurma ve derhal bir doktora başvurun.

Kontrendikasyonları

Ciddi faktörler engelleyebilir adam kullanmak için kabartma tozu penis büyütme, henüz bulunamamıştır. Meli bilmek hakkında bazı contra endikasyonları, ama onların listesi çok küçük:

 1. Tahammülsüzlük, kabartma tozu alerjisi bu ilaç veya diğer maddeler, içerdiği yemek tarifleri artırmak üyesi. Başlamadan önce almak, sodyum bikarbonat, gerek testi duyarlılık. Karıştırmak, herhangi bir miktarda soda ve su koymak için cildin küçük bir yama üzerinde el ve bekleyin yarım saat. Eğer cilt allık, onu görünür tahriş ve kaşıntı, kullanımı, toz yasaktır. Aynı test yapılmalıdır, tüm bileşenleri ile, gelen ile kompres veya banyo (merhem, yağ, krem, merhem).
 2. Diyabet, eylem kabartma tozu yönelik kan yuvarları.
 3. Kanser tümörleri.
 4. Üriner sistem hastalıkları: prostatit, üretrit ve sistit.
 5. Dermatit, ayrıca aşırı penis, varlığı microtraumas, pişik, nasır ve ülser. Üye ağrısı başlar, oluşan çatlaklar için tedavi gerekir uzun süre.
 6. Alımı soda iç engellendi insanlara gastrointestinal sistem hastalıkları (gastrit, ülser).
 7. Anatomik değişiklikler penis.

Alımı, gecikmiş kabartma tozu kesinlikle yasaktır. Eğer toz vardır doğal beyaz renk, kirlilik, kötü koku, onu kullanmak için penis büyütme değmez. Soda – çok ucuz bir araç satın almak daha iyidir ve yeni bir paket için zorunda değilsiniz tedavi yan etkileri.