Yolları penis büyütme

Önemli değil kaç kez erkekler diyecekler ki, «onlara gerek yok, sadece merak ediyorum», — onlar yine de bilmek istiyorum yollar ile penis büyütme. Aslında iki yolu vardır : artan uzunluk ve/veya kalınlığı. Gerçi sırf bunun için gitmeye gerek yok, bıçak altına birçok erkek, almak isteyen geri dönüşü olmayan ve kalıcı etkisi, insan bir ameliyat.

Cerrahi penis büyütme

İle üretilen iki yordamlar, bilinen genel adı altında plastik. Bu işlemler şunlardır silme bağ, bağlayan, onun vücut. Bu bağ içinde vücut dibinde, karın. Onların bir kısmı çıkarıldı, bir fırsat vermek için bir üye daha sarkık aşağı çıktığınızda vücut böylece uzanan. Kasılması önlemek için bağ (ve azaltma penis uzunluğu, ameliyat sonrası) arasında biter yerlerde kesim implantları, yumuşak kumaş. Tüm prosedür sürer en fazla iki saat. Eğer işlemi doğru sinirler zarar görmemesi ve normal fonksiyonu penis iyileşir rağmen, ilişki yasaktır boyunca on iki hafta ameliyat sonrası.

penis büyütmek için nasıl

Penis kalınlığı gerektiren bir işlem aslında, sapı ve elde nakli yoluyla deri altı yağ. Penis elde edilir kabuk dış deri kullanarak bir çentik dibinde. Yağ alınan kalça, girilir aralıklarla kavernöz doku gövde etrafında, daha sonra dış deri geçirilerek tekrar ve tekrar yağ enjekte. Bu işlem için gerekli, için, erkek sünnet oldu. O üç saat sürer, ve doktorlar bir süre için olasılığını ereksiyon, çünkü bu yüzünden dikişleri atabilir. Ameliyat sonrası penis gibi görünüyor ezilmiş çekiç, ama altı ay sürer normal görünüm. Birçok erkek ve partner mutlu, kendi, yeni, Bay, Büyük , olsa, herhangi bir kozmetik cerrahi bazı durumlarda gerginlik ve hayal kırıklığı.

Ameliyatsız penis büyütme

Her erkek gidecek bıçak altına uğruna ... penis büyütmek. Ancak, vardır, ve non-cerrahi prosedürler ve cihazlar. Birçok bunların kullanılan emme, çekme ve hatta yükler. Genellikle bu aygıt elde etmek için izin kalıcı değişiklik, ancak verebilir erkek fırsat kendilerini savunmak ve geliştirmek için bir görünüm cinsel organı, o endişe boyutu onun penis.