Gerçek ve kanıtlanmış yolları penis büyütmek için nasıl, evde

Nasıl penis büyütmek için evde? Soru arkaik, hala Eski Yunanlılar vardı, inanış, tanrı, doğal olmayan uzun penis – Priapos. Ve modernite adı erkek hastalığı, aşırı büyük boyutlu penis denir «priapism».

penis büyütme evde

Kitle kültürü bugün yayınlıyor boyutlu bir kalıp, bu vücut parçaları, bir çok aşan bir ortalama rakam.

Birisi ilgilenen yollarla penis büyütme, meraktan ve birisi kasten ve ısrarla değiştirmek istiyor, boyut, onun doğurgan bir organ değil yatak bu cerrahi.

TOP 10 en iyi teknikler penis büyütme evde

Seçenekleri penis büyütme, evde bir sürü. Onlar hedefliyoruz uzunluğu artışı nedeniyle artan hiperemi organ ve germe. Şehirdeki en popüler:

 • Halk ilaçları, örneğin, soda;
 • Etkisi egzersizleri, germe gibi, jelqing egzersizleri kargolar;
 • Cihazları — pompa ve extender;
 • Başlıkları;
 • Masaj;
 • Jel;
 • Krem;
 • Merhem;
 • Sprey;
 • İlaçlar;
 • Hormonlar;
 • Otlar ve gıdalar.

Her biri özel dikkat gerektirir, çünkü bir olasılık zarar vücut.

Halk ilaçları

Her yeni nesil erkekler de içim tarihinin yeni bir penis büyütme yöntemi. En yaygın: uygulama soda davranan sadece geçici olarak.

Uzatmak için penis yapmak için gerekli ayak ve soda ile. Manipülasyon için harcamak saat önce, sözde samimiyet — yol göstermektedir geçicidir.

Zaman zaman cinsel organı içine batar ayak, o-meli muktedir bir ereksiyon.

Kullanan soda olarak sıkıştırır. Onu bal ile karıştırılarak, daha sonra uygulanan tüm uzunluğu, cinsel organ hariç girmesini karışımı üzerinde kafa. Böyle bir dağılım kompozisyonu nedeni ile temas halinde hassas cilt üzerinde kafa, kompozisyon neden olan bir rahatsızlık. Aşırı durumlarda yanma hissediyorum. O zaman görünür bir risk zarar vücut.

penis büyütme için bir ev egzersiz

Yaygın uygulama ile makarna, soda, yapıyoruz, evde, ancak, onunla etkileşim en dikkat. İşlemden önce sıcak bir banyo almak, fumantemque cilt, sonra iyice kurutulur onu bir havlu ile.

Cinsel organı erkek yağlar, bitkisel yağ, ve sonra serpinti az miktarda kabartma tozu. Sonra onu almak gerekir, yumuşak bir sünger ve hafifçe masaj yağlı penis. Dairesel hareketlerle, daha fazla değil 5 dakika. 2 dakika sonra dokunma organı. Ne zaman bu yordam tamamlandığında, elde edilen hamur iyice su ile durulayın.

Belki de ortaya çıkması küçük bir kızarıklık tamamlandığında. Sonra duruyor ve vücut yağ yağlı krem, için kurur cilt.

Orada diğer halk yollar gerçek penis büyütme, artan kan akışı. Bu amaçla, tentür, at kestanesi suyu veya aloe.

Egzersiz

Özellikler aşağıdaki egzersizleri:

 • germe;
 • jelqing;
 • askısı ağırlık.

Amacına bağlı olarak insan, belirli bir egzersiz.

Germe

Germe yönelik yavaş, düzenli maruz kalma cinsel organı değil dik mümkün. Bu egzersiz yapılır benzer, bir fark ile bir kompleks, poz, vücut germek.

Bu germe ile katlanmış neredeyse 360hakkında ve aynı etki türüne göre sarkaç. Süresi en az 10 reps 15 saniye her.

jelqing

jelqing – oldukça ilginç bir yöntem dayanmaktadır artan hiperemi corpus cavernosum penis nedeni büyük boyutta bir organ. Bu egzersiz vardır ıslak ve kuru çeşitleri. Onlar farklı varlığı yağlama.

Bir erkek istediği için değil, tam dik tutmakta organ kök yüzük başparmak ve işaret parmağı. İleri sıkar bir süre 3 saniye. Tutar bu «halka» kafası. Sonra yakaladığını dibinde başka bir el hareketi tekrarlar.

Askısı kargo

Askısı kargo —ders bir sona hasarı. Bu en ünlü ve eski bir büyütme yöntemi penis uzunluğu. Ücret, normal ip, hangi oluşturmak için döngü ve klipleri hemen kafa bir cinsel organ. Kolaylık sağlamak için, onu bazen isteğe bağlı sabit bir yapışkan bant için rendeleyin, cilt.

Sonra bir dize asılı bir ağırlık. Bu «aygıt» yerine sıradan ev işleri.

Göründüğünde, hatta hafif ağrı, hemen durdurmak için adımları izleyin.

Cihazları

İnsanlık hazırlanan bir dizi yenilikçi cihazlar için yeniden boyutlandırma penis. Her kategoride cihazlar çok sayıda şekil ve boyutlarda olan kişinin zevkine göre milyonlarca müşteri.

Pompası

Vakum pompası olarak bilinen dünya gibi en popüler cihazı artırmak için, cinsel organ. Onun çalışma prensibi oluşturmaktır alçak basınç alanının çevresinde organ, batmış pompası.

Etkisi altında bu basınç penisin artar. Oluşan akını ilave kan ile eşzamanlı zayıf bir çıkış. Prosedür sürer yarım saat bir saat kadar. Bu yöntem iyi bir seçimdir artırmak için parametre kalınlık üyesi.

Extender

Extender aygıtı germe kumaş bir penis. Cihaz ile büyümesini kumaş. Cihaz yönelik değil sadece uzatma penis, ve artan genişliği.

Memeleri

Meme kategoriye ait fon artırmak için, cinsel organ ile geçici etkisi ve doğrudan uygulanan, cinsel ilişki sırasında. Onlar anında artırır, penis uzunluk ve genişlik. Gerçek etkisi olarak boyutlandırma erkeklik, onlar kesinlikle vermeyin.

Masaj

penis büyütme evde germe

Masaj yönelik artan boyutları erkeklik, de yaygındır erkekler arasında. Örnek bir masaj ile birlikte bir egzersiz olarak hizmet vermektedir jelqing.

Masaj yönlendirilebilir olarak artış sadece organ ve etkileri üzerinde kafa.

Ortak bir elleriyle masaj – popüler bir yöntem. İlk üye kapsar yağlanmış boyunca enjekte sonra penis tamamen uyarılmış durum.

Cinsel organı yay avuç içi ve çevirim hareket kökünden kafasına çekerek. Sonraki sünnet yavaşça gecikme aşağı ve yavaşça döndürür. Daha sonra el değiştiren ve tekrar egzersiz. Sonuç almak için en az 30 hareketleri her iki elinizle, ama en fazla 60 tekrarlar. Böyle bir seans 20 dakika sürer.

İçin artan kafa tekniği kullanan özel bir masaj. Parmak odaların dibinde, penis ve, bastırarak, ona doğrudan kan motora sahiptir. Böyle bir masaj yerine yavaş yavaş. Ne zaman parmaklarını ulaşmak kafası, onların rekor bu pozisyonda birkaç saniye.

Krem, merhem ve jelleri

Orada üç kategoriye, ayrılabilir tüm krem, jel, merhem, penis büyütme:

 • Kısa süreli;
 • Uzun vadeli;
 • Yardımcı.

İlk kategori günceldir hemen ilişkiden önce, çünkü onların eylem sürer en fazla iki saat

Uzun vadeli artırmak üyesi bir ay. Onların etkinliği vardır, uzun vadeli bir sonuç, ama esas sistematik onları kullanmak.

Üçüncü grup için uygulanan diğer yöntemler ile birlikte artan erkek cinsel organı.

İlaçlar, otlar ve homeopati

İlaçlar nasıl ve teknikleri penis ev yapımı bir şekilde, amacı kan akışını organ. Otlar, gıdalar, hap, diyet Takviyeleri ve hormonlar boyutlandırma erkeklik. Onlar bir erkeğin daha uzun süreli ereksiyon, uzatmak cinsel ilişki, duyarlılık, organ ve libido artırmak.

Ne olursa olsun, hangi ürün durdu adam, atar sağlık memuru.

Yan etkileri ve riskleri

Tüm yöntemler taşıyan belirli bir risk. Bir başarısız seçilen halk reçete veya ilaç ecza geel, gelişebilir alerjik reaksiyon ya da yanık doku, cinsel organ.

Eğer yanlış ya da aşırı gayretle çalışır, egzersiz, masaj ya da herhangi bir hata yıpranmış bir cihaz almak hematom, şişlik ve hatta travma penis. Ancak aşırı korku değil – yeterince uyum banal güvenlik.

Sonuç

penis büyütme ev kargo

Herhangi bir adam-ebilmek seçmek istediğiniz ona bir seçenek, denemek için bir yolu, penis büyütme. Ama bir çözüm olmalı, dengeli ve anlamlı. Bilimsel olarak kanıtlanmış: penis boyu kalitesini etkilemez seks, büyük boyutları teslim rahatsızlık bazı kızlar.