Talimatları artan üye kabartma tozu

Çok oldu, çoğu erkek mutsuz boyutları onun penis. Kaç kez bakarak penisini size önlemek için bir arzu, o en azından bir kaç santimetre daha uzundur? İnternette sonsuz izlemek için farklı bir video, hangi bilgi, artırmak, cinsel organı sözde kullanarak farklı özel merhemler, jeller ve kremler. Ancak, bu tür ilaçlar nadiren yardımcı olur aslında, ve onlar oldukça pahalı. Bu nedenle, daha fazla erkek yönelen bu eski halk, yöntem, penis büyütme soda.

penis büyütmek için nasıl gıda

Ortalama ölçüleri

Tıbbi istatistikler gösteriyor ki, sıradan bir rus erkek çalışma aracı uzunluğunda 12 ila 16 cm, yani en normal bir şey değil dikkat çekici bir üyesi burada vücut uzunluğu 14 cm, çapı 2,5-3 cm İle bu tür penis ve iyi bir tatmin, bir kadın ve bir çocuk gebe. Ancak, birçok erkek gibi görünüyor, onların penis hala gencim, bu yüzden onlara tavsiye artış üyenin kabartma tozu.

Bilimsel olarak kanıtlanmış, boyutu, üye, erkekler doğrudan bir etkiye sahip ruhsal durumu üzerinde güçlü seks temsilcisi ve onun benlik saygısı. Erkek olan küçük bir haysiyet, davranır, çok agresif, sık sık onları bir fikstür haline, çok büyük bir otomobil ya da büyük bir mücadele köpek. Bir tür bir tür tazminat.

Önceden uyarı: önce penis büyütmek için nasıl soda, kendinizi hazırlayın ahlaki ne kız, ne sıklıkta çıkıyor, pratikte hiç sevmiyorum, ne zaman adam büyük bir penis. Yatakta bir adam olan büyük bir cinsel organı, daha doğrusu neden bir kıza rahatsızlık ve hatta ağrı, eksikliği söz değil, zevk ve konfor.

Büyük bir penis iyi benlik saygısı yükseltmek için de tercih edilen bir anal seks. Eğer karar verirseniz kendiniz için penis büyütme ile soda size hayati aşağıda bulabilirsiniz talimat, taahhüt, bu süreci ayrıntılı olarak.

Artırmak üyesi doğru

Penis büyütme kabartma tozu — bir şey yeni değil, o icat ve açıkça değil, dün. Baban ve deden, büyük olasılıkla biliyor, bu bir sır, kabartma tozu her zaman olmuştur ve vardır her evde bir mutfak çekmecesinde. Tabii ki, genellikle onu kullanmak için değil penis büyütme ve ev işleri: temizlik, bulaşık, pişirme, vb

İki yaygın varyantı soda yönelik penis büyütme. Sen-ebilmek denemek her ikisi ya da biri bir şekilde size daha fazla zevk.

penis büyütmek için nasıl kabartma tozu
  1. Ilık bir banyo almak, dinlenmek, penis, hatta biraz mastürbasyon . Almak bir çay kaşığı kabartma tozunu karıştırın onu çay kaşığı ile yağ ya da bal. Ortaya çıkan kitle uygulanmalıdır üyesi ve masaj beş dakika. Sonra dur smear ve masaj cinsel organı, ver krem sadece emmek kurtulmanıza ve doğrudan bir artış. İyice durulayın tüm soda ile krem penis ve hazır olun, penis büyümeye başlar. Ayrıca, bu yolu genişletmek için yardımcı, cinsel ilişkiden 10-15 dakika.
  2. Eğer çok uygun bir düzeni sayede gerek rendeleyin penis soda krem, ya da, belki, yoksa, bu koşullar her zaman farklı bir şekilde yapabilirsiniz. İkinci yöntemi kullanmak daha kolay, daha, ilk, ve o da gerçekten artırır üyesi. Alın kabartma tozu — bir çorba kaşığı bir bardak su için. Onu tamamen suda çözülür. Elde edilen sıvı indirmek isterseniz erkeklik, ama 10 dakika, daha fazla değil, ve hemen göreceksiniz, soda gibi etkiler ölçüleri penis. Bu yöntem daha basit ve daha az zaman alıcı.

Hangi yolu seçerseniz seçin, emin olun ne bir soda verir sadece geçici bir etkiye sahiptir. Kullanmanızı öneririz, kabartma tozu, bir saat veya iki önce bir cinsel ilişkiden sonra penis şişmiş ve uzatılmış, sizi memnun edecek ve sizin bayan. İle tozu bir artış elde etmek için, çapı ortalama 1 cm uzunluğunda bir organ büyümesi 1-2 bkz.

Özellikle dikkat edin işleme glans penis: büyük ölçüde tam da ona göre değişir, ne kadar değişir büyüklüğü penis.

Kontrol edebilirsiniz her iki yöntem de, onlar gerçekten test edilmiş yıllardır. Bakın, hangi yöntem size daha fazla, ve emin olun bu doğrudur. Şimdi bildiğiniz gibi kullanarak kabartma tozu penis büyütmek.

Dikkatli olun ve aşırıya kaçmayın bu şekilde olmaz! Sık sık kabul soda tatsız sonuçlara yol açacaktır, ve, büyük olasılıkla, onlar için çok kasvetli.

Rağmen olası zarar, birçok erkek kötüye veri yoludur. Bu neden olabilir, aşağıdaki gibi olumsuz olayları:

  • görünür yaralar ve çatlaklar, hasta olacak;
  • gelişebilir alerjik reaksiyon;
  • hariç, yanma ve kaşıntı;
  • kötüye neden olabilir, hatta ciddi bir hastalık gibi penis kanseri.

Doktorlar keyfini bu şekilde en fazla altı ayda bir, istisnai durumlarda, — dört ayda bir kez. Birçok erkek, kelimenin tam anlamıyla çılgın konuda, penis büyütmek için nasıl, yapmak, gazlı içecekler lapa çok daha sık. Böyle bir kötüye onları stabil hastalar ürolog, ve onun yüzünden, onlar para harcamak zorunda pahalı bir tedavi.

Kime kullanamazsınız soda?

Terk etmek daha iyidir uygulamalar bu yöntemi aşağıdaki gibi kişilere:

  1. Şeker hastaları. Soda, hatta küçük bir miktar, tehlikeli etkiler kan şekeri.
  2. Bireylerin sorunları, prostat ve prostatit, burada çok açık gibi görünüyor.
  3. Acı urethritis ve sistit. Soda güçlü bir uyarana lehine gitmeyecek.
  4. Var olanlar için ardıç veya alerjik dermatit. Pamukçuk genellikle yeterince sorunlu bir hastalık, soda sadece durumu ağırlaştırmak.

Orada çok sayıda çevrimiçi yorumları, adanmış, bu konu genel olarak ve özellikle bir konuda, kime daha iyi soda kullanmayın. Orada da çok sayıda ipuçları, rapor hakkında kim kullanır soda üyesi ve aynı zamanda tam bir otorite oluyor.

Çok konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz adamıştır rulo, hangi erkek doğru kamera sıva kendi üyesi bulunan bir uyarılmış durum, normal içme soda ve üreme organı artar gözünde. Büyük olasılıkla, kullandığı video düzenleme, çünkü herhangi bir tozu böyle bir etki oluşabilir. Üye gerçekten bir süre artacak, eğer onu yağlamak soda, ama o kadar da değil 5 cm ve daha fazla.

penis büyütmek için nasıl gıda kontrendikasyonları

Diğer iyi bir yolu

Bazen uyuyorsun gördün mü, ne küçük üyesi büyüdü, ve sen satisfacere onlara kız birbiri ardına, sanki sen bir kahramansın olanakları porno, ve sana her şeyi yönetir. Sonra yataktan kalkıp, anlıyor musun, hepsi bu değil daha ıslak rüyalar. Alabilirim bir tarifi bulmak gerçekten etkiler penis büyümesi? Eğer uyguladığımız kabartma tozu, biz anlıyoruz ki, etkisi geçici, evet ve güvenilmez. İşte kullanıyorsanız, diğer, daha etkili yollar değil sadece artırmak üyesi, ama uzatmak seks zamanı, özellikle endişelenmeyin.

Yani, aşağıdaki etkili ilaçlar olan heyecan verici yollarla satılan mağazalarda bulunabilir ve satın almak oldukça makul. Satın, satın, kendinize büyük bir horoz ve kaliteli seks.

Eğer bu kullanmak için jeller ve solüsyonlar, otomatik olarak gelecektir ilgisiz bir soru hakkında heyecanlandırmak kız seks önce. Bir bakışta sizin için büyük bir haysiyet için yeterli olacak bir kız geldi bir zevk!

Özetle

Herkes kendisi için karar verir, soru, memnun, boyutları, penis ya da değil, yanı sıra bir ihtiyaç var mı herhangi bir eylemde için penis büyütmek. Birisi daha önce peel için bir araç ve ereksiyon boyutunu artırmak, birisi düşünüyor alarak başlamak ilaçlar artık kimse istemiyor para harcamak pahalı ilaçlar tercih ediyor eski tarifi — kabartma tozu, bir, ancak, olabilir ve zarar verebilir. Şimdi nasıl penis büyütmek için ne yapmam gerekiyor. Size iyi şanslar ve başarılar, dünyada seks!