Penis büyütmek için nasıl soda: çalışıyor mu bu yöntem

Eğer öğrenmek istiyorsanız, penis büyütmek için nasıl soda,, muhtemelen, deneyim hoşnutsuzluk parametreleri kendi cinsel organ. Hazır değilseniz, radikal önlem ve katılmak için bir plastik cerrah, dikkat, sıradan halk teknikler, yardımcı penisi biraz daha uzun ve kalın, kurtulmak için psikolojik kompleksleri ve daha emin olmak için kendinizi.

penis büyütmek için nasıl kabartma tozu

Çalışıyor mu bu yöntem

Mi, soda artırır üyesi? Şaşırtıcı ama gerçekten de öyle. Madde, bikarbonat, sodyum, kan incelir. Bu olgu vardır, iyi bir tur sırasında jimnastik artırmak için, cinsel organ.

Sıvı kan yeterli miktarda dağıtılır organlar, genitoüriner sistem. Bu madde, birçok oluşmaya tehlikeli clots tek komplikasyon meydana egzersizleri yaparken.

Oldukça artırabilir üyesi soda, ancak gerekli olacak doğru kullanımı bu ürün, düzenli kullanım ve uyum, güvenlik. Bu durumda böyle bir yol konaklamanızda, düşük maliyet ve erişilebilirlik, çünkü ürünlerini mağazasında satın alınabilir.

Yararlı özellikleri kabartma tozu

Önce bilgi, penis büyütmek için nasıl soda gözden geçirin yararlı özelliklere sahip maddeler.

Aşağıda temel yararlı nitelikleri soda:

 1. Yerel tahriş cilt yol açan dolaşım etkinleştirmek ve, sonuç olarak, geçici şişme üyesi.
 2. Şehrin yerel etkileri artırıldı ereksiyon üye için geçerlidir olanlar vardır küçük sorunlar kudret ile.
 3. İlginç bir gerçek: bazı uzmanlar hafif tahriş penis başka bir yere önlenmesi, hastalıklar, pelvik bölgede.
 4. Hızlı bir saldırı sonucu. Bu uygun bir seçenek, bir buluşma yapılacak zaten bir kaç saat, ve planları artırmak üyesi ve sürpriz parter.
 5. Eğer gerçekten artırmak üyesi, soda ve bu çare değil almak çok yararlı tablet ve radikal cerrahi. Soda etkiler topikal vücut, bu yüzden zarar vermez, karaciğer ve diğer organlarda.
 6. Uygun maliyeti – bir başka avantajı soda artırmak için yardımcı üyesi. Onu satın almak olabilir herkes adam, ne olursa olsun, kendi mali olanakları.

Prosedür için hazırlık artırmak

Başlamadan önce bir artışa üye yapılmalıdır öncesi eğitim.

penis büyütmek için nasıl kabartma tozu ile yollar

Aşağıda temel ipuçları:

 • Satın kabartma tozu. Tercihen tasarruf ve seçmek en pahalı seçenek, hiçbir yabancı madde.
 • Emin olun, yoksa alerjik reaksiyonlar, kabartma tozu önce temizlenmesi çok hassas alanını artırmak için bir üyesi. Bunun için nemlendirin arsa dirsek viraj ve su sürün üzerine bir miktar soda. Bir saat sonra kontrol edebilirsiniz epidermis: yoksa kızarıklık, kaşıntı ve tahriş, güvenli bir şekilde başlamadan bir deney.
 • Genital hazır olmalıdır şifa bir artış, yani, onların tavsiye edilir, buhar ve sıcak su. Bunu kullanarak bir kompres, bir bez veya sadece duş altında.
 • Hazırlayın, ek bileşenler için masaj, yönlü büyütme (eğer varsa gerekli seçilen yöntem penis büyütme).
 • Maksimum kolaylık sağlamak için artırırsanız, stok, kuru ve ıslak hijyenik mendil size hızlı bir şekilde kaldırmak için aşırı soda.

Talimatları artan üye kabartma tozu

İşte birkaç yolu penis büyütme:

 • Uygulayın üyesi bitkisel yağ (daha iyi kullanmak için, zeytin için, tam teşekküllü bir yumuşatıcı cilt). Bundan sonra soda yüzeye uygulanır çocuk doğurma organı hafif masaj hareketleri. Yordam artırmak için devam etmek için bir kaç dakika süre ile, sonra kalıntıları kompozisyon iyice yıkanır, su ile ve samimi bir alanına uygulanır nemlendirici krem tahrişi önlemek için.
 • Buğulaması üye banyosunda – başka bir etkili bir şekilde yardımcı olur anında penis büyütmek. Ayırın kabartma tozu (bir çorba kaşığı) bir litre sıcak su. Yerleştirin üye kapasitesi solüsyonu ile yaklaşık 15 dakika. Kabul ettikten sonra, bu kompakt hamam kalıntıları kompozisyon su ile yıkayın, sonra da en krem, bir nemlendirici etkisi vardır.
 • En az etkili tarifi penis büyütme soda – karıştırma toz bal ile eşit oranlarda (de hızla artırmak için, cinsel organlar). Anlaşma ile elde edilen doku yüzeyine üyesi, bunun için, birkaç dakika masaj yapın ellerinizi. İlginç gerçek: bu tarifi sadece boyutunu artırabilir, ancak ve duyarlılığını artırmak, bu yüzden başları kullanın önce romantik bir akşam geliştirmek için heyecan sırasında cinsel yakınlık. Faydalı ipucu: bir sonuca ulaşmak için yakala doğal bal, sıvı şeklinde. Sentetik ürün aromalar getirecek, daha fazla zarar, daha iyi.
penis büyütmek için nasıl kabartma tozu yöntemleri

Başka bir yöntem: soda uygulanır üyesi, sonra cinsel organına bağlı vakum pompası. Kullanılan bir cihaz talimatlara göre (hava pompalanan, pompası, bırakılır, bir kaç dakika sonra iniyor). Bu kombinasyon, yöntem başarısız birkaç kez hareketini geliştirmek kan damarları, yani, sonuç daha da belirgin.

Eğer başarılı olmak istiyorsanız, maksimum konfor ve artan kullanmayı deneyin, kabartma tozu, ılık su, bir banyo alarak.

Bu durumda soda duyarlılığını artıracaktır kafası, ve size zaman kazandırabilir aynı anda alarak, su arıtma. Banyoda dikkat çekmeyin üye uzunluğunda, clasping onun iki parmak ve hareket yönüne motora sahiptir. Bu hissetmeniz gerekir bir yanma veya acı hissi, rahatsızlık durdurun bu yordamı. Esneme banyo uygulaması ile bu gıda maddesi için mükemmel bir yol sağlamak için iyi bir iş damarları pelvik bölgede.

Kompres soda – başka bir kanıtlanmış etkili bir seçenek penis. Harcı hazırlayın (bir bardak ılık su, bir büyük kaşık ürün). Dip gazlı bez, sıvı ve sarın ona penis, bunun için beş dakika. Bu nedenle size garanti olacak penis büyütmek için!

Herhangi bir sonuç elde edebilirsiniz

Şimdi nasıl artırmak için erkek üye kabartma tozu. Düzenli olarak kullanıldığında, bir veya daha fazla yöntem elde edebilirsiniz aşağıdaki gibidir:

 • Anında hacim artışı 1-2 cm.
 • Artan duyarlılık kafası teşvik tatmin edici bir ereksiyon ve parlak bir orgazm.
 • Ayarlarını değiştirme gibi uzunluğunda ve kalınlığında.
 • Düzenli yoğun trafik, kan, ürogenital sistem, ne önlenmesidir birçok inflamatuar hastalıklar.
Sen-ebilmek kullanma bir favori yöntem penis büyütme, kabartma tozu ve alternatif çeşitli yaklaşımlar.

Elde etmek için, gerçek penis büyütme, gerekli işlemleri yürütmek için her gün. Maruz kaldıktan sonra soda mutlaka cilt üzerinde uygulayın yumuşatıcı yatıştırıcı etkisi ile. İki hafta sonra, benzer bir manipülasyon üye artırmak için izin, bir mola.

İçme soda iç

Artırmak için penis büyütme için izin almaya kabartma tozu içine diğer yöntemlerle birlikte uygulanabilir. Aşırıya kaçmadan soda olumlu etkiler iç vücut sistemleri. Bazı durumlarda, yetersiz boyutları genital ve zayıf ereksiyon ortaya çıkar nedeni, eşlik eden hastalıklar, meydana gelen belirtiler olmadan.

Düzenli kullanımı soda artırmak için bir fırsat sağlar toksinlerin vücut temizlemek, kışkırtmak enflamatuar ve bulaşıcı hastalıklar.

Alımı soda olmalıdır minimum miktarda: dörtte bir çay kaşığı günde iki kere öğünler arasında (tavsiye edilen cins madde sıvı). Eğer vücut iyi dayandı kabartma tozu, bir miktar arttırılabilir, bir küçük kaşık.

Etkiler mi ölçü seçenekleri üyesi ve yardımcı olup onu büyütmek? Doğrudan – hayır. Ancak, içme soda iç olumlu etkileyecek sağlık ve refahı önlemek için yardımcı olacaktır inflamatuar ve enfeksiyöz süreçler.

Dikkat: eğer zaten varsa, bakteriyel veya diğer üriner sistem hastalıkları, onları tedavi etmek gerekir ilgili medicamental ilaçlar ve halk ilaçlar artırmak için üye izin uygulamak için sadece bir hekim tarafından. Ayrıca, soda yasak hastalıkları, gastrointestinal sistem, sindirim bozuklukları ve alerjik reaksiyonlar. İstendiğinde, karın ağrısı, mide bulantısı ve mide ekşimesi, sık sık dışkı gerekir, en kısa sürede durdurmak için böyle bir tedavi ve uzmana danışın.

Kullanma önlemleri soda

Penis büyütmek için nasıl soda kullanarak? Hareket değil sadece, ama düzenli ve dikkatli bir şekilde! Bu durumda, elde istenilen boyutlarda ve komplikasyonları önlemek. Aşağıdaki öneriler gerekli gözlemlemek için güçlü seks her üyesi, bir cesaret böyle bir deney:

penis büyütmek için nasıl kabartma tozu losyon
 • Duygusu her şeyden önce. İstismar edilmemelidir soda için üye ovmak için onu birkaç kez bir gün, aksi takdirde alacak kızarıklık ve ciddi bir yanık.
 • Varsa alerjik reaksiyonlar, bu veya başka bir bileşen, hareket, özellikle temiz ve başlamak için bir anlaşma aracı cildin küçük bir yama üzerinde.
 • Kullanmayın soda hasarlı cilt ile çizikler, scuffed ve inritant. Aksi takdirde, hasar üye kötüye, ve yardıma ihtiyacınız doktor.
 • Değil ovmak soda artırmak için çok agresif dokunmamaya çalışın başkanları ve mukoza üyesi.
 • Kullanmayın süresi bitmiş bir ürün. Yanı sıra değersizlik, o istenmeyen reaksiyonlara neden olabilir epidermis ve alerji. Kullanmayın aracı şüpheli bir renk hoş olmayan bir koku ile.
 • Varsa anormal konjenital deformasyon penis, gibi teknikleri de yasaklandı.
 • Önce uygulamaya gidin, inceleyin teorisi. Bu yardımcı video görüntüleri, ayrıntılı olarak belirtilen oranlar, işlem ve diğer nüansları.

Yan etkileri

En yaygın yan etkiler aşağıdadır:

 • Alerjik reaksiyonlar (nadir durumlarda, içinde kullanıldığında ortaya çıkan şiddetli formları ile güçlü bir ödem ve baskıya solunum faaliyetlerinin, böyle bir durumda hemen hemen bir acil tıbbi yardım).
 • Hafif bir kızarıklık ve şişlik genital (olgu tamamen normal ve geçer yarım saat).
 • Sindirim bozukluğu, dışkı, mide ekşimesi, gaz ve şişkinlik alanda periton.
 • Acı hissi, yanma, cinsel organ (en sık – mukoza).
 • Ereksiyon bozukluğu sorunları kudret ile.
 • Cinsel ilişki sırasında ağrı.
 • Nadir durumlarda ortaya çıkması, damar yıldız kasık.
 • Hasar katılabilir, ikincil enfeksiyon, eşlik döküntü, pürülan salgıları ve hoş olmayan duyumlar idrar yaparken.
penis büyütmek için nasıl kabartma tozu ile kontrendikasyonlar

Bu nedenle, artan cinsel organ ile sodyum bikarbonat – bu etkili ve basit bir ölçüsüdür, ancak bu sadece geçici bir çözüm.

Bile en kaliteli soda yardımcı konjenital patolojiler samimi bir alanda deformasyon veya anormal derecede küçük boyutlarda, çocuk taşıyan bir organ. Bu durumda dikkat etmeniz tavsiye edilir cerrahi müdahale ile profesyonel plastik.