Penis büyütmek için nasıl, evde

Birçok erkek karşısında yetersizlik ile kendini tatmin parter yatakta nedenle mütevazı bir penis boyutu utangaç yardım özel kurum ve tercih yöntemleri aramak, olan oldu, uygulamak için evcil koşullar, ancak, onlar kadar etkilidir. Burada yardıma gelir asırlık deneyim atalarımız. Farklı zamanlarda temsilcileri, çeşitli halkların aradı ve denedim yeni yöntemler manipülasyon yönelik artan cinsel organ ve istediğimiz bu, gerekli bir sonuç.

Teknikleri penis büyütme

penis büyütme evde

Tüm çeşitlilik teknikleri ve benzersiz şekilde, temel ilke ve ana görevi değişmeden kalır – yükle bu kavernöz vücut penis daha fazla kan ve kan dolaşımını artırmak organları pelvik. Başarı benzer amaçlar artışa yol açar üyesi hacmi ve uzunluğu, neden bu kadar özlemek, birçok erkek, doğa donatılmış oldukça mütevazı boyutlarda erkeklik.

Masaj penis büyütme

Bir örnek etkili yolu, penis büyütme, sağım tekniği. Yüzyıllar arap erkekler bu yöntem sayesinde elde istenilen boyutlarda, belirgin bir şekilde artan penis ile karşılaştırıldığında sıradan bir makam kaldı onlara miras. Tekniği son derece basit, ama etkili. Masaj, çok zaman almaz, yeterli günlük verilmesi 10 dakika egzersiz ve bir süre sonra sonuç belli olacak. Kim isterse elde etmek için anlık sonuçlar için geçerli değil bu çaba ve yeterli sabır, dikkat, diğer çözümler küçük üyesi olduğu için herhangi bir yöntem uygulanan evde iliklerine gerektirir ve istikrarlı bir yürütme ay boyunca.

Ve bu yüzden, doğrudan kendisi bir masaj tekniği uygulanır değil dik durumda, üye kuru kalmak gerekir, iki el, değişken değiştirme, bir başka. Egzersiz yapmak gerekir akıllıca, ama son derece dikkatli bir şekilde zarar görmemesi için kan damarları. Herhangi bir egzersiz olmamalıdır çalıştırdığınızda rahatsızlık hissi veya ağrı.

Mesele basit, el ele dibinde, bir penis için iki parmağınızla bir halka olarak, gerekli gecikme üye kenara, elinizi kaydırarak kafasına. İz bir yandan gider bir başka, böylece yetişmeye kan bu kavernöz vücut. Ereksiyon sırasında bu tür masaj yasaktır. Herhangi bir onun tezahürü gereken duraklama ne kadar artıracaktır gün cinsel ilişki ve beklemek bir an yoktur.

Penis büyütme ile genişletici

Aynı evde tatil yapabilirsiniz ile genişletici. İşin özü genişletici içine çekerek bir üyesi ve miktarını artırmak, corpus cavernosum, bir gerektirir hacmi artan kan akımı ve dolayısıyla organ kendisi. Sürekli kullanım için ulaşmak için neden sürekli genişletilmiş hacim penis. Bir şekilde söz genişletici kurtulmak için yardımcı olur eğriliği üyesi, bir değil, sadece estetik bir sorun, ama neden olabilir ve ereksiyon bozukluğu nedeniyle bozulan kan dolaşımı. Kullanımı genişletici tabi tüm talimatları ve güvenlik önlemleri hemen hemen yoktur kontrendikasyonları ve yan etkileri.

Evde etkili bir şekilde kullanmak için bir egzersiz Kegel amacıyla yapılan pelvik kas. Bu basit bir yöntem artırmak libido, kontrol etmek için yardımcı boşalma, teşvik, daha iyi bir kan dolaşımı pelvis, belirtildiği gibi doğrudan etkiler kan akışını üyesi ve büyüklüğü, ereksiyon sırasında.

Kas, genellikle yardımcı olur sonlandırmak idrara çıkma, ya da gergin, bir yetersizlik ulaşabilirsiniz tuvaleti ve ana bu yöntemde.

penis büyütmek için nasıl, evde

En yaygın yöntemlerden biri: kas gerilerek ve onu tutmak için böyle bir durumda 15 saniye sonra dinlenmek için aynı zamanda. İle başlamalıdır 20 reps sayısını her gün artırarak. Bir hafta sonra yapmak için gerekli 50 tekrarlar. Egzersiz yapmak en iyisi, ayakta ya da yatarken. Hızlı sonuç aynı beklenmelidir. Etkisi egzersiz olacak belli sonra yarı yıl düzenli egzersiz, o zaman yine, gerekli sabır ve inanç gerekli bir sonuç.