Modern yollar ile penis büyütme

Birçok erkek için penis büyütme, en azından birkaç santimetre bir rüya. Ancak, birçok uzmanlar, modern yöntemler elde etmek için oldukça önemli bir sonuç. Sadece herhangi bir?

Bazı iddia artırabilir üyesi bir santimetre, diğer – üç-dört. Bu yazıda teknoloji artırmaya yardımcı üye olmadan işlemleri ve tabletlerin yanı sıra anlamaya çalışın, ne kadar etkili ve popüler bir erkek bir ortamda prosedürleri artan üye.

yolları penis büyütme

Yani, istatistiklere göre, geçtikten sonra tam bir ders penis artar ortalama 3-4 cm uzunluğunda, 1-2 cm genişliğinde (bu uyarılmış durum). Değil, ajite erkek «haysiyet» genellikle büyür en fazla iki santimetre. Pratik gösteriyor ki, üye genellikle büyür fazla yüzde otuz kendi doğal boyutu. Eğer bırakmamaya azimli donanımlı bir artış elde etmek için penis kaç santim, ama sonra bu süreci önemli ölçüde yavaşladı. Her santimini verilecektir zor.

Unutmamak gerekir ki bir çok şey bağlıdır, seçilen bir teknoloji. İlk birkaç ay sadece penis için kullanılan alır, yeni bir stres. Bu durumda, kumaş erkek organı büyümek değil. Ve olay birkaç ay aktif büyüme başlar, bir daha büyük bir derecesi ile ilişkili etkili bir germe hazırlanan bağ. Bu süre içinde beklenebilir anlamlı bir artış – iki-üç santimetre. Daha sonra aynı büyümek sadece kumaş üyesi. En etkili bu aşamada olacak extender, taşımak zorunda değil, günde en az altı saat.

Extender

Bu durumda veri kullanımı basit bir tasarım ve etkili bir işitme elde ilk sonuçları zaten iki ay. Kazancı, bu durumda yaklaşık bir buçuk-iki cm. Bu tam bir ders penis büyütme yaklaşık altı ay. Bu dönemde elde edebilirsiniz anlamlı bir artış (yaklaşık iki-dört santimetre). Eğer bu yöntemi kullanmak için iki-üç yıl sonra bu durumda bir sonuç beklenebilir çarpıcı – en fazla beş santimetre. Gelince penisin genişliği, o zaman değişir büyük tarafında biraz (bir yerde, bir-bir buçuk santimetre).

Jelking

Bu «el» tekniği bugün çok popüler. Bunun nedeni, yüksek verimlilik egzersiz, yanı sıra kullanılabilirlik ve en ucuz yöntem. İlk «kırlangıçlar» (yaklaşık bir santimetre artış) görülebilir sadece üç-dört ay. Aksine ilk teknoloji jelking büyütmek için üye çapı. Bu nedenle, bu yöntem en etkili bir kombinasyonu ile, onu giyen genişletici. İlk penis artar uzunluğunda ve sonra genişliğinde.

Vakum pompası

Bu yöntem daha iyi bir çare erkekler zaten denedim ilk ve ikinci yöntem. Bu durumda, etkisi uzun süre beklemek gerekmez – penis artar zaten birkaç dakika sonra yüzde 10-15. Ama bir kez ereksiyon kaybolur, gider ve sonuç. Kullanımı vakum pompası daha fazla atfedilen ilave bilgileri. Eğer uygulamak için sadece bu araç için penis büyütme, sonuç beklemek için uzun bir süre – yaklaşık altı ay. Bazı durumlarda, sonuçlar elde etmek için gereklidir meşgul yıllar boyunca. Tartışılmaz bir artı bu yöntem anında artırmak üyesi.

penis büyütmek için nasıl

Ben yollardan her birinin kendi özellikleri, avantajları ve doğal dezavantajları vardır. Her biri için yöntemleri çok önemlidir, doğru tekniği sağlayacak maksimum sonuç elde etmek ve almak için değil, ciddi bir yaralanma. Bu nedenle, önlemek için ciddi hatalar, dersler başlamadan önce dikkatle okumalısınız tavsiyeleri profesyoneller, insan olan zaten geçti bu şekilde. Daha detaylı incelemek için özellikler tüm kaynak teknisyeni penisguide.ru. Her durumda, unutmayın ki sağlık her şeyden önce.