Ne kadar ameliyat artan üye

Yordam, yön, artırmak için, cinsel organı rakip olabilir popüler bir tür plastik. Sarı basın düzenli olarak yazıyor hakkında bir kaç kat arttı üyesi, ünlü ve çok seksi bir aktör ya da tv sunucusu ve kendi istedikleri bir örnek almak putlara.

Deneyimli bir hekim bilir penis vardır, herhangi bir genel kabul görmüş normları uzunlukta, ona doğru bir şekilde uygulamak gibi kavramlar küçük, orta veya büyük. Ancak, birçok erkek hala istekli, benzer bir işlemi.

Onlar için yeterince büyük bir penis boyutu bir sorun çözmek için, onlar kullanmak için hazır bile ağrılı cerrahi bir şekilde, düşünmeden, üzerinde daha ne kadar penis büyütmek.

işlem maliyeti artan üye

Ancak bunun için para ödemek zorunda, ciddi ve gitmek, bu tür önlemler, sadece bir tutam, ne zaman acil bir ihtiyaç. Ne kadar operasyon, artan üyesi? Bu bağlıdır, uygulanan operasyon yöntemi. Onları orada birkaç, ama her durumda, hastaya para çok ihtiyacınız olacak. Aşağıdaki bölümlerde, çeşitli benzer bir operasyon listelenmektedir, onların ayırt edici özellikleri ve fiyatı yaklaşık.

Ne kadar cerrahi penis büyütme?

Operasyon alır 30 ila 60 dakika arasında yapılır ve kesinlikle genel anestezi altında. Maliyet düzeltme ise 200 ila 1100 bin euro.

Demet cinsel organ sırasında böyle bir müdahale diseksiyon olduğunu ve daha fazla anatomik olarak değil tutar onun içinde erkek vücut. Bu demektir ki, artan boyutları nedeniyle kurtuluş gizli arsa eti.

Rehabilitasyon üç hafta kadar sürer. Sonra dikiş rezorbe olur ve tamamen farkedilemez. Taburcu olduktan sonra hastanın düzenli olarak gelmek ligasyonu. Ayrıca, onu giymek için tavsiye edilir extender. Genellikle ameliyat sonrası deneyim fiziksel bir rahatsızlık. O etkilemez sorumlu ereksiyon damarları ve kas. Tam olarak kaydedilir kudret.

Özellikleri implantasyonu ve ne kadar artırmak üyesi ile

Takma yapay protez önerilir ancak temsilcileri güçlü seks, kim ciddi sorunları var sadece boyutları üyesi, aynı zamanda potansiyeli olan bir. Çok utangaç protez görünüyor ama sahte penis kısmı tamamen gerçek. Kadınlar genellikle bile fark yok, benzer bir sızdırma. Müdahale vücudu oluyor, oldukça önemli. Kurtarmak zorunda kalacak uzun bir süre.

Fiyat bağlıdır yeterlilik iletken bu iş cerrah ve ziyaretçiler için maliyet implant. Ne kadar penis büyütme bu kadar sıradışı bir yöntem mi? Yaklaşık iki bin dolar implant ve 5 bin dolarlık bir kurulum.

Ne kadar operasyon artırmak için penis kalınlığı mı?

Cinsel organ yapmak sadece büyük değil, ama kalın. Yağ dolgusu hacmi artar pahasına aynı yağ hücreleri. Beklemek yok, uzun süreli ve çok kayda değer bir sonuç, çünkü kalınlaşma olur en fazla 1 cm ve bir süre sonra tekrar kaybolur.

Ne kadar penis büyütmek, yükleme parçası içine yağ? Yaklaşık 80 bin ruble. Bazı kliniklerde bu rakam daha yüksek olabilir. Önceden gereken zorunlu danışmak uzmanları ile.

Ne kadar penis büyütme yoluyla kas nakli?

Cerrahi bir çözüm yolu söz konusu sorunun sağlar ve sarma penis dokusunun bir parçası, yavaşça alınan karın duvarı. Anestezi altında zorunda olmak kadar üç saat sonra kapatmak gerekir oldukça uzun bir süre imtina seks.

Ne kadar etkili olacak sonuç? Genellikle uzama 3-5cm ne Kadar penis büyütmek için bu uzunluk? 2000 ila 4000 euro. Bu yöntem, en pahalı, ama uygulamadan sonra önünüzde duracak eski bir zorluk.

penis büyütme

Ne olursa olsun seçilen tip müdahaleler önceden öğrenmek ne kadar ameliyat artan üye için değil o olduğu için büyük bir darbe mali durumunuz.

Eğer izlemek için yayınlanan özel video sitelerinde, o zaman yukarıdaki bilgiler olacak açık ve net. Bilerek, ne kadar büyük penis ameliyatla, herkes almak için en iyi yolu ve ulaşmak istenen.