Ameliyat artan erkeklik

Güncel konu erkekler arasında, evet ve kadın – uzunluk ve kalınlıkta penis. Hemen hemen tüm temsilcileri güçlü seks için emin büyük bir üye neden olan bir hayranlık var kız, kıskançlık var arkadaşlar. Ama tüm doğa ihsan boyutları, halka göstermek istiyorum.

penis büyütme

Plastik cerrahi yeteneğine sahiptir hayalini hayata ve «bağış» üreme organı istediğiniz boyutta. Ama operasyon konusunda, belirli bir risk komplikasyonlara yol açabilir – nadirdir, bu değer nispeten pahalı – her adam gelemez böyle bir «zevk».

İle ameliyat edilebilir uzunluğunu artırmak için çocuk doğurma organı, kalınlığını değiştirmek büyük bir şekilde. Ciddi durumlarda, işlem geri yardımcı olur, cinsel organı sıfırdan kurulum protez. Son seçenek, en pahalı.

Ne kadar ameliyat artan üye, maliyeti ne olacak, önce cerrahi müdahale düşünün ileri.

Penis büyütme operasyonu

Önce takdis işlem maliyetlerini artırmak üyesi, düşünün, ne tür bir müdahale vardır, hangi doktor, tedavi edilmelidir, ve hangi ifade özel bir tıbbi prosedür.

Ameliyat artan erkeklik yapılan tıbbi nedenlerle veya isteğe bağlı olarak, kendisi erkek. Bu nedenlerle, bunlar doğuştan gelen/alınan eğriliği penis bozukluğu, damar faaliyetleri, yol, iktidarsızlık, mikro penis – penis büyüklüğü dört santimetre bir ereksiyon ya da maksimum çekiş kuvveti.

Müdahale yürütülen kentsel hastanelerde ya da özel sağlık kurumlarında. Hastanelerde bir hastanın isteklerine yeterli değil, gerek mutlak endikasyonları böyle bir manipülasyon. Bu nedenle isteyen erkekler için «ayrılmak», küçük penis, tek çıkış yolu – özel bir klinik.

Modern sağlık kurumlarında teklif bu tür operasyonel bir girişim:

 • Yağ dolgusu;
 • Kas nakli;
 • Protez.

Her klinik kendi fiyat hizmetleri. Önce müdahale, hastanın mutlaka muayene için plastik cerrah intikal kontrendikasyonları.

İlk danışma doktor yönlendirmek, hastanın ne kadar kendisi işlem – fiyat yöntemine bağlıdır tutarak bunların.

Ayrıca maliyeti ve açmak için gerekli çok tavsiye doktor daha yüksek nitelikler ve daha pahalı alma.

Yağ dolgusu: özellikleri prosedürü ve maliyeti

Bu işlemi çare durumlarda,, ne zaman adam memnun değil kalınlığı üreme organı. Bu bir yol olur «oluşturmak için» çapı penis. Özü prosedürleri – tahammül lipid hücreleri vücudun bir parçası diğerine penis. Bazı durumlarda, bir alternatif yağ hücreleri, hareket, kas dokusu. Ancak bu seçenek ile dolu komplikasyonlar gelişiyor; %80 klinik tablolar.

Kullanır ram manipülasyon dahil, geçici bir sonuç. Pratik gösteriyor ki, birkaç yıl içinde hücre erimesi sonucunda, organ olur aynı kalınlıkta. Yani bir erkek, muhasebe, yardım, yeniden ya da tekrar yaşamak ince bir penis.

Kas nakli sağlar bir sonuç, bir ömür boyu. Ancak, yukarıda da belirtildiği gibi, sık sık komplikasyonların gelişmesine yol açar. Bir risk vardır, bu nakli kabul etmezse, o zaman tüm eylemleri kendilerini boşuna.

Üzerinde işlem maliyeti aşağıdaki faktörlerden etkilenir:

ameliyat artan üye
 1. Türü, sağlık kurumları.
 2. Fiyatlandırma politikası kliniği.
 3. Coğrafi konumu.
 4. Yeterlilik ameliyatı yapan cerrah dr.

Ne kadar cerrahi penis büyütme? Analiz fiyat listeleri birkaç klinikler söyleyebiliriz fiyat aralıkları 1000 ila 3500 bin dolar. Bu fiyata dahil değildir, önceden doktor danışma, testler.

Ucuz ameliyat küçük şehirlerde, farklı fiyatlara 500 ila 900 dolar.

Taşıma işlemleri ve fiyat penis büyütme

Özü, prosedür böyle doktor alır destekleyen bağ üreme organı, kaldırır, onları yönlendirir biraz daha yüksek. Bu eylem başarısız boşaltmak içini erkeklik, neden olur, daha fazla birkaç santimetre.

Çok etkileyici bir sonuç beklememelisiniz. Birçok erkek yanlış, işlemi, her derde deva, onların durumlarda. Onlar, bu işlemi kullanarak artırabilirsiniz üye, beş ve on santimetre. Ama bu doğru değil. Ayrıca, bir plastik cerrah hiçbir şey bağlıdır.

Ameliyat sonucu ne kadar bağlıdır santimetre saklıydı içinde bir erkek. Bu durumda, başarılı olarak kabul edilir bu müdahale ne zaman doktor arttı penis üzerinde 2,5-3 cm, bu Nedenle operasyon olur çıkış durumlarda erkek üye gerçekten küçük – 10-11 cm.

Ne kadar penis büyütmek? Fiyat katlanır gelecek:

 • Maliyeti doğrudan işlem seçilen klinik. O değişir 300 ila 1000 dolar arasında;
 • Danışma doktor. Fiyat aralıkları 50 ila 100 dolar;
 • Testleri. Maliyeti bağlıdır, onların sayısı, fiyat politikası lab.

Ameliyattan sonra, hastanın giyen extender – özel bir cihaz, bir çeker cinsel organı. Bazı durumlarda, bu cihaz zaten dahildir işlemi, bazen hayır. Yani para harcamak zorunda ayrıca.

Fiyat ve cihaz aralıkları 100 ile 400 dolar.

Maliyeti mikrocerrahi kas nakli

Her modern bir kliniği olan iyi bir üne, birçok artış üreme organı yoluyla mikrocerrahi kas nakli. Bu işlem, en karmaşık, sık sık yol açar gelişimine olumsuz etkileri.

Öncelikle alınmalı, doktora. Tavsiye dikkatli seçmek klinik yakından incelemek için yorumlar İnternette sadece onun hakkında, ama uzmanlar, çalışan tıp kurumu. Çünkü ameliyatı yapan bir klinik değil, doğrudan doktor.

Kas nakli değil yerleşmek için bir neden kaldırmak istiyorsanız, bu yüzden dikkatli seçmek bir doktor. Cok kotu bir işlem neden olabilir, o üye artık durmak ya da doku nekrozu.

Kas organ nakli ve artırmak sağlar uzunluğunu ve kalınlığını üyesi. Bu işlem sayesinde uzatabilirsiniz cinsel organı 3-4 santimetre, bu da iyi bir sonuç ile karşılaştırmak için ise bir işlemdir. Prosedür maliyeti 1500 2500m$.

Ayrıca hastaya ödemek için gerekli olacaktır:

 1. Bir ön istişare doktora.
 2. Testleri idrar, kan.
 3. Araştırma, cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyon.

Önce müdahale, hasta mutlaka iletişim için bir anestezist. Kural olarak, bu danışma dahil istediğiniz işlemi. Ancak bazı kliniklerde gitmek ayrı çek.

Takma protez ve fiyat müdahalesi

Protez koymak için yapılır bu durumlarda,, ne zaman bir operasyon yapmak anlamsız, çünkü ameliyat durumu kurtarır. Ayrıca manipülasyon başvurdu, ne zaman bir erkek, tam bir iktidarsızlık.

Yüklediğinizde, protez giderleri büyük. İlk etapta maliyeti, cerrahi müdahale. Prosedür karmaşık, maliyeti 4000 bin dolar. De ödemek zorunda kalacak için implantlar. Onlar farklıdır. En basit maliyeti yaklaşık 1000$. En pahalı yaklaşık 4000-5000$.

maliyeti artan üye

Kesinlikle daha iyi olanlar daha pahalıdır, ancak her adam harcamak bu miktar klinikte. Başka harcama ile ilgili tavsiye için bir doktor ile ilk randevu, ikincil alma vb

Hakkında daha fazla bilgi için ödeme ve nüansları tanımak lazım klinikte, hangi yapılacak cerrahi bir müdahale. Ana – sorma doktor sorunu. Eğer yaşıyorsanız, herhangi bir şüphe ile ilgili bir sağlık kurumu tavsiye edilir, başka bir klinik.