Penis büyütme

Rağmen, hiçbir tıbbi kanıt bazı erkekler penis boyutunu artırmak için, diğer – mutsuz miktarda organ ve üçüncü inanıyoruz düzeltme ihtiyacı, ve sonra, ve daha fazlası. Modern plastik cerrahi çeşitli teknikler bu sorunu çözmek için.

Bu plastik?

penis büyütme

Bazı inanmıyorum gerçek penis büyütme ameliyatla. Bunun nedeni baskınlık farklı bir tür «vakum düzenbazlar» ve satış mucizevi hap. Bildiğiniz gibi, bu araçlar mükemmel bir hareket sadece hayal. Oysa ispatlanmış yılda iş tüm dünyada plastik cerrahi sırasında gerçek sonuçlar.

Kaç santimetre olabilir ekleyin üyesi plastik cerrahi

Kendisi ameliyat uzatma penis basittir. Mesele şu ki, penis başlangıçta 4-5 santim daha uzun olduğunu görürüz. Bu gizli bir kısmı yer altında kasık kemiği. Tevkif penis bu durumda özel suspensory bir grup. Yapısı bu, ne, germe, elmas kesici takımlar, uzun bir süre böyle kalır. Azaldı da. Görev doktor – zayıflatmak için bir paket yani boşaltmak için gizli bir parçası, üyesi. Bu elde edilir kesilmiş bir bağ, bir sonra gerilir. Bu yeni durumda o «serbest» aynı 3-5 santimetre üyesi.

Ameliyat nasıl gidiyor

İyileşmek paketler, hızlı, acısız, ve eğer onları tutmak için «uzun» mümkün oldukça uzun bir süre, bir ay, iki, üç, onlar sonsuza kadar kilitlenir o pozisyonda.

Ameliyat genel anestezi altında yapılır ve sürer en fazla 1 saat. Ameliyat sonrası izlenimler yaklaşık olarak aynı, eğer dikili büyük bir kesik var – biraz burns ve kaşınıyor. Tabi tüm öngörülen hijyen prosedürleri iyileşme süreci çabuk geçer, iki-üç hafta iz hemen hemen yok gibi.

Ameliyattan sonra penise takılan özel bir cihaz extender, bir ameliyat sonrası artı 1-2,5 cm uzunluğunda penis eklemek daha bir buçuk-iki.

Extender giyilen her zaman değil, belirli bir düzeni, ve siz ayarlayın gücü çekiş. En önemlisi, rahat ve hissettim koşulları çekerek.

Hazırlanıyor işlemleri

Eğer ilk kez bir plastik cerrah, daha sonra, tabii ki, önceden bilmek, nasıl oluyor ameliyat hazırlığı ve kendisi ameliyat süreci.

Başlangıç için tartışılan özelliklerini artırmak veya kalınlaşma üyesi. Sonra da gelir teslim analizler: bilmek önemli olup, vücutta gizli bir iltihap, ne kadar yüksek hemoglobin yapabiliyorlar kalp anestezi ve benzeri. Liste analizler içeren biyokimyasal ve klinik kan analizi, testleri, AIDS, hepatit b ve c, kan grubu ve rh faktörü; ürolog muayene ve diğer testler.

Bilmek önemlidir, hangi hastalıklar için ameliyat yapılır:

  • kronik enfeksiyon;
  • kalp-damar hastalığı, akciğer hastalığı, böbrek, karaciğer;
  • diabetes mellitus.

Eğer sonuçlar normu ile atanır ve tarih işlemleri. Her zamanki gibi, önceki gün sözleşmeyi, – ameliyat için gitmek gerekir boş bir mide ile. Ameliyat sonrası dönemi olduğunu kabul almak için tavsiye edilmez alkol, kötü iyileşme etkiler.

Ameliyatı genel anestezi altında ve ortalama 1 saat. Bu süre zarfında üretilen kavşak yüzey destekleyen bağ. İkinci, daha güçlü ve derin yatan bağ – askı – bundan böyle sorumlu tutma üyesi.

penis büyütmek için nasıl

Diseksiyon destekleyen bağ. Kenar projeksiyon.

  1. Glans penis
  2. Yüzey destekleyici bağ (lig.suspensorium penis)
  3. Vektör diseksiyon bağ
  4. Genelev kemik
  5. Mesane
  6. Prostat bezi
  7. Derin askı bağ (lig.fundiforme penis)

Kalınlaşma, penis büyütme – doğal hacim

İsterseniz miktarını artırmak penis çalışmaz çekmek santimetre nedeniyle bağ. Ama orada başka bir kansız bir işlemdir, hangi sadece kullanılan kumaş vücudun kendi. Olarak adlandırılan bu işlem, «yağ dolgusu penis».

Yağ dolgusu penis ( Kalınlaştırıcı penis)

Yağ dolgusu üyesi bir işlemdir kalınlaşma, penis, hangi yağ şırınga ile kalın içi boş bir iğne – kanüller – ilk pompalı bir arsa, daha sonra pompalanır başka, şekillendirme ekstra hacim. Yağ dokusu alınır bu yerlerin, nerede, genellikle aşırı: karın, kalça, bel. Düzgün bir çit yağ dokusu ağrısız ve zararsızdır, çünkü kanül özel bir tasarıma sahiptir ile ucu yuvarlak.

Ne zaman bir yere birikmesi yağ dokusu, o zorluyor kan damarları ve sinirler zarar vermeden kendi. Etkisi altında vakum şırınga yağ hücreleri kırmak ve emilir şırınga.

Sonra da taşınır, doğru yere girilir cilt altında, şekillendirme yeni katı hacimli bir penis.

Çünkü yağ dokusu aittir hasta, ret olmaz – o sizin kök salıyor, neden hoş olmayan duyumlar.

Hala var birkaç teknikleri kalınlaşma üyesi. Örneğin, enjeksiyon giriş dolgu (jel), temel yatıyor hyaluronik asit. Ancak, etki gibi işlemleri kısa ömürlü sürer yaklaşık 1 yıl. Sonra gerekli tekrarlanan enjeksiyon.

Yağ dolgusu penis tamamen doğal bir yöntem, etkisi olan, aksine dolgu, saklanır bir ömür boyu.

Kaç santim büyütmek penis tam olarak?

Penis ameliyat sonrası daha kalın olacaktır 0,5-1,5 cm, ne de yeterlidir. İnce delikler sıkışmış cerrahi yara bandı ve hızlı bir şekilde iyileşir, böylece kalır bir iz yok.

Çerçeve sansür izin vermez göstermeye fotoğraf önce ve sonra bir değişiklik penis. Ancak yorumlar memnun hastaların kendileri için konuşmak – kitap okumak için uygun bir bölümünde web sitesinde.

Nasıl uzun seks olamaz değiştirdikten sonra penis?

Ameliyat sonrası önemlidir tüm doktor tavsiyesi. Değiştirdikten sonra boyutları ereksiyon aynı kalır, ve bazı durumlarda, hatta artıracaktır. Ama kalır bir ana soru: ne kadar sürer perhiz sonrası müdahale?

Vücut için gerekli zaman iyileşmesi, ameliyat sonrası yara izleri ve yaralar, bu yüzden seks için tavsiye edilir çekimser, 3 hafta boyunca bir uzama üyesi, 4 hafta – bu kalınlaşma boyunca 1,5 aylık birleştirerek her iki işlem.

teknikleri penis büyütme

İlk hafta için izlenmesi gereken bir yara, pansuman değiştirmek, zamanında antibiyotik almak, eğer bu dile bir doktor. Sonra ne zaman cinsel yaşam normale gidecek tüm kısıtlamaları kaldırabilirsiniz.