Masaj penis büyütme

Bu masaj teknikleri, birçok artıları. İlk ve en önemli – size verilmelidir, kendi üyesi için günde sadece 5 dakika. İkinci artı – o bile daha etkili, diğer egzersiz, soymak, bir saat veya gün başına daha fazla. Ve üçüncü – bu egzersiz yapmak ve günde bir kez ve iki-üç. Ancak, bu tür bir masaj üye, herkes çıkıyor, doğru düzgün yapmak. Zamanında bu tekniği hacmi artar, gelen kan, ne artar ve ağırlık penis. Bu tekniğin en olumlu geribildirim müşteriler zaten zevk bu sistem. Ayrıca şahsen benim. 6 hafta içinde büyüttüm kendi cinsel organı üzerinde 2 cm.

Hazırlık aşaması

penis büyütmek için nasıl

Evet gerçekten tutan bir masaj artırmaya üyesi, iyi sonuçlar verebilir çalıştırdığınızda, tüm şartları ve koşulları. Sırasında egzersiz ile durum düzenlilik, üreme organı erkek olacak değil sadece, daha hacimli ve daha uzun, ama kaybeder, normal hassasiyet, daha da yardımcı olacaktır kontrol boşalma ve yenilemek hareket samimiyet.

Hazırlık aşaması düğün masaj olması nedeniyle:

 • Olumlu bir tutum hedefleyen, sonuç;
 • Performans, su terapisi, yani kabulü sıcak bir banyo veya bir duş, ardından malzemeyi, kasık bölgesinde havlu;
 • Rahat bir ortamda, onu tamamlamak için hafif, dinlendirici bir müzik.

Ve zaten sonra hemen başlamak masaj.

Teknikleri toplantı masaj

Masaj vermekteyiz uyarıcı etkisi ile cilt üzerinde, yanı sıra tüm iç dokusu penis. Sonucu ne olur daha esnek, mükellef germe, artan, böylece erkek üreme organı.

İlk ay masaj artan cinsel organı görsel değişiklikler olabilir ve görülebilir. Ama 2-3 ay masaj ile gerçekten artırmak için penis boyutları birkaç santimetre.

Teknik no 1

Masaj penis büyütme bu yöntemle haftada 5 kez yaklaşık 3 ay.

Teknik tarif teknikler penis büyütme şudur:

 • Getirmek için gerekli olan penis kadar ereksiyon, daha fazla onu sarma ve eğitim masaj;
 • Sonra bütün penis uzunluğunu gerekir smear gres;
 • Sonra gerekir erkek üreme organı ile bazı şeyler kucaklamak dibinde iki küçük parmak, ve başlamak hareketleri aşağı ve kendinizi;
 • Sonra el değiştirmeye devam etmek için masaj penis büyütme, zaten başka bir sonluluk;
 • İlk 7 gün yapmanız gerekir, masaj penis büyütme için yaklaşık 10 dakika, sonraki her bir hafta için yakınlaştırma zaman yürütme tarafından tanımlanan tekniği 5 dakika kadar.

Önemli! Sürecinde egzersiz gerekir için erkek üreme organı oldu, ajite, ama hiçbir saldırı ereksiyon. Ve gerçekleştiğinde bu nedenle zaman gerekli kesme aletleri, kadar, daha sonra uyarılma penis. Ve zaten sonra devam et derslere.

Etkisi masaj:

 • Gözlenen etkisi zaten 3 ay sonra. Penis uzunluğu 7 cm ve hacmi 2-3 cm;
 • Üzerinde tam kontrol ereksiyon;
 • Artış süresi, cinsel ilişki.

Teknik no 2

Egzersizleri, bu prosedürün tekrarlanması gerekir her gün, son 90 gün için.

Adım adım talimat:

 • Öncelikle heyecanlandırmak penis;
 • Gerek kucaklamak küçük parmakları taban erkek üreme organı ve aceleyle geçirmek için ona bir el aşağıya doğru hareket penis aşağı. Gerçekleştirmek için böyle etkinlik, yaklaşık 5 dakika;
 • Sonra getirmek için gerekli olan penis kadar ereksiyon ve mola;
 • Sonra cinsel organı yeniden heyecanlandırmak;
 • Dağıtmak yağlama tabanına göre cinsel organ;
 • Daha sonra kucaklamak penis küçük parmak dibinde, onu sıkıştırmak ve 2-3 saniye bekleyin;
 • Bir hissi dalgalanma gerekir zayıflatmak el kavrama, çekme, penis, ve, devam etmek, hareketi bacak ara baş ve aşağıya doğru onun için;
 • Önce penis başının düzeltmek için gerekli bir yüzük, parmak, birkaç saniye için;

Etkisi masaj:

masaj penis büyütme
 • 3 ay benzer bir masaj artırmak için, cinsel organ artar, erkek üreme organı, 5-7 cm uzunlukta ve 2-3 cm hacim;
 • Kafası penis de artar.

Önemli! Benzer bir teknik, yapmak gerekir, en fazla 15 dakika. Artan zaman tavsiye edilmez.

Teknik no. 3

Masaj sözde tekniği taoizm – «arınma» enerji yapılmalıdır en fazla 3 kez bir hafta boyunca 90 gün.

Adım adım talimat:

 • İçin ısıtma cinsel organı onu heyecanlandırmak;
 • Daha sonra tabanı her iki tarafında cinsel organı gerekli kucaklamak elleriyle, evet çok büyük parmaklar kendilerini, bilgi alt penis;
 • Acelesiz hareketleri başlatmak için gereken masaj penis, yavaş yavaş ilerleyen, onun kafası, overclock için kan;
 • Tesis bünyesinde gerekir gerçekleştirmek için 10 kez;
 • Daha sonra kelepçe cinsel organı onların arasında bir iki parmak, birkaç santim kafası;
 • Öne eğilerek vurmak gereklidir dizgin penis, uyluk hakkında;
 • Daha sonra üretmek tekme uyluk öte yandan.

Etkisi masaj:

 • Penis artacak uzunluğu 5 cm ve hacmi 2-3 cm 3 ay;
 • Ne olur büyütme penis başının;
 • Prostat olacağına bir tonda.

Tamamlanmasından sonra, açıklanan ders için gerekli hareketlerle bir kez daha masaj penis kullanarak, herhangi bir bitkisel kremler nemlendirme için. Bu, kan dolaşımını artırır, penis ve yeniden sonra toplantı masajlar sunulmaktadır.

Alabilirim onu pompalamak?

Penis değil kas! Mantıksal olarak yansıması üzerine, anlaşılabilir, pompa penis spor salonunda imkansız. Yol sesi ve güçlendirmek için sadece pelvik taban kasları, önemli bir rol oynamaktadır ereksiyon, ama oluşumunda boyutları onlar dahil değildir. Vücut penis kuruldu iki bu kavernöz organları ve bir sünger, bir ve geçer kafasını penis, ve bu kavernöz vücut tarafına yerleştirilir. Daha fazla anlayış için karşılaştırabilirsiniz penis ile sosis testinde, nerede, sucuk süngerimsi bir katı ve bir hamur bu kavernöz. Bu kavernöz vücut denir, çünkü boşluklar içeren ya da «mağara», nereye sırasında ereksiyon kan dolaşımı. Bu şu şekilde çalışıyor: kan geliyor boşluklar doldurur onları, bu süre içinde pelvik taban kasları ... üst üste kan akışını penis – gelir fazla gider. Yani gelir ereksiyon. Bir rahatlama, kasların venöz kan gider, boşluklar bırakılır. Sonuç olarak, büyük penis yavaş yavaş tekrar alır normal boyutlar. Tüm kötü-kötü oyunculuk tekniklerini temel alır, artan sayıda ve büyüklükte boşluklar vücutta penis, yanı sıra germe, cilt penis ve travma kavernöz ve spongioz tel vermek amacı ile onlara darbe büyüme. Tüm bu artışa yol uzunluğu ve kalınlığı bir organ. Bu nedenle, masaj – ne dikkat etmelidir istenirse artırmak ayırıyormuş.

El yöntemleri

Genellikle büyütme için penis insanlar için kullanılan farklı uzatmaları. Ama onlar pahalı, zarar görmesine neden olabilir penis. Ve çünkü bu yabancı cisim, istediğiniz en az günde 6 saat giymek penis. Bu sakıncaları bir dizi teknikler. Olanlar için hiçbir fırsatı satın almak için genişletici veya sadece istemiyor, masaj birçok türü vardır ve egzersiz için kullanabileceğiniz etkili bir şekilde artırmak için boyutları penis evde. Pek çok kişi, bu tekniği daha az travmatik.

penis büyütme

Artıları egzersiz ve masaj:

 1. Sen bu işi evde herhangi bir zamanda evde.
 2. Çok zaman almaz (dışında bazı teknikleri).
 3. Gerek yok önceden bir doktora danışın.

Eksileri:

 1. İyice öğrenmek için bir tekniği gerçekleştirmek.
 2. Sonuç değişir ve çok farklıdır.
 3. Mümkün yaralama, cinsel üyesi.

Ayrıntılı olarak tartışılmıştır tekniği gerçekleştirmek masajlar, onlar için aynı egzersiz penis büyütme. Yaparak düzenli olarak artırmak mümkün olacak değil sadece uzunluğunda bir penis, ama kalınlığı. Ayrıca fark ereksiyon daha uzun süreli hissi, cinsel ilişki sırasında, daha parlak.

Yapmadan önce herhangi bir masaj ve egzersiz penis büyütme gerekir sarmak 10 dakika penis havlu batırılmış ılık su. Bunu azaltmak için travma penis. Kesinlikle bol bol yağlayın penis yağlayıcı veya vazelin (bireysel yöntemleri müdahalede «kuru», bu konuda söz edilecektir). Açıkça gözlemlemek düzeyi önerilen ereksiyon egzersizleri yapmak için, aksi takdirde zarar görmesine neden olabilir penis.

Ne bilmek gerekir?

Hatta bu temsilcileri güçlü seks olmayan eksikliğinden muzdarip bir uzunlukta kendi onurunu, yapmak istiyorum daha çok. Video masaj penis büyütme yardımcı olabilir anlamak, doğru işlem yapmak, bazı anlatmak da, onun için hazırlamak gerekir. Üzerinden bu tür bir etki elde edebilirsiniz germe boşluklar oluşan penis, ve o eklemek büyüme. Bu, aynı zamanda bu kavernöz vücut doldurulacaktır kan olma, daha geniş ve germe. Yavaş yavaş germe nedeniyle olacak yeni doku oluşmaya, ve eski haline daha esnek.

Olumlu sonuçlar masaj elde edebilirsiniz bile, eğer kendisine verilecek günde sadece 5 dakika. Eğer stok azim ve sabır, zaten birkaç hafta sonra görülür ilk sonuçlar.

Olumlu toplulaştırma olduğu için değil sadece, boyutu, cinsel organ, ancak iş ve iç sistemler:

 • Geliştirir, yerel kan dolaşımı
 • Önlenir olasılığını erken boşalma
 • Yükselir kudret
 • Artan dayanıklılık, yatakta
 • Gider kan staz ve seminal sıvı

Ereksiyon masaj sayesinde daha zor olacaktır ve kararlı ve heyecanını orgazma daha parlak olacak. Bu yöntem güvenli ve getirecek herhangi bir risk durumunda sadece iyi uyum, gibi:

 1. Önceden ısıtın kumaş alarak, sıcak bir duş veya organ nemlendirilmiş bir bez, sıcak su ile ıslatılmış
 2. Isınmaya gerek yok, sadece penis, ama ve kapsam skrotum ve kasık
 3. Ellerini de olmalıdır sıcak, bu yüzden ovmak onları birbirlerine
 4. Hazırlayın yağı, krem veya yağ yardımcı olacak bir masaj

İçin masaj getirdi, iyi bir etki yapmak için, küçük bir eğitim. Isınmak için çeşitli seçenekler vardır. Yani, dinlenmek ve dairesel hareketlerle sürün penis, yağ, alttan kafası 3 dakika boyunca. Mümkün kucaklamak üreme organı iki el ile başlamak rulo yan yana. Bunu yapmam çok zor, acı, çünkü şimdiye kadar sadece bir ısınma. Üçüncü bir seçenek oluşturmaktadır sallayarak, ne zaman üye gerekli paylaşabilirsiniz kendinizi kalça yukarı.

Teknik toplantı masaj

Şimdi bunu yapmak için doğru şey gibi masaj penis büyütme ve devre nedir sunulmaktadır. Başarının anahtarı yatıyor, doğru teknoloji ve düzenlilik. İlk gelir, zorluk dereceleri değişen, bu yüzden başlamak için ile duruyor en hafif. Ne zaman kas ve doku yavaş yavaş alışmak yükleri, onları büyütmek olacaktır.

Değil çok dikkat edin masaj çatlaması veya stres sırasında, bir adam olmalı, rahat ve yapılandırılmış pozitif bir ruh hali. Hatta etkinleştirmek için rahatlatıcı müzik.

Normal masaj. Ne gün yaptığı toplantı – 3 ay tekrar 5 gün üst üste, daha sonra 2 gün ara verin. Yürütme sırasında bir üyesi olmalıdır, uyarılmış durum (ama tam ereksiyon), tam yağlı veya gres sürün. Ne yapmak gerekir:

 • Kavramak organ tabanında başparmak ve işaret parmağı (sanki Ok işareti), sonra yavaşça kaydırın ve onları aşağı yönlendirerek penis ve biraz çekerek. Önce baş parmaklarını dokunmak zorunda değilsiniz, daĞılacak önce onları
 • Şimdi de aynısını yapın başka bir el
 • Oturum süresi 10 dakika. Eğer ereksiyon elde, küçük bir mola verin
yolları penis büyütme

Her bir sonraki hafta artırın süre masaj kadar ulaşacak 30 dakika. Onun sayesinde öğrenebilirsiniz boşalma kontrolü artırmak ve gün samimiyet. Boyutunu artırmak için kafası, ver dökün ona kan, sonra sıkıştırın elinizle birkaç saniye. Sonra yavaş yavaş bırakın, verin, «özel» ve tekrar, eline almak zaten bir kaç saniye daha uzun. Süre bu masaj da 10 dakika, bunu gerçekleştirmek zaman alışkın ilk.

Uli. Tekniği, kullanılan beton kalınlığı artırmak için bir üye. Bunu gerçekleştirmek için, organ yağlanması gerekir çocuk krem veya yağ, daha sonra kucaklamak, onu tek elle mümkün olduğunca yakın takın. Şimdi elinizi hareket ettirin ve tutun bu pozisyonda 30-60 saniye. Penis için masaj gerekir, sadece biraz heyecanlı. Her sonluluk yapmak için gerekli 10 nöbet. Başlamadan Uli en iyisi, ne zaman normal toplulaştırma yapıyoruz zaten birkaç ay, t. k. eğitimsiz organ etkilenebilir.

Hiçbir şekilde gücüm üyesi ve yapmayın, ani hareket, kadar, sıkı sıkı elini tutmak, onun kurucu. Ana zaman temel tekniği ekleyebilirsiniz mevcut gizleme uğraşları bir kenara ve aynı onun gözaltı 10 saniye. Alternatif görevleri ile ısınma kurtarmak için kan dolaşımını artırır.

Yani bu teknoloji var, kontrendikasyonları olarak kalp-damar hastalıkları, çeşitli enfeksiyonlar, ürogenital sistem ve bozuklukları, onlarla ilgili. Önce masaj Uli yavaşça, acele etmeden, çünkü bu yaralanmalara yol açabilir. Başka bir tür olarak kabul edilir çift Uli zaman tek elle tutmak gerekir, bir baz, ve ikinci değil, boşta ve tutar üyesi için kafa. Zamanında bu görev tekrar edilebilir birkaç Kegel egzersizleri hakkında konuşacağız daha sonra.