Vakum pompası penis büyütme

Temsilcileri insanlığın güçlü yarısında hiç memnun büyüklüğü onun erkeklik, bir sürü. Ancak, mutlaka razı olmak (veya razı olmak) bu veri, çamaşır bulaştırdı bizi doğa. Bugün için birçok yol vardır, izin imkanlar yaklaşmaya görmektir. Bu germe üyesi ile yük ve çeşitli merhem, hap. bu egzersiz, cerrahi operasyon, bu penis büyütme ile extender yanı sıra vakum pompası. Unutulmamalıdır ki, son seçenek giderek daha popüler bir çözüm, bir erkek bir sorun. Bu nedenle mantıklı durdurmak vakum pompası daha ayrıntılı.

pompası için üye

Yani, vakum pompası penis büyütme basit bir cihaz, armut ve ampul. Bir şişe don üyesi, sonra onu dışarı pompalama ve hava. Bu şekilde oluşturulan vakum, ve nedeniyle vakum, sırasıyla, kan akımı, ereksiyon. Üye bu pozisyonda devam eder, bir süre sonra hava kanamaları. Böyle bir prosedür birçok kez tekrar. Arasında olan, sigara iftihar pompası ile basınç göstergesi için penis büyütme, kayda değer bir gerçektir pompası, yanı sıra onun asıl amacını (vakum penis büyütme), ayrıca harika bir araç ile mücadele erektil disfonksiyon. Ayrıca, pompası ile birlikte halka kullanılabilir ve hazırlarken, cinsel ilişkiye girmek.

Vakum pompası penis büyütme: çalışma prensibi

Çalışma prensibi erkek vakum pompası bile yapılan bir elleriyle yeterince basittir: bir vakum yardımı ile etrafında üyenin oluşturulur basıncı, düşük basınç. Vakum oluşturmak için kullanabilirsiniz, herhangi bir elektrikli veya el pompası ile penis büyütme. Bu güçlendirilmiş kan akımı etkisi altında iç basınç koşar alanında alçak basınç - sırasıyla, penis sert olur, şişer. Bu sayede bir süre korumak üyesi yapay somurtkan.

Bir başka tartışılmaz avantajı, bu seçenek kullanım kolaylığı pompası. Sen İnternet yardımıyla: isteği «video penis büyütme vakum pompası», Yandex ya da Google verecek bir sürü seçenek var. Ve zaman harcamak yok - sizin için özel olarak aldı biz video, hangi ile mümkün olacak emin olmak için, penis ile pompa - süreç oldukça basit. Video görmek için izin verir tüm inceliklerini işlem hataları önlemek için yardımcı olacaktır.

Yani, eğer karar vakum pompası penis büyütme - bu tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu, başlayabilirsiniz, sonraki adıma geçin. Satın pompası penis büyütme, iyiliği, mağazalar ve online mağazalar sunan bu ürün, ülkemizde bir sürü.

Ev yapımı vakum pompası

Eğer para harcamak istemiyorlar bu da aksesuar için mükemmel bir alternatif olacak ev yapımı pompası penis büyütme. Nasıl vakum pompası?

Tüm ihtiyacınız olacak oluşturmak için vakum pompası, bu ampul ve armut için, pompalama olacak. Olarak ampul alabilir balon aerosol seçerek sizin için uygun bir boyut. Avantajları sprey bağlanabilir yeterli sertlik. Yoksa tüpün kullanabilirsiniz plastik şişe. Üst kısmı silindir (püskürtme ile) ve silindir tabanı kaldırılır. Unutmayın önceden serbest bırakmak için basınçlı hava. Alt kısmında yapılması gereken bir delik (bir açıyla dik olarak değil, sağlamak için, daha iyi bir sızdırmazlık), bir içine bir tüp (yaklaşık 60 cm uzunluğunda, kalınlığı en fazla 1 mm) 2-3 cm İleri üretim manşet sağlayacak mühürlü, ve bununla birlikte, yumuşak arasındaki temas şişesi ve cinsel üyesi. Manşet yaptığımız kağıt ilkesine yılbaşı fener: şerit kağıt yapıştırıcı ile yapıştırılmış halkası, alt halkalar halinde kesilmiş şeritler, dışa doğru kıvırın. Elde edilen tasarım eklenir şişesi. Arasındaki mesafe, ampul ve el feneri lekeli şeyden nem ile silikon dolgu. Hava silindirden dışarı pompalanır ile armut. Yoksa güvenebilirsiniz gücünü kendi akciğer.

vakum pompası penis büyütme

Erkekler, kullanan pompası için penis büyütme. çok - internette bulabilirsiniz bir sürü yorum bu yöntem hakkında penis büyütme. Ama söylemek tüm hakkında yorumlar pompası penis büyütme için kesinlikle olumlu. Karşılamak ve negatif rezervasyon kural olarak, söz konusu önemsizliğini sonucu hakkında kısa süre etkisi.

İlgilenen varsa, kalıcı bir sonuç istiyorsanız penis büyütmek için bir ömür boyu değil, bir saatlik, bir daha yakından bakmak değer diğer yöntemlere penis büyütme, özellikle, alet penis büyütme sağlayacak yeterince hızlı, ve en önemlisi, uzun vadeli bir sonuç.

Başlayın hareket sonucu bugün!

İle extender eğer penis büyütmek için 3-5 santimetre.