Artış glans

Üreme organı neredeyse en önemli organı, erkek, gerektiren, artan ilgi kendini. Her oldukça zarar ile ilgili sorunlar, cinsel organı olan sorunlarına neden kişisel yaşam, güven kaybı. Bu sorunu gidermek için hastanelerde çeşitli tedaviler dahil olmak üzere, ve cerrahi.

Belirtmek gerekir ki erkeklerde oldukça sık rastlamak mümkündür böyle bir patoloji gibi yetmezliği boyutu glans. Bu bölümü, erkek organ, özel bir kumaş, o bir devamıdır vücut üretra ve yeteneği artırmak ereksiyon sırasında. Ancak anatomik nedenlerle hacim kafası bazen sınırlı ve büyütmek neredeyse imkansız. Ama yine de bir yolu vardır bu sorunu çözmek için.

İlk büyütme yöntemi penis başının

artış penis başının

Tıbbi uygulamada iki teknikleri. Bunlardan bir tanesi elde edilir görsel artan bu bölümünde organ nedeniyle oda özel bir matris arasında özel organları ve bu parçaları bir vücut. O bir rol oynar, bir tür yastık, hangi gergin kafası bir penis. Sonuç olarak kafa çapı artar ve heyecanlı, ve sakin bir durumda.

Ama burada olduğu gibi herhangi bir işlem var ve onların bazı eksileri vardır. Ana dezavantajı bu tekniğin bu kendisi teknik bir operasyon. İşlem sırasında artan glans penis damarları, tedarik kafa, herhangi bir şekilde kesişir. Neden riski yüksek nekroz ve hatta sonraki kaybı bu bölümünde organ. Ama ne garip, açıklanan yöntemi oldukça sık kullanılan avrupa klinikler olmasına rağmen, frekans devre dışı komplikasyonlar, aslında tabi düzeltme, çok yüksek.

Artış glans ile giriş jel

Ayrıca, başka bir büyütme yöntemi penis başının bir veya daha sık kullanılan ve daha güvenilir kabul edilir ve güvenlidir. Bu yöntem, temsil enjeksiyon özel steril jel oluşturulan, hyaluronik asit, kafasını üyesi. Bu asit olarak kabul edilir doğal bir matris herhangi bir yumuşak doku. Bu nedenle, tanıtım asit neden olmaz, alerjik ve diğer istenmeyen vücut reaksiyonları, sonra yürütülen prosedürler bu kumaş bile olur daha sıkı, kazanıyor doğal şekli. Kafası arttırılabilir belli bir sınıra karşılık gelen hacim kafası ereksiyon. Ama unutmamak gerekir ki, jel özelliği vardır, yavaş yavaş daĞılacak, bu nedenle, bu yordam lazım olacak tekrar düzenli olarak korumak için pozitif bir etkiye sahiptir.

Dezavantajı bu yöntem artan glans penis, sınırlı kapsamı. Bunun nedeni ne onu kullanabilirsiniz sadece bu gibi durumlarda, gerektiğinde bir artış kafası tam olarak sakin bir durumda. Genellikle enjeksiyonlar hasta zaten ameliyatı geçirmiş yönelik kalınlaştırıcı penis, zaman, hacim kafası değil, uyarılmış durum açıkça daha az kalınlaşmış vücut penis, ya da aynı durumlarda, ilgili yetersiz sabitleme aparatı çekiş, geçerli bir uzatma penis. Son durum genellikle karşılayabilir, eğer kafası düzeltti, varsa mühür, bu nedenle bir artış getirilmesi nedeniyle jel için tek yoldur güvenilir sabitleme aparatı.

Olumlu tarafı var, bu yöntem çok. Her şeyden önce, bu ne bu yordam gerekli değildir çok zaman. Operasyon artırmak glans sürer en fazla yarım saat. Onu yürütmek için poliklinik uygulayarak, lokal anestezi. Bu işlem için bir tehdit değil herhangi bir ciddi komplikasyonları olan, doğasında olan birinci tip müdahaleler tarif edildi bize daha yüksektir. Kafası çocuk doğurma organı, artan bir şekilde, çok doğal görünüyor, ayrıca belirtmek gerekir ki, ve dışarıdan, hatta dokunmatik. Etkisi bu prosedür devam edecek en az bir yıl ve bir buçuk veya daha uzun. Bu bağlıdır hangi hızda olacak daĞılacak jel.

Özetle, dikkat bir şey yoktur bugüne kadar tek bir güvenilir ve güvenli bir yöntem, hangi olabilir uzun süre ve en etkili bir şekilde artırmak için kafa erkek cinsel organı (bu arada, kalınlaşma vücut penis durum değildir). Bunun nedeni, her şeyden önce, ne süngerimsi kumaş özellikleri kan akımı ve tuhaf bir yapı. Bu nedenle, gitmeden önce işlemleri, yukarıda açıklanan, öncelikle değerlendirmek, eksiklikleri ve olumlu anları, bir doktora danışmak olası sonuçları hakkında, ve sadece daha sonra ele alınması üzerinde de benzer bir adım.