Nasıl kendi elleriyle penis büyütmek?

Erkekler, hangi boyutu ile memnun değilseniz, üreme organı görmek, bu ciddi bir sorun, zehirlenme normal bir hayat. Çok acı, benlik saygısı, kayıp, özgüven ve yeteneklerini, ortaya bir zorluk ilişkilerde karşı cinsle de seks genellikle başarısız olur.

Kesinlikle memnuniyetsizlik boyutu üyenin gerektiren herhangi bir işlem. Çünkü erkekler sorun değil sadece fiziksel, ama psikolojik. Çünkü genellikle küçümsemekle tarafından kendi boyutu, erkek bozma kökünde aşk hayatı.

penis büyütme

Penis büyütmek mümkündür işlemi kullanarak. Ama prosedür nispeten karmaşık, pahalı, evet ve komplikasyon riski vardır. Bu nedenle, soru, penis büyütmek için nasıl eller? Yol çok, ama gerek yok sabırlı olmak, el çekmek oldukça yavaş çalışır ve ilk sonucu görülebilir sonra 3-4 ay her gün egzersiz.

Egzersiz ile evde değiştirebilirsiniz büyük bir şekilde ve uzunluğunu ve kalınlığını çocuk taşıyan bir organ. Düşünün, egzersiz, yardımcı artırmak için ayırıyormuş.

Jelcing büyümesi için penis

Belki de Jelqing tekniği en yaygın yolu, zevk yeni başlayanlar ve uzun zaman önce uygulayıcılar erkek. İkinci durumda, güçlü bir zemin değişiklik yaptım egzersizleri, kendi çapında, üye bu sayede daha hızlı büyüyecektir. Jelc görünür arapça şekliyle, bir oldu «miras» babadan oğula.

İstenen sonucu elde etmek için gerekli egzersizleri her gün. Elde etkisi normalleşme, kan dolaşımını üreme organı. Egzersiz katkıda bulunan corpora cavernosa penis, onlar daha hızlı ve daha dolgun kan ile doldurmak artışa yol açar uzunlukta ve kalınlıkta penis.

Görmek ilk sonucu kazanç birkaç ay sonra. Bu nedenle, eğer ilk anda herhangi bir etkisi yok, sakın atma dersleri. Sadece sabır ve günlük çalışma boyunca bu hedefe ulaşmak. Tekniği Jelking gibi özellikler için iki yol kuru ve ıslak yöntem. Yeni başlayanlar kullanmak için en iyi ikinci seçenek.

Doğru egzersiz yöntemi Jelking:

 • Getirmek penis 60-70% ereksiyon. Kayganlaştırıcı ya da özel bir jel artırmak için penis. Sonra oturup, kucaklamak kurucu üyenin bir halka (o kıvrımlar ile başparmak ve işaret parmağı). Sıkı sıkmak. Bu halka lazım çekin bulundu motora sahiptir. Glans penis dokunmayın. Nasıl sadece bir adam geliyor kafa, yine verir elini taban ve hareketi tekrarlar. Başlangıç için yeterli 20 tekrarlar. Zamanla getirmek için gerekli olan set sayısı 200'e kadar;
 • Kuru bir şekilde gerçekleştirilir, benzer şekilde, sadece yağ kullanılır. Ve bu yöntem performans yeni başlayanlar için tavsiye edilmez her zaman mümkün değildir hesaplamak için yükü ile sonuçlanan, ağrı ve komplikasyonlar.

Egzersiz öncesi mutlaka harcamak ısınma üyesi. Bu yaralanma riskini azaltır, kan dolaşımını hızlandırır, verimliliğini artırır dersleri.

En kolay yol, ihmal üye küvetini ılık su ile beş dakika.

Manipülatif tekniği, penis büyütme ile el

Penis büyütme elleriyle kullanılarak yapılır manuel teknisyen. Onlar gerektiren özel bir beceri erkek, yerine ev ortamında. Tesis bünyesinde yönelik artan hacim ve uzunluk üreme organı. Egzersiz öncesi de mutlaka ısınma.

Uzunluğunu artırmak için ne yapmam misafirler için kendilerini getirmek için ereksiyon – yaklaşık olarak %70, daha sonra kucaklamak parmak glans penis. Tutun sıkıca, ama sıkmak kadar acı. Geri zekalı kafa kendini mümkün olan en büyük mesafe. Tavsiye çekin, çekmeyin ve eşit. Rahatsızlık sırasında ders olacak, bu normaldir. Bir nihai çekme yürütme 3-4 dakika. Gün yapmak 4-5 egzersiz ara ile 1-2 saat.

Dersten sonra mutlaka masaj yapıyor. Kurtarmak için yardımcı olur, kan dolaşımını dokusunda penis. Zamanla, egzersiz zorlaştırıyor – çekin üyesi değil sadece, ama aynı zamanda sağ, sol, aşağı. Daha sonra bir ders gerektirir 30-40 dakika zaman.

penis büyütmek için nasıl

Seviyesini çıkarma organı:

 1. Kendinizi getirmek ereksiyon – 50%.
 2. Yağ kullanamazsınız.
 3. Olmak tam olarak yakalamak kafasını üye parmaklarınızla çekin.
 4. Yürütme 60 saniye.
 5. Gidelim – 30 saniye dinlenme.
 6. Tekrar 15-30 kez.
 7. Her sayısını artırmak için yaklaşımlar.

Kalınlığı artırmak için üreme organı yapmak için, böyle bir egzersiz: sandalyeye oturup ayaklarınızı omuz genişliği üzerinde bulunan. Tek elle kucaklamak glans penis ve gecikme kendinizi durumuna bir rahatsızlık. Diğer bir deyişle, bir erkek hissediyor gerilim bir organ, ama acı hissi yok.

Daha sonra ikinci el yay taban penis halkası. Eğer bu yöntemi Jelcing bu yüzük sadece çekti kafasına, yaparak, özel bir hareket bu egzersiz gerekir, daha güçlü bir basın için başparmak üzerinde bir organdır. Bu sayede imkanlar ömrün kavernöz vücut penis, artan hacim.

Bu uyum dönemi ne zaman penis sadece alışmakta yük, ağır gayretli tavsiye edilmez. Eğer ertesi gün üye ağrıyor, ders kaçırmak.

Daha sonra penis alışmakta yük, duygularını yapılacak.

Büküm üyesi kalınlığı artırmak için

Bazen nedeni hoşnutsuzluk büyüklüğünde bir organ yatıyor kalınlığı. Kesinlikle ekleyebilirsiniz topları üyesi, onlar verecektir vücuda gerekli miktarda. Ama birçok erkek tercihi kansız yöntemleri. Özellikler çok hedef egzersizleri bir artış, yani kalınlığı, erkeklik.

Popüler meslek, olarak adlandırılan bir «halat». Muhtemelen birçok zaten adından da belli olduğu anlamına gelir. Temel kural: önce egzersiz yapmak, ısınma üyesi, yağ kullanmaya gerek yok. Gerçekleştirmek başlar büküm sadece penis sakin bir durumda.

Bu egzersiz aracı olarak kullanabilirsiniz ya da ek başka bir kompleks sağlayan büyüme üyesi. En çok erkekler tercih ediyor bu ikinci seçenek, çünkü 2 ve daha ideal ve geniş donanımlı bir hareket daha verimli, sırasıyla, sonuç hızlı olacaktır. Yürütme «ip» aşağıdaki şekilde gerçekleştirilir:

 • Almak başka bir durum. Bir erkek bir sandalyeye oturup da haline zemin. Sonuç hüküm değişmez;
 • Sonra gerek kucaklamak kafasını idaresinin tüm parmaklarınızla sıkıştırmak;
 • İleri başlar büküm – dönüş üyesi, sola devam sürece zarar vermez. Durmaktadır. Bu pozisyonda sabitlenir 30 saniye gevşetin;
 • Sonra tekrar benzer bir eylem, ama cinsel organı zaten büküldü başka bir şekilde – sağa;
 • Toplam her tarafı için gerekli, 5 katlanmış.

Daha sonra, ne zaman bir erkek zaten neden olmaz karmaşıklığı bu egzersiz, var.... Birkaç seçenek vardır geliştirmeleri. Örneğin, gerçekleştirmek için bir büküm üzerinde bir penis ereksiyon 50-60%. Başlamak için en iyi %20 ve yavaş yavaş derecesi uyarma.

Sırasında büküm gerçekleştirmek için masaj penis büyütme. Egzersiz olacaktır: adam yerine büküm, tutar bir eliyle kafasını üreme organı, el ve ikinci el gerçekleştiren özel hareket başlar kuruluşundan itibaren ve ilerleyen motora sahiptir. İçin hareket, hareketli, kullanabilirsiniz herhangi bir yağ ya da krem. En önemlisi, onlar vurdu kafasını, aksi takdirde zor tutmak cinsel organı.

yolları penis büyütme

Bu nedenle, orada çok yardımcı egzersizler evde elleri miktarını artırmak üyesi ve uzunluğu. Kesinlikle çalışır. Birileri yardımcı bir meslek ve birisi gördüm etkisi başka bir egzersiz. Bu yüzden penis büyütme görünür, karmaşık bir süreç, daha iyi birleştirmek için birden fazla seçenek. İsteğe bağlı olarak, kullanılan cihazlar, örneğin, genişletici. Onu giyen artar uzunluğu/kalınlığı penis.