Gerçek penis büyütmek

Her erkek istekli boyutları büyütmek için, onun bir üyesi ile ameliyat. Çoğunlukla kullandıkları non-cerrahi yöntemler:

 • extender — özel bir cihaz için uzatma penis;
 • askısı kargo;
 • masaj;
 • ilaçlar;
 • elektrot pedi;
 • meme cinsel bir organ.
penis büyütme

Artırmak üye olmadan cerrahi müdahale oldukça gerçek. Buna ek olarak, bunu yapmak ve evde. Ama dikkatli olun, eğer teklif herhangi bir aracı artıran bir cinsel organı 10 cm birkaç ay bu bariz bir hile ne de bir insan vücudunun bir parçası aciz olduğu kadar onların boyutlarını değiştirmek için çok kısa bir süre.

Aynı için de geçerlidir ve bir mucize ilaç: hap, jel, merhem. Bu listeye ekleyebilirsiniz ve «eski teknikleri», ağırlıklı olarak kullanan şarlatanlar amacı ile öldürür. Sadece bu gibi yöntemler, etkisiz, onlar hala ve zarar vermek için sağlık.

Doğru seçim yapmak için, kendi için gerekli olan bilgileri etkili yöntemler artırmak ana gövde erkek.

Genişletici cihaz değiştirmenize olanak sağlayan bir penis boyutu

Bugüne kadar bu yöntem en popüler ve talep edilir. Etki mekanizması çekme kumaş üyesi ve uyarılması büyüme. Ayrıca cihaz gidermek için kullanabileceğiniz harici kusur — eğri düzleştirme erkek organ.

Bu teknik ve bilimsel gerekçe vardır: insan vücudu değişebilir etkisi altında kalıcı yükler. Bu ilke sayesinde, çalışan ve genişletici.

Bugün iddia edilebilir, ki bu en etkili yöntemdir. Ayrıca, 20 yıl boyunca onun kullanımı değil, ortaya yan etkileri. Göstergeler kolay uygulamak ve giysi altında görünmez. Germe egzersiz gerekir, her gün (yaklaşık 8 saat) 3-5 ay. Tüm kurallara tabi olabilir artırmak cinsel organı 2,5-3 cm. Ama, unutmayalım ki, bu olumlu bir eğilim almak için sadece bir günlük uygulama.

Egzersiz için bir yol olarak uzatma, cinsel organ evde

Jelcing — özel egzersizler, izin penis büyütmek ve geliştirmek için özellikleri. Yöntemi değiştirmek için yardımcı olur sadece uzunluğunda bir üyesi, aynı zamanda onun kalınlığı.

Jelcing en eski teknisyen. Onu kullandık yüzyıllar boyunca. Bir sonuç elde stimülasyon nedeniyle kan akışı cinsel organı. Zamanla kullanarak egzersiz hacminde artış, kan boşluğu ve gelişmiş kan akışı cinsel organ. Bu süreci olumlu etkisi ve artan üye.

Günümüzde masaj kolayca download internetten. Ancak bu görüş, bilim adamlarının etkinliği hakkında, bu yöntem farklılaşır. Bazı inanıyorum egzersiz gerçekten artırmak cinsel organı. Diğer eminiz masaj verimsiz bir şekilde ve istenilen sonucu elde etmek için bu yöntem, erkeğin zaman ve çaba harcamak.

Vakum yolu

Prensibi vakum pompası dayalı uzun süreli germe penis. Cihaz denir vakum pompası.

Eylem ilkesi yatıyor stimülasyon kan akımı ve artmış erektil fonksiyon sayesinde vakum yetecek güçte bir erkek organı. Sonuç olarak, bir üyesi olarak artar hacmi ve miktarı. Ama böyle bir etkisi geçicidir, bu nedenle, bir vakum pompası kullanmak için tavsiye edilir hemen ilişkiden önce.

Olabilir ilaçlar artırmak için erkek «erdem»?

Reklamı ilaçlar pek isim etkili bir şekilde penis büyütme. Örneğin, kompozisyon sıkıştırılmış araçları arasında en sıradan vitaminler. Evet, ve o zaman — bu tür hapları erektil fonksiyon geliştirmek için yardımcı olur, ama hiçbir şekilde etkileyebilir penis uzunluğunu.

Eğer hakkında konuşmak hazırlıkları için yerel uygulamalar (merhem, jeller, kremler), onların kompozisyon her zaman bilinir. Bunları kullandıktan sonra birçok erkek oluşabilir, kaşıntı ve alerjik reaksiyon cilt cilt.

Bu nedenle, bu ilaçlar penis büyütme için değil, sadece etkisiz, ama bazen, hatta sağlık için tehlikeli.

Diyet takviyeleri erektil fonksiyon geliştirmek için

penis büyütmek için nasıl

Bugüne kadar bir çok popüler diyet takviyeleri. Şehrin doğal bileşimi, ilaç olur artan kan akımı penis, ereksiyon geliştirir. Alımı, diyet takviyeleri olumlu etkiler gün kalitesini ve cinsel ilişki. Puanına pek çok tüketici, bunları kullandıktan sonra oluşturulur hissi artan, ana bir erkek organı. Ancak bu tür ilaçlar geçici bir etkiye sahip.

Günümüzde büyük miktarda yöntemleri için penis büyütme. Ama bunları kullanmak için değer yalnızca, zaman boyutu gerçekten bir sorun haline gelir. İsterseniz denemek için onları bir şeymiş, o zaman hakkında unutmayın, bu tür eylemleri tehlikeli olabilir sonuçları.

Gerçekleştirmek için nasıl masaj doğru: ana yolları ve sonuçları

Hakkında bilmeniz gerekenler masaj?

Özü teknoloji masaj artırmaktır boyutlarda kumaşlar üye tarafından germe penis oluşturmak ve mikro yaralanmalar. Korkmayın, aslında bu mikrotravma değil etkileyecektir sağlık ve, eğer bunu abartmak için değil, neden acı gibi hissediyor. Jelcing karşılaştırabilirsiniz egzersizleri ile artış kas — fiziksel egzersiz sırasında kas dokusu zarar görür ve Saiva, yeni bağlantı aslında artırmak, kas hacmi. Unutmayın keyifli bir kas ağrısı ziyaret ettikten sonra salonu? Bu zarar patlayan bağlantı dokularda.

Hemen söylemek bu yöntem penis büyütme garanti etmez sonuç, bir ay, hatta altı ay sonra. Tüm bağlıdır düzenlilik donanımlı, kaliteli egzersiz ve arzu. Tesis bünyesinde masaj — aynı tesis bünyesinde bir spor salonu, ödemek zorunda bu oteli sağlığınıza ve denemek için yavaş yavaş yükünü üyesi.

Önceden değer de unutmayın, tüm egzersizleri yapmak gerekir kesinlikle kendi risk ve istendiğinde herhangi bir etkileri gibi morarma veya morarma hemen ulaşmaktan doktor.

Gerçekleştirmek için doğru masaj

Orada birkaç yöntem bir masaj yapmak, biz en temel ve etkili. Tüm yöntemleri iki bölümden oluşur: ısınma ve kendi kendine egzersiz. İlk bölüm ısınma — herkes için aynı ve kuru kalmak gerekir önce her bir meslek. Egzersiz için seçilmelidir kendiniz, sonuç seçilen yöntem farklı olacak. Eğer herhangi bir adım olacaktır anlaşılmaz, daha iyi bakmak için video dersleri ile masaj çevrimiçi.

Isınma üyesi

İçin egzersiz gitti boşa, önceden takip ısınmak da bir üyesi. Isınma genellikle öne çıkıyor yaklaşık 5 dakika. En etkili yolu — sıcak kompres.

 1. Alın doku bez batırın ve altında, sıcak ve keyifli bir el ve kendisini üye su.
 2. Bekleyin, ne zaman bezi tamamen ıslak ve katlayın, birkaç kat için o was güçlü-e tamamen kat gövde üyesi ve baş.
 3. Sarın penis bu sıkıştırmak.
 4. Kumaş gerekir, sürekli sıcak, bu yüzden zaman zaman onu izler tekrar sulama ılık su ile durulayın.

Bir başka etkili bir şekilde ısınma olabilir kapasitesi ile sıcak su size 5 dakika süreyle tutmak üyesi. Eksi bu yöntem, almak zorunda kalacak başka bir yer için bu kapasite, durmak bükük ayakları veya ayak 5 dakika içinde çok zor olacak.

Eğer sen-ebilmek değil bulmak bir bez veya kapasite ısıtmak için kullanabilirsiniz, normal, sıcak bir duş, ama bu yöntem özellikle etkilidir, çünkü su jeti, büyük olasılıkla, neden var ereksiyon ve masaj için değil tavsiye edilir.

Anlamak için ne yapmaya hazırsınız masaj çok basit. Ne zaman bir üyesi, görsel olarak büyük olacak, ama bu gibi rahat ve yumuşak bir dokunuş, sen-meli başlamak bir egzersiz.

Islak bir şekilde masaj

yolları penis büyütme

İlk yöntem için masaj gereklidir yağlama. En iyi satın almak için özel bir kayganlaştırıcı su bazlı eczane ya da bakkal samimi bir mal ya da zevk için vazelin. Kullanmak için gerekli değildir, el kremi ya da, daha kötüsü, sabun gibi, bu araçlar için tasarlanmış yumuşak bir cilt üyesi ve sabun kullanımı neden olur cilt kuruluğu.

 1. Öncelikle ereksiyon elde etmek için, ama sadece %50 için üye oldu hemen hemen paralel bir yerde.
 2. Kavramak üye başparmak ve işaret parmağı oluşturma yüzük, doğrudan bir jest olarak «TAMAM»
 3. Sıkı bir sıkmak penis ve, yavaş yavaş, 2-3 saniye hareket başından penis kadar kafası.
 4. Ulaşmadan önce kafasını, kolunu değiştir, ama değiştirmeyin sıkıştırma oranı.
 5. 2-4. adımları yineleyin, unutmadan el değiştirmek ve saygı rhythmicity. Gerekirse yağ ekleyin.

Kuru bir yol jelqing

Aksine bu yöntem, belirtilen başlık, burada yağlama gereklidir. Eksikliği yağ, kuru masaj yapmak gerekir, daha yavaş ve kullanmak için daha küçük bir sıkıştırma oranı, daha ilk yöntemi.

 1. Kavramak üye elinizin tabanı oluşturarak, «kuyu» izi.
 2. Sıkı bir sıkmak elini, ama dikkat edin bu neden ağrı.
 3. Yavaş yavaş, birkaç saniye harcamak elini kurucu üyesi kadar kafaları değiştirmeden, sıkıştırma oranı.
 4. Kolunu değiştir ve tekrar 2-3 eylem.

Eğer masaj sırasında (yöntemi ne olursa olsun) ulaşmak tam bir ereksiyon, dinlenin, birkaç dakika azaltmak için.

Doğru gerçekleştirin

Teminat başarısı masaj yatıyor onun düzenlilik. Tecrübenize göre bir egzersiz, yavaş yavaş artırılmalıdır yükü aşağıdaki şekilde.

 • İlk 4 hafta masaj yapılması yoluyla, günde 100-150 «yaklaşımlar», tutarak, biraz daha minimal–orta kavrama. Başlamak için gereken en az sayıda «yaklaşımlar» ve kavrama için vücut başardı alışmak.
 • Aşağıdaki 4-6 hafta gerekir gerçekleştirmek için 200-250 «yaklaşımlar» dersi ortalama, hemen hemen maksimum kavrama. Egzersiz yapmak için daha iyi 2 gün üst üste, ve sonra harcamak için bir gün tatil. Zaten bu dönemde fark edeceksiniz küçük değişiklikler özelliklerine üyesi.
 • Son 2-4 hafta gerekir mümkün sıkıştırmak üyesi. Egzersiz yapın her gün yapmak daha fazla 250 «yaklaşımlar». Çalışın da artmaya süresi zekası.