Egzersiz, penis büyütme

Başarılı olmak için, yatakta bir erkek için önemli değil, sadece sağlıklı bir kudret, ancak ve üzerinde çalışmak boyutları onun bir organ varsa, bazı şüpheleri konu ne tabiat verdi max. Anlamak önemlidir ki, herhangi bir egzersiz hareket değil bir gün değil bir hafta var önümüzde birkaç ay düzenli egzersiz sayesinde, hangi birden fazla artırmak için doğal ayarları. Açık kaynaklarda bulunabilir bilgi hakkında eklemek ila üç santimetre uzunluğunda.

Nelerdir egzersizleri penis büyütme?

penis büyütmek için nasıl

Çeşitli egzersizler, bazı hedefliyoruz kalınlık artışı, diğer değişim uzun. Ve ayrıca egzersiz, kullanışlı, sadece kendi elleriyle bir yeri vardır ve diğer kullanan ek envanter – örneğin, vakum pompaları veya yükler.

Kabul edilir ki, elde kalınlaşma, penis gerçek nedeniyle uzun tutma suni ereksiyon, zaman gibi, üzerinde çalışmak için uzun bir mekanik yardım egzersizleri (çekerek). Bugüne kadar en etkili tanınan klasik manuel yöntemler.

Unutmamak gerekir ki, herhangi bir egzersiz en önemli şey düzenli yürütülmesi. Sadece eğer meşgul iseniz, kesinlikle her gün 15 ila 30 dakika her zaman için güvenebilirsiniz gerçek bir başarı etkisi.

Dikkat: egzersiz için büyüme üyesi kullanabilirsiniz kesinlikle tam muayene ve doktor tavsiyesi, çünkü aksi halde, sen-ebilmek almak bir yaralanma ya da durumu kötüleştirebilir. Tedavi bu egzersiz, çok ciddi, mutlaka kontrol ederek yük seviyesi ve maruz kalma yoğunluğu.

Hazırlık egzersizleri penis

Gibi ve daha önce herhangi bir fiziksel aktivite, bu durumda gerekli ön hazırlık. Önce her meslek mutlaka yıkayın penis, işgal rahat bir duruş, hazır, uygun bir yağlama maddesi uygulayın ve ısınma.

Olarak ısınma en iyi şekilde kullanmak için, sıcak kompres, ancak, önemlidir seçmeye rahat bir sıcaklık için değil, sağlığa zararlı ya da daha fazla almak için değil yanık.

Sonra bu eğitim doğrudan gidebilirsiniz egzersiz artırmak için uzun veya kalınlığı üyesi.

Egzersiz, penis büyütme

Söz konusu hakkında, penis büyütmek için nasıl bir egzersiz genellikle azalır sözde masaj, bir maksimum germe değil dik ve daha sonra ereksiyon halindeki penis. Biz farklı seçenekleri bir egzersiz, ve bu dahil olmak üzere.

  1. Oturun, geniş yayılmış bacakları. Uygulayın ve penise gres. Püre glans penis parmak boyunca 3 – 5 dakika.
  2. «Jelcing». Duran, ayrı bacaklar, en uzun bu pubis penis tutmak gerekir bu pozisyonda 15 saniye üst üste, sonra gidelim. Kendinize bir mola vermek ve yeniden çıkarma. Başlangıç maliyeti düşük bir miktar ile saniye ve az sayıda tekrarlar, ancak daha sonra değer getirmek için 100 kez.
  3. Aynı pozisyonda getirin penis durum, o biraz gergin. Kavramak, onun hurma ve oğlu mahi yandan bir hızda. Tekrarlayın 3 – 5 dakika.
  4. Önceki egzersizi tekrarlayın, ancak çekin penis bulundu kalça.
  5. Oturun, geniş yayılmış bacakları. Bol bol yağlayın üye yağlama ve güç bir duruma ereksiyon. Ağızlığınızı onu bir elinizle tutarak orta basınç, kurşun ve el tabanından kafasına. Bir el ulaştı kafası, tekrar aynı hareketi diğer elinizle. Tekrarlayın 3 – 5 dakika.
penis büyütme

Kaçının bu egzersiz, teslim size acı hissi ya da rahatsızlık. Onlar değil sadece, teslim, kullanım, ama aynı zamanda gerçek zarar.