Gerçek penis

Her erkek istekli boyutları büyütmek için, onun bir üyesi ile ameliyat. Çoğunlukla kullandıkları non-cerrahi yöntemler:

  • extender — özel bir cihaz için uzatma penis;
  • askısı kargo;
  • masaj;
  • ilaçlar;
  • elektrot pedi;
  • meme cinsel bir organ.
penis büyütmek için nasıl

Artırmak üye olmadan cerrahi müdahale oldukça gerçek. Buna ek olarak, bunu yapmak ve evde. Ama dikkatli olun, eğer teklif herhangi bir aracı artıran bir cinsel organı 10 cm birkaç ay bu bariz bir hile ne de bir insan vücudunun bir parçası aciz olduğu kadar onların boyutlarını değiştirmek için çok kısa bir süre.

Aynı için de geçerlidir ve bir mucize ilaç: hap, jel, merhem. Bu listeye ekleyebilirsiniz ve «eski teknikleri», ağırlıklı olarak kullanan şarlatanlar amacı ile öldürür. Sadece bu gibi yöntemler, etkisiz, onlar hala ve zarar vermek için sağlık.

Doğru seçim yapmak için, kendi için gerekli olan bilgileri etkili yöntemler artırmak ana gövde erkek.

Genişletici cihaz değiştirmenize olanak sağlayan bir penis boyutu

Bugüne kadar bu yöntem en popüler ve talep edilir. Etki mekanizması çekme kumaş üyesi ve uyarılması büyüme. Ayrıca cihaz gidermek için kullanabileceğiniz harici kusur — eğri düzleştirme erkek organ.

Bu teknik ve bilimsel gerekçe vardır: insan vücudu değişebilir etkisi altında kalıcı yükler. Bu ilke sayesinde, çalışan ve genişletici.

Bugün iddia edilebilir, ki bu en etkili yöntemdir. Ayrıca, 20 yıl boyunca onun kullanımı değil, ortaya yan etkileri. Göstergeler kolay uygulamak ve giysi altında görünmez. Germe egzersiz gerekir, her gün (yaklaşık 8 saat) 3-5 ay. Tüm kurallara tabi olabilir artırmak cinsel organı 2,5-3 cm. Ama, unutmayalım ki, bu olumlu bir eğilim almak için sadece bir günlük uygulama.

Egzersiz için bir yol olarak uzatma, cinsel organ evde

Jelcing — özel egzersizler, izin penis büyütmek ve geliştirmek için özellikleri. Yöntemi değiştirmek için yardımcı olur sadece uzunluğunda bir üyesi, aynı zamanda onun kalınlığı.

Jelcing en eski teknisyen. Onu kullandık yüzyıllar boyunca. Bir sonuç elde stimülasyon nedeniyle kan akışı cinsel organı. Zamanla kullanarak egzersiz hacminde artış, kan boşluğu ve gelişmiş kan akışı cinsel organ. Bu süreci olumlu etkisi ve artan üye.

Bugünlerde tekniği jelcing kolayca download internetten. Ancak bu görüş, bilim adamlarının etkinliği hakkında, bu yöntem farklılaşır. Bazı inanıyorum egzersiz gerçekten artırmak cinsel organı. Diğer eminiz jelcing bu verimsiz bir şekilde ve istenilen sonucu elde etmek için bu yöntem, erkeğin zaman ve çaba harcamak.

Vakum yolu

Prensibi vakum pompası dayalı uzun süreli germe penis. Cihaz denir vakum pompası.

Eylem ilkesi yatıyor stimülasyon kan akımı ve artmış erektil fonksiyon sayesinde vakum yetecek güçte bir erkek organı. Sonuç olarak, bir üyesi olarak artar hacmi ve miktarı. Ama böyle bir etkisi geçicidir, bu nedenle, bir vakum pompası kullanmak için tavsiye edilir hemen ilişkiden önce.

Olabilir ilaçlar artırmak için erkek «erdem»?

penis büyütme

Reklamı ilaçlar pek isim etkili bir şekilde penis büyütme. Örneğin, kompozisyon sıkıştırılmış araçları arasında en sıradan vitaminler. Evet, ve o zaman — bu tür hapları erektil fonksiyon geliştirmek için yardımcı olur, ama hiçbir şekilde etkileyebilir penis uzunluğunu.

Eğer hakkında konuşmak hazırlıkları için yerel uygulamalar (merhem, jeller, kremler), onların kompozisyon her zaman bilinir. Bunları kullandıktan sonra birçok erkek oluşabilir, kaşıntı ve alerjik reaksiyon cilt cilt.

Bu nedenle, bu ilaçlar penis büyütme için değil, sadece etkisiz, ama bazen, hatta sağlık için tehlikeli.

Diyet takviyeleri erektil fonksiyon geliştirmek için

Bugüne kadar bir çok popüler diyet takviyeleri. Şehrin doğal bileşimi, ilaç olur artan kan akımı penis, ereksiyon geliştirir. Alımı, diyet takviyeleri olumlu etkiler gün kalitesini ve cinsel ilişki. Puanına pek çok tüketici, bunları kullandıktan sonra oluşturulur hissi artan, ana bir erkek organı. Ancak bu tür ilaçlar geçici bir etkiye sahip.

Günümüzde büyük miktarda yöntemleri için penis büyütme. Ama bunları kullanmak için değer yalnızca, zaman boyutu gerçekten bir sorun haline gelir. İsterseniz denemek için onları bir şeymiş, o zaman hakkında unutmayın, bu tür eylemleri tehlikeli olabilir sonuçları.

Boyut üyesi doğrudan etkileyen bir kişinin benlik saygısı. Artırmak için nasıl erkek üye — en popüler ve popüler arama motorlarında bir soru. Ama mümkün mü değiştirmek anatomik özellikleri, doğal genetik — bu konuda bizim makaleyi okuyun en popüler yöntemler.

Norm boyutlarda penis

Var penis var iki ölçü büyüklüğü uzunluk ve kalınlık. Bu parametreler ölçülür başı dik (heyecanlı) bir organ. Sakin bir durumda göstergeler hesaplanır. Sırasında cinsel uyarılma penis boyutu birkaç kat artar, vücut değiştirir yön göbek olur dik mide.

Değmez zaman önce alarm sesi ve suçlamak doğa hırs ve eksikliği santimetre pantolon. Önce bir fiyat karşılaştır sikini ortalama göstergeleri ile uzunlukları. Bir uyarılmış durum erkekler ölçüleri üyesi aralığı 12-18 cm. Sapma olabilir orta ölçekli ve daha büyük ve daha küçük yan ama sapma ise sadece birkaç yüzde.

Sakin bir durumda uzunluk aralıkları 7 ila 10 cm. Penis boyutu değil sadece bağlıdır, kalıtsal özellikleri vardır, ama aynı zamanda yaş, erkek. Erkek çocuklarda 10-12 yaş küçük penis gibi vücudun henüz yeterince erkeklik hormonu.

18 yıl sonra artık görülen önemli at yarışı büyüme. Erkek organı daha gelişen, en fazla 25. Yaşlılık nedeniyle androjen yetmezliği, kronik hastalıklar, ürogenital sistem ya da diğer sorunları karşılaşabilirsiniz boyutunu küçültme. Tanımak için normal performans edilebilir bir tablo.

14 - 16 yaş altı — aktif büyüme döneminde. Yani bu üç yıl için yeterli, bir çocuk oluşturmak adama. Ergenlik aşaması vücudun hormonal ayarlama ve dönüm yetişkin bir insan.

Cerrahi büyütme yöntemleri

Eğer baba çocuğun penis boyutu küçük, yok saymak 20 cm ereksiyon gelecek. Ancak, orada yardım teknikleri erkek ile başa çıkmak kompleksleri. Artırmak için nasıl erkeklik sonsuza kadar, sizin farkında plastik cerrahlar.

Var cerrahi tedavi listesi var, kanıt, hangi doktor reçete acil müdahale. Eğer hasta kendi isteğiyle değiştirmek istiyor, boyut, değer, tartmak tüm avantajları ve dezavantajları bir işlem.

Protez veya takma yapay penis — son büyütme yöntemi. Uygulanan işlem olduğunda bir burkulma bir organ değil, istenen sonuçları verdi.

Plastik

Bir tür kardinal plastik organ protez. Cerrahi müdahale atanır yaralanmaları, penis ya da hasar, sinir yolları, ereksiyon sağlayan, ihlalleri kan akımı, sonra radikal cerrahi tedavi tümör pelvik veya yokluğunda yumurta.

yolları penis büyütme

Talep esnekliği ve dokunmak protez farklı, doğal kumaşlar. İkame veya tamamlayıcı bir organ oluyor birkaç santimetre. Hastaya döner erektil yetenek ve benlik saygısı artar. Birçok hasta kutluyoruz, onlara gelir cinsel gücü yapmak sağlayan bir çok sayıda ve uzun süreli bir cinsellik için.

Bu tür plastikler harcamak yetişkin veya erkeklerin yaşlılık. Boyutu artabilir 2 ila 5 cm atamadan Önce protez hastaya geçmek için gerekli tam teşhis için bir anket tanımlamak olası kontrendikasyonlar.

Yağ dolgusu

İstatistiklere göre, yaklaşık %80'i, erkek nüfusun istiyorum penis büyütmek. Yağ dolgusu — bu enjekte edilebilir bir şekilde, hangi alanı kavernöz vücut üyesi tanıtıldı özel bir yağ dokusu. Yol için uygulanan tedavi erektil disfonksiyon ya da ortadan kaldırmak için anatomik kusurlar.

Yağ dolgusu — implantasyon fazla doku sağlayan bir kalınlaşma bir organ. Olarak dolgu malzemeleri de kullanabilirsiniz sentetik yedekler gibi Biogel, silikon. Bir şekilde başa çıkmak için yardımcı olur iktidarsızlık ve küçük boyutlu penis.

Ana avantajı prosedürleri — hava güvenlik prosedürleri ve eksikliği gerekli gereksiz bölümlerde eti. Travma bu yöntemin artış çok az. Çoğu zaman malzeme olarak mühür kullanmak için kendi yağ kıvrımlar insan.

Bir kısmı yağ zamanla gidermek, ama ne onun miktarını güvenli bir şekilde kesinlikle ve kalacak bir organ. Eksiklikleri not edilebilir fırsatı düzensiz dağıtım girilen doku ve penis çevresi.

Enjeksiyon üye

Olarak muhafazakar ve daha az tehlikeli bir tedavi düşünebilirsiniz çekim için erkek organ. Yardım gelecek ilaçlar ile hyaluronik asit, testosteron enjeksiyonları için büyüyen boyutu, ya da diğer tıbbi ilaçlar.

Yapmak değil, kendi seçimi. Her bir iğne vardır özel endikasyonları ve kontrendikasyonları. Almak için bir yöntem penis büyütme yardımcı olur sadece tedavi eden doktor. Ama enjeksiyon — bu geçici bir çözüm. Görülebilir bağımlılık belirli ayarladığınız giriş ilaç.

Donanım artışı

Olarak muhafazakar yollar boyutunu artırmak için kullanılan farklı cihazlar. Piyasada bir sürü bulabilirsiniz, samimi aletleri, giriş LOD-terapi kullanılarak vakum bile poliklinikte.

Extender

Extender — bu özel bir cihaz, bir germek için yardımcı olur cinsel organı. Onu giymeli ve penis üzerine giymek için yeterince uzun bir zaman istenen sonucu almak için.

Cihazı kullanmak için sadece. Takılan cihaz, temiz bir vücut, bağlı belirli bir uzunluk için özel bir halter. Adam sadece yürüyor extender, 2-3 saat sonra bir mola almak gerekir.

Yavaş yavaş hasta fark derecesini artırmak mümkündür germe ve güvenli bir gelecek içine. Unutmayın penis küçültmek değil, tahammül istenilen işareti. Bu normal bir süreç, sadece ishal cihazı daha az bir uzunluğa ve sonra tekrar kilitlemek için olağan bir durum.

Eğer extender dönüşümlü olarak giyilir aşağı ve yukarı, o zaman dikkate alınması gereken, gerilimi, birinci ve ikinci durumda, farklı — aynı uzunlukta çubuklar gerginliği her zaman daha güçlü olacak, eğer extender aşağı bakacak. Ve bir erkek. böyle bir cihaz için yardımcı olur penis büyütmek için 2-5 cm sonsuza kadar. Sonuç-ebilmek var olmak daha fazla artış ise, maruz kalma süresi.

Vakum pompası

Başka bir alternatif yöntem — uygulama vakum pompası. Bu şekilde germe yaygın olarak kullanılır yurtdışında. Temel okuma — tedavi erektil disfonksiyon. Böyle bir tedavi olur zaten 10 dakika sonra geri kudret.

Listesinde de tanıklık rehabilitasyon dönemi sonrası radyoterapi veya cerrahi prostat bezi. Yapay olarak oluşturulan basınç kapasitesine sahip bir penis boyutunu artırmak için bir kaç santim.

Eylem içine artan kan dolaşımı nedeniyle basınç farkları. Erkek gelir, ereksiyon, boşluğu kavernöz vücut tamamen doldurulur arteriyel kan. Artış penis, ve olur o daha önemli ölçüde daha fazla sırasında normal bir ereksiyon.

gerçek penis büyütme

Daha gelişmiş cihazları bünyesinde regülatör yoğunluğu. Deyim artırmak için nasıl erkeklik kullanımı: eklemek için üye silindir, pompa kullanarak bir vakum oluşturmak ve kaydetmek için pozisyon birkaç saniye ila 2 dakika.

Penis büyütmek için bu şekilde dönecek 3-5 cm Armatür kan dolaşımını artırır, organ, tedavileri azaltılmış kudret. Sonra cihazın uygulama geliştirir, esneklik damarları.

Çoğu yan etkiler kısa sürelidir, bu yüzden korkmayın. Ancak, uygulama sırasında contra endikasyonları tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Risk belirtileri yan etkileri azaldı, oluşturmak önemlidir basınç yavaş yavaş kullanarak vakum pompası ile donatılmış basınç göstergeleri.