Penis büyütmek için nasıl ile kabartma tozu: uygulama yöntemleri

Erkek üye büyümeye devam ediyor yaklaşık 20 yıl kadar. Ancak, bu gerçeği engellemez erkekler yaşlı denemek uzatmak için, kendi saygınlığını kullanarak, çeşitli yollarla, çünkü boyutları üyesi sık sık (ama her zaman değil) bağlıdır ve kaliteli bir cinsel yaşam ortakları. Hangi araçlar için artan bir penis olarak kabul edilir en etkili ve gerçek penis kabartma tozu?

penis büyütmek için nasıl soda

Penis büyütmek için nasıl evde?

Çaba boyutunu değiştirmek haysiyet erkekler çeşitli yöntemler başlayan ilaç (kullanım jeller, yağlar, tabletler, enjeksiyon, vb.) önce halk (yemek, çeşitli et suları, yeme belirli gıdalar, vb.). Söylemek zor, ne olabilir yüzde yüz yardımcı olmak için belirli bir erkeğe belirli bir durum. Ancak, taraftarları arasında doğal bir tedavi bir algı hakkında yararlı etkileri soda konularında penis büyütme evde.

Not. Başlamadan önce gazoz tedavisi, geçmesi gerekir, muayene ve desteğini bir doktor. Uzman olmalıdır eksikliği ortaya eğilimi erkekler, alerjik reaksiyonlar ve diğer faktörler neden olabilir yan etkileri uygulandıktan sonra sodyum bikarbonat.

Çalışma prensibi soda

Az yabancı ile soda — bu tanıdık bir beyaz toz olan, kendine özgü kokusu ve kullanılan bir gıda işleme sanayi. En az bilinen ağartma özellikleri soda — yeteneğine sahip, hızlı bir şekilde başa çıkmak için bile en lekeler, zor işlenir.

Ama herkes bilir ki, aynı soda sahiptir, belirgin etkisi, yardımcı olan ince kan. Diğer bir deyişle, normal beyaz toz gıda yardımcı olur büyük ölçüde güçlendirmek, kan dolaşımını yaparak onu daha fazla sıvı. Bu özellik, erkekler yardımcı olur sırasında gerçekleştirmek için özel egzersizler, penis büyütme. Sürecinde egzersiz programı gibi daha fazla kan serbestçe nüfuz eder ve tüm bölümler dahil olmak üzere, ve penis, aracı olmak, katkıda bulunan bir büyüme.

Ne kadar etkilidir soda?

Yani, soda yararlıdır çünkü kendi kan inceltici özellikleri. Ekstra bir bonus olmasıdır böyle bir araç neden olan tromboz, genellikle sonucu egzersizleri penis büyütme.

Tabii ki, beklemek, sıradan bir soda küresel büyütme penis büyüklüğü kadar «takı» aktörler tarz «film» yetişkinler için değil.

Eylem soda durumda sadece sınırlı artan sertlik üyesi aracılığıyla, tam dolum ve kan. Ama belirli bir artış boyutları aynı oluyor artırarak güç.

Yollar artan üye kabartma tozu

Kabul edilir, penis büyütme ile soda — en basit ve aynı zamanda güvenli büyütme yöntemleri büyüklüğü cinsel organ erkek.

Ayrıca, böyle bir yolu, onların durumu farklı. Birçok tarifleri bir uygulama soda için penis büyütme.

penis büyütmek için nasıl soda en
 1. Soda banyosu. Yemek pişirmek için gerekli çözünmüş bir çay kaşığı tuz bir bardak ılık su için. Sıvı hacmi bağlı olarak artabilir boyutları, kapasitesi, hangi yapılacak bir işlemdir. Harç dökülür gemi ve oraya iner cinsel organı erkek. Üye tutuyorlar çözelti yaklaşık 15 dakika. En etkili şekilde uygulamak için bu aracı yaklaşık bir saat önce samimiyet. Böyle bir işlem sonrası erkekler genellikle fark artan esneklik üyesi ve artış miktarı.
 2. Fırçalayın. Oldukça etkili ve kolay uygulamak için bir araç, ama bu süreç içinde uygulama uymanız gerekir doğruluk. Önceden batırılmış ılık suyla üye uygulanır biraz soda tozu. Onu yavaş yavaş cilde sürülür kaçınarak, ani hareketler, çünkü deri bu alanda çok hassas ve duyarlı.

Bu yöntem çok etkilidir, ama kullanmaya dikkat gerekir.

Böyle bir bodur yaşıyor etkili etkisi nedeniyle gelgit kan sonucu oluşan sürtünme. Sonuç olarak, üye artmaya başlar ve erectum.

İpucu. Eğer işlem sonrası adam notları tahriş yer alan penis, uygulama soda bodur terk edilmelidir.

Az verimliliğe sahiptir soda-bal fırçalayın. Bunu yapmak için, soda ve bal alınır eşit miktarlarda. Elde edilen karışımı eşit bir üyesi masaj hareketleri. Aracı bırakın yüzeyinde bir erkek organı, bir süre için, Bu enerji emilimini liquet sona erdi. Bir süre sonra, karışımı ile yıkanır penis ılık su. Bal ile birlikte gelen ürün, içerir birçok yararlı maddeler vardır disinfecting ve besleme eylem. Bu nedenle bu mücadele için yardımcı olur enfeksiyonlar vücudun veya bir şekilde hasar görmüş cilt ve iç doku. Birçok erkek kaydetti uzatma penis boyutu bir günlük tutarak bu yordamı.

 1. Kompres soda ile. En kolay yollardan penis büyütme. Oranlarda su ve soda aynı gibi banyo ile kabartma tozu — bir bardak sıcak su ve bir çay kaşığı toz. Çözeltide ıslatılır gazlı bez bandı bir parça penise uygulanır öyle. Tutmak için bir losyon değil daha 20 dakika (yine verilen hassasiyet hassas cilt bu alanda). İpucu. Kullanılmamalıdır soda kompres erectum bir üye.
 2. Soda + bitkisel yağ. Uygulama soda artırmak için erkek organ içerir uygulama tarifi-kombinasyonu ile bitkisel yağ. Üye yağ ile yağlanır, uzunluğu, ardından yukarıdan uygulanır az miktarda soda için. Bu işlem de yapılacaktır özenle.
Not. Bazı erkekler de tavsiye alarak, gıda, soda ve süt. Kabul edilir ki, böyle bir içecek değil, sadece yardımcı olur, söz konusu artış bir üyesi, ama kimsenin vücudu farklı tür hastalıklar enfeksiyonlar. Doğru hazırlamak böyle bir aracı gerekir, alarak, 0.5 çay kaşığı kabartma tozu bir bardak süt.

Kontrendikasyonlar kullanımı

Her şeye rağmen, kendi bariz artıları ve doğallık, uygulama soda amacı ile boyutlandırma üyesi değil, her zaman haklı. Vazgeçmek uygulama soda tedaviye durumunda aşağıdaki hastalıklar:

 1. Diabetes mellitus. Hatta küçük bir miktar soda neden olan at yarışı, kan şekeri.
 2. Sistit veya üretrit. Soda — güçlü bir uyaran gibi bozulmasına sebep olur bu tür sorunlar.
 3. Alerjik dermatit veya ardıç.
penis büyütmek için nasıl soda yemek tarifleri

Advers reaksiyonlar uygulamadan sodyum bikarbonat

Ne olursa olsun seçtiğiniz yöntem penis büyütme, uygulama sürecinde herhangi bir araçları var ılımlılık ve dozaj. Bu kural için de geçerlidir soda — bu şekilde düzeltme erkeklik istismar edilmemelidir. Çok sık alma soda prosedürlerin mümkün kışkırtmak geri teper, yani:

 • ortaya çıkması, ağrılı yaralar ve çatlaklar yer alan penis;
 • alerjik reaksiyonlar gelişimi;
 • ortaya çıkması, yanma ve kaşıntı;
 • gastrit ve mide ülseri (uygulamadan önce soda gerekir emin olmak için, hiçbir sorun ile SİNDİRİM sistemi).

Bazı durumlarda, çok sık uygulama soda araçları yeteneğine sahiptir kışkırtmak ciddi bir patoloji ürogenital sistem dahil, onkoloji.

Göre, çoğu doktorlar, prosedürleri uygulamak gerekir ders — 1 ay, yapım, peşinden bir ara altı ay için (ama en az 4 ay).

Unutmamak gerekir ki, bu bir tür bağımlılık soda poultices ve banyolar sadece penis büyütmek için, ama, tersine, bir adam yapmak için istikrarlı bir hasta ürolog.

Uzman görüşü doktorlar

Medikal göz tedavisi için soda değil, çok nettir. Göre, nitelikli doktorlar-uzmanlar, kendisi soda hemen hemen etkilemez, boyutları erkeklik. Elde etmek için değiştirmek penis boyutu, bir kan sulandırıcı olan uyarılır, kabartma tozu, çok az. Böyle bir augmentative etkisi kısa süreli ve etkisiz.

Elde etmek için istikrarlı bir penis büyütme soda kullanarak uzun bir süre için, birleştirmek nemlendirici sodyum bikarbonat ile ekstra egzersiz ve masaj.

Not. En etkili olarak kabul edilir uygulamalar soda araçları ile birlikte egzersizleri Kegel. Ayrıca amacı ile kan pıhtıları önlemek caizdir uygulamak sıkma — özel bir yöntem penis büyütme dayalı sıkıştırma bir cinsel organ var, onun kurucu. Bu işlem yeteneğine sahiptir önemli ölçüde etkiler germe üye genişliğinde. Ancak böyle bir yöntem kesinlikle yeni başlayanlar için tavsiye edilmez, çünkü bu durumda getirmek mümkün oldukça ziyade sorunun gerçek boyutunu ayarlama penis.