Nasıl penis büyütmek için evde

Sahipleri standart boyutta bir penis her zaman memnun onuru. Eklemek isteyen birkaç değerli santimetre yaşamaya hazır kendisi gibi birçok seçenek bir artış erkeklik evde, kullanımı, cerrahi müdahale, diğer teknikler. Ne şekilde oldu da erkek, önemli olan o bulur kendine güven ve hazır yeni zirveleri fethetmek için.

Doğal verileri

penis büyütme evde

Görüşler hakkında üye hangi uzunlukta norm katılmıyorum. Bir sapma olarak kabul penis boyutu ereksiyon az 8 cm Çözmek, var mı bir penis yeterli bir boyut ya da değil, sadece bir adam, kendi tercihlerine göre, istek cinsel partner. Derece eğlenceli bir cinsel ilişki sırasında değil bağlıdır, çapı ve uzunluğu penis, bu yüzden saymak, kadın orgazma ulaşmak için gerekli önemli bir üyesi, yanlışlıkla. İsteyen bilmek artırmak için mümkün olduğunca erkeklik, yararlı bilgilerle tanımak, etkileri istatistiki veriler.

Artan doğurganlık organı olabilir varsa, sabır, arzu ve düzenli egzersiz, eğer konusu işlem hakkında. Önce, bir karar, bir erkeğe değer ölçmek üyesi ve karşılaştırmak için standartlarınıza avrupalıların.

 • Uzunluğu: 12-16 cm;
 • Çapı 3-4 cm

Giren standartların altında dik üyesi ihtiyacı artar. Sorun, iç kompleksleri, belirsizlik kendi içinde, bu fizyolojik bir karakter, ele ele alırken bir uzmana psikoloji.

Penis büyütmek için evde çeşitli şekillerde birleştirerek hangi-ecek vermek daha hızlı, kaliteli bir sonuç. Örneğin, birleştirme, kozmetik masaj, pompa ile farklı cihazlar.

Yararlı egzersizler

Eski bilgeler tarafından geliştirilen kompleks, ideal ve geniş donanımlı bir büyümeyi destekleyen çocuk taşıyan bir organ. Yöntem adlı jelcing. Tekniği kullanmış sakinleri gibi ülkeler, Hindistan, Yunanistan, Mısır. Afrika halkları da kullanılmış eski bir bilgi, aynı zamanda bulunmuştur belgesel kanıt.

Jelcing – özel masaj, benzer bilgileri ve eylemleri ile masaj sığır.

Şaşırtıcı sonuçlar elde temsilcileri, erkek gerçekleştiren bir eylem değil mi. Öğrenmek yöntemine göre video dersleri de unutmamak satın merhem, jel kolaylaştırmak için kayma işlemi sırasında. Genel bir çerçeve için birçok masaj teknikleri ve penis büyütme yetiştirmektir cinsel organ. Üyesi durumu ajite %70 geçmemelidir.

Tamamen penis dik çalıştırmak için izin vermez masaj, görünür hoş olmayan, acı hissi, rahatsızlık.

Manuel etkisi vücut yol açar, kan akışını, maksimum ereksiyon hacmi çok artacak, ne ortaya bir ağrı. Eksik dolum üyesi kan verir, kan Taurus teslim yavaş yavaş germe bu kavernöz vücut, oluşan penis. Düzenli derslere otelinin sonraki ereksiyon büyük bir kapasite, kan katkı daha büyük bir organ. İlk değişiklikleri fark birkaç ay sonra kalıcı bir ders.

Masaj penis büyütme

Bir popüler yöntem, evde kullanılan gerektirmez finansal yatırımlar etkilidir. Yapılır, masaj, cinsel organ yardımıyla krem veya merhemler, özel jeller, artış hacmi ve uzunluğu penis. Masaj uzatır üreme organı yapar kalın, geliştirir, ereksiyon süresi, artırır ve cinsel dürtü.

Erkeklerde penis gerektirir hassas bir yaklaşım ve tedavi. Düzenli, saygılı bir tutum, tüm dokuları organ teminat doğru masaj ve yaralanma olmaması.

Başlamadan önce maruz masajı, cinsel organı ısınmak kullanarak, sıcak havlu, ya da bir banyo almak. Üreme sistemi artıracak, iş nedeniyle kan akımı pelvik ve penis. Deri örtüsü, bu kavernöz vücut daha kolay yenik gerilebilir. Masaj adımları uygulanır heyecanlı bir organ ya da o istirahat. Test farklı teknikler, bir erkek için daha kolay olacak, seçim için en uygun ve etkili.

Germe ağırlıkları

Askısı ağır nesnelerin cinsel organ başka bir antik yol artıran bir boyut üyesi. Biri olarak kabul edilir travmatik teknikleri, yetenekli bir neden yaralanma testis üyesi. Eksi bir yolu olduğunu onun sayesinde penis uzuyor, ama genişliği aynı kalır. Ne kadar tam olarak söylemek zor, bu yüzden firmanın uzunluğunun zamana bağlı aktiviteler, düzenlilik.

araçlar için penis büyütme

Kullanmadan önce germe, vücut ısınmak gibi bir masaj ile rahatlayın. İçin değil rendeleyin deri örtüsü, kafası yapıştırılmış bir parça yara bandı bir sabit yüzük dantel, öte yandan don bir ağırlık. İle başlar, küçük bir ağırlık ve ilk belirtisinde uyuşma prosedürü durdurmak. Ağırlık ve oturum süresi artar, yavaş yavaş, yoksa hissedilir bir rahatsızlık.

Extender

Cihaz atanır vermek için cinsel organ şekil istenen uzama, kalınlaşma, penis. Kumaş daha hızlı büyümeye başlar etkisi altında germe. Cihaz vardır, uzun süreli maruz kalma, sonuç kalır uzun bir süre ya da sonsuza kadar. Tesis bünyesinde gerçekleştirmek için birkaç saat her gün.

Vakum pompası

Montaj pompa prensibiyle çalışır. Kullanma pompası artırır cinsel dürtü artırır penis, kudret. Zaman düşük yoğunluklu, elastik bir organ, adam boşuna tantana ulaşmak için tam ve uzun süreli ereksiyon.

Pompası kombine ile kremler ve diğer samimi yollarla yönelik penis büyütme. Penis daldırma şişesi, deflate hava, görünür basıncı arttıran, kan akışını arttırıcı temel organ bu kavernöz vücut. Eksi yöntemi geçici bir etkisi, bu nedenle cihazı kullanmak için tavsiye edilir hemen ilişkiden önce.

Memeleri

Basit ve hızlı bir seçenek penis – kullanarak özel yemler. Aracı uzatır organ, ekler kalenin, kalınlığı, ereksiyon geliştirir. İkiye ayrılır grupları:

 • Kapalı;
 • Açık.

Daha uygun olarak kabul edilir kapalı yapılan lateks veya silikon o-ecek yaratmak bir duygu uzun, yumuşak, güvenli ve algılanamaz. Popüler ve ikinci seçeneği açık. Her iki yetenekli uzunluğunu artırmak organı 10 cm kadar, ama istatistiklere göre erkekler elde memeleri 3 ila 6 cm aygıt Sayesinde, üye olur, daha az duyarlı, artar gün ereksiyon, cinsel ilişki.

Kozmetik ürünleri

Spreyler, kremler, merhemler ve jeller var olumlu ve olumsuz yorumlar. Reklam ve ilanlar iddia üreme organı artacak anında birkaç santimetre. Bu verilerin gösterdiği gibi, bir araç değil, sahip güçlü bir etkisi kullanılır, ek olarak daha etkili yöntemler. Kozmetik, kıyafet, cinsel isteksizlik, ereksiyon artırmak, artırmak üyesi birkaç saat, ama daha fazla değil.

İşlemleri

Bilinen bir gösteri «Ev 2» Vlad altında uzandı neşter cerrah, boyutunu artırmak için, cinsel organ. Gerekli genç bir adam ya da değil işlemi ne kadar söz konusu hava bilinmemektedir, ama bariz bir şekilde hissediyor emin oldu, dinç ve neşeli.

Ortalama büyüklüğü, bu artış penis ameliyatla, eşit 3-5 cm

Adam bir video göstermek benzer bir operasyon görünümlü değil, estetik olan ağrılı bir rehabilitasyon dönemi. Adam durumu değerlendiriyor, çoğu zaman çürük sorunları ve değiştiren bir karar.

penis büyütmek için nasıl

Randevu için tanıklık cerrahi müdahale:

 • Konjenital anomaliler (hipospadias, epispadias). Alınan hasarı mekanik ederek;
 • Küçük bir penis. Boyut organ, izin, seks. Görünür bir nedeni endokrin değişiklikler, vücutta bir çocuk, o gelişir ve büyür. Operasyon sendromu varsa, kaçınılmazdır;
 • Değişiklikler, yaşlanma ile ilişkili. Yavaş yavaş yeniden doğuş doku cinsel organ neden olduğu düşüş, esneklik, obezite ve diğer şeyler.

Cinsel organı olmadan patolojiler, sadece uygun bir «standart boyut», maruz değil işlemler.

Estetik kusurları ortadan kalkar ve psikolojik bir bakış açısından, birlikte bir uzman ve sevgi dolu bir kadın. Normal işleyen bir fırsat üreme organı küçük değil nedenleri için cerrahi müdahale.

Gerekli olduğunda penis büyütme? Göre tıbbi nedenlerle – bu durumda, eğer uzunluğu o kadar küçük, ne getiriyor, ciddi fizyolojik sorunları. Uygulamada artırmak için üye istediği herhangi bir adam, ne olursa olsun, ne kadar cömert, ona doğa idi. Ama ne beklemeliyim uygulandıktan sonra her bir seçenek anlamaya çalışın.

Genel bilgiler

İstatistikler WHO gösteriyor ki çoğu erkek boyutu penis ereksiyon geçmez 9.5–14 cm Penis uzunluğu daha az, alt göstergesi olarak adlandırılan küçük cinsel üyesi, ve eğer onun boyutu en fazla 2 cm küçük penis. Uzmanlar açıklamak, penis büyütme yapılmalıdır sadece son iki durumda da, küçük bir organ müdahalesi erkek öğrendi ve yapılan zorluk fizyolojik süreçler.

Birçok yolu vardır – hem etkili, hem de aşırı ve bazen sadece tehlikeli olduğunu bir kez daha kanıtlıyor kusur erkek üreme sistemi, tabii ki, kendi görünümünde. Neden sadece atmıyor temsilcileri güçlü seks: penis içine enjekte yağ, dikili sert nesneleri cilt, pompalı jel halk yolları penis büyütme gerçekten sonsuzdur ve sadece onaylamak enlem erkek memnuniyetsizlik. Ne olursa olsun, boyutu ne «yerli», herkes hayatında bir kez olsun diledi artırmak uzunluğunu, kalınlığını ve genişliğini bir penis. Sık sık sonra, benzer deneyler doktorlar kalır sadece ellerini yukarı atmak ve düzeltmek, sonuçları artırmak.

 1. Görsel çekiciliği. Son derece şüpheli, üreme organı kabul göstermeye.
 2. Gerçek seks kalitesini artırmak. Çok tartışmalı soru – kalite boyutuna bağlıdır, ve ne kadar penis uygun, belirli bir vajina.
 3. Artan benlik saygısı.

Yorumlar doktorlar hakkında penis büyütme içerir, özel bilgi, yakışık almayan aykırı genel kabul görmüş insanların tutum. Herhangi bir uzman olduğunu söylemek önemli değil bu kadar penis boyutu ne kadar yeteneği doğru kullanılır.

Seçenekleri mümkündür

Bu yüzden mümkün olduğunca artırmak için üye evde? Başlangıç için gereklidir anlamak, teknikleri, kullanılan ev boyunca penis büyütmek için bir çok hava, özünde tüm bu yöntemler sadece yardımcı olduğuna bir adam, onun bir üyesi büyüdü. Ama aslında kalır boyut hemen hemen aynı.

Hatta ameliyat artan üye getirecek aziz 4-7 cm veya daha fazla, bu imkansız olsa da, varsa, küçük penis ameliyat çözmek için yardımcı olacaktır bir sürü anatomik ve fizyolojik sıkıntılar.

Genel olarak tüm yöntemleri artan üye ayrılabilir üç seçenek:

 • Cerrahi. İsnat edilemez yöntemleri uygulamak mümkün ev.
 • Non-cerrahi. Evde kullanılabilecek, yorumlar gösteriyor ki, gerçek bir artış elde ederek doğal reaksiyonlar doku uygulaması çok güç.
 • Kombine. Cerrahi müdahale kullanılır ilk aşamada, daha sonra evde uygulanan genişletici.
penis büyütme

Evde kullanmak için bir sürü farklı yöntem, ama sanmıyorum ki tüm yollar için geçerlidir, evde hızlı ve sağlayacak penis büyütmek için çok kısa bir süre. Eğer bir reklam, herhangi bir medya stand minimum sürede (1-2 hafta), bu bir aldatmaca, yorumları olanlar yararlandı önerileri uzman ev, artan penis göstermektedir: yordam artırmak için tasarlanmıştır aylarda.

Tüm gerçek seçenekleri

İlk dikkat ne erkek, almak isteyen ev büyük bir penis – büyütme kremi penis. Ama kaç santimetre olabilir artırmak için penis bu şekilde daha merhem (krem) farklı başka bir yolu?

 • Dış bir araç.

Merhem (krem, yağ, jel) kazanmıştır popülerlik kullanım kolaylığı nedeniyle, en az yan etkileri ve olanakları içinde bile büyük ailenin gizli kalmasını. Örneğin, Titanyum jel uygulanır, doğrudan penis, o hemen hemen hiçbir etkisi yan etkisi olmadan, alerji ve eğer analiz yorumları, son derece etkili.

Tüm dış ilaçlar paylaşan üç tip:

 1. Merhem (krem) kısa süreli maruz kalma. Neden güçlü bir kan akışı kısa bir süre kullanmak için uygun, hemen ilişkiden önce, geçerli bir araç sadece birkaç saat. Tamamlanması için eylem kan akımı azalır ve penis döner kendi doğal durumu.
 2. Uzun süreli maruz kalma. Bu durumda sprey penis büyütme veya merhem kullanmak, düzenli olarak uzun bir süre. Tüketici yorumları gösteriyor ki, bu tür ilaçlar zorunda uygulamak için en az 2-4 ay, ama sonuç buna değer.
 3. Dış ilaçlar yardımcı eylem. Kendilerini onlar penis uzatmak, ancak birlikte pompa veya extender göstermek iyi sonuçlar.