Nasıl soda artırmak üyesi

Ve sıkışmış modern erkekler için yatakta kıza kendini göstermek için gerçek bir maço. Onlar okuyor Kama Sutra, özel egzersiz yapmak için izin geliştirmek, fiziksel uygunluk, ve, tabii ki, aramak için her yolu boyutlarını büyütmek, onun onuru. En sıradışı büyütme yöntemleri, penis büyütme soda. Bu konuda biz ve anlatacağım bu makalede.

penis büyütmek için nasıl soda

Değiştirmek için bir boyut, kendi organ, yanlış bir şey yok, bu konuda hayalleri her adam. Başka bir soru – artırabilir miyim üyesi, soda ve güvenli olup, bu yöntem prensip olarak? Bunu anlamak için, düşünün, penis büyütmek için nasıl soda adım adım.

Deyim – penis büyütmek için nasıl soda kullanarak

  1. Yani, yapmanız gereken ilk şey, – bu dökmek için 200 gram su bir bardak, sonra dökün, ona kelimenin tam anlamıyla yarım çay kaşığı normal kabartma tozu, satın almak istediğiniz herhangi bir mağazadan, komik karşılaştırın.
  2. İkinci adım – karıştırın toz kadar suda tam çözünme.
  3. Üçüncü aşamada biz herhangi bir ihmal penis elde edilen çözelti kısa bir süre için, ya da bir duş almak, sonra yıkayın önemlisi erkeklik alınan harç. Burada zaten siz bir şekilde size daha fazla seviyorum.

İşte bu! Bundan sonra, kaynaklara göre internette olacak sadece cinsel bir dev. Ve artırmak amacıyla üye ile kabartma tozu ihtiyacınız olacak yapmak için sadece iki basit adımları dursun, düşük maliyetle, çünkü onu satın almak olabilir.

Maruz kalma prensibi sodyum bikarbonat

Ne savunucuları bu yöntemi haklı haklı? Göre bazı erkekler, sodyum bikarbonat sıvılaşma katkıda bulunur kan. Ve onlar, bu kan verir imkanlar doldurmak beden penis.

Unutulmamalıdır soda tavsiye uygulamak için penis büyütme ile birlikte özel egzersiz. İddiaya göre, sadece fiziksel bir etkisi artırır «sinirli» kan hücreleri.

Ama öyle mi ve değer mi kendine eziyet böyle bir «tedavi»mi?

Ve aslında artırabilir miyim üyesi ile soda?

Ve yine de, penis büyütmek için nasıl kabartma tozu ile? Cevap sadece olabilir bir şekilde! Bu verimsiz ve güvensiz! Soda içeren öğeleri teşvik bölme veya artan hücre. Etkisi böyle bir prosedür yok.

Belki de, kısa bir süre cinsel organı erkek biraz artacak boyutu (hiçbir gerçek kanıt bu bilgi bulamadık). Ama sonuç o kadar dardır ki, bu sağlık sorunları ortaya çıkabilir sonra banyo soda ile.

Daha hiç kullanmaya soda gibi amaçlar için, çünkü bir sonucu olarak, böyle bir alışılmamış tedavi yerine büyük uzun penis hangi kız geliyor olacak ecstasy, risk almak ve en gerçek bir yanık ince kumaşlar erkeklik, bundan sonra size geçmek zorunda olacak, uzun ve oldukça pahalı bir tedavi.

Vücut üzerinde olumsuz bir etkiye

Öncelikle belirtmek gerekir ki, herhangi başka bir madde, kabartma tozu kendi artıları ve eksileri vardır, çünkü mümkün gibi olumlu etkiler, vücut, ve neden ona onarılamaz zarar.

Sodyum bikarbonat sahip antimikrobiyal özelliği ve yeteneğine sahip, etkin insan vücudu kurtulmak parazitler ve mikroplar. Öksürük, burun akıntısı, hipertansiyon, bacakların şişmesi, sarılık, diş – bu sadece küçük bir listesi sağlık sorunları çözmek için ılımlı, stres – orta kullanımı, bu toz.

Yutmak için onu demetleri kesinlikle değmez, değil mi sadece zarar vücudunuzun. Boşuna aynı sodyum bikarbonat içerdiği tüm deterjan olduğu için buruk bir madde, çünkü cilt ile temasında neden tahriş. Ve bazı durumlarda deri başlar çatlak ve iltihaplı.

Başka bir eksi — yüksek olasılığını alerjisi, sodyum bikarbonat.

Kaşıntı ve kızarıklık ortaya çıkar %80 denedi erkeklerin penis büyütmek için soda.

Tüketmek, soda çözeltileri içinde de değildir, çünkü bu yanıklara neden olabilir ve kalkınma yaralar!

Penis büyütme soda imkansız. Soda olabilir gerçekten şık bir araç, pek çok durum, sadece denemeye değer artırmak için kullanarak penis. Bu zaman kaybı ve çaba. Ayrıca, çıkabilecek sağlık sorunları.

penis büyütme

İyiliği, bugüne kadar her zaman bir sürü satın almak için diğer etkili bir fon elde yardımcı olacak saat ereksiyon ve önemli ölçüde artırmak üyesi ve aynı zamanda hazır olması için uzun süreli cinsel ilişki.

Bence sen sorunun cevabını buldu «Nasıl penis büyütmek için soda mı?». Ve umuyoruz ki, bu makalede sizi kurtaracak kullanımı soda.

Ana temalı sitemizde, penis büyütme ve anlatacağız hakkında tüm yöntemler, bu sorunu gidermek için, gerçekten etkili. Bunların arasında kayda değer bir vakum pompası ve bir krem — etkili ve ekonomik yoludur.

Penis büyütmek için nasıl soda: reçete uygulama

Muhtemelen bir şey bir neden değil bir erkek bu kadar kompleksleri, sorunları gibi cinsel küre. Özellikle hassas temsilcileri güçlü seks eleştirilere ilişkin boyutları onların erkeklik. Bu nedenle en ufak bir şüphe bile değil, topraklı, ne onları penis karşılık «standartlara uygun» adam çalışıyor, araçları kullanmak için yardımcı bir artış elde etmek için üye. Olarak, bu tür ekonomik ve ucuz bir araç alabilirsiniz hangi ile penis büyütme, internette belirtilen kabartma tozu. Hakkında, nasıl penis büyütmek için evde neredeyse bedava ile çözelti tozu, anlatacak bir makale.

Uygulama yöntemleri

Anlamalarına yardımcı olmak için, söz konusu, nasıl etkiler kabartma tozu penis, tercihen anlamak, olduğunu, beyaz bir tozdur. Çay soda temsil eden bir kimyasal bileşik denilen gidroksicarbonat sodyum. Normal kabartma tozu, beyaz toz, izleme kapatmak gözden oluşan küçük kristaller.

Çay, soda, uzun zamandır test hostesler bir araç olarak kullanarak, bir elde iyi sonuçlar, temizlik özellikleri geliştirmek için hazır yemekler. Bir çay kaşığı kabartma tozu kullanabilirsiniz ve tıbbi amaçlar için tavsiye edilir uygulamak için bir çözüm için rehidratasyon, yani sulama insan dehidrasyon sırasında vücudun. Ancak son zamanlarda ortaya çıktı, bilgi, çözüm içme yeteneğine sahip ince kan, yani, kan pıhtı oluşumunu önlemek için. Bu etkisi, açıklanan internet kaynakları artırmak için yardımcı olur penis.

Hemen belirtmek gerekir ki, hatta en cesur deneyciler, geçmiş üzerinden bu işlemi, söz çarpıcı bir etki. Tüm erkekler, mütevazı bir değerlendirme yolu, ama, ancak, unutmayın, onun olumlu yönleri. Hangi yöntem artıran penis, tavsiye bilenler? Kısaca tarif en ünlü:

  • Kullanmak için bir çay kaşığı kabartma tozu kullanabilirsiniz içeri. Çay çözelti hazırlanmaktadır. İç alımı yeterli çözülür ½ çay kaşığı tozu bir bardak su ve taze hazırlanmış çözelti, yemeklerden sonra 1 t/gün. Şüpheciler iddia benzer yol yardımcı olabilir mide ekşimesi kurtulmak, ancak, penis büyütmek mümkün değildir. Göz önüne alındığında, kullanım sıklığını toz gıda eksikliği konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz erkeklerde artan penis uygulandıktan sonra soda, görüşüne kulak vermek muhaliflere akıllıca olacaktır.
  • Yemek merhem. Bilindiği ilaç daha iyi çalışır, eğer bunu uygulamak için yakın patolojik yangın. Aynı için de geçerlidir kabartma tozu. Yerel uygulama çay kaşığı kabartma tozu, puanına, yardımcı olur daha iyi penis büyütmek, daha sindirerek.

Penis büyütme uygulamak için en iyi soda dış yöntemdir.

Hazırlamak için, merhem kullanabilirsiniz, aynı anda birden fazla yemek tarifleri. İlk — su bazlı. Oranda sıvı ve toz büyü değil. Su kristalleri dökün, yavaş yavaş, kadar toz olmaz kalın bir madde anımsatan bir krem veya merhem. İşte onun için büyütmek penis, deri içine ovuşturdu penis 10 dakika boyunca.

Dikkat: deri, penis yeterince duyarlıdır, bu nedenle çok gayretli değmez.

soda için penis büyütme

İkinci bir reçete merhem içerir, ek kullanımı, bal. Oran: 25 mg bal almak gerekir 1 çorba kaşığı kabartma tozu. Uzmanlara göre, yemek tarifi değil, sadece yardımcı olur, penis uzatmak, ama artırır ve cinsel dürtü (libido) ve uzatır cinsel ilişki.

  • Banyo. Raporuna göre internet, bir ayak için gıda harcı çay kaşığı kabartma tozu özellikle yararlıdır birlikte egzersizleri ile penis büyütme. Onların yemek zor bir şey yoktur. Büyümek üyesi ile banyolar, kabartma tozu, yardımcı olacak, aşağıdaki yöntemi: 1 litre su almak için gereken yaklaşık 100 gr çay tozu. Sıvı olmalıdır, çok sıcak — daha iyi su rahat bir sıcaklık için, kendisi erkek. Büyüme, üye, ortalama, fark olacak 1 ay sonra düzenli uygulama banyolar 2 p/gün 15 dakika.
  • Sıkıştırır. Genel olarak benzer 2. yöntem yardımcı olacak penis büyütmek için, sadece merhem empoze penise kompres olarak. Onu tutmak gerekir yaklaşık 20 dakika sürer.

Doğal olarak ne izlemek gibi anında büyür üyesi mümkün olmayacaktır. Kabartma tozu için geçerli değildir yüksek maddeler. Artış, bir duyarlılık bir yöntem meydana gelebilir yavaş yavaş.

Üretiminde, merhem, kabartma tozu, bal kullanın.

Güvenlik önlemleri

Olmasına rağmen, kabartma tozu yeterince güvenli bir uygulama yapmak için bir yol değil olumsuz etkileri, daha iyi gözlemlemek için, bazı güvenlik önlemleri:

  1. Kullanırken içine soda artırmak amacıyla üye olduğu unutulmamalıdır çay soda ihlal asit, bu nedenle düzenli kullanımı mümkün olumsuz olarak sindirim.
  2. Toz gibi herhangi bir diğer gıda ürünü, yetenekli düzeyini etkileyen şeker. Erkekler diyabetli, dikkatli ve kötüye alımından.
  3. Görülür bir görüş, dahili kullanımı kontrendikedir malign tümörler. İnternette belirtilen harç azaltır hacim kan, yayılmasına katkıda malign hücrelerin vücuda.

Göstermek için doğruluk gerekir ve ne zaman bir dış uygulama. Her şeyden önce, bu durum erkekler hassas cilde sahip veya sahip eğilimi alerjik reaksiyonlar. Altın kural her insan için belirleyici kullanmak için herhangi bir araç için bir dış uygulama: kullanmadan önce kontrol edilmelidir cilt hassasiyeti. Bunun için hassas bir yerde (kulak, dirsek viraj) az bir miktar uygulayın ilaçlar topikal ve reaksiyon testi, derinin üzerinden 15 dakika. Eğer cilt duyarsız kaldı, bir tarifi kullanmak için izin verilir.

Temsilcileri güçlü seks tercih eden kullanabilirsiniz banyosu, tercihen hatırlamak, herhangi bir termal etkisi yapabiliyor artırmak için basınç. Bu nedenle, bu yordamı yürütmek için, dikkatli bir şekilde dinlemek, kendi gibi hissediyor. Oluştuğunda, baş ağrısı, çarpıntı, yüz kızarıklık, nefes darlığı ayak durdurmak ve yokluğunda pozitif reaksiyon, bir doktora başvurun.

Dikkatli olmak lazım ve temsilcileri güçlü seks, alerji eğilimli, özellikle eğer bu uygulama hakkında merhem bal ile. Ürünleri, arıcılık — güçlü alerjenler, bu yüzden bile şüpheli onların intoleransı gerekir başka bir yolu seçmek için yardımcı olacak penis büyütmek.

Güvenli penis büyütme kabartma tozu yeterince basit ve pahalı değil. Ancak yargıç etkinliği zordur. İnternette hiçbir sonuç klinik çay, soda ve anlatılan değil, gerçek özellikleri, yardımcı olacak penis büyütmek. Bu nedenle, büyük olasılıkla, etkinliğini değerlendirmek, bağımsız.