Penis büyütme evde

Penis büyütme evde – güvenli, yavaş yavaş kazanıyor popülerlik. Çoğu erkek mutsuz büyüklüğü cinsel organ. Kompleksleri ortaya boyunduruğu altında televizyon ve medya kitle bilgileri. Hemen hemen her erkek, hayal boyutunu artırmak için bir çocuk taşıyan bir organ. Başa çıkmak için bir görev ile yardımcı cerrahi veya konservatif etkisi. Penis büyütme mümkün evde.

Egzersiz

penis büyütme

Fiziksel egzersiz vermek yardım değil, sadece vücut, ama pompalı cinsel organı. Doğru pozlama bir penis sağlar biraz artırmak boyutlarda.

Egzersiz faydaları:

 • kalınlığını değiştirme organı;
 • uzunluğundaki artış;
 • düzeltme, görünür kusurları;
 • iyileşme güç;
 • libido artışı.

Verimliliği artırmak için uzmanlar, sopa azov, doğru beslenme, fiziksel yapmaya yükleri ve tüketimini azaltmak alkollü ürün.

Bir dizi için tasarlanmış egzersizler bir kalınlaşma ve uzama penis: jelcing, virajlı ve döngüleri.

Jelcing

Jelcing – yeni bir yöntem dayanmaktadır uyarım gelgit kan bir cinsel organ. Sistematik yürütme kalınlaştırır üyesi ve artar uzunluğunda. Jelcing çeşitli aşamalarda gerçekleştirilir:

 • penis almak dibinde;
 • el yavaş yavaş yükselir kafasına, o sıkıca sıkıştırılmış;
 • penis almak dibinde, yavaş yavaş ve her zamanki gibi yukarı;
 • sıralı değişikliği, bacaklarda, doğru etkiler üreme organı;
 • egzersiz birkaç kez tekrarlanır.

Önemli: tavsiye edilmez yapmak için aşırı bir çaba. Bu eylem tehlikeli bir gelişme çatlak.

Virajlı

Virajlı ima dairesel hareket çapraz. Maruz kalma prensibi gibidir masaj: el yavaşça arkasına glans penis ve organ tutuk. Bu pozisyonda gerekir uzatıyorum 20-30 saniye. Güçlü basınç ortadan kalkar, kaydedilen yüksek olasılık mekanik hasar.

Döngüleri

Konjonktürel iyi bir şekilde büyütme ayarları organ. Onun temel döngü yatıyor bir dizi egzersiz, çalışan ve belirli bir algoritmaya. Örnek döngüsel etkileri:

 • 50 çatlakları;
 • 5 dönen burkulma;
 • 10 çift çatlakları;
 • 1 yaklaşım, temel flamalar.

Döngüleri yeteneğine bağlı olarak değişir sonuç.

Önemli: egzersiz ile başlar, ısınma tamamlandıktan sonra bir adam yapar masaj hareketleri. Bu eylem önlenmesi yönelik mekanik hasar ve sonucu kaydedin.

Erkeğin emniyet uyarılarına dikkat ediniz. Artan organ uzun bir süreç, aşırı maruz kalma ile dolu ağır bir travma.

Sonunda egzersiz penis mi sunuyor, seks ertelemek için gerekli bir kaç saat.

Germe

Penis kasları ihtiyacı doğru çekme. Bu amaçla, organ almak için aşağıda kafası ve yavaşça sıkılır. Egzersiz doğru etkiler ve bağ teşvik, geliştirme. Düzenli germe uzunluğu artar.

Jelcing

Jelcing veya sağım, değişken bir egzersiz sağlayan ekstrüzyon organ. Bu amaçla, penis gerilir kadar olası bir durum için 15 saniye. Başlangıç için yeterli 20 yükseltmeleri, azami miktar – 100.

Kan dolaşımını

Doğru kan dolaşımını pelvik organları ortadan durgun süreci ve teşvik miktarını artırır, cinsel organ. Gelgit kan düzenli olarak masaj yapmak. Düzgün dairesel hareket, kan dolaşımını artırmak ve olumlu etkiler boyutlar penis. Tekrar eylem gerekir 30 kez.

Penis almak dibinde, ve büyük ölçüde serbest. Bu eylem, izin, fazla kan taşımak. Oluştuğunda, ağrı gözden geçirmek, doğru teknoloji.

Kegel Egzersizleri

penis büyütmek için nasıl bir ev

Egzersiz ulaşmasını amaçlayan zorunlu bir ereksiyon. Bu amaçla, penis işlenmiş yağ, vücut masaj dikey yönlü hareketler öteleme karakter. Yavaş yavaş artar yoğunluğu, gelişiyle önce ereksiyon. Önce tam bir uyarma, bir organ, bir kaç kez küçülür kafası var.

Hazırlık penis büyütme işlemi

Penis büyütme evde başlar hazırlık prosedürleri. Organ ihtiyacı bir ön açılış. Çalıştırmadan önce, herhangi bir karmaşık almak gerekir batırılmış bir havlu, sıcak su ve uygulanabilir bir karın. Bu eylem artırır, kan akımı ile karakterize bir yatıştırıcı özelliği vardır.

Maruz kaldıktan sonra, karnına havlu taşınır penis, yaklaşık 5 dakika. Doğru ısınma, hazır bir vücut güç yükleri ve kan akışını artırır.

Amacı ile ısınma ve elastikiyetini artıran tuz kullanın. Kristalleri zaten yerleştirilir kumaş kese ve penise uygulanır öyle. Eksikliği tuz kolay doldurulur ıslak bir bez veya bez bağlı olduğu makam.

Önemli: tüm egzersizler yapılır değil tamamen heyecanlı bir üye. Organ olmalıdır heyecanlı 60%. En aza indirmek için sürtünme, isteğe bağlı olarak uygulanan yağlama. Egzersiz sadece ısınma.

Teknikleri germe

Yöntem germe dayalı güç etkileri organ. Penis büyütme için gerekli takip algoritması:

 • kucaklamak onun kafasını;
 • çekme yönünde bir vücut;
 • kaydedilmiş genişletilmiş pozisyonda 5 saniye;
 • çekin sağa, ortaya çıkmasından önce hafif bir ağrı;
 • başlangıç pozisyonuna geri dönün;
 • çekin sol, dinlenmeye 5 saniye;
 • başlangıç pozisyonuna geri dönün;
 • aşağı doğru çekerek, dinlenmeye 5 saniye;
 • başlangıç pozisyonuna geri dönün;
 • aşağı doğru çekerek, dinlenmeye 5 saniye.

Düzenli ve doğru yayılan, etkisi kavernöz vücut içindeki organ artışa katkıda uzunluğu. İşlem sırasında penis rahat bir durumda. Çekerken kafası, sünnet derisi hafifçe yukarı çekti. Egzersiz oturarak.

Dairesel germe

Penis kuru kalmak gerekir, ileri 5 saniye kadar, bu kişinin yaptığı dairesel hareket saat yönünde çevirin. Benzer bir eylem tekrarlanır, her iki tarafı için. Düzenli germe ve 25 yaklaşımlar artar, vücut ölçüleri.

Önemli not: girdikten sonra organ ihtiyacı hafif bir sarsıntı. Bu eylem, normalleştirir, kan dolaşımını artırır.

Germe oturan

Egzersiz ile yapılan heyecanlı bir üye seviyesi ereksiyon geçmemelidir 40%. Penis hafifçe yukarı çekti kenara kalça ve adam oturur. Tekniği içinde basınç artar ve kavernöz vücut. Doğru etkisini değiştirir boyutları çocuk taşıyan bir organ.

V-germe

Penis olmalıdır tamamen sakin bir durumda. Kafası alınır ile başparmak ve işaret parmağı. Organ imkanlar gergin vücudun en fazla 7 saniye. Aynı zamanda bu eylem ile gerekli sıkmak tabanı ile, yavaş yürütülmesi eller aşağıdan yukarı. Egzersiz tekrarlar en fazla 10 kez.

Yemek için penis büyütme

İlginçtir ki, ama tam olarak doğru beslenme artırmak için yardımcı bir organ boyutu. Bazı ürünler kan dolaşımını artırmak, değişime neden olur penis hacmi. Ortadan kaldırmak zararlı ürünler her yaşta mümkün. Kısıtlamalar bu konuda yok.

Doğal artan vücut, uzmanlar, tüketilen:

 • Vitaminler. Dengeli kompleksleri olumlu yönde etkiler, insan vücudu sıkılaştırıcı ve koruyucu fonksiyonları. Konularındaki eksikliği yararlı bileşenleri tüketilmesi gereken bir yeşillik. İçerir bileşiminde folik asit, K vitamini ve bakır. Bu bileşen imkansız normal işleyişini organ ve sistemleri. Doktorlar günlük diyet dahil sebze, meyve ve fındık. Genç vücut için gerekli kiraz. Meyve içeren aktif madde aldığı, düzenleyici, kan dolaşımını olumlu yansır ve erektil fonksiyon.
 • Ürünleri, zengin protein içeriği. Büyütmek için, cinsel organ boyutu ve bağışıklık sistemini desteklemek için tavsiye edilir tüketmek, az yağlı et çeşitleri.
 • Balık ürünleri. Zengin fosfor içeriği, bu bileşen katkıda penis uzunluğunda. Deniz bulunmalıdır kişinin günlük diyet. Ek bileşenler, balık ürünleri, omega-3 asit, onlar gelişimini desteklemek ve vücudun içinde bulunan yağlı balık.
 • Ayçiçeği tohumu. Onların temel kavrami arginin. Bu amino asit, sorumlu gelişim, organ ve sistemler de dahil olmak üzere penis.
 • Sarımsak. Amatör mayhoş baharat gurur vermektedir ereksiyon ve etkileyici boyutu penis. Sarımsak içerdiği bileşen, allicin. Cevaplar vücudun enerji rezervleri ve teşvik overclock kan.
 • Yeşil elma. Meyve sizin penis boyutunu artırmak için. Özünde içerdiği faydalı bileşenleri, ayarlanabilir gelişimi, üreme sistemi. İçme elma bağışıklık sistemini geliştirir.
 • Süt ürünleri. Boyutunu artırmak için, cinsel organ uygundur tüketmek, yoğurt, kefir ve peynir bir kitle.

Diyet erkek olmalı tam teşekküllü ve çeşitlidir. Ayrıca kurmak için gerekli içme modu. Yeterli miktarda sıvı esnekliğini artırır, doku sürecinde yardımcı olur germe organ.

Kullanımı halk ilaçları

penis büyütme evde

İyi sonuçlar gösterir fitoterapi. Uygulama, şifalı otlar yardımcı olur sağlığına zarar vermeden boyutunu artırmak için bir çocuk taşıyan bir organ. Kendiniz kullanmak için şifalı bitkiler tavsiye edilmez. Uygulamadan önce doktorunuza danışın bilge.

Uzmanlara göre, olumlu etkileri üreme sistemi vardır:

 • kaynatma tabanlı çiçek ve yaprakları alıç. Kullanımı bitki gelişimi teşvik kan dolaşımını ve kan akışını artırmak;
 • kaynatma dayalı kuşburnu. Berry kavrami C vitamini Askorbik asit, kan dolaşımını uyarır ve mikro pelvik organları;
 • ginseng kökü. Etkisi altında temsil edilen bileşeni, artan kudret ve artan cinsel dürtü. Düzenli içki tabanlı ginseng olumlu etkisi vücudun genel durumu ve koruyucu fonksiyonlarını güçlendirir.

Kullanırken, halk tıbbı özen göstermek gerekir. Doğru pozlama şifalı otlar geliştirir metabolizma ve kan dolaşımını destekleyen. Acele makam gücünü artırır.

Önemli: geleneksel tıp hemen hemen hiçbir neden advers reaksiyonlar. Ama onu kullanmak gerekir ile dikkatli olun ve yalnızca uzman danışmanlık sonra. Sıradışı yolları — ek tedavi. Tedavi edici etkileri yoktur.

Üreme organı erkek yapabiliyor büyümek için 25 yıla kadar, bu fizyolojik bir süreçtir. Onun boyutunu artırmak yaparak, geleneksel tıp, fiziksel egzersiz ve özel uyarıcı ilaçlar. Etkisi prosedürleri geçici. Önemli ölçüde boyutunu değiştirmek için vücut yardımcı olur sadece cerrahi müdahale. Uzmanlar tavsiye başvurmak radikal yöntemler. Son olarak, boyutu, cinsel organ etkilemez kaliteli bir cinsel ilişki.