Çalışma yöntemleri penis büyütme evde

Penis büyütmek için nasıl evde? Bu güncel konu umurumda dünya erkekler. Birisi sadece üzerinde iyileştirici krem ve merhem, kimse bir tercihi işlemleri, sayma, cerrahi — en iyi çıkış durumdan.

Ama başlamadan önce, eylem ve neler artan penis büyüklüğü, değer anlamak için genel kabul gören göstergeler: uzunluğu ve genişliği.

Ne boyutu penis normal kabul edilir

penis büyütmek için nasıl

17 yaşımdayken söylenebilir penis tamamen oluşmuş, onu fazla artış önemsiz olacak. 18 yıl sonra organ sadece artacak, hacim, uzunluk aynı kalır.

Erkek cinsel organı büyür ve gelişir etkisi altında hormonu testosteron. Ama bu ergenlik.

Ortalama ya da normal boyut kavramı oldukça soyut, bu çeşitli faktörlere bağlıdır:

 1. Yaş, erkek.
 2. Milliyet.
 3. Büyüme ve gelişme için yağsız kas kitle.

Erkek yaş 20-25 yıl vardır şekillenen vücut, kemik iskelet değil büyüyen gelişen, de söylenebilir bir cinsel organ. Vücutta hormon düzeyleri stabil ve üzerinde herhangi bir etkisi küçültme veya büyütme, penis testosteron vardır.

Ergenlik döneminde hormon düzeyleri dengesiz, iskelet aşamasında şekillendirme ve vücuda daha büyür ve gelişir. Ve onunla birlikte «erkeklik».

Yıllar geçtikçe durum değişir ve zaten yaşlı erkekler değil sabitlenmiş boyutlarda. Bu dönemde, eğer inanan bir araştırma, penis gören bazı değişiklikler. Ama yukarı ve aşağı. Ancak, bu değişiklikler, zor bir isim etkileyici.

Milliyet üzerinde belirli bir etkiye sahip büyüme ve gelişme bir üyesi. Ama saymak bu faktörü belirleyici.

Bir algı var, ne yüksek ve kaslı erkekler penis büyüklüğü daha fazla. Araştırma bu konuda yapılan değil, bu yüzden doğrulamak veya çürütmek için bu bilgileri bilim henüz olabilir.

Norm penis boyutu, erkeklerde 18 yaş ve üzeri tablo:

Orta boy Büyük boyut Aşağıda orta
15 bkz. 18 bkz. 11 cm ve daha az

Bu göstergeler ilgili, uzunluk, vücut, ama aynı zamanda dikkate değer ve genişlik:

Ortalama bir rakam Aşağıda orta
12 bkz. az 12 cm

Doğru boyutunu ölçmek penis kolaydır: bu ereksiyon ile ölçme bant.

Gerçek penis

Birçok normal penis büyüklüğü kavramı, oldukça soyut ve rağmen yüksek oranda, erkek yaşayabilirsiniz ilişki sorunları, kadınlarla.

Böyle bir durumda ve «doğan» arzu boyutunu artırma hakkında haysiyet. Ama gerçek olup olmadığını, bunu yapmak için ne gibi sonuçları olacak?

Durumunu değiştirmek penis yardımcı olması için aşağıdaki yöntemleri:

 • Krem ve merhemler – onların etkinliğini birçok kişi sorguladı, ama bazı erkekler iddia kullanarak, benzer ilaçlar, onları elde iyi sonuçlar (kazancı 3-5 cm).
 • Başka bir yöntem de – operasyon. Yapılacak klinik ve gerektirir, malzeme maliyeti.
 • Jelcing bu tekniği gerçekleştirmek için, belirli bir egzersiz. Teknik, yerli Doğu gerektirir çaba ve sabır.
 • Egzersiz artırmak için bir organ. En basit olan bu meslek, sabit bir bisiklet üzerinde.

Penis büyütmek mümkündür, ama başlangıç için etkili bir yol bulmak gerekir. Çünkü aslında bir krem, merhem veya egzersiz getirecek belirli bir kişi lehine. Hareket etmek zorunda bir yöntem deneme yanılma.

Yolları penis büyütme

Çeşitli yöntemler vardır, bunlar büyük ölçüde birbirinden farklıdır. Ama bölünmemiş dikkat çekmek adına isteyenler boyutunu artırmak için «haysiyet».

Sen-ebilmek başlamak ile masaj — bu yöntem, etkisini artırmak amaçlamaktadır kan akışının dokulara zarar vermez. Masaj yapılır, bazı aşamaları ortadan kaldırmak için durgunluk kan.

Masaj zorunda değil, kendisi organ ve alt karın ve skrotum kapsamı. Masaj yaparken dairesel hareketlerle koyarak ellerini göbek, sorunsuz, atlama, onları skrotum ve cinsel organ. Masaj yardımcı olur kan dolaşımını artırmak için, ama bu yapmak zorunda, düzenli olarak.

penis büyütme

Masaj tekniği prosedürü ayrıntılı bir açıklama:

 1. Değer neden penis ereksiyon yaparak yukarı ve aşağı hareket.
 2. Ne zaman ereksiyon gelecek, penis kapmak 2 avuç ' de.
 3. Daha sonra gerekli geciktirmek sünnet bir kenara, bu hareketi gerçekleştirmek için 30 kez.
 4. Sonra doğrudan gitmek için masaj, sıkı sıkmak, eller, gövde, ama, hiçbir rahatsızlık veya ağrı.
 5. Ellerini hareket aşağıdan yukarıya dokunmadan sünnet.

Masaj süresi olmalıdır 5 ila 15 dakika yapmak için arzu edilir, onu da 3 haftada bir.

Jelcing ve onun ilkeleri

Masaj, belirli bir benzerlik vardır ile jelcing, ama farklar vardır. Gerçekleştirmek için nasıl jelcing ve daha fazla performans yöntemi?

Jelcing bu teknik ile ilgili bir uygulamadan dokulara travma. Onlar kolayca iyileşir, ama bir yerde hasar oluşmuş fibröz doku, o artar daha fazla aktiviteye sahip olduğunu ve bir artışa yol açar vücut hacmi ve uzunluğu.

Jelcing basit bir egzersiz:

 • İle başlamalıdır ısıtma: sıcak bir duş almak ya da sadece yapmak için sıkıştırmak. Eklemek penise yumuşak bir bez batırılmış ılık su.
 • Sonra getirmek için bir organ durumuna ereksiyon 50-70%, kucaklamak iki parmağınızla yaparak boğazından TAMAM ' ı tıklatın.
 • Parmaklarını hareket zayıflaması değil zekası gövde üyenin skrotum kadar sünnet. Yakalanarak organ diğer elin parmakları, sonra bir hamle yapmak.
 • Egzersiz tekrarlamak için 30 kez, derecesi, zekası: ortalama.
 • Yordamı tamamlamak prosedürleri ile sıcaklık (duş, kompres, vb.).
Jelcing gerektirir, azim ve düzenli bir mekan. Aksi takdirde, etkisi prosedürleri olacak şüpheli.

Penis büyütme egzersizleri

Belirli egzersiz boyunca kan dolaşımını artırmak için, kasık bölgesinde. Uzunluk organ ve kudret artıracak eğer:

 1. Ayağa kalk ve sırtınız dik, gevşer bel bölgesi ve yükseltmek için, sırayla her diz, yaslanacak onlara göğüs, bir esneme sağlar. Egzersiz tekrar 15 ila 35 kez.
 2. Sırt üstü yatmak, altında alınmış bölge pelvis rulo. Ellerini tutmak için gövde boyunca. Yükseltmek pelvis oluşturan açısı 70 derece. Egzersiz tekrar 50 kez.
 3. Esneme, egzersiz yapıyorlar düzenli olarak. Prensibi basittir: sadece gecikme sünnet, ne zaman organ sakin bir durumda. Gün prosedürü arabayla 5 ila 15 saniye. Ama bu adam hiç mi ağrı ya da rahatsızlık.

Egzersiz ile kombine edilebilir, ılımlı fiziksel aktiviteler, rehberli egzersiz kasları, pelvik bölge ve kalça.

Vakum pompası

Pompası – bu cihaz, yardımcı güçlendirmek için kan akımı vücut, ama aynı zamanda artırmak için hacmi. Kullanımı vakum pompası bir takım dezavantajları vardır, ana biri olarak kabul edilir – cilt germe. Bu nedenle, pompası dikkatle kullanılan, vücuda zarar vermeyen. Ayrıca, etkisi, kullanımı, cihazın, geçicidir ve çabuk geçer.

Askısı kargo

Egzersiz, penis büyütme giymek, farklı bir karakteri, onlar dayalı süspansiyon kargo. Prosedüre kullanarak kelepçeler ve kargo.

Yöntemin özü şudur uygulanan vücut organ travma zorlamak, fibro – kıkırdak dokusu artmaya başladı.

Yöntem nasıl işliyor:

 • penis sarılmış elastik bandaj;
 • don kafasına kelepçe;
 • sonra bu clıp asılı ağırlıkları.
Bu yöntem neden olabilir rahatsızlık, ama onun etkinliğini kuşku yoktur. Sık sık askısı kargo algılanan alternatif olarak hızlı müdahale.

Extender

Bu alternatif asmak. Extender giyilir 3-4 saat bir gün, yavaş yavaş artan yük getiren gün yordamlar 6-8 saat. Bu giymek extender zorunda 30-90 dakika, artan işlem süresi yavaş yavaş. Aralığı arasındaki «yaklaşımlar» herhangi bir şey olabilir.

yük penis büyütme

Kullanmadan önce bir değer geçirmek için masaj uygulamaları veya ısı penis sıcak bir banyo. Bu etkinliğini arttırır extender. Cihaz giymek 6-8 ay ortadan kalktığı zaman istenilen sonuç elde edilecektir. Etkisi prosedürleri görünür 4 ay.

İlaç tedavisi

Krem, merhem ve jelleri miktarını artırmak için penis bu dizi ile ilaç farklı bir eylem:

 1. Doyurmak vücudu için yararlı eser elementler ve vitaminler.
 2. Kan akışını artırmak dokulara.
 3. Üretimi teşvik vücuttaki testosteron.

Hapları ve diyet Takviyeleri

İlaçlar, sahip, farklı bir etkinlik. Bu ilaçların etkisi sadece büyüme penis, yardımcı olurlar:

 1. Artırmak için cinsel ilişki süresi.
 2. Bunu geliştirmek için kalite.
 3. Boşalma sürecini kontrol.

İlaçlar uzun göre, daha sık yüceltmek için güç. Yaparken masaj, asılı yük ve vb ilaç tedavisi olabilir ek olarak diğer işlemleri.

Meme, penis

Bu fikstür için kullanılan artan uzunluk ve genişlik bir organ. Nozullar özel mağazalarında satılan kendi değer aralıkları farklı sınırlar içinde.

Meme yapabilir penis daha fazla kazanç uzunluğunda 3.5 cm, genişliği 2,5 cm. Burada tüm bağlıdır fikstür. Kuvvetli hareketler memeleri yerinde kalır kullanımını gerektirmeyen kremler ya da merhemler.

Cerrahi müdahale

Ameliyat artan erkeklik genel anestezi altında yapılır. Prensibi müdahale olmasıdır doktor açık gözler ne «gizli». Kendisi organ doktorlar etkiler.

Onlar temiz cilt kapakları, skrotum, döşeme, onları ne pahasına olur ve penis büyütme. Ortalama olarak yönetir ve elde iyi sonuçlar, uzunluk organ artar ve 2-5 cm Ameliyat aittir plastik cerrahi geçirmek, kliniklerde.

Yapmak isteyen cinsel organı daha fazla, erkekler genellikle tereddütlü bir döküntü eylemleri ve isteyerek gitmek deneyler. Ama değmez uyanıklık kaybetmek, çünkü hap alarak ya da krem kullanarak karşılaşabileceğiniz çeşitli sonuçları. Askısı kargo, genişletici veya operasyon – bu kişisel bir seçim, her. Ama yine de risk almaya değmez, sağlık, uğruna şüpheli bir sonuç.