Egzersizleri penis büyütme

Bir erkek için cinsel yaşamda büyük bir rol oynayan iki gösterge: kudret ve büyüklüğü penis. Eğer artırmak için ilk uygulayabilirsiniz özel, hap artırmak büyüme için ikinci bir ilaç ile görüşüyor mümkün. Bu yüzden şehrin gözlemler ve deneyimler, uzun yıllar geliştirilmiştir için özel bir egzersiz penis büyütme, etkili başa çıkma, onun görevi.

egzersiz, penis büyütme

Yöntemine göre etkisi erkek penis büyütme ayrılabilir:

Mekanizmaları üzerinde etkilerini vurgulamak ve penis büyütme ile:

 • el;
 • mekanik cihazlar (örneğin, vakum pompaları);
 • yük.

Kalınlaşma, penis büyütme ile elde edilir, uzun süreli saklama suni bir ereksiyon. Uzatma penis ile gerçekleşir, mekanik bir çekme.

İdeal bir araç artan erkek cinsel organ olarak kabul edilir manuel yöntemi (parmak ile; üç santimetre uzunluğunda).

Egzersizleri penis büyütme yapmak gerekir 15-30 dakika her gün. İçin en iyi zaman, toplantı teknikleri, – sabah ve akşam. Aynı zamanda önemli dersler başlamadan önce penis muayene ve tavsiye almak için doktorunuza danışın.

Her bir egzersiz seviye yoğunluk ve yük, mutlaka dikkate alınmalıdır. Geçiş daha karmaşık bir düzeyde gerçekleşmesi gerekir ve yavaş yavaş ve sorunsuz.

Temel göstergeler iyi bir sonuç için prosedürleri bağlıdır dilleri anlar:

 • temiz penis ve artış cihazlar;
 • rahat bir duruş;
 • uyum zaman diliminde;
 • saati;
 • varlığı yağlama;
 • ön ısınma;
 • ağrı yok;
 • dikkatli olun.

Uyum yukarıdaki özellikleri sağlayacak bir başarı elde coveted rüya penis büyütmek .

Tüm grup egzersiz ayrılabilir:

Çeşitleri kapmak, bağımlı egzersiz türü:

Egzersiz yükseltmek için kudret

 1. Ayakta düz sırt ile gerekli dönüşümlü yüksek yükseltmek dizlerini karnına doğru.
 2. Ayakta bükük ayakları üzerinde zorlanma ve dinlenmek kalça kasları ve perine kasları sürecinde fleksiyon diz.
 3. Yükseltmek pelvis olmak yatar pozisyonda.

Egzersiz artırmak için penis uzunluğu

«Kegel» (zorla ereksiyon)

Gönderilen penis krem ya da yağ yapılarak, ilerici dikey hareket ve yavaş yavaş hızını artırmak, iki parmak ile yol durumuna ereksiyon önce başlaması gereken bir pinch bir an penis.

«Masaj» (hareket çekerek ve çeşitleri)

Aktif gizleme penis değil, heyecanlı ve dik mümkün oluyor sayesinde germe kafaları. En uzun penis tutun 15 saniye kadar. Bırakarak, tekrar egzersiz. Sayısı «sağım» beş dakika olmalıdır ulaşmak için 100 kez.

«Esneme»

Yavaş yavaş germek değil, heyecanlı ve rahat bir penis 15 saniye boyunca 10 kez. Bu «germe» yapmak farklı pozisyonlarda: kalça, pubis, katlanmış ile 360 sarkaç, iç, esneme, çift, esneme, V-esneme, germe vb.

Egzersiz kalınlığı artırmak için penis

Egzersiz için tasarlanmıştır kalınlaştırmak penis de var birkaç düzeyleri şiddeti ve ayrılır, aşağıdaki türleri:

Her egzersiz başlamalıdır egzersiz ve ısınma bitmelidir masaj, kendisini gevşer penis ve tamir faaliyetleri damarları. Uymak için gerekli teknik, güvenlik, ve en ufak bir ağrı hissi daha iyi hemen bitirmek için bir egzersiz yaralanmaları önlemek ve uzun süreli yükler. Egzersiz sonrası mutlaka vermek gerekir penise dinlenmek ve iyileşmek için.

penis büyütme

Ayrıca penis büyütmek kullanarak özel ağırlık fikstür, istediğiniz giyen sekiz saat. Ancak bu yöntemler, daha fazla acı ve rahatsız.

Gerçekleştirerek, bu basit egzersizleri her gün, elde çarpıcı sonuçlar: artan penis boyutu. düzeltme, görünür kusurları üzerinde iyileştirme kudret ve çoğul.ark. Buna ek olarak, herhangi bir tarihte gerekir sağlıklı bir yaşam sürmek için. Bu şu anlama gelir: kötü alışkanlıkları bırakmak, beslenen değil supercool yapmaya yeterli fiziksel yükünü en aza indirmek için test bağışıklık hastalığı. Tüm bu olacak bir başka göstergesidir iyi bir ruh hali ve özgüven.