Artış glans

Bilimsel olarak kanıtlanmış, her üçüncü adam kesinlikle memnun değil, boyutu veya şekli, cinsel organları ve her saniye istiyorum bu durumu düzeltmek için. Eğer bazı hazır kabul ile fiziksel veri, diğerleri katılıyorum her fırsattan yararlanmak için durumu iyileştirmek. En popüler prosedürleri boyutlandırma üreme organları, penis başının artan. Ameliyat ya da ameliyatsız müdahale düzeltmek için izin verir harici eksiklikleri ve etkin bir şekilde kurtulmak için psikolojik kompleksleri.

Artırmak için yollar kafası

artış penis başının

Penis büyütme ve kafa gerekir bu durumlarda eğer çap önünde cinsel organ eşit kolan, erkek planlıyor kurulumu extender veya yapılacak işlem değiştirme çaplı bir cinsel organ. Bir erkek için en uygun yolu seçmek değişiklik formu üst kısmında, penis arasında kurulan bir listesi:

  • Jelcing – yoğun bir jimnastik, bir teşvik sağlar genital kan akımını artırmak ve boyutları önünde organ;
  • Masaj – yumuşak etkisi gerçekleştirmek için gerekli periyodik ve sistematik olarak istenilen sonucu elde etmek için;
  • Kullanımı hyaluronik asit – enjeksiyon müdahale, etkisi olan garantili bir deneyim, birçok erkek;
  • Cerrahi en etkili ve hızlı bir şekilde yeniden boyutlandırma önünde bir penis gizler içinde kendine önemli bir avantaj ve hatta riskler;
  • Özel aletleri ve mekanik etkilere çalışma nedeniyle mekanik etkisi, ama sürekli tekrarı gerektirir egzersizleri;
  • Etkili jeller, spreyler veya merhem – ağrısız ve kolay bir yöntem istenilen sonucu elde etmek, etkisi olan sürekli kaydedilir herhangi bir risk erkek sağlığı için.

Egzersiz artırmak için kafa

Seçme işlemi için izin, önemli ölçüde durumunu iyileştirmek, ama beraberinde bazı riskleri, bu nedenle en güvenli hale egzersizleri. Orada etkili bir egzersiz artırmak için kafa yürütmek istediğiniz zaman ereksiyon, hangi elde edilebilir mastürbasyon.

Başlangıç için sıkıca sıkıştırmak için üst alan organ ve kaydetmek için bu durum o zamana kadar gelene kadar iyi bir firma. Daha sonra ihtiyacınız yapmak için bir ara vermek, birkaç saniye sonra hemen tekrar sıkıştırın. Tekrar egzersizleri düzenli olarak on defa bir yaklaşım.

Operasyon

İşlem, boyutlandırma kurmaktır küçük bir matris arasında üst ve özel organları. Uzun süreli maruz kalma bir matris sağlar ayarlamak boyutları istenen kısmında organ devletlerin tüm. Operasyon için en etkili yoldur durumların düzeltilmesi, ancak bazı riskleri vardır şeklinde hasar kan damarları, penis. Bu tür sonuçları beraberinde doku nekrozu, tüm yol kadar kaldırma alanında en penis.

Masaj artırmak için kafa

Evde masaj yapmak için artan üst baş ile birlikte jel. Masaj adımları gerçekleştirmelisiniz her gün 15 dakika için de gözlemlemek için aşağıdaki işlem sırasını izler:

  • Jel boyunca penis;
  • Getirmek üyesi durumuna kusurlu ereksiyon mastürbasyon;
  • Kucaklamak penis dibinde sıkıştırma izi;
  • Güçlü hareketleri yönlendirmek üyesi aşağı tabanından.

Artış hyaluronik asit

Artan boyutları penis başının hyaluronik asit ile yapılır enjekte yöntemi lokal anestezi altında yapılır. Penis içine enjekte 10 ml jel boyutlarını değiştiren bir üst bölmede penis boyutlarına kadar dik bir üyesi. İlaç temelinde hyaluronik asit yavaş yavaş çözülmüş, bu yüzden korumak için istenilen boyutlarda prosedürü periyodik olarak tekrarlanan her 1,5-2 yıl.

Ana endikasyon için giriş jel tıbbi uygulamada, hazırlık yaklaşan kurulum extender daha fazla boyutlandırma üyesi. Ama isteğe bağlı olarak hastaların enjeksiyon müdahale yapılır sadece boyutunu değiştirmek için, en azından bir kısmında penis.

Artış özel jel

penis büyütme

Artış penis başının jel alternatif bir yöntemdir müdahale gerektirmeyen vücut ve değişmez işlevleri üreme sistemi. Kullanıcıların yeterince gerçekleştirmek için üreticinin önerilerini ayarlamak için boyut üst kısmında, penis.