Alabilirim penis büyütmek için vakum pompa?

En bilinen yollardan penis büyütme, vakum vakum. Çalışma prensibi pompaları oldukça basittir, vakum yardımı ile oluşturulan alçak basınç alanı etrafında bir üye, neden olur, gelgit kan bir organ neden şişer ve sertleşir. Bu süreç tıp «olarak adlandırılan kan göllenmesi».

Kan ereksiyon sırasında doldurur kumaş üyesi, neden onlar çok umut. Vakum pompası sadece sürücüler kan tuzak, ama kilitler onu orada. Bu anlamı ile hiperemi cinsel organı erkek olabilir, ajite oldukça uzun bir süre — 30 dakika ila bir saat.

pompası penis büyütme

Şu anda çeşitli türleri vardır pompe, 2 kategoriye ayrılmış: manuel ve elektrikli. El vakum pompalar çok daha ucuz kendi elektrik meslektaşları. Temsil ettikleri içi boş bir silindir, yapılmış akrilat veya plastik uzunluğu 20 cm, çapı 5-7 cm, bir bağlanma, bir el pompası. El pompası ile oldukça kolay pompalı hava silindir. Elektrikli aletleri vakum oluşturulur elektrikli pompa sağlayan sabit ve eşit bir çıkarma olacak. Bazı modellerde bile var özel bir düğme yoğunluğunu düzenler işlemi bir vakum oluşturmak.

Birçok inanıyoruz kullanarak pompası artırabilir üyesi. Ancak belirtmek gerekir ki uzunluk artışı değil sadece bağlıdır, düzenlilik uygulama aparatı, ama zaman zaman toplantı usul ve anatomik özellikleri kendisi erkek. Gerçekten, bulduktan sonra tüp üye olur, çok kalın ve etli, ancak bu artış sadece geçici ve örme ağırlıklı çalışan bir organ, lenfatik sıvı. Bir kaç saat sonra bu sıvı bırakır üyesi, ve o tekrar kazanır, daha önceki boyutları.

Unutmayın, penis ile vakum pompası için yeterince zor, bu durumda, uymanız gereken bir dizi kurallar vardır. Bu fazlalaştı, bu ucuz pompa seks dükkanları uygun değildir, çünkü onlar için tasarlanmış bir çağrı ereksiyon sırasında onun yokluğunda değil, doku germe penis. Pompası için artan boyutlarda erkek cinsel organı mutlaka basınç göstergesi, değiştirilebilir silindir (hesaplanan boyut üyesi) ve güçlü el pompası. Tabii ki, böyle bir cihaz için yeterli.

Bu fazlalaştı, bu etkinliği bu yöntemin beklentilerini karşılamak değildir. Her şeyden önce, yüksek bir olasılık gelirleri, doku, lenf, neden olabilir şişme penis. Ayrıca, eğer aşırı bir uygulamada vakum pompası kafasına üye çatlak olabilir, çok uzun ve zor iyileşir. Ve eğer daha düzgün ayarlamak için basınç seviyesi, olası sonları kılcal. Bu durumda değişecek değil, penis boyutu, sadece onun bir renk (kanama olacak mavimsi).

Nasıl kullanılır pompa penis büyütme

İçin hangi amaç için kullanmak değil, bir vakum pompası, mutlaka uyulması gereken genel hijyen önerileri. Uygulamadan önce ve ondan sonra cihaz gerekir ılık sabunlu su ile yıkayın. İmkansız hiçbir şekilde müdahale pompası kaynar su veya kaynatın. Bir ürüne geçmek için başka bir kişi, onu tedavi edilmeli antiseptik bir maddedir. Unutma hakkında da kırılganlık pompası, düşürmeyin ve çarpmayın ürün. Saklamak için gerekli bir sıcaklıkta 35 derece kuru bir depolanacak, karanlık, doğrudan güneş ışığı yerde.

Kullanmadan önce pompa erkekler için tavsiye edilebilir meme dibinde plastik şişeler yağlayıcı. Ama unutmayın, yağlama yağ bazlı yeteneğine zarar malzeme ürünleri. Boşluğuna ampul girmeniz gerekir penis, sonra o sıkı vücuda sokulur. Tercihen daha önce bu neden penis özel bir krem, vücut kan akımı. Bir kez üye tanıtılacak pompası, ondan olacak pompalanır hava yaratarak, içinde ölü bir atmosfer ile sonuçlanan, kan akışını.

Kullanım talimatları vakum pompası tecelli doğruysa, aşağıdaki sırayla yapın. Yani, tek elle tutmak gerekir şişesi, diğeri ise bu süre içinde basın armut veya piston pompalama olacak. Mutlaka kelepçe delik, ampul, bir gerginlik oluşturur kullanarak, özel bir vana, emin olun o sıkıca kapalı. Göreceksiniz, hafif kızarıklık, cinsel organ ve ereksiyon oluşumunu. Sonra 30 saniyelik bir pozlama vana açılır ve bir şişesi başlar hava.

penis büyütme pompası

Gevşeme sonra ereksiyon devam yordam. Temsilcileri güçlü seks zevk için gereken vakum pompası yaklaşık 15-20 dakikalık bir işlem. Bu süre boyunca, ereksiyon süresi bir dakika içinde olabilir 15-20 kez. Ulaşmak için uzun vadeli sonucu, tantana arzu zevk için düzenli olarak iki günde bir. İlk iki hafta bir cihaz kullanmanız gerekir, her gün Sizin için uygun bir zamanda, ama en iyisi 1-2 saat kadar uyku ile başlayan üçüncü haftanın ilk gün maruz vakum arttırılabilir 1 dakika artırarak bu dinlenme süresi 2 dakika. Eğer sonra masaj ereksiyon çok hızlı bir şekilde zayıflaması ile birlikte vakum pompası tercihen uygulamak için özel bir yüzük, bir güçlenir dayanarak penis. İle oyalanıyor hızlı kan çıkışı.

Unutulmamalıdır ki, bir tantana kullanabilirsiniz ve kadınlar, örneğin, göğüs büyütme. Yani, bir kase cihaz takman lazım göğüs için o dik çubuğun vücuda sıkıca karşıydı. Sonra kullanarak bir armut dışarı pompalanır hava sayesinde süt demir artar, yaklaşık 2 cm, 5-7 saniye havayı tekrar başlatılır. Prosedürü tekrar edilmesi 5 dakika boyunca her bir meme. Bir sonuç elde etmek için, bir vakum pompası kullanmak zorunda kalırsınız her gün sabah ve akşam.

Pompası için kullanılabilir klitoris. Vantuz eklemek gerekir klitoris, ama önce bu yere maruz gres gerek yağlayıcı. Sonra kapat hava valfi tüp kullanarak armut dışarı pompalamak için bir hava ampul. Her 10-15 dakikada bir yapmak için duraklama çok uzun dolaşımına engel değil. Vakum masajı taklit eder duyumları test sırasında oral öpüşmeler sayesinde çözülebilir sorunları başarı ile klitoral orgazm.

Unutmayalım bazı kontrendikasyonları için kullanım vakum masaj. Bu genellikle kalp yetmezliği, psikiyatrik bozukluklar, kasık fıtığı, dolaşım sistemi hastalıkları, tümör varlığı, varis spermatik kordon, ödem, testis, fimozis, tahriş ve cilt hastalıkları genital organların çeşitli hasar, yanı sıra cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve akut ve kronik inflamasyon. Herhangi bir şekilde kullanmadan önce pompa gerekir, uzman tavsiyesi aramak.

Tabii ki, Sen-ebilmek öğrenmek, doğru ve dikkatli bir şekilde kullanmak tantana, ama yine de arzu edilir onu uygulamak amacına aramak için ereksiyon.