Artan erkek cinsel organı soda

Memnuniyetsizlik, boyutları, kendi üyesinin en yaygın sorunlardan biri, karşılaştıkları erkek. Olmasına rağmen, bu sorunun, kelimenin tam anlamıyla dışarı emilir parmak, birçok erkek hala arıyoruz, yanıt, soru, ne şekilde artırabilir onurunu. Penis büyütme soda – en güvenli ve etkili bir yöntem kullanılabilir hatta evde.

Faaliyet, ürün

penis büyütme soda

Ne soda mı? Bu beyaz bir toz ile belirli, ama çok belirgin bir kokusu, o aktif olarak gıda endüstrisinde kullanılır. Ayrıca, bilinen ağartma özellikleri ile gidermeye bile en zorlu lekeleri dahil olmak üzere, pas, kireç ve çok daha fazlası.

Vardır iyi bir belirgin etkisi, boşanma, kan. Bu anlamı ile normal kabartma tozu elde edebilirsiniz önemli dolaşımını artırmak, kan daha sıvı.

Gerçeği göz önüne alındığında, kaliteli bir kan akımı – temel bir faktör kudret, garip bir şey yok ki, penis büyütme ile kabartma tozu bir gerçek. Eylem özü bileşimi yatıyor, özgür bir kan çok daha büyük bir devlet nüfuz kan damarları ve bu kavernöz beden cinsel organ haline gelir çok daha sıkı. Önemli bir avantajı soda kabul edilir bir şey değil kışkırtır kan pıhtısı oluşumu, önemli bir dizi için özel tasarlanmış egzersizler boyutunda bir artış.

Tabii ki, ne herhangi bir artış, cinsel organ kadar seen yetişkin televizyonda boyutlarda olmayacak. Çalışma prensibi soda bu durumda neden sadece artan penis sertliği nedeniyle daha kaliteli dolum kan. Ancak kısmi bir artış büyüklüğü hala oluyor hem de gelişmiş kudret.

Son zamanlarda birçok uzman tavsiye bir tedavi ile sorun potansiyeli olan bir soda. Bu madde, tonik, yatıştırıcı ve anti-enflamatuar etkisi, uyarıcı, bu kan akışını. İlk olumlu etkisi, kabartma tozu cinsel sistemini erkekler belirlemiştir doktor, ünlü geliştirme alanında çeşitli hastalıkların tedavisinde oldukça beklenmedik bir şekilde.

Penis büyütmek için nasıl soda kullanarak

Ana yöntem, etkin olarak uygulanan bu sürtünme tozu erkek üreme organı. Önceden mutlaka hazırlamanız gereken hassas bir organı bu prosedür. Bunu yapmak için, o gün, örneğin, çekerken, küvet veya duş.

Kaliteli buğulaması artış ile karakterize bir yumuşak, cinsel organ ve önemsiz artışı, boyutları bulunmaması ereksiyon.

Da artar ve skrotum, ancak onu ortaya çıkarmak için bir prosedür işleme ve kabartma tozu yok.

Var birkaç alışkanlıklar sürtünme kompozisyon penis:

  1. Masaj ile bitkisel yağ. Erkek organ (dik ya da bulunan sakin bir durumda) tüm uzunluğu boyunca ince bir tabaka halinde sürülür ısıtılmış bitkisel yağ. Üzerine kurulan film uygulanır soda, istediğiniz düzgün hareketlerle sürün penis. Yapılır kadar tüm bileşenleri masaj kurudu ve yaklaşık 4-6 dakika. Bu oldukça yeterli olacaktır.
  2. Masaj bal ile. Bu şekilde izin için değil sadece boyutlarını büyütmek erkeklik, aynı zamanda önemli ölçüde duyarlılığını artırabilir. Aksine ilk yöntem, burada önceden malzemeyi karıştırın masaj için, yani, kendisi, kabartma tozu ve doğal bal eşit oranlarda. Elde edilen kütle üzerine uygulanan tüm yüzey penis ovuşturdu ve hafif masaj hareketleri.
  3. Banyo – son derece etkili ve basit bir yoludur. Almak gerekir, bir bardak kaynamış, ama sadece hafifçe ılık su ve sulandırılmış onunla bir çay kaşığı yemek soda. Daha sonra elde edilen çözelti, bir iner bir penis. Daha fazla bir şey yapmak gerekiyor. Kabul banyoları önerilir boyunca saat değil günde en fazla bir kez.
  4. Scrubs – eğer ovmak penis kompozisyon, önceden nemlendirilmiş ılık su, sonuç çok iyi olacak. Bazılarına göre ortalama iki-üç ay dayanıklı kullanımı madde olarak fırçalayın cinsel organ uzunluğunu artırmak başardı, hatta birkaç santimetre. Özü, prosedür, yatıyor, o kan akışını uyarır erkek sünneti.

Artan cinsel organ kabartma tozu yapılabilir ile birlikte kullanılarak vakum tuzu. Kombine etkisi kan akışı pelvik yol almak için en olası sonuç.

Ne kadar etkilidir soda

penis büyütmek için nasıl

O sadece etkiler, kan dolaşımını, aynı zamanda cildi. Buna göre, bazı durumlarda, araç kullanımı için penis büyütme, geçersiz olabilir. Genellikle, böyle bir şey olabilir, eğer:

  • mevcut tahammülsüzlük. Vücut tepki girmesini onun için, bu maddenin uygun bir alerji. Genel kanının aksine, bir alerjik reaksiyon tüm onun belirtileri-ebilmek var olmak son derece tehlikeli, ve neden bile ciddi komplikasyonlar, anafilaktik şok gibi, örneğin. Bu nedenle, önceden emin olmalısınız yoksa alerji kabartma tozu;
  • adam patolojik bir sorun, mide-bağırsak yolu. Buraya bağlanabilir gibi çok yaygın bir hastalık, gastrit, ülser, azalmış veya artmış mide asidi, Crohn hastalığı vb. Varsa en azından sorunlardan biri, penis büyütmek için kabartma tozu kullanamazsınız;
  • diyabet olmaktadır kapsamlı olumsuz etkileri tüm vücut üzerinde. Seyreltme kan, yapılan, sodyum bikarbonat, önemli ölçüde daha da kötüye durum sağlık diyabet;
  • onkolojik hastalıklar. Varlığı, malign neoplazmalar, ciddi bir kontrendikasyon kullanım için soda için bir araç olarak artan güç. Her şey gibi zaman onun yeteneklerini ince kan.

Anlamak önemlidir, etkisi, sodyum bikarbonat neden, yerel kan akımı. Sonuç olarak, üye artar yaklaşık 2-5 mm. Ancak bu etki, ne yazık ki, yeterince geçici. Zaten bir kaç saat sonra penis tekrar kabul eski şekli gibi tahriş edici sodyum bikarbonat sona erecek. Buna göre, işlemleri yürütmek için değer hemen ilişkiden önce veya en az bir saat önce için.

Hatta eğer ovmak penisini soda boyunca her gün en uzun süre etkisi uygulamalar yine de kısa süreli.

Ayrıca, arayan, soru cevap, penis büyütmek için nasıl soda, erkekler kesinlikle endişe değil olası sonuçları. Aynı zamanda kontrolsüz kullanımı soda bu şekilde, özellikle, evde, tehdit, bu gerçek bir sorun. Örneğin, tahriş cilt kapak. Soda sadece zarar cilt, eğer onu ovmak için her gün birkaç kez bir ay veya yıl bile. Onarmak, bozuk epitel son derece zor olacak, ve bu yok sayma, bu adama katlanmak zorunda çok ağrı ve rahatsızlık.

Alkali özellikleri kabartma tozu neden gerçeği yeteneğine sahip bir bakteri ve mantarlar dahil olmak üzere, ilgili koşullu patojen mikroflorası, yani, bu nedenle, mevcut olan bir kişi her zaman. İmha faydalı flora neden olabilir önemli bir azalma bağışıklık. Bu çerçevede gelişebilir, hastalığa neden olan mikroorganizmaların neden böyle hoş olmayan hastalığı, kandidiyazis, balanopostit veya balanit.

Buna göre, kullanmak için kabartma tozu büyütme cinsel organ ya da değil – bu mesele tamamen kişisel.